Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Geologos said:

Γενικά το να ανοιξεις παρτίδες με Γαλλιες, που αντικειμενικά λόγω πληθυσμού και αποικειοκρατιας έχουν αθλητές με πολύ ποτενσιαλ, θα πρεπε να είναι ο στόχος.

Αλλά για να γίνει καποια στιγμή αυτο, πρέπει να ξεκινησεις από χαμηλά, δηλαδή Βαλκάνια. Σωστές κινήσεις είναι αυτές, εφόσον υπάρχει καποιο πλάνο

Η Γαλλία είναι το νεξτ λέβελ. 

Στα Βαλκάνια υπάρχουν διαμαντάκια, είναι μια καλή αρχή. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skepastos said:

Στο δεύτερο σκέλος συμφωνούμε απόλυτα. Αλλά στο πρώτο αν θέλουμε να ειμαστε ειλικρινεις μεταξυ μας πρεπει να ανεβουμε τεχνοκρατικα

Μπιλ, μπορούμε να αρχίσουμε πρώτα απ' αυτά;

Quote

Ο ρεπόρτερ της Ένωσης υποστήριξε πως ο Πέταρ Καρακλάγιτς έβγαλε... μάτια στη Σερβία και κόντρα στους δυνατούς αντιπάλους, κάτι που έκανε τον Ερυθρό Αστέρα και την Παρτίζαν να τον έχουν στην λίστα τους. Αλλά η ΑΕΚ ήταν αυτή που κατάφερε να αποσπάσει τη θετική του απάντηση και πλέον απομένουν τα τυπικά για την απόκτησή του.

ΚΚ365. 

Ας ξεκινήσεις πρώτα από εκεί που μπορείς δυνητικά να ελέγξεις να μην γράφονται τέτοιες παπαριές και μετά τους τεχνοκράτες θα τους βρεις εύκολα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Μπιλ, μπορούμε να αρχίσουμε πρώτα απ' αυτά;

ΚΚ365. 

Ας ξεκινήσεις πρώτα από εκεί που μπορείς δυνητικά να ελέγξεις να μην γράφονται τέτοιες παπαριές και μετά τους τεχνοκράτες θα τους βρεις εύκολα. 

αυτα ειναι το απαραιτητο σανο που θα μασησει το 80% των οπαδων 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, amd said:

10 χρονια ο αλλος κανει αυτην την δουλεια και εσυ ξεκινησες το Γεναρη αυτος εχει ανεβει 1000 σκαλοπατια και εμεις ειμαστε στο 1ο πλατυσκαλο

 

Just now, MITSAKLAS said:

Μπιλ, μπορούμε να αρχίσουμε πρώτα απ' αυτά;

ΚΚ365. 

Ας ξεκινήσεις πρώτα από εκεί που μπορείς δυνητικά να ελέγξεις να μην γράφονται τέτοιες παπαριές και μετά τους τεχνοκράτες θα τους βρεις εύκολα. 


Παιδιά εμένα με φοβίζει οτι πάνω που πας να κάνεις το βήμα παραπάνω πάμε πάλι στο φτου και απο την αρχή. Βρήκες τον Μαιστοροβιτς, τον Μιλο. Είχαν τα καλα και τα κακά τους. Στήριξε τους με ανθρώπους, ενα λογικό μπατζετ και ενα σαφες πλάνο τριετίας-τετραετίας και αν δεν κάνουν πήγαινε στον επομενο. Βρήκαμε τον Ιβιτς και τον Καρέρα. Ε κράτα τους 3 χρόνια, στηριξε τους με παίχτες και ανθρώπους δίπλα του και άσε τον κάθε Κετσε να γράφει οτι θελει. Ειτε έτσι είτε αλλιώς ο καθένας θα πει το κοντό και το μακρύ του. Δε μου φταίει κανείς δημοσιογράφος για το γεγονός οτι ο Μελ είναι αυτός που είναι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μα εγω εχω πει καρερα για 5 χρονια ανεξαρτητως θεσης στο πρωταθλημα

ιβιτς εφορου ζωης μεχρι να μην μπορει να περπατησει η να μιλησει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

 


Παιδιά εμένα με φοβίζει οτι πάνω που πας να κάνεις το βήμα παραπάνω πάμε πάλι στο φτου και απο την αρχή. Βρήκες τον Μαιστοροβιτς, τον Μιλο. Είχαν τα καλα και τα κακά τους. Στήριξε τους με ανθρώπους, ενα λογικό μπατζετ και ενα σαφες πλάνο τριετίας-τετραετίας και αν δεν κάνουν πήγαινε στον επομενο. Βρήκαμε τον Ιβιτς και τον Καρέρα. Ε κράτα τους 3 χρόνια, στηριξε τους με παίχτες και ανθρώπους δίπλα του και άσε τον κάθε Κετσε να γράφει οτι θελει. Ειτε έτσι είτε αλλιώς ο καθένας θα πει το κοντό και το μακρύ του. Δε μου φταίει κανείς δημοσιογράφος για το γεγονός οτι ο Μελ είναι αυτός που είναι

Προσωπικά δεν τα συνδέω αυτά μεταξύ τους.

Δεν πιστεύω ότι φεύγει εσεμες γράψτε ότι τον πήραμε από τα χέρια Αστέρα και Παρτιζάν, αλλά θα το θεωρούσα δείγμα σοβαρότητας να έφευγε εσεμες που να έλεγε προσέξτε μην γράψετε καμιά τέτοια παπαριά. 

Δλδ μιλάμε το 2020 για δημοσιογραφία επιπέδου Τζέισον Πόλακ και κραμάτων... (όποιος δεν ξέρει τι είναι να ψάξει να μάθει). 

Στο άλλο κομμάτι, τώρα που θα κατέβω Νάξο, θα πάω στην Παναγία την Αργοκοιλιώτισσα να ανάψω μια λαμπάδα να τον εφωτίσει ο Θεός μην φάει κι αυτούς τους δύο. 

Δεν μπορώ και δεν ξέρω τι άλλο να κάνω. 

Υ.Γ. Η λαμπάδα θα είναι ίσα με το μπόι του Ντούσαν για να πιάσει το τάμα, γιατί υπάρχουν και λαμπάδες ίσα με το μπόι του Βέρντε...

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, amd said:

μα εγω εχω πει καρερα για 5 χρονια ανεξαρτητως θεσης στο πρωταθλημα

ιβιτς εφορου ζωης μεχρι να μην μπορει να περπατησει η να μιλησει 

Ναι αλλά μην μου τους πετάξεις και στον ωκεανό. Βοήθα τους σιγά σιγα. Φερε στον πρώτο κανένα σκάουτερ, φέρε στο δεύτερο κανένα παίχτη καλύτερο. Εγώ έχω ξαναπεί δεν με ενοχλεί τόσο η τσιγκουνιά του Μελ όσο η αρνηση του να προσαρμοστεί στα νέα δεδομένα του ποδοσφαίρου. Οταν καταλάβει οτι είναι καύτερα να πληρώνεις συνεργάτες, μάνατζερ απο το να πληρώνεις σαπάκια τότε θα βελτιωθεί και η κατάσταση στην ομάδα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Ναι αλλά μην μου τους πετάξεις και στον ωκεανό. Βοήθα τους σιγά σιγα. Φερε στον πρώτο κανένα σκάουτερ, φέρε στο δεύτερο κανένα παίχτη καλύτερο. Εγώ έχω ξαναπεί δεν με ενοχλεί τόσο η τσιγκουνιά του Μελ όσο η αρνηση του να προσαρμοστεί στα νέα δεδομένα του ποδοσφαίρου. Οταν καταλάβει οτι είναι καύτερα να πληρώνεις συνεργάτες, μάνατζερ απο το να πληρώνεις σαπάκια τότε θα βελτιωθεί και η κατάσταση στην ομάδα

Θα ήταν Θείο δώρο να μην ασχοληθεί καθόλου μαζί τους. 

Ας ασχοληθεί με τα εγκαίνια καλύτερα. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Skepastos said:

Ναι αλλά μην μου τους πετάξεις και στον ωκεανό. Βοήθα τους σιγά σιγα. Φερε στον πρώτο κανένα σκάουτερ, φέρε στο δεύτερο κανένα παίχτη καλύτερο. Εγώ έχω ξαναπεί δεν με ενοχλεί τόσο η τσιγκουνιά του Μελ όσο η αρνηση του να προσαρμοστεί στα νέα δεδομένα του ποδοσφαίρου. Οταν καταλάβει οτι είναι καύτερα να πληρώνεις συνεργάτες, μάνατζερ απο το να πληρώνεις σαπάκια τότε θα βελτιωθεί και η κατάσταση στην ομάδα

4 πλερωνεις εδω και 6 μηνες να σου κανουν ρεπορτα περαν των γνωστων ελληνων 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, amd said:

4 πλερωνεις εδω και 6 μηνες να σου κανουν ρεπορτα περαν των γνωστων ελληνων 

Οντως; Μακαρι. Ξερουμε ονόματα; Ελληνες ποιοι έμειναν; Μπαρμπαλιάς; Ποιός άλλος; 

Link to comment
Share on other sites

τους ξενoυς δεν τους ξερω καθολου 

 

μπαρμπαλιας, λαγωνικακης, κασαπης και μαλαδενης οι Ελληνες 

αν ακουγες εδω και 5 χρονια τον μπαρμπαλια θα ειχες φερει 3-4 πολυ καλους νεους παιχτες αλλα δεν τον ακουσαν

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

τους ξενoυς δεν τους ξερω καθολου 

 

μπαρμπαλιας, λαγωνικακης, κασαπης και μαλαδενης οι Ελληνες 

αν ακουγες εδω και 5 χρονια τον μπαρμπαλια θα ειχες φερει 3-4 πολυ καλους νεους παιχτες αλλα δεν τον ακουσαν

O Κασάπης είναι προπονητής στον Παναλίαρτο. Τι του πληρώνεις; Τις προβατίνες από τον Καρανάσο; 

Link to comment
Share on other sites

Έφαγα δύο σελίδες να σας διαβάζω για να συνειδητοποιήσω πως κάνετε τελικά ανάλυση για το πώς θα εξελιχθούμε... τεχνοκρατικά (θέλει λεφτα) και αφότου αποκτήσουμε άκρες σε Γιουγκους (που θέλουν λεφτα), θα εξαπλωθουμε στην αποικιοκρατική Γαλλια (αυτοί κι αν θέλουν λεφτα). Τι να μας πω ρε καημένοι; Φθινόπωρο που θα χουμε αποκλειστεί από Ευρώπη έχετε να φάτε τεχνοκράτη ΤΔ Λυμπε και φερελπη Ατματσιδη προπονητή που δεν θα χει προηγουμενο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

O Κασάπης είναι προπονητής στον Παναλίαρτο. Τι του πληρώνεις; Τις προβατίνες από τον Καρανάσο; 

φιλε υπευθυνος σκαουτινγ Βοιωτιας και Φθιωτιδας

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Έφαγα δύο σελίδες να σας διαβάζω για να συνειδητοποιήσω πως κάνετε τελικά ανάλυση για το πώς θα εξελιχθούμε... τεχνοκρατικά (θέλει λεφτα) και αφότου αποκτήσουμε άκρες σε Γιουγκους (που θέλουν λεφτα), θα εξαπλωθουμε στην αποικιοκρατική Γαλλια (αυτοί κι αν θέλουν λεφτα). Τι να μας πω ρε καημένοι; Φθινόπωρο που θα χουμε αποκλειστεί από Ευρώπη έχετε να φάτε τεχνοκράτη ΤΔ Λυμπε και φερελπη Ατματσιδη προπονητή που δεν θα χει προηγουμενο.

Δες επιτέλους και μια φορά τη μεγάλη εικόνα, μωρέ μίζερε. 

Από τον Κόκκαλη πάλευε ο γαύρος το γαλλικό μοντέλο και το πέτυχε ο Πάμπλο 15 χρόνια μετά. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

φιλε υπευθυνος σκαουτινγ Βοιωτιας και Φθιωτιδας

Κάνει σκάουτινγκ στις προβατίνες και τα μπαμπάκια του Κομπότη. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, amd said:

λαγωνικακης, κασαπης και μαλαδενης οι Ελληνες

κλάμα. πόσο δημόσιο ρε πστ μου.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, amd said:

τους ξενoυς δεν τους ξερω καθολου 

 

Για να μην τος ξέρεις παίζει να μην υπάρχουν καν ??

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

κλάμα. πόσο δημόσιο ρε πστ μου.

απο Ελληνες ρε τι περιμενεις ο γαυρος εχει τον κουλη τον καραταιδη ξερω γω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

κλάμα. πόσο δημόσιο ρε πστ μου.

Λαγωνικάκη ήθελε να τον φέρει τότε στην ΑΕΚ, τον ήθελε και ο Σερβονίκης, αλλά μίλαγε Ρίνγκο. 

Βασικά μαλάκας ήταν ο Λαγωνικάκης γιαυτό κατέληξε στον ΟΦΗ μετά.

Η μεγάλη απώλεια τότε ο Γεωργιάδης του Χαραλάμπους. 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MITSAKLAS said:

Δες επιτέλους και μια φορά τη μεγάλη εικόνα, μωρέ μίζερε. 

Από τον Κόκκαλη πάλευε ο γαύρος το γαλλικό μοντέλο και το πέτυχε ο Πάμπλο 15 χρόνια μετά. 

 

Από Ρεν μέχρι Μασσαλία και από Ρουεν μέχρι Μονπελιέ κρατούν όλοι την ανάσα τους για το 15ετες πλάνο της ΑΕΚ του Μελισσανιδη που θα εκτινάξει την ποδοσφαιρική μετοχή των σημερινών 5χρονων..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Για να μην τος ξέρεις παίζει να μην υπάρχουν καν ??

?????????????

πριν κανα 10ημερο ειχα την κουβεντα με 2-3 ανθρωπους τις πιατσας και τα συζηταγαμε δεν ειναι υπαλληλοι ετσι να το ξεκαθαρισουμε report φτιαχνουν δεν ειναι αποκλειστεικοι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

απο Ελληνες ρε τι περιμενεις ο γαυρος εχει τον κουλη τον καραταιδη ξερω γω 

τον έβλεπα χτες στο βουλγαρία-ελλάδα μουντιάλ 1994 ?. άλλο κλάμα απο κει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Από Ρεν μέχρι Μασσαλία και από Ρουεν μέχρι Μονπελιέ κρατούν όλοι την ανάσα τους για το 15ετες πλάνο της ΑΕΚ του Μελισσανιδη που θα εκτινάξει την ποδοσφαιρική μετοχή των σημερινών 5χρονων..

Εσύ μην πιστεύεις. Περίμενε τον πρίγκηπα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

τον έβλεπα χτες στο βουλγαρία-ελλάδα μουντιάλ 1994 ?. άλλο κλάμα απο κει.

Έχει διαμαντάκια η ΕΡΤ HD. 

Το βράδυ είχε το Ιταλία-Ισπανία 2-1 του 1994. 

Πόσο λατρεία η Ιταλία ρε πστ. 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×