Jump to content

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ 🇬🇷


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Γελάω κάθε φορά που βλέπω Τσιμικα.

Και με τον ίδιο και με το Γερμανό κλόουν που έχει για προπονητή.

@Hades

Ο Greek Scouser ειναι σε φαση τι με μαζεψατε τώρα με τους Μανταλους και τους Ιρλανδούς ζυθοποιίους, το οικογενειακό διπλό με τους παγκόσμιους πρωταθλητές Αγγλίας είναι πιο ανταγωνιστικό 

Link to comment
Share on other sites

Πογιετ εγγύηση και ας λυσσανε οι γαύροι με τον Φορτούνη που δεν τον θέλει με τπτ . 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thodoris19 said:

Αν δεν καλούσε και στην εθνική κάτι ανέκδοτα τύπου Μπουχαλακης και Χατζιγιοβανης θα ήταν τέλειος και ας τον κράζουν τα αρδακια που δεν βάζει τα wonderkid του ΠΑΟΚ και λοιπούς 

Κάπως πρέπει να συμπληρωθεί και ένα ρόστερ 25 παικτών. Δεν νομίζω ότι είναι κάποιος που να λέει ότι αδικείτε και δεν καλείτε στην Εθνική. Και ο φορτούνης φυσικά είχε θέση σε αυτήν την ομάδα άλλα αν είσαι κομπλεξικος και ακολουθείς την γραμμή του συλλόγου θα βλέπεις τα ματς από την τηλεόραση.

Θα ήταν ιδανικό να περάσει ο Πογετ από έναν τέτοιο όμιλο και να μείνουν με το παγωτό στο χέρι όλοι οι επικριτές.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Agent HAF said:

. Και ο φορτούνης φυσικά είχε θέση σε αυτήν την ομάδα 

Δεν ταιριάζει με τον Πογιετ .δεν παίζει με δεκαρι αλλα 4-1-2-3 ενώ όταν τον κάλεσε και τον έβαλε στα πλάγια και δεν του άρεσε  από μόνος του αποφάσισε να πάει κέντρο αφήνοντας τη πλευρά ώστε να φανεί  . Ε αν δεν τον έκοβε θα χάλαγε την ομάδα και την πειθαρχία. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Araujo21 said:

Βαλε και τον Κωσταντελια μεσα και τον Κουλιερακη 

Δεν χωρανε τοσα εκατομύρια μαζι

Link to comment
Share on other sites

Αδικούν τον μεγάλο μας μπαοκ πάλι. Δεν βάζουν τον Μαραντόνα της Καλαμαριάς κ τον Βράχο του Χορτιάτη να παίξουν. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, In A.E.K We Trust said:

Κοίταζα χτες και το live περιγραφής του αγώνα από gazzetta. Έγραψε κάπου μετα το 80 ο Σερέτης:

"Αν νικήσει η Ελλάδα και η Γαλλία στην Ολλανδία, ένα είναι το ρεαλιστικό σενάριο πρόκρισης για την εθνική μας. Νίκη έστω με... μισό-μηδέν τη Δευτέρα επί των Ιράνιε στην OPAP Arena και έστω μια ισοπαλία στο τελευταίο εντός έδρας ματς με τους «αδιάφορους» Γάλλους.

* Εν τω μεταξύ οι Ολλανδοί μειώνουν σε 1-2..."

Ρε Σερέτη αγόρι μου, την παλεύεις; 2 αγώνες μένουν. Αν νικήσουμε τη Δευτέρα πάμε στους 6 βαθμούς διαφορά, άρα δεν παίζει ρόλο το ματς με Γαλλία.

Δεν είναι ένα το ρεαλιστικό σενάριο πρόκρισης. Αυτό που λες για έστω μία ισοπαλία με τους Γάλλους ισχύει για την περίπτωση που φέρουμε ισοπαλία με τους Ολλανδούς.

Ρε αλήθεια, πληρώνεστε για να είστε δημοσιογράφοι/σχολιαστές;

 

Έχουν 1 ματς λιγότερο οι Ολλανδοί

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε 3 πόντους διαφορά και ενα ματς περισσότερο λογικά με νίκη επί της Ολλανδίας και ισοπαλία με Γαλλία περνάμε γιατί τα δύο τελευταία της Ολλανδίας είναι από αυτά που δεν χάνονται . 

Link to comment
Share on other sites

Σερέτη ζητάω συγγνώμη. Ναι, είμαι από τους μαλάκες που κράζουν χωρίς να ξέρουν.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά θα δω ματς στην Α.Σ. από τηλεόραση. Και χωρίς κανένα άγχος κιόλας... γίναμε

Link to comment
Share on other sites

Φιλοξενούμενοι στην 26 νομίζω

Ένιωσε κάτι ο Ιωαννίδης και βούτηξε.... έχει κάνει κακό το καρβελαμπολ

Link to comment
Share on other sites

Μασουρας έκανε μαρς πέναλτι νομίζοντας ότι παίζει σούπερ λιγκ ή ιδέα μου ;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Ο καθυστέρας ο Κουλιερακης την έκανε πάλι . 

O Ollandos ton 2 metron ekane ton nekro pantos.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×