Jump to content

ΑΕΚ-gay (Τελικός Κυπέλλου): 12/09, 21:00, CosmoteSport


Νονός
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

16 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Βέρντε
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Μαχαίρας
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Μπακάκης
    • Λόπες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Βέρντε
    • Λιβάγια
    • Ολιβέιρα
    • Αλμπάνης
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Μαχαίρας
      0


Recommended Posts

Πολλα λεει αποδειξεις μπορεις να εχεις ? το τι λεμε εμεις η δεξια και αριστερα καλα ειναι αλλα πως θα το αποδειξεις ? το μετροπολιταν καλως κακως ειναι πιστοποιημενο κεντρο διαγνωσης κορονοιου απο τον ΕΟΔΥ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

Πολλα λεει αποδειξεις μπορεις να εχεις ? το τι λεμε εμεις η δεξια και αριστερα καλα ειναι αλλα πως θα το αποδειξεις ? το μετροπολιταν καλως κακως ειναι πιστοποιημενο κεντρο διαγνωσης κορονοιου απο τον ΕΟΔΥ

Βρε δεν είπα τίποτα. Λέω απλά τι ξέρω. Είναι διευθυντής ορθοπεδικής όχι απλος γιατρός, δεν εννοούσα όμως αυτό εννοούσα ότι από τον τρόπο που κινείται στην κλινική σου δίνει την αισθηση ότι παίζει να έχει μεχρι και μερίδιο στην επιχείρηση. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Opos k me auge akh. Dn mporoume n apodeixoume tptedo o koulhs dn xerei to marinakh.... Lol

μαρεσει ο τροπος που γραφεις φιλε 

λιτα και περιεκτικα ολα το ζουμι με 2 λεξουλες

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

μαρεσει ο τροπος που γραφεις φιλε 

λιτα και περιεκτικα ολα το ζουμι με 2 λεξουλες

Ευχαριστω μαν

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι το 2014 δεν νομίζω να είχε μετοχές, μετά μπορεί να άλλαξε αυτό. Το μαγαζί πάντα εξυπηρετούσε τον γαύρο, αλλά να ξέρετε πολλοί από τους εργαζόμενους εκεί είναι ΑΕΚΑΡΑ ή βαζέλες και όταν ερχόντουσαν παίκτες του γαύρου για εξετάσεις, έπεφτε τρελλό μπινελίκι πίσω από την πλάτη τους.

Link to comment
Share on other sites

Αμυντικο χαφ επαιζα κ 8αρι.

Που να δεις 30αρες που βγαζω. Μαλλον εβγαζα. Δεξι μπακ οταν με εβαλαν καναν παρτυ οι απεναντι

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, CHⓇIS said:

Anexarthta ap auto pou les an tou pei h falaina tou apostolopoulou do like this tha tou pei o apostolopoulos no? 

Το λέω διότι ο όμιλος του Αποστολόπουλου είναι ανταγωνιστής του ομίλου που ανήκει το metropolitan.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nestoridis21 said:

Το λέω διότι ο όμιλος του Αποστολόπουλου είναι ανταγωνιστής του ομίλου που ανήκει το metropolitan.

Αυτο που λεω εγω ειναι οτι οποιος κ να ναι ο αλλος κανει οτι θελει. Ποιος θα τον σταματησει

Link to comment
Share on other sites

Οι μισοι μου φιλοι εχουν παρει τρελοχαρτο απο γιατρο για να μη πανε στρατο,

οτι χαρτι εχω παρει απο γιατρο για αναρρωτικη ηταν πιο μουσαντε και απο πεναλντι του Περειρα κλπ,

και ειμαστε τυπακια που βγαζουμε δεν βγαζουμε 700ευρω τον μηνα.

Και θελετε να μου πειτε οτι ο Μαρινακης δεν θα εβρισκε διεφθαρμενο γιατρο να του γραψει μια πετσινη διαγνωση,

και μονο στον Πειραια θα μπορουσε να το κανει επειδη ειναι γαυροι.

Οκ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nedved21 said:

Οι μισοι μου φιλοι εχουν παρει τρελοχαρτο απο γιατρο για να μη πανε στρατο,

οτι χαρτι εχω παρει απο γιατρο για αναρρωτικη ηταν πιο μουσαντε και απο πεναλντι του Περειρα κλπ,

και ειμαστε τυπακια που βγαζουμε δεν βγαζουμε 700ευρω τον μηνα.

Και θελετε να μου πειτε οτι ο Μαρινακης δεν θα εβρισκε διεφθαρμενο κεντρο να του γραψει μια πετσινη διαγνωση,

και μονο στον Πειραια θα μπορουσε να το κανει επειδη ειναι γαυροι.

Οκ.

Το διορθωσα λιγο. Σορρυ

Link to comment
Share on other sites

Ορθώς εκανες τον Κουρδο γιατί δεν διαθέτεις ούτε το έμψυχο υλικό στο Tweeter, ούτε την ομάδα για να ρισκάρεις το τρολαρισμα εκεί. Αν σκάσει κάνα τριμπαλο θα γελάνε και οι πιγκουίνοι του Μόντε Κάρλο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Skepastos said:

Γιατρός στο Μετροπολιταν είναι ο Θεος του Ολυμπιακού και ίσως και κάτι παραπάνω από απλος γιατρός. Ενδεικτικά αναφέρω ότι στην πόρτα γράφει γιατρός Ολυμπιακού Πειραιώς και το γραφείο του είναι γεμάτο αφίσες γαύρου. Αυτό μπορεί να λέει πολλά σε κάποιους μπορεί και τίποτα 

Ο Θεος ειναι ΑΕΚτζης. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, parakmiakos said:

Ο Θεος ειναι ΑΕΚτζης. 

Όντως; Η τρολαρεις; Τίγκα το γραφείο του Μητσο στις φωτό 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Όντως; Η τρολαρεις; Τίγκα το γραφείο του Μητσο στις φωτό 

Όχι. Δεν τρολάρω. ΑΕΚτζης δήλωνε. Στο παρελθον τουλάχιστον. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά κι ο Αλεξανδρής κι ο Μπάγεβιτς κι ο Μανωλας ΑΕΚτζηδες δήλωναν μέχρι να σκάσει το μαρούλι και να το ξανασκεφτούν.

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Το παραμύθι με τον κοροναϊό δεν μπορείς να το παίζεις συνέχεια, η ομάδα έχασε απο τον Ατρόμητο και δεν δείχνει ακόμα έτοιμη οπότε επιστρέφουμε στο αρχικό σχέδιο με την αστυνομία. Πρώτα γκρινιάζει η Ένωση Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας Θεσσαλίας για ένα αγώνα χωρίς κόσμο και στο παρά πέντε μπορεί να δηλώσουν επίσημα κόλλημα αν βρουν και τίποτα πολεμοφόδια τυχαία εκεί κοντά.

https://www.sport24.gr/football/ellada/GreekCup/aek-olympiakos-eksalloi-oi-astynomikoi-thessalias-gia-th-dieksagwgh-toy-telikou.5748822.html

Link to comment
Share on other sites

Η αστυνομική διεύθυνση Θεσσαλίας είναι ανίκανη και αποδείχτηκε στον προηγούμενο τελικό. Και είναι όντως πιθανόν να βρεις άφθονα πολεμοφόδια εκεί πέρα, αφού είναι γεμάτο αλάνες γύρω γύρω..Επιπλέον, υπάρχουν εκεί δυνατοί σύνδεσμοι και των δύο ομάδων, με ότι αυτό συνεπάγεται, ενώ και το γήπεδο είναι άμεσα προσβάσιμο από την εθνική οδό. Αν στη Ριζούπολη πρέπει να φυλάξεις 3 σημεία, εκεί πρέπει να φυλάξεις 203.

Link to comment
Share on other sites

Ο σωστός ο τελικός, ο αντρικιος είναι στου Ρέντη, η ΑΕΚ με το ρόστερ του 1956-57 και ο γαύρος με το καινούργιο.

Link to comment
Share on other sites

Ένα δίκιο το έχουν οι αστυνομικοί. 45 Αυγούστου και τους στέλνουν να δουλέψουν. Και δεν τους ρώτησαν μάλιστα αν επιθυμούν να επιστρέψουν στην εργασία τους 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×