Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, agelos said:

η φάση με τον Σιμάνσκι είναι ο ορισμός της κακομοιριάς.

 

ο ορισμος της κουτοπονηριας ειναι 

Link to comment
Share on other sites

Απαγορεύεται οι άλλοι να ζητάνε λεφτά, μόνο εμείς θέλουμε 10 μύρια για Μπάρκα, 4 για βερντε, 6 για Πέτρο και 15 για Γαλανόπουλο. Και ακατέβατα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να βγαλει το σχεδιασμο απ τον τιτλο? Δν υπαρχει.... Απορω πως οι προπονητες εντυπωσιαζονται οταν τους δςιχνουν το προτζεκτ. Το ποιο?... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CHⓇIS said:

Μπορει καποιος να βγαλει το σχεδιασμο απ τον τιτλο? Δν υπαρχει.... Απορω πως οι προπονητες εντυπωσιαζονται οταν τους δςιχνουν το προτζεκτ. Το ποιο?... 

Ο Καρντοσο πάντως έδειξε αυτός το δικό του πλάνο στο λαπτοπ του στον Μελ και τον εντυπωσίασε 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hades said:

Ο Καρντοσο πάντως έδειξε αυτός το δικό του πλάνο στο λαπτοπ του στον Μελ και τον εντυπωσίασε 

Ειχε ενημερωθει ομως πριν γ το προτζεκτ απο το λυμπε. 

Αλληλλοπροτζεκτοθηκαν... 

Work work work me to vromopodaro pano sto trapezi... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

- ελα μιγκελ, ο νικολας ειμαι. βγηνε νεο patch στο FOOTBALL MANAGER περασε το μια και πανε στους ελευθερους να μου πεις κανενα ονομα

-εγινε, σε κλεινω τα λεμε μετα στο skype 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Hades said:

Απαγορεύεται οι άλλοι να ζητάνε λεφτά, μόνο εμείς θέλουμε 10 μύρια για Μπάρκα, 4 για βερντε, 6 για Πέτρο και 15 για Γαλανόπουλο. Και ακατέβατα. 

Μην μπερδεύετε στοιχειωδώς βασικά πράγματα. 

Link to comment
Share on other sites

Τι μαλακίες γαμώ το φελέκι μου.

Εγώ αν ξέρω πως υπάρχει ρήτρα 1.5 (1.3 νομίζω είχαμε δώσει μια μπροστάντζα, το 1.5 είναι το σύνολο), στις 15 Ιουνίου, από όταν είδα οτι ο παίκτης μου κάνει, θα έπρηζα ρωσικές μπάλες για καλύτερους όρους. Θα ξεκινούσα με 1 μύριο χεράτο τον Φεβρουάριο, και θα ανέβαινα μέχρι Ιουνιο. Αμα δεν μασουσανε, στις 15 θα τα σκαγα και θα τον κρατούσα.

ΟΚ προφανώς θα την αναπροσάρμοζα την τακτική έτσι ώστε να μη φαινεται ότι θα τον πάρω σίγουρα, αλλά στο δικό μου μυαλο θα χα έτοιμα τα λεφτά 15 Ιουνίου να φύγουν και να ενεργοποιηθει το ντιλ αυτόματα.

Και γενικα, με 3 δανεικούς που θέλω να κρατήσω, ότι μπορω να κλεισω νωρίς κέρδος είναι. Να φανει και ότι ξοδεύω και δεν έχω ρευστό να προσπαθουν να με αρμέξουν και να δεχτουν οι άλλοι πιο ευνοικους όρους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Geologos said:

Τι μαλακίες γαμώ το φελέκι μου.

Εγώ αν ξέρω πως υπάρχει ρήτρα 1.5 (1.3 νομίζω είχαμε δώσει μια μπροστάντζα, το 1.5 είναι το σύνολο)

δεν πληρωσες ποτε τα 200.000 χιλιαρικα τους ειπες θα σας τα δωσω στο τελος

Link to comment
Share on other sites

Δε βαρέθηκαν και οι ίδιοι να είναι τοσα χρόνια στη φτωχομπινεδιά ???

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Laterna Ftoxia & Filotimo  το τρίπτυχο Τίγρη. Εμείς θέλουμε 8Μ για Μανταλοχαχαχαχα

Και δεν δίνουμε 1,3Μ για Σιμάνσκι και 2,5Μ για Αραούχο. 

Ο τύπος θέλει να πουλήσει το κοτέτσι στο χωριό και να πάρει ρετιρέ στο Κολωνάκι. 

Όλα τα άλλα να χαμε να λέγαμε 

Link to comment
Share on other sites

καλα και οι αλλοι για αραουχο ζηταγανε περσι 25Μ

την τιμη του καθε παιχτη την οριζει η αγορα και μονο αυτη εσυ μπορει να θες να πουλησεις η να αγορασεις οσο νομιζεις

η τιμη του μανταλου ειναι στα 2Μ δλδ στην προσφορα που ηρθε επισημα απο την τουρκια στην ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που διαβάζουμε η λέμε μεταξύ μας "με τα 2 εκατομμύρια που θα πάρουμε από τον μανταλο, θα φέρουμε 3 παιχταράδες" 

Αν ήταν έτσι ρε πουστη γιατί η άλλη ομάδα που θα πάρει τον μανταλο, να μην πάρει κατευθείαν τους 3 παιχταράδες; 

Link to comment
Share on other sites

Gt mono me ta fragga tou mandalou tha pareis paiktarades. Ton poulame pairnoume 3 paiktarades. Meta tha ton poulhsei h omada pou ton agorase tha parei k auth 3 paikatarades. K paei legontas k paei legontas gamietai o thrylos kai o peiraias... 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, AlexKR21 said:

Αυτός και ο Κατράνης έπρεπε να ναι δω εδώ και 2 χρόνια τουλάχιστον...

Φόλα ΑΕΚΑΡΑ ο Κυριακο και καλός παίχτης. Είχε και ένα χαρακτηριστικό που γουστάρω. Βρωμοσουτο το λεγόμενο. Μαλακιστηκαμε κλασσικά 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον Μανταλο τονΕ έδινα και με 800k και γλιτώνεις και τα 700k που παίρνει μας κάνουν μια κάβα 1,5m με τα οποία παίρνεις τρεις μέτριους παίχτες των 500k που είναι πολύ πιθανό να σου βγουν λιγότερο μέτριοι από Μπακακη, Μανταλο και Οικονομου και αρα upgrade.

Γνώμη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα ότι μονο αν πουληθεί με κάτι τρελα νουμερα -που γράφονται-  ο Μπάρκας μπορεί να γίνει δουλειά, αλλά και πάλι θα φύγουν προς άγνωστες κατευθύνσεις και για το μέλλον μας.

Αρα ούτε έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος, υπεύθυνα όμως, να μας πει πόσες ανάσες και πόσες ώρες είμαστε για να κλείσει του Πολωνού; 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ξέρει κάποιος, υπεύθυνα όμως, να μας πει πόσες ανάσες και πόσες ώρες είμαστε για να κλείσει του Πολωνού; 

Είμαστε στην τελική ευθεία. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Τσακίρης: «Πλήρωσε το πέναλτι για Αραούχο η ΑΕΚ – Σε καλό δρόμο οι συζητήσεις για την αγορά του»
Η ΑΕΚ πλήρωσε 200 χιλιάδες ευρώ στη Λας Πάλμας και ο Σέρχιο Αραούχο θα συνεχίσει στην Ένωση μέχρι τον Ιούλιο.

????

Link to comment
Share on other sites

αμα η λας παλμας δεχτει ενα πλανο δοσεων 8 μηνων με 300.000 πολυ ευχαριστως

Link to comment
Share on other sites

Από ανάσες σήμερα που βρισκόμαστε; 

Υπάρχει κάποιος αρμόδιος να απαντήσει; 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×