Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2020-21 ​​🏆 🏆 ​🏆 !


George_D
 Share

Recommended Posts

Η ομάδα χάντμπολ της ΑΕΚ βρίσκεται 60 λεπτά μακριά από το να γράψει τεράστια ιστορία, με την κατάκτηση του Ευρωπαϊκού τίτλου. Η Ένωση, μετά τη νίκη της επί της Ίσταντς στον πρώτο τελικό του EHF European Cup είναι έτοιμη για τη ρεβάνς στο κλειστό της Κανήθου και ο Δημήτρης Δημητρούλιας ανακοίνωσε και την αποστολή για τον αγώνα της Κυριακής (30/05), στην οποία υπολογίζει όλους τους διαθέσιμους παίκτες. 

Αναλυτικά η αποστολή της ΑΕΚ αποτελείται από τους: Bauer, Αραμπατζή, Τζηρά, Δομπρή, Νικολαΐδη, Kosanovic, Μυλωνά, Lemos, Παπαδιονυσίου, Nuic, Αραπακόπουλο, Hykkerud, Meinby, Καλόμοιρο, Κοτσιώνη, Janca, Buneta, Κεδέρη.

aek365

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε Χαλκίδα, είμαστε τσίτα, πάμε για ευρωπαϊκό

  • Δικεφαλάκι 13
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετισμούς από mike, καταφτάνει και Αγαπούλας σε λίγο

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hoffman21 said:

Aδερφια υπαρχει κανενα λινκ;;

Τσεκαρε sportzone 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11-11 ημιχρονο, εχουμε χασει λιγο τη συγκεντρωση μας επιθετικα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μογια ηταν μεγαλη απωλεια την τελευταια στιγμη. Μαχη μεγαλη γινεται, καυλα το ματς με κοσμο μεσα.

Παμε ΑΕΚΑΡΑ μου, παρε το Κύπελλο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τον ρυθμό, από τα πιο αντιτουριστικά ματς που έχω δει (κι έχω δει πάνω από χίλια στάνταρ), αλλά μάλλον είναι η επιλογή μας να το πάμε έτσι, να μην γίνει ροντέο ούτε στιγμή. Η λογική μου λέει ότι δεν χάνεται η κούπα, η καρδιά δεν θα ησυχάσει... Το παιχνίδι που περίμενα τόσο καιρό, που θα ήμουν 1000% μέσα είτε παιζόταν στην Αθήνα είτε στην Σουηδία είτε στο φεγγάρι, αλλά η ζωή τα έφερε αλλιώς. Δεν πειράζει κάποια στιγμή θα μου το ανταποδώσει η τύχη.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουμε παιχνίδι από τα πλάγια σε όλο το ματς. Οκ παίζουν άμυνα και οι σουηδοί, δεν είναι τίποτα τυχαίοι. 1-2 γκολ από τα εξτρέμ θα βοηθούσαν να τους χαλαρώσουμε λίγο το τείχος.

Link to comment
Share on other sites

Νααααα το γκολ από αριστερό εξτρέμ! 14 όλα, πάρτε ξανα  προβάδισμα να τους λυγίσουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι σημαντικό που κόψαμε την προσπάθεια να πάνε 2 γκολ μπροστά 

Link to comment
Share on other sites

Κόλλησε και το στριμ της βετ365, τι πεπόνια κι αυτοί ρε πούστη.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
  • George_D unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×