Jump to content

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (9η Αγ. Play-Offs), 15/07/2020, 21:30, NS1


agelos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      4
    • Οικονόμου
      2
    • Σβάρνας
      4
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      4
    • Μάνταλος
      6
    • Λιβάγια
      3
    • Ολιβέιρα
      0
    • Βέρντε
      2
    • Αραούχο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      13
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      2
    • Παουλίνιο
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      4
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      1
    • Μάνταλος
      2
    • Λιβάγια
      8
    • Ολιβέιρα
      6
    • Βέρντε
      0
    • Αραούχο
      1


Recommended Posts

Κούραση όμως να είσαι μονίμως το κορόιδο σε αυτές τις υποθέσεις παιδιά, δεν αντέχεται πολύ, κορόιδο και φάπα. 

Link to comment
Share on other sites

Οι κουφάλες οι μπουγάτσες πάνε να ξεπεράσουνε και τα "μεγάλα", θρυλικά χρόνια των ΠκΟ που οι ενστάσεις ήντουσταν περισσότερες από τις συμμετοχές.

Link to comment
Share on other sites

Θα βγάλει και καμιά ανακοίνωση διαφορετικοτητας ο Δημάτος σήμερα και λήξη συναγερμού 

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να κάνουμε ένσταση...δεν ξέρω τι θέλω κ εγώ να γίνει. Από την μια γουστάρω να την φάνε οι μπουγατσες, από την άλλη σιχαίνομαι αυτές τις κινήσεις. Καλό είναι πάντως να μην μας αποσυντονίσει-διχάσει το θέμα και να ετοιμαζόμαστε για τον τελικό σιγά σιγά  

Link to comment
Share on other sites

το βασικο ερωτημα που με καει εμενανε ειναι αν ο μιμης στα γεραματα του αρεσει να του γλυφουν την πλατη

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Δεν βλέπω να κάνουμε ένσταση...δεν ξέρω τι θέλω κ εγώ να γίνει. Από την μια γουστάρω να την φάνε οι μπουγατσες, από την άλλη σιχαίνομαι αυτές τις κινήσεις. Καλό είναι πάντως να μην μας αποσυντονίσει-διχάσει το θέμα και να ετοιμαζόμαστε για τον τελικό σιγά σιγά  

ηδη σε εχει διχασει σαν διαδικτυακο κοσμο αν κανεις μια βολτουλα απο τα σοσιαλ μιντια και οχι απλα θα σε αποσυντονισει αλλα αν δεν κανεις ενσταση θα σε βαλει και σε μεγαλη εσωστρεφεια 

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε σαν τους αριστερούς που φοβούνται να εμφανιστούν σε κότερα ή τη Μύκονο για να μην τους πουν υποκριτές, αηδιάζω

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stylianopoulos said:

Σαν ιατρός αγωνων ποδοσφαιρου μου εχει τύχει σε αγώνα γ' εθνικής να μην έχει θεωρημένα 2 δελτία ο φιλοξενούμενος και δεν τέθηκε καν θέμα απο τον διαιτητή . Μηδενίστηκε η ομάδα παρά τα παρακάλια . Θυμάμαι τον διαιτητή τότε να συζητάει με τον παρατηρητή διαιτησίας ,να κάνει τηλεφωνα και στην ΕΠΟ και να λέει κατηγορηματικά πως σε αντίθετη περίπτωση θα τιμωρηθεί ο ίδιος ,δεν το συζητούσε καν.

Οπότε ξεκινάμε απο το α που λέει πως δεν έπρεπε ο Δημητριαδης να δεχθεί να ξεκινησει το παιχνίδι οταν ερωτηθηκε . Θα είχε τελειωσει το θέμα απλά και ωραία.

Έτσι είναι όπως τα λες αλλά νομίζω ότι δεν είναι θέμα Δημητριάδη αν ξεκίνησε ο αγώνας. 

Ο ρέφερι έπρεπε να ανοίξει φύλο αγώνα με τους υπόλοιπους παίκτες που είχαν δικαίωμα συμμετοχής κι αν ο ποακ είχε τον ελάχιστο απαιτούμενο αριθμό να ξεκινήσει ο αγώνας θα παίζανε 11vs8 π.χ. , αν δεν είχε έκλεινε το φύλο αγώνα και έστελνε πακέτο το -3 και τον μηδενισμό η πειθαρχική στο Γκρόζνι. 

Κακώς ο ρέφερι ανέγραψε όσους είχαν πρόβλημα εκτός κι αν η ΣΛ έχει άλλο τροπάρι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Έτσι είναι όπως τα λες αλλά νομίζω ότι δεν είναι θέμα Δημητριάδη αν ξεκίνησε ο αγώνας. 

Ο ρέφερι έπρεπε να ανοίξει φύλο αγώνα με τους υπόλοιπους παίκτες που είχαν δικαίωμα συμμετοχής κι αν ο ποακ είχε τον ελάχιστο απαιτούμενο αριθμό να ξεκινήσει ο αγώνας θα παίζανε 11vs8 π.χ. , αν δεν είχε έκλεινε το φύλο αγώνα και έστελνε πακέτο το -3 και τον μηδενισμό η πειθαρχική στο Γκρόζνι. 

Κακώς ο ρέφερι ανέγραψε όσους είχαν πρόβλημα εκτός κι αν η ΣΛ έχει άλλο τροπάρι. 

ακριβως αυτο δεν ειχε κανενα δικαιωμα η ΑΕΚ να κανει τιποτα πριν το τελος του αγωνα και την παραλαβει του φυλλου αγωνα 

ο Διαμαντοπουλος ειπε οτι 12 παιχτες δεν ειχαν δικαιωμα συμμετοχης απο τις 20 καρτες που προσκομιστηκαν αν ηθελε η μπουγατσα να μην ειναι παρανομη επαιζε το ματς με 8 παιχτες και δεν υπηρχε ουτε μηδενισμος ουτε -3 απλα μια εξευτελιστυκη βραδια απο εκει και περα η μπουγατσα βασιστηκε στο οτι η ΑΕΚ διαχρονικα δεν κανει ενστασεις γιατι γαμιεται ο οργανισμος.

 

απο εδω και περα μολις παραλαβει η ΑΕΚ το φυλλο αγωνα σημερα δηλαδη ξεκινανε να μετρανε οι 48 ωρες 

Link to comment
Share on other sites

προφανως αν δεν κανει ενσταση δεν θα το κανει απο αποψη διαφορετικοτητας, αλλα επειδη για μια ακομα φορα θα φοβηθει να ανοιξει παρτιδες με τον τσετσενο.

με ολους αυτους μεχρι τωρα μονο αμυνα παιζει εξαλλου. τους ενοχλει αφου πρωτα του κανουν κατι αυτοι.

κριμα που πρεπει εσυ να κανεις ενσταση και δεν γινεται κατι αυτοματως, δεν ειμαι πολυ αισιοδοξος με τον Μελισσανιδη. Μονο αν ψηθει πολυ με το πιθανο κασερι της Ευρωπης θα γινει κατι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

προφανως αν δεν κανει ενσταση δεν θα το κανει απο αποψη διαφορετικοτητας, αλλα επειδη για μια ακομα φορα θα φοβηθει να ανοιξει παρτιδες με τον τσετσενο.

με ολους αυτους μεχρι τωρα μονο αμυνα παιζει εξαλλου. τους ενοχλει αφου πρωτα του κανουν κατι αυτοι.

κριμα που πρεπει εσυ να κανεις ενσταση και δεν γινεται κατι αυτοματως, δεν ειμαι πολυ αισιοδοξος με τον Μελισσανιδη. Μονο αν ψηθει πολυ με το πιθανο κασερι της Ευρωπης θα γινει κατι.

Δεν είναι θέμα μπουγατσας. Και με το γαύρο να έπαιζε τα ίδια θα συζητάγαμε. Υπάρχει ένα περιβάλλον στην ομάδα που δεν τα θέλει αυτά. Εντός και εκτός ΠΑΕ. 

 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θα πάνε στον Καρέρα και θα του πούνε ότι μπορείς να βγεις δεύτερος και να παίξεις ChL αλλά να μωρέ έχει κάτι θέματα ο μεγάλος και πού να ασχολείται τώρα με τέτοια και όλα καλά?

Όντως?

Ρε ΓΑΜΗΣΤΕ τους λέμε

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Δεν είναι θέμα μπουγατσας. Και με το γαύρο να έπαιζε τα ίδια θα συζητάγαμε. Υπάρχει ένα περιβάλλον στην ομάδα που δεν τα θέλει αυτά. Εντός και εκτός ΠΑΕ. 

 

ναι, αλλα προσωπικα θεωρω οτι αυτο παιζει δευτερευοντα ρολο στην αποφαση του.

βασικα το χειροτερο απο ολα ειναι (τουλαχιστον αυτο πιστευω εγω) οτι αν του ελειπαν λεφτα για το γηπεδο θα το προχωραγε. τωρα πιθανως ζμπουτσατ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Δηλαδή θα πάνε στον Καρέρα και θα του πούνε ότι μπορείς να βγεις δεύτερος και να παίξεις ChL αλλά να μωρέ έχει κάτι θέματα ο μεγάλος και πού να ασχολείται τώρα με τέτοια και όλα καλά?

Όντως?

Ρε ΓΑΜΗΣΤΕ τους λέμε

Εγώ αυτό θα έκανα να σου πω αν είχα δίλημμα. Θα κατέβαινα στα αποδυτήρια και θα έλεγα παίζει αυτό. Ότι μου πείτε. Αφού δεν μπορείς εσύ ας πάρουν την απόφαση οι πρωταγωνιστες

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να αφησει την ΠΑΕ ο πιθανολογουμενος πισωγλεντης μιμης (δεν υοθετω απλα ετσι λεει ο Αδης) να την τρεξει ο Μηνας οπως αυτος ξερει και να ασχοληθει αποκλειστικα με τα πομωλα και τις χεστρες στο γηπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Θα ασχολούμαστε με τους μαλάκες κάθε τρεις και λίγο έχουν τώρα δύο στα τρία πρωταθλήματα με προβλήματα και θέματα βαθμολογίας.

Ε να πάνε να γαμηθούν.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, amd said:

γιατι θυμωνεις πες μας φιλε μας απο την νυφουλα του θερμαικου, προσωπικα ειναι 50/50 με καθαρο μυαλο πλεον θα το τεντωνα επικοινωνιακα αν ηταν ο γαυρος θα το σκεφτομουνα διαφορετικα και δεν αφορα διαφορετικοτητες φερ πλει και τα αποτελεσματα να κρινονται στο γηπεδο. 

Γιατί από εποχές Ζαγοράκη που είναι σύγχρονη ιστορία. ό,τι έκανες σαν ΑΕΚ γι αυτους δεν εκτιμήθηκε ποτέ. Αν το πάμε και πιο παλιά, είναι οι ξεφτίλες που σου έκαναν ένσταση ακόμα και για το φιλικό σου με την Ααχεν. Δηλαδή δεν κατανοώ γιατί να μη κάνεις ένσταση σε τελική ανάλυση

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Εγώ αυτό θα έκανα να σου πω αν είχα δίλημμα. Θα κατέβαινα στα αποδυτήρια και θα έλεγα παίζει αυτό. Ότι μου πείτε. Αφού δεν μπορείς εσύ ας πάρουν την απόφαση οι πρωταγωνιστες

Σορρυ αλλα εγω δεν τα θεωρω σοβαρα πραγματα αυτα

Η διοικηση αποφασιζει, οι εργαζομενοι ακολουθουν. Αν δεν εχουν τα καρυδια να παρουν μια αποφαση ας πανε σπιτια τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οι εκλογές στην ΕΠΟ δεν ξερουμε ποτε θα γινουν και σε καθε περίπτωση ο Μελισσανιδης μαθαιναμε πως εκανε τα δικά του κουμαντα.

Τελος τους πινακες διαιτησίας τους βγαζει ο Περειρα και ο επομενος αρχιδιαιτητης ειναι ξενος.

Ακόμα και η τωρινή ΑΕΚ εχει μεγαλες πιθανοτητες για προκριση σε ομιλο Γιουρόπα με το εισιτήριο της δεύτερης θέσης και διεκδικεί τις πιθανότητες της για το Τσαμπιονς Λίγκ.

Ειδάλλως η δηθεν ανωτεροτητα πρέπει να συνοδευεται απο ανωτεροτητα και στην τσέπη.

Link to comment
Share on other sites

Και όσον αφορά την διαφορετικότητα. Εμένα περισσότερο με ενοχλεί το θέμα της ΕΠΟ παρά το χθεσινό.

Ρε δε πα να γαμηθούν οι Σάκηδες από το Κορδελιό που θα κάτσω να υπολογίσω και την γνώμη τους στην τελική.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Σορρυ αλλα εγω δεν τα θεωρω σοβαρα πραγματα αυτα

Η διοικηση αποφασιζει, οι εργαζομενοι ακολουθουν. Αν δεν εχουν τα καρυδια να παρουν μια αποφαση ας πανε σπιτια τους.

ετσι. και αν δεν εχεις φοβο για κανεναν, ο,τι λεει ο νομος και τελος. τα αλλα κατ'εμε ειναι πιπες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα κάθονταν τώρα αυτοί να το συζητάνε αν είχαμε κάνει εμείς την μαλακία.

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι συζηταει κανεις τιποτα 

η ΑΕΚ δεν προκειτε να το κυνηγήσει και θα μπει σε τρελη εσωστρεφεια δικαιολογημενα η οποια θα τραβηξει αρκετο καιρο 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×