Jump to content

ΑΕΚ-gay (Τελικός Κυπέλλου): 12/09, 21:00, CosmoteSport


Νονός
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

16 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Βέρντε
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Μαχαίρας
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Μπακάκης
    • Λόπες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Βέρντε
    • Λιβάγια
    • Ολιβέιρα
    • Αλμπάνης
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Μαχαίρας
      0


Recommended Posts

2 minutes ago, Bukowski said:

ΠΑΡΤΡ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΩΓΑ ΤΟ ΝΙΜΟΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΕΤΑΓΕ. ΑΝΤΕ ΓΙΔΙΑ.

ti ΠΑΡΤΡ re mlk

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Vargas21 said:

Να δούμε μια ΑΕΚ με κακία!

Σε προλαβε ο ΚΚ 365

Κοίτα που τον έχει κάνει ο Μάικ απ' το πολύ ΝΒΑ να κλέβει και ατάκες Πόποβιτς.

Link to comment
Share on other sites

Κορη παλαιμαχου superstar αθλητη μας, καργα ΑΕΚτζου, με την οποια ειναι κολλητη λογω αθλησης η -νεα κατα πως φαινεται σχεση μου (και πρωην παιχτρια του Ατρομητου) , μου ειπε χτες στο Τ5 οπου ειχαμε αραξει ολοι μαζι (αφου την ειχα βαλει προηγουμενως να μαθει θορυβημενος απο την αμφισβητηση σας στον Στυλιανοπουλο λογω Νικοβλακοπουλου) πως ο Γκαρσια ειναι κατα 99% παιχτης της ΑΕΚ. Απλα το καταθετω. Επισης ο superstar παλαιμαχος αθλητης μας δηλωνει εντυπωσιασμενος απο τον ποδοσφαιριστη και θεωρει πως θα γαμησει και θα δειρει. Τα καταθετω και τα δυο στο ΚΜ.

ΥΓ: Ο συγκεκριμενος παλαιμαχος δεν ειναι σε καμια των περιπτωσεων αυλοκολακας του Μελισσανιδη και ουτε προσδοκα σε καποια θεση ωστε να τον γλειφει. Αντιθετως οι σχεσεις τους ειναι εως και ψυχρες, με τον ιδιο να μην τον εκτιμα καθολου ως ανθρωπο. Το λεω γιατι ολοι ξερουμε πως χυνουν οι παλαιμαχοι μας για τον κυριο Δημουτρη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aussie said:

Κοιταχτε τι σκεφτηκε ο ανθρωπος για να μας πει οτι εχει σχεση...

"Κατα πως φαινεται", τι με περασες εμενα παντοφλακια Παρακουμη;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Bukowski said:

Κορη παλαιμαχου superstar αθλητη μας, καργα ΑΕΚτζου, με την οποια ειναι κολλητη λογω αθλησης η -νεα κατα πως φαινεται σχεση μου (και πρωην παιχτρια του Ατρομητου) , μου ειπε χτες στο Τ5 οπου ειχαμε αραξει ολοι μαζι (αφου την ειχα βαλει προηγουμενως να μαθει θορυβημενος απο την αμφισβητηση σας στον Στυλιανοπουλο λογω Νικοβλακοπουλου) πως ο Γκαρσια ειναι κατα 99% παιχτης της ΑΕΚ. Απλα το καταθετω. Επισης ο superstar παλαιμαχος αθλητης μας δηλωνει εντυπωσιασμενος απο τον ποδοσφαιριστη και θεωρει πως θα γαμησει και θα δειρει. Τα καταθετω και τα δυο στο ΚΜ.

ΥΓ: Ο συγκεκριμενος παλαιμαχος δεν ειναι σε καμια των περιπτωσεων αυλοκολακας του Μελισσανιδη και ουτε προσδοκα σε καποια θεση ωστε να τον γλειφει. Αντιθετως οι σχεσεις τους ειναι εως και ψυχρες, με τον ιδιο να μην τον εκτιμα καθολου ως ανθρωπο. Το λεω γιατι ολοι ξερουμε πως χυνουν οι παλαιμαχοι μας για τον κυριο Δημουτρη.

Ολα δειχνουν Ντανιελο

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Aussie said:

Κοιταχτε τι σκεφτηκε ο ανθρωπος για να μας πει οτι εχει σχεση...

Δεν είναι αυτό. Ήθελε να δείξει πως ελίσσεται ανάμεσα στο αθλητικό τζετ σετ και σε παρέες τύπου Ελευθεροπούλου και Παύλου Παπαϊωάννου η Μπατιστα. Το ότι ξηγιεται μπουλκουμε  είναι δευτερεύων. Καλώς ήρθες Λεβι Γκαρσια! Μακάρι να οργιάσεις στο γήπεδο και να προσφέρεις παρόμοιους οργασμούς με του Μπουκοφσκι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ποιο απ ολα;

Η κόρη του παλαίμαχου προφανώς αφού το άλλο είναι πιασμένο! 

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε όντως τελικό? Θέλω να το πιστεύω και να αρχίζω να φιαχνομαι αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα γίνει κάτι στο τέλος και θα πάρει αναβολή πάλι. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Skepastos said:

Δεν είναι αυτό. Ήθελε να δείξει πως ελίσσεται ανάμεσα στο αθλητικό τζετ σετ και σε παρέες τύπου Ελευθεροπούλου και Παύλου Παπαϊωάννου η Μπατιστα  εσπερινούς, όρθρους και λοιπά εκκλησιαστικά δρώμενα. Το ότι ξηγιεται μπουλκουμε  είναι δευτερεύων. Καλώς ήρθες Λεβι Γκαρσια! Μακάρι να οργιάσεις στο γήπεδο και να προσφέρεις παρόμοιους οργασμούς με του Μπουκοφσκι.

Επειδή τυγχάνει να γνωρίζωμε το (αμαρτωλό) παρελθόν του ανδρός .... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

"Κατα πως φαινεται", τι με περασες εμενα παντοφλακια Παρακουμη;

Προφανώς και δεν είσαι Παρακουμης. Εσυ εισαι βαψομαλλιας. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, parakmiakos said:

Προφανώς και δεν είσαι Παρακουμης. Εσυ εισαι βαψομαλλιας. 

:lol: Πήρε τα χούγια του "πατέρα" σου ... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Δημοσιεύτηκε στο ΦΒ και κόντεψε να μου βγει ο καφές από τη μύτη από τα γέλια ...

119144465_3353481174674792_5433998829559

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×