Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, felman said:

Vlepoun kati pou den vlepoume emeis ston gavro? 

Ναι. Σπάσιμο στον Μελισσανίδη. Όπως έχουν κάνει δεκάδες τέτοια στην ιστορία τους. Αμα αρχίσω να μετράω μεταγραφές από καπρίτσιο δεν τελειώνουμε 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

Καμια περηφανη πωληση μεσα απο τα γνωστα καναλια τους

A geia sou. Mono gia business.

Link to comment
Share on other sites

Αν έπαιρνε ο γαυρος τον Γαλανοπουλο θα τον έπαιρνε για σπάσιμο και θα τον έδινε δανεικό.  Δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα κράταγαν αυτό το παιδί να παιξει. Ή για καμια μπιζνα όπως γράψατε.

Αφηστε που δεν ξέρουμε καν αν ισχυει η ιστορία (εγώ δεν το πολύ-πιστεύω).

Το ότι έχει ακουστεί το όνομα του τελευταιες μέρες τόσο πολύ αποτελεί ήδη τεραστια επιτυχία του Κουτσολιακου. Μιλαμε για 2η περίπτωση Μπακακη και καθομαστε και συζηταμε.

Γνωμη μου τα παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Αν έπαιρνε ο γαυρος τον Γαλανοπουλο θα τον έπαιρνε για σπάσιμο και θα τον έδινε δανεικό.  Δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα κράταγαν αυτό το παιδί να παιξει. Ή για καμια μπιζνα όπως γράψατε.

Αφηστε που δεν ξέρουμε καν αν ισχυει η ιστορία (εγώ δεν το πολύ-πιστεύω).

Το ότι έχει ακουστεί το όνομα του τελευταιες μέρες τόσο πολύ αποτελεί ήδη τεραστια επιτυχία του Κουτσολιακου. Μιλαμε για 2η περίπτωση Μπακακη και καθομαστε και συζηταμε.

Γνωμη μου τα παραπανω.

Ρε συ μπορεί να είναι μέρος της συνεργασίας Κουτσολιακου-Γαυρου. Ότι τον παίρνεις, του δίνεις ένα καλό συμβόλαιο για εξασφάλιση και εγώ αναλαμβάνω να σου φέρω πρόταση να βγάλεις και εσύ το κάτι τις σου

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ ρε παιδια, αλλα σαν πολυ δεν ασχολουμαστε με τον Γαλανοπουλο;

Ας παει να τα παρει αλλου τα 400κ που ζηταει να τελειωνουμε. Καθομαστε και ασχολουμαστε με το καθε "ταλεντο". Ενας εχει τις προδιαγραφες πλεον για να βγει και αυτος ειναι ο Λατσι. Αυτος πρεπει να βγει πρωτα και μετα αν κατσει και κανενας Ενομπακαρε-Καραγλαιτς εχει καλως.

Εχουμε δει αρκετο Γαλανοπουλο αυτα τα χρονια ξερουμε τι μπορει και τι (κυριως) δεν μπορει να κανει. Αν γουσταρει ας παει Ολυμπιακο, τι να κανουμε τωρα δηλαδη;

Link to comment
Share on other sites

Απλώς να τον έχει προσεγγίσει ο Ολυμπιακός ένα χρόνο πριν είναι κάπως παράξενο.

 

Link to comment
Share on other sites

Ελα στο καλο , εχουμε χασει καλυτερους παικτες απο τον Γαλανοπουλο . Και η Ομαδα τον εχει στηριξει αρκετα και πηρε και ευκαιριες. 

Αν δεν του κανουμε καλο ταξιδι το αλλο καλοκαιρι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bluesman said:

Απλώς να τον έχει προσεγγίσει ο Ολυμπιακός ένα χρόνο πριν είναι κάπως παράξενο.

 

Όπως επίσης και να έχει δεχθεί ο παίχτης να μείνει ένα χρόνο έξω ακόμα σε αυτή την ηλικία προκειμένου να πάρει 400κ συμβόλαιο μετά 

Δεν με καίει για την ΑΕΚ διότι είναι απλά ένας Έλληνας Σιμοες αλλά στο παρόν θέμα δεν μπορείς να εμπιστευτείς ΑΕΚ ΑΡΔ γιατί είναι για τα σκουπίδια 

Ολοι

Link to comment
Share on other sites

Έχουν καταλήξει οι Ίβιτς-Καρέρα στον παίκτη που θα είναι ο αντιΜάνταλος  τη νέα χρονιά . Σήμερα στο ΟΑΚΑ με Ατρόμητο έλεγαν πως είναι πολύ κοντά να υπογράψει.

Δε ξέρω τι σύστημα θέλει να παίξει ο Καρέρα του χρόνου αλλα από όσα είδα στα βίντεο εμένα μου κάνει για οκτάρι ο συγκεκριμένος . Ξεκινάει λιγο πιο πίσω απο τον Μάνταλο. Μπορεί να παίξει βασικά&σε άλλες θέσεις στη μεσαία γραμμή.

Ελεύθερος απο Μαν. Σίτυ .  Ισπανός .23 ετών . Αλέιξ Γκαρσία.

  • Δικεφαλάκι 19
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Stylianopoulos said:

Έχουν καταλήξει οι Ίβιτς-Καρέρα στον παίκτη που θα είναι ο αντιΜάνταλος  τη νέα χρονιά . Σήμερα στο ΟΑΚΑ με Ατρόμητο έλεγαν πως είναι πολύ κοντά να υπογράψει.

Δε ξέρω τι σύστημα θέλει να παίξει ο Καρέρα του χρόνου αλλα από όσα είδα στα βίντεο εμένα μου κάνει για οκτάρι ο συγκεκριμένος . Ξεκινάει λιγο πιο πίσω απο τον Μάνταλο. Μπορεί να παίξει βασικά&σε άλλες θέσεις στη μεσαία γραμμή.

Ελεύθερος απο Μαν. Σίτυ .  Ισπανός .23 ετών . Αλέιξ Γκαρσία.

Πως την αντεχεις τοση δοξα που λαμβανεις καθημερινα απο εδω μεσα...

Δοξαζω για ακομη μια φορα τον Μεγα Στυλ.

Ο συγκεκριμενος αν δεθει με την ομαδα και μεινει, θα αφησει εποχη. Μολις ερθει θα καταλαβουμε τι πραγματικα σημαινει χαφ με ταλεντο και προοπτικες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stylianopoulos said:

Έχουν καταλήξει οι Ίβιτς-Καρέρα στον παίκτη που θα είναι ο αντιΜάνταλος  τη νέα χρονιά . Σήμερα στο ΟΑΚΑ με Ατρόμητο έλεγαν πως είναι πολύ κοντά να υπογράψει.

Δε ξέρω τι σύστημα θέλει να παίξει ο Καρέρα του χρόνου αλλα από όσα είδα στα βίντεο εμένα μου κάνει για οκτάρι ο συγκεκριμένος . Ξεκινάει λιγο πιο πίσω απο τον Μάνταλο. Μπορεί να παίξει βασικά&σε άλλες θέσεις στη μεσαία γραμμή.

Ελεύθερος απο Μαν. Σίτυ .  Ισπανός .23 ετών . Αλέιξ Γκαρσία.

Λυπησου μας

Link to comment
Share on other sites

ΑΡΔακια της κακιας ωρας, εχει κοκκινισει ο σβερκος σας απο τις Στυλιανικες φαπες.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stylianopoulos said:

Έχουν καταλήξει οι Ίβιτς-Καρέρα στον παίκτη που θα είναι ο αντιΜάνταλος  τη νέα χρονιά . Σήμερα στο ΟΑΚΑ με Ατρόμητο έλεγαν πως είναι πολύ κοντά να υπογράψει.

Δε ξέρω τι σύστημα θέλει να παίξει ο Καρέρα του χρόνου αλλα από όσα είδα στα βίντεο εμένα μου κάνει για οκτάρι ο συγκεκριμένος . Ξεκινάει λιγο πιο πίσω απο τον Μάνταλο. Μπορεί να παίξει βασικά&σε άλλες θέσεις στη μεσαία γραμμή.

Ελεύθερος απο Μαν. Σίτυ .  Ισπανός .23 ετών . Αλέιξ Γκαρσία.

Δώσε πόνο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

με τον αλειξ γκαρσια η πρωτη επαφη εγινε πριν 2 μηνες περιπου οταν ο ιβιτς παρουσιασε τις λιστες στον καρερα το ονομα του ειχε μπει νουμερο ενα στην λιστα σαν αντι μανταλος απο τοτε και υπηρχε επαφη και απο κοινου θεληση για συνεργασια

ειναι ενα καθαρο 8αρι που ομως τα μεγαλα του προσον ειναι η πασα και η διορατικοτητα δεν ειναι δηλαδη φανατικος στα αμυντικα του καθηκοντα 

 

20-147949-aleix-garcia.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με Γκαρσία και Καστανο (αν έρθει με μορφή συνιδιοκτησίας)  εκτός των άλλων βάζεις προοπτική στην ομάδα σου και βάσεις για έναν σωστό κορμο. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skepastos said:

Με Γκαρσία και Καστανο (αν έρθει με μορφή συνιδιοκτησίας)  εκτός των άλλων βάζεις προοπτική στην ομάδα σου και βάσεις για έναν σωστό κορμο. 

για μενα το σημαντικοτερο ειναι οτι αλλαζουν ολα, αλλαζεις ροστερ, παγια αποψη μου οτι πρεπει να συμβαινει οταν τερματιζεις 20 ποντους απο την κορυφη κι ας ειναι καλος ο προπονητης. το θεωρω και ως μηνυμα προς ολους οτι δεν συμβιβαζεσαι με θεση φτωχου συγγενη. ξαναλεω παγια αποψη μου εδω και χρονια.

επισης αρχιζεις και κινεισαι σε μανατζερικα καναλια, απο τοτε που ενας κανονικος τεχνικος διευθυντης αντικατεστησε τον κατσαπλια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Ξες ε. 

Θα παραιτηθει κανας Ιβιτς γιατι οκ. 

Πως αισθανεσαι που φευγουν Μανταλος-Γαλανοπουλος και ο Μπακακης ξεκιναει πισω απο Παουλινιο δεν μας ειπες μονο ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas21 said:

Ξες ε. 

Θα παραιτηθει κανας Ιβιτς γιατι οκ. 

πολυ πιθανο αν εννοεις οτι θα του σπασουν τα νευρα

Link to comment
Share on other sites

Μπα σιγα μην παραιτηθει. Εχει φερει πραγματακι φετος που σε 1-2 χρονια θα αποφερει κερδος. 

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
On 8/14/2020 at 4:24 PM, enck1 said:

 

Είναι νωρίς ακόμα να κρίνουμε τον Ίβιτς αλλά είμαι πολύ αισιόδοξος για τη συνέχεια. Αισιόδοξος για τις επιλογές του με βάση πάντα το διαθέσιμο μπάτζετ. Γιατί χωρίς χρήματα κανείς δεν μπορεί να κάνει θαύματα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×