Jump to content

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ 🇬🇷


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Araujo21 said:

UEFA NL: Petros Mantalos has 3 assists in 4 matches. He is sitting top of the assist leaders tethered with Bernardo Silva (Portugal) and Dušan Tadić (Serbia). #GREKOS

Τσούμπερ  των φτωχών

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στα παιδιά που έτρεχαν σαν σκυλιά σήμερα, αλλά ρε μλκες τι τσουρουκαδες είναι αυτοί..

Δλδ Μπήκε ο Γιαννουλης, έκανε 2 κοντρολ στην κίνηση - τα αυτονόητα δλδ -  και λες "πωω κοίτα κοντρολ ο παικταράς".

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, The Magician said:

%CE%9C%CE%91%CE%9D%CE%A4%CE%91.JPG?itok=

 

Μ Ο Ν Ο    Ε Σ Υ

Μ αυτα τα σπυρια σας γαμησα

Link to comment
Share on other sites

Just now, The Magician said:

Θα μετανοήσετε όλοι. 

Και θα ζητήσετε συγνώμη. Ένας ένας.

Οταν κερδισει τελικους και κρισιμα παιχνιδια θα μετανοησουμε. Ας δειξει οτι θελει να βοηθησει την ΑΕΚ και εδω ειμαστε. Μεχρι τοτε θα ειναι μεσα σε αυτους που εχασε 4 τελικους 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The Magician said:

Θα μετανοήσετε όλοι. 

Και θα ζητήσετε συγνώμη. Ένας ένας.

Πω ρε συ Ματζισιαν μου θύμησες σκηνικό με Χατζηστεφανου στη Ζουγκλα που του έλεγε ο άλλος "βάλε τη μούρη σου κάτω και ζητά συγνώμη, εδω". 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tarasfw said:

Μακάρι ο πογετ να είναι ο επόμενος προπονητής μας

Νομίζεις τυχαία πηγε Εθνική

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Να τα λέμε όλα γκολαρα του Γιακουμακη, μόνο που στην ΑΕΚ δεν πηδηξε για κεφάλια στον σωστό χρόνο ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω για τον Πογετ  βαζω το χερι μου στη φωτια για την τακτικη του προσεγγιση μεσα στα ματς και τον θεωρω ιδανικο για την εθνικη αλλα για ομαδα δεν ειμαι τοσο σιγουρος. Φαινεται οτι δυσκολα στεριωνει καπου, ισως ειναι θεμα χαρακτηρα και απαιτησεων.

Link to comment
Share on other sites

Το γκολ ο Μανταλος το έβαλε εκτός περιοχής, μπουκωσε δηλαδή κι όσους λέμε ότι δε βάζει τέτοια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, MITSAKLAS said:

Το επίπεδο στον όμιλο είναι τραγικά χαμηλό, ΑΛΛΑ κάπως έτσι χτίζεις χαρακτήρα και αυτοπεποίθηση.

Σύντροφε μου, χαμηλότερο από αυτό των Νησιών Φερόε που μας χορτάσανε πούτσα στο πρόσφατο παρελθον ???

Πογέτ, εγγύηση σοβαρότητας. Δεν θα ... ξεφτιλίσει τη Βραζιλία στο Μαρακανά αλλά δεν θα γίνει και περίγελως του κάθε τυχάρπαστου.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Araujo21 said:

UEFA NL: Petros Mantalos has 3 assists in 4 matches. He is sitting top of the assist leaders tethered with Bernardo Silva (Portugal) and Dušan Tadić (Serbia). #GREKOS

Γουαρδιολα γαμιολα ψησου ρε μουνι.... 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, The Magician said:

Θα μετανοήσετε όλοι. 

Και θα ζητήσετε συγνώμη. Ένας ένας.

TestyEnragedCapybara-size_restricted.gif

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, moukie said:

Εγω για τον Πογετ  βαζω το χερι μου στη φωτια για την τακτικη του προσεγγιση μεσα στα ματς και τον θεωρω ιδανικο για την εθνικη αλλα για ομαδα δεν ειμαι τοσο σιγουρος. Φαινεται οτι δυσκολα στεριωνει καπου, ισως ειναι θεμα χαρακτηρα και απαιτησεων.

Ας τον δουμε και μετα τους μηνες του μελιτος γιατι και στην ΑΕΚ μετα το 6μηνο αρχισε να ρεταρει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Το γκολ ο Μανταλος το έβαλε εκτός περιοχής, μπουκωσε δηλαδή κι όσους λέμε ότι δε βάζει τέτοια. 

Γιατι δε λες οτι το εβαλε και με το αριστερο;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, moukie said:

Εγω για τον Πογετ  βαζω το χερι μου στη φωτια για την τακτικη του προσεγγιση μεσα στα ματς και τον θεωρω ιδανικο για την εθνικη αλλα για ομαδα δεν ειμαι τοσο σιγουρος. Φαινεται οτι δυσκολα στεριωνει καπου, ισως ειναι θεμα χαρακτηρα και απαιτησεων.

Ακριβώς αυτό είναι, θέμα χαρακτήρα και απαιτήσεων. Ο χαρακτήρας και οι απαιτήσεις που θέλω να βλέπω εγώ στην Α.Ε.Κ. :D

12 hours ago, Aussie said:

Γιατι δε λες οτι το εβαλε και με το αριστερο;

Δλδ έβαλε γκολ ο Μάνταλος έξω από την περιοχή με το αριστερό; Ε πέστε το έτσι, φανέρα μπήκε... κατά τύχη.-

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Με 4-2-3-1 παρατάσσει την Εθνική στην Κύπρο ο Γκουστάβο Πογιέτ.

Ο Γκουστάβο Πογέτ κατεβάζει τη «γαλανόλευκη» με 4-2-3-1, έχοντας τον Βλαχοδήμο στην εστία. Οι Μπάλντοκ, Χατζηδιάκος, Μαυροπάνος, Τσιμίκας στην τετράδα της άμυνας και οι Σιώπης, Κουρμπέλης στα χαφ. 

Μασούρας και Πέλκας στα πλάγια, ο Μπακασέτας «δεκάρι» και ο Δουβίκας στην κορυφή της επίθεσης.

Στον πάγκο οι Πασχαλάκης, Μπάρκας, Κυριακόπουλος, Μπουχαλάκης, Αλεξανδρόπουλος, Ρότα, Παπανικολάου, Φούντας, Γούτας, Κουλιεράκης, Ιωαννίδης, Χατζηγιοβάνης.

 Ο Μανταλος ειναι εκτος? 

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ειναι στην Αραπια να ψαχνει ομαδα τωρα που γυριζει μηπως γλιτωσουμε μια και καλη 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×