Jump to content

ΑΕΚ-gay (Τελικός Κυπέλλου): 12/09, 21:00, CosmoteSport


Νονός
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

16 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Βέρντε
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Μαχαίρας
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Μπακάκης
    • Λόπες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Βέρντε
    • Λιβάγια
    • Ολιβέιρα
    • Αλμπάνης
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Μαχαίρας
      0


Recommended Posts

12 hours ago, parakmiakos said:

Ο Θεος ειναι ΑΕΚτζης. 

Υπήρξανε αρκετές στιγμες που το εχω πει αυτό στη ζωή μου, αλλά νομίζω οτι δεν υποστηριζει καμία ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Geologos said:

Υπήρξανε αρκετές στιγμες που το εχω πει αυτό στη ζωή μου, αλλά νομίζω οτι δεν υποστηριζει καμία ομάδα.

Υποστήριζε καμιά φορά ΠΑΟΚ επί Άγγελου Αναστασιάδη...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geologos said:

Υπήρξανε αρκετές στιγμες που το εχω πει αυτό στη ζωή μου, αλλά νομίζω οτι δεν υποστηριζει καμία ομάδα.

Αυτός σίγουρα δεν είναι ΑΕΚτζης

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλά. Αμα βάλει και τους νέους παίκτες δηλαδή ο Μαρτινς, εμείς θα κάνουμε ένσταση; 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mporat said:

Ναι καλά. Αμα βάλει και τους νέους παίκτες δηλαδή ο Μαρτινς, εμείς θα κάνουμε ένσταση; 

 

Ανηθικο θα ταν

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mporat said:

Ναι καλά. Αμα βάλει και τους νέους παίκτες δηλαδή ο Μαρτινς, εμείς θα κάνουμε ένσταση; 

 

Ο κυρ Δημήτρης οταν έχει αντικρυ τον Μαρινακη ακολουθεί αλλη ροτα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bluesman said:

Ο κυρ Δημήτρης οταν έχει αντικρυ τον Μαρινακη ακολουθεί αλλη ροτα. 

Μετα ομως μην γκρινιαζουν καποιοι αμα γραφω οτι ειμαστε δορυφορος του ΠΑΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

ο λημνιος λεει εχει κοβιτ. Τι σημαινει αυτο? Μπαινουν καραντινα οι παικτες της εθνικης? εχουμε κι οι δυο μερικους εκει.

Link to comment
Share on other sites

Στην περιπτωση του Τσιμικα δεν εγινε κατι.

Ουτε τωρα νομιζω να γινει, εκτος κι αν βρεθουν κι αλλα κρουσματα στις επομενες μερες.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, felman said:

υπαρχει βεβαιως και η αλλη, η σωστη αναγνωση

 

Quote

"Η FIFA ξεμπρόστιασε την ΕΠΟ για τα… περσινά ρόστερ του τελικού: «Δεν το αποφασίσαμε εμείς, αλλά η Ομοσπονδία"

 

Link to comment
Share on other sites

Θα τους βάλουν καραντίνα και θα κάνουν 2-3 τέστ για να δούνε αν κόλλησαν έχουμε περιθώριο 2-3 μέρες άλλωστε . Κυριακή έπαιξαν δευτέρα γύρισαν άρα μεχρι σάββατο έχουμε 5 ημέρες . 

Link to comment
Share on other sites

On 9/4/2020 at 11:25 PM, Skepastos said:

Γιατρός στο Μετροπολιταν είναι ο Θεος του Ολυμπιακού

 

On 9/5/2020 at 10:06 AM, parakmiakos said:

Ο Θεος ειναι ΑΕΚτζης. 

Ρε αγάπες, χρόνια έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να βάΝετε ΤΟΝΟΥΣ, ΔΙΑΛΥΤΙΚΑ και τα τοιαύτα όταν γράφετε για αν αποφεύγονται οι παρεξηγήσεις.

Από τότε που κόντεψε να πλακώσει εδώ μέσα όλο το "Ηθών και Λεσχών", η ΓΑΔΑ και το "Χαμόγελο του Παιδιού" όταν γνωστή ... γκαζοτανάλια του φόρουμ προέτρεπε "Παμε στα Καλύβια για παιδακια ζουμερα".

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ούτε ο Θεός, ουτε ο Θέος είναι ενωσιτες. Αν έγραφε μαλακα θα ήταν απαραίτητο.  Αν και οι πρώτοι δύο έχουν την ίδια βαρύτητα, ο τονισμός στην προπαραληγουσα προσθέτει μια αστική βαρύτητα 

 

 

Link to comment
Share on other sites

σειρα μας να ζητησουμε αναβολη?

 

Τα κρούσματα κορονοϊού στην Εθνική, προκαλούν πρόβλημα στην προετοιμασία της ΑΕΚ ενόψει τελικού, πέρα από την εύλογη ανησυχία για την υγεία όλων των διεθνών που βρέθηκαν με την ελληνική αποστολή σε Σλοβενία και Κόσοβο.

 

Οι Πέτρος Μάνταλος, Στράτος Σβάρνας και Μιχάλης Μπακάκης δεν προπονήθηκαν ούτε την Δευτέρα, αλλά δεν θα προπονηθούν ούτε σήμερα, Τρίτη. Χθες δεν προπονήθηκαν επειδή ήταν σε αναμονή των αποτελεσμάτων των τεστ που έκανε η ΕΠΟ κι από τα οποία βγήκε το κρούσμα με τον Δημήτρη Λημνιό.

 

Ακριβώς επειδή υπήρξε κρούσμα σε αυτόν τον κύκλο των τεστ, οι διεθνείς της ΑΕΚ δεν θα κάνουν προπόνηση ούτε σήμερα. Θα κάνουν τεστ αυτή την φορά από την ΑΕΚ, το πρωί της Τετάρτης και θα περιμένουν ως το απόγευμα που αναμένονται τα αποτελέσματα. Αν έχουν βγει μέχρι τις 18.30 που είναι προγραμματισμένη η προπόνηση και είναι αρνητικά, θα συμμετάσχουν κανονικά. Αν δεν έχουν βγει ως τότε τα αποτελέσματα, κινδυνεύουν να χάσουν και τρίτη σερί προπόνηση.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mporat said:

Νομίζω πως θα δούμε το πιο αστείο πρωτάθλημα όλων των εποχών με τον κορονοϊό. 

Ίσως τελικά χρειάζονται πλέον τα μεγάλα ροστερ γιατί δεν ξέρεις πότε και ποιοι θα βγουν θετικοί κορονοιου. 

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Με την παρακάτω ανάρτηση ο Γαβαλάς ο υπεύθυνος επικοινωνίας του γαύρου προετοιμάζει την κοινή γνώμη για τον νέο κρούσμα κοροναϊου που θα ανακοινώσουν πριν τον τελικό.

«Παρεμπιπτόντως, στο πρόσφατο ταξίδι τους οι διεθνείς φιλοξενήθηκαν σε δίκλινα δωμάτια. Δίχως άλλο, σε περίοδο πανδημίας μία τέτοια επιλογή της ομοσπονδίας αποτελεί ατόπημα και θα είναι υπεύθυνη για οτιδήποτε συμβεί σε ποδοσφαιριστή μας. Επιλογή που αναδεικνύει την επιπόλαια και ανεύθυνη στάση της ομοσπονδίας», αναφέρει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CHⓇIS said:

Tha vlepoume ta mats koronoio koronoio xexorista.... 

Θα πηγαινουν τους κορωνοιους περα δωθε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mporat said:

Νομίζω πως θα δούμε το πιο αστείο πρωτάθλημα όλων των εποχών με τον κορονοϊό. 

Μεγάλο κρίμα που θα είναι απόντες Σερίφης και Κομπόταρος, οι δύο από τους τρείς "μετρ" του είδους -μαζί με τον Αχιλλέα Μπέο- που θα προσέφεραν ιστορικά ενσταντανέ με τους ... χειρισμούς του θέματος "κορονοϊού".

Link to comment
Share on other sites

Ο Κάιπερς διαιτητής του Τελικού

2b6843e7eb46f71708da49d980c7225b.jpg

Ο Ολλανδός θα διευθύνει το μεγάλο ματς του Σαββάτου

Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τη διαιτητική ομάδα που θα διευθύνει τον τελικό Κυπέλλου ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Ολυμπιακό, το ερχόμενο Σάββατο, στο Πανθεσσαλικό. Το ματς που θα κρίνει ποιος θα σηκώσει το τρόπαιο θα διευθύνει ο Ολλανδός, Μπιορν Κάιπερς.

Ο Κάιπερς είναι διαιτητής Elite στην UEFA και θα έρθει για δεύτερη φορά φέτος στην Ελλάδα για αγώνα Κυπέλλου, αφού είχε επιλεχθεί και από την ΚΕΔ του Μέλο Περέιρα για τη ρεβάνς Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ: 2-0 στην ημιτελική φάση. Από ελληνικής πλευράς μοναδική εκπροσώπηση θα έχουμε με τη Χρυσούλα Κουρομπύλια, η οποία θα είναι βοηθός VAR, του Ολλανδού Ροβ Ντιεπέρινκ.

Αναλυτικά ο ορισμός:

Διαιτητής: Μπιορν Κάιπερς (Ολλανδία)Βοηθοί: Σάντερ Φαν Ρούκελ (Ολλανδία), Ερβιν Γιαν Ζόσεφ Ζέινστρα (Ολλανδία)4ος: Ροβ Ντιεπέρινκ (Ολλανδία)VAR: Πάουλους Φαν Μπούκελ (Ολλανδία)AVAR: Χρυσούλα Κουρομπύλια (Δ. Αττικής)Παρατηρητής: Χρήστος Δαγκλής (Μακεδονίας).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×