Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, enck1 said:

σπορτ φμ μόλις τώρα είπαν οτι κλείνει ο ΖΕΚΑ και αραούχο γιοκ.

δεν ακουσα τιποτα ειμαι δουλεια αδερφε μου ουτε ξερω τιποτα ποιος το εβγαλε?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

Να εισαι σιγουρος η πωληση ειναι πολυ πιθο δυσκολη απο την αγορα

1. να ξερεις την αγορα για να ορισεις την τιμη - δεν την ξεραμε μεχρι φετος

2. να εχεις τα καταλληλα κονε να σπρωξουν πανω την τιμη - δεν τα ειχαμε και δεν ξερω αν τα εχουμε

3. να εχεις τα καταλληλα κονε να σπρωξουν τον παιχτη - δεν τα ειχαμε δεν ξερω αν τα βρηκαμε

4. να ξερεις να διαπραγαμτευτεις σωστα και οχι υπο πιεση - δεν το καναμε ελπιζω να το κανουμε 

δεν μου κανει καμια εντυπωση που δεν εχουμε κανει σοβαρες πωλησεις και η πωληση του βρανιες εγινε επειδη ο μελισσανιδης ειπε αν δεν δωσετε οσα ζηταμε τον καιω τον παιχτη

Μαζι σου αλλα αφου δεν τα εχουμε ολα αυτα εμενα τα οταν σου δινουν 4 εκ την θεωρω σοβαρη πωληση.

Αν τα δωσεις σε καποιον γνωστη μπορει να σου φερει πολυ καλους παικτες με αυτα τα λεφτα.Εδω τοσα χρονια με τα ψεμματα και παλι φεραμε αξιολογους παικτες, απλα δεν ηταν αρκετοι γιατι υπηρχαν ελειψεις σε αλλες θεσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αποκλειεται να ηρθε πρόταση όχι 4ων αλλά και 3 μυρίων θα πω εγώ και να μην τον δώσαμε. Αρδιά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Man Of Faith said:

Μαζι σου αλλα αφου δεν τα εχουμε ολα αυτα εμενα τα οταν σου δινουν 4 εκ την θεωρω σοβαρη πωληση.

Αν τα δωσεις σε καποιον γνωστη μπορει να σου φερει πολυ καλους παικτες με αυτα τα λεφτα.Εδω τοσα χρονια με τα ψεμματα και παλι φεραμε αξιολογους παικτες, απλα δεν ηταν αρκετοι γιατι υπηρχαν ελειψεις σε αλλες θεσεις.

4Μ για Σιμοες δεν παιζει να ηρθαν ποτε θεωρω οτι απλα θα τον ειχαν δωσει αλλα θα τον ειχαμε παει και με δικα μας εξοδα εκει

γενικα περαν απο κατι αραβο κρουσεις που ουσιαστικα εμεις δεν παιρναμε λεφτα δεν εχει τιποτα αλλο ο Σιμοες 

το βασικο ειναι οτι η ΑΕΚ δεν ξερει να πουλαει το προιον της τι θελω να πω, σηκωσε ποτε το τηλεφωνο καποιος απο την ΑΕΚ οταν ο Σιμοες ηταν στα ντουζενια του να παρει τον σαντος να του κανει μια κληση στην εθνικη οχι σε επισημο ματς αλλα σε φιλικο

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, amd said:

δεν ακουσα τιποτα ειμαι δουλεια αδερφε μου ουτε ξερω τιποτα ποιος το εβγαλε?

κ εγώ το ίδιο και ψάχνω να το επιβεβαιώσω γιατί αρχίζω να πιστεύω οτι το φαντάστηκα

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Geologos said:

Αποκλειεται να ηρθε πρόταση όχι 4ων αλλά και 3 μυρίων θα πω εγώ και να μην τον δώσαμε. Αρδιά.

και με 1 κορδέλα τον έδινα. ταβάνιασε

Link to comment
Share on other sites

1M o Σιμόες; 

1Μ είναι σοβαρά λεφτά για παίχτη που και τα ~400Κ που έχει συμβόλαιο είναι υπερβολικά τρελά για την αξία του. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amd said:

4Μ για Σιμοες δεν παιζει να ηρθαν ποτε θεωρω οτι απλα θα τον ειχαν δωσει αλλα θα τον ειχαμε παει και με δικα μας εξοδα εκει

γενικα περαν απο κατι αραβο κρουσεις που ουσιαστικα εμεις δεν παιρναμε λεφτα δεν εχει τιποτα αλλο ο Σιμοες 

το βασικο ειναι οτι η ΑΕΚ δεν ξερει να πουλαει το προιον της τι θελω να πω, σηκωσε ποτε το τηλεφωνο καποιος απο την ΑΕΚ οταν ο Σιμοες ηταν στα ντουζενια του να παρει τον σαντος να του κανει μια κληση στην εθνικη οχι σε επισημο ματς αλλα σε φιλικο

Για τα 4 δεν εννοω τον Σιμοες αλλα τον Μπαρκα, και καπου εκει κοντα ηταν και η προταση για Ολιβειρα νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Γράφτηκε ενας Ντεσποτοφ 9 γκολ 8 αστιστ λεει με τη στουρμ 21 ματς

23 χρονων, για δανεικος φανταζομαι απο καλιαρι

Link to comment
Share on other sites

Θα το ξανάγραψω πάντως, δε γίνεται εμείς να είμαστε οι πονηροι και να ζητάμε ακατέβατα το Χ ποσό για να πουλήσουμε ενώ όταν είναι να αγοράσουμε κάνουμε εκπτώσεις και δόσεις κοτσοβολου και στο τέλος οι άλλοι ζητάνε υπερβολικά πολλά και χαλάει η μεταγραφή 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Για τα 4 δεν εννοω τον Σιμοες αλλα τον Μπαρκα, και καπου εκει κοντα ηταν και η προταση για Ολιβειρα νομιζω.

???

Πές το βρε άνθρωπε του Θεού και μας τρέλανες. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Geologos said:

Αποκλειεται να ηρθε πρόταση όχι 4ων αλλά και 3 μυρίων θα πω εγώ και να μην τον δώσαμε. Αρδιά.

Το εχω διαβασει αρκετες φορες δεξια και αριστερα οτι ειχαμε τετοια προταση.Μπορει οντως να ειναι αρδια αλλα αν δεις το μοτιβο σε οσες προτασεις εχουμε εδω και χρονια που τις απορριπτουμε γιατι ζηταμε περισσοτερα, μπορει να υπαρχει και αληθεια στην υποθεση.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

???

Πές το βρε άνθρωπε του Θεού και μας τρέλανες. 

Δεν θυμαμαι φιλε μου εχουν περασει και χρονια αλλα μου εχει μεινει εντονα γιατι δεν μπορουσα να πιστεψω οτι καναμε κατι τετοιο.Μπορει να ηταν και ραδιο αρβυλα δεν μπορω να το επιβεβαιωσω κιολας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Geologos said:

Γράφτηκε ενας Ντεσποτοφ 9 γκολ 8 αστιστ λεει με τη στουρμ 21 ματς

23 χρονων, για δανεικος φανταζομαι απο καλιαρι

Τα στατιστικα που γραφεις ακουγονται σουπερ.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Man Of Faith said:

Τα στατιστικα που γραφεις ακουγονται σουπερ.

Σε πρωτάθλημα που βγήκε πρώτος σκόρερ ο Φουντας 

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχύει για Ζεκα τότε μάλλον ένας απο Σιμόες, Γαλανόπουλο χαιρετάει με επικρατέστερο τον δεύτερο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Σε πρωτάθλημα που βγήκε πρώτος σκόρερ ο Φουντας 

Ασχημα θα μας ηταν τωρα ο Φουντας;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Man Of Faith said:

Ασχημα θα μας ηταν τωρα ο Φουντας;

Επικοινωνιακα δε νομίζω να έκανε γκελ και αγωνιστικά προς κλωναριδη πιστεύω θα κατέληγε. 

Link to comment
Share on other sites

1. του ζεκα μαλλον παρακουσε ο enck 

2. μπαρκας 4Μ δεν φευγει .&- 5+ και ποσοστο μεταπωλησης

3. οπως εχω ξαναπει ο ιβιτς εχει λιστα με 5-6 παιχτες σε καθε θεση κυριολεκτικα ακομα και τις θεσεις που ειναι φουλ καλυμμενες  ο ντεσποτοφ ειναι ενα ονομα που προταθηκε αν και εφοσον φυγει ο βερντε 

αυτην τηνσ τιγμη οι προτεραιοτητες ειναι 

1. στοπερ

2. πωληση μπαρκα

3. αριστερο μπακ

4. αραουχο 

5. απομακρυνση βερντε / οικονομου και αντικαταστατες

6. συμβολαια λιβαγια - ολιβειρα - γαλανοπουλου - αλμπανη

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Hades said:

Επικοινωνιακα δε νομίζω να έκανε γκελ και αγωνιστικά προς κλωναριδη πιστεύω θα κατέληγε. 

Πολυ πιθανο.Χρειαζονται οι επικοινωνιακες κινησεις ειναι το αλατοπιπερο του ποδοσφαιρου αλλα συνηθως οι μη επικοινωνιακες κινησεις ειναι αυτες που προσφερουν.Σχεδον καμια ηχηρη μεταγραφη δεν θυμαμαι να μας βγηκε.Μπουονανοτε, Λεσκοτ, Αλμειδα (λατρεια) μου ερχονται προχειρα.Μονο ο Τσιγκρινσκι με τα γνωστα προβληματα του κι αυτος.Αντιθετα Λιβαγια, Βρανιες, Γιοχανσον, Χριστοδουλοπουλος μια χαρα προσεφεραν.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, enck1 said:

κ εγώ το ίδιο και ψάχνω να το επιβεβαιώσω γιατί αρχίζω να πιστεύω οτι το φαντάστηκα

Χαχαχαχαχαχχα ρε μλκ ακουγα κ εγω. Μηνυμα ακροατη ηταν. Το εστειλε ξερω γω ο βασιλακης καματερο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, amd said:

δεν χρειάζεται ειρωνία θες να γράψεις την άποψη σου γραψτην δεν θα σου πει κανένας τιποτα. δεν υπάρχει λόγος για αυτό το πράγμα

Ελα ρε And αφου ξέρεις ότι πλακα κανω. 

Δεν είναι θέμα ειρωνείας . 

Έχουν γραφεί πολυ χειρότερα 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, BillR21 said:

Χαχαχαχαχαχχα ρε μλκ ακουγα κ εγω. Μηνυμα ακροατη ηταν. Το εστειλε ξερω γω ο βασιλακης καματερο. 

Αρα έκλεισε ??????

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×