Jump to content

ΑΕΚ-gay (Τελικός Κυπέλλου): 12/09, 21:00, CosmoteSport


Νονός
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

16 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Βέρντε
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Μαχαίρας
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Μπακάκης
    • Λόπες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Βέρντε
    • Λιβάγια
    • Ολιβέιρα
    • Αλμπάνης
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Μαχαίρας
      0


Recommended Posts

28 minutes ago, amd said:

μπορεις να πας στην Ευρωπη με τον κορονοιο ? οχι δεν θα παει καμια ομαδα στην Ελλαδα λοιπον ποιες εναλλακτικες εχεις ? το Πηλιο με το ενα γηπεδο και την εκπλικτικη πισινα αποθεραπειας

116043562_3153524514732075_7728146834274628869_n.png?_nc_cat=109&_nc_sid=b96e70&_nc_eui2=AeGC60PzlClm-sRCWElmzAxa2OvQybYC6t7Y69DJtgLq3tLA_vK8jkvpQLmv_XTPCas&_nc_ohc=l8StdKAsaA8AX90Vnhg&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=86895ad4b3468880eb0ab1cc4f595511&oe=5F3CC5C2

 

???

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Καρπενήσι ακριβό;

χειροτερες εγκαταστασεις απο τα Σπατα καλυτερο υψομετρο σαφως δεν ξερω αν ειναι ελευθερο τις μερες που τελικα θελουμε 

το πλανο ειναι η ομαδα να παει σε ξενοδοχειο στην Βραυβρωνα για 15 μερες σαν να ηταν στο εξωτερικο να απομονωθουν να γινονται ολα τα αλλα στα Σπατα που εχουν μεγαλο γυμναστηριο πισινες αποθεραπειας φυσικοθεραπεια 

Link to comment
Share on other sites

Μιας και του αρέσουν του Μελισσανίδη τα κτιριακά ας σκεφτεί την επένδυση για ένα προπονητικό στην Ελλάδα με ξενοδοχεία, γήπεδα, πισίνες κλπ. Θα μπορεί να το νοικιάζει κιόλας και να έχει έσοδα η ομάδα όταν δεν το εκμεταλλεύεται, θα μπορούν να κάνουν προετοιμασία ακαδημίες κλπ. Παίζουν πολλά μέρη στην Ελλάδα με υψόμετρο, σε ελατοδάση κλπ, καθαρά απο δασαρχείο που μπορεί να πάρεις απο 50 ως 100 στρέμματα με 1-2 εκατομμύρια. Με 5 εκατομμύρια μπορείς για αρχή να καθαρίσεις. Δεν κάνω πλάκα, δεν ξέρω σε πόσο καιρό θα έκανε απόσβεση κλπ αλλά το κόστος δεν είναι δυσθεώρητο. Απο περιέργεια, ξέρει κανείς πόσο κοστίζει μια προετοιμασία στο εξωτερικό για την ομάδα; Δεν ξέρω για αυτό ρωτάω

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

 Απο περιέργεια, ξέρει κανείς πόσο κοστίζει μια προετοιμασία στο εξωτερικό για την ομάδα; Δεν ξέρω για αυτό ρωτάω

Στην πολωνια εβγαινε κοντα στις 90.000 ευρω χωρις μεταφορικα 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Skepastos said:

Μιας και του αρέσουν του Μελισσανίδη τα κτιριακά ας σκεφτεί την επένδυση για ένα προπονητικό στην Ελλάδα με ξενοδοχεία, γήπεδα, πισίνες κλπ. Θα μπορεί να το νοικιάζει κιόλας και να έχει έσοδα η ομάδα όταν δεν το εκμεταλλεύεται, θα μπορούν να κάνουν προετοιμασία ακαδημίες κλπ. Παίζουν πολλά μέρη στην Ελλάδα με υψόμετρο, σε ελατοδάση κλπ, καθαρά απο δασαρχείο που μπορεί να πάρεις απο 50 ως 100 στρέμματα με 1-2 εκατομμύρια. Με 5 εκατομμύρια μπορείς για αρχή να καθαρίσεις. Δεν κάνω πλάκα, δεν ξέρω σε πόσο καιρό θα έκανε απόσβεση κλπ αλλά το κόστος δεν είναι δυσθεώρητο. Απο περιέργεια, ξέρει κανείς πόσο κοστίζει μια προετοιμασία στο εξωτερικό για την ομάδα; Δεν ξέρω για αυτό ρωτάω

Σκεπαστε μην βαζεις ιδεες και φυγει κανα market pol ομιλων σε τετοια επενδυση.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Σκεπαστε μην βαζεις ιδεες και φυγει κανα market pol ομιλων σε τετοια επενδυση.

Ομάδα αν δεν βρεθεί ο επόμενος δεν θα δεις. Οπότε ας αφήσει παρακαταθήκη στην ομάδα τις εγκαταστάσεις

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Skepastos said:

Μιας και του αρέσουν του Μελισσανίδη τα κτιριακά ας σκεφτεί την επένδυση για ένα προπονητικό στην Ελλάδα με ξενοδοχεία, γήπεδα, πισίνες κλπ. Θα μπορεί να το νοικιάζει κιόλας και να έχει έσοδα η ομάδα όταν δεν το εκμεταλλεύεται, θα μπορούν να κάνουν προετοιμασία ακαδημίες κλπ. Παίζουν πολλά μέρη στην Ελλάδα με υψόμετρο, σε ελατοδάση κλπ, καθαρά απο δασαρχείο που μπορεί να πάρεις απο 50 ως 100 στρέμματα με 1-2 εκατομμύρια. Με 5 εκατομμύρια μπορείς για αρχή να καθαρίσεις. Δεν κάνω πλάκα, δεν ξέρω σε πόσο καιρό θα έκανε απόσβεση κλπ αλλά το κόστος δεν είναι δυσθεώρητο. Απο περιέργεια, ξέρει κανείς πόσο κοστίζει μια προετοιμασία στο εξωτερικό για την ομάδα; Δεν ξέρω για αυτό ρωτάω

Εχω κατι βοσκοτοπια στο Καιμακτσαλαν  να κανουμε γηπεδα . ΚΑι φυσικο παγωμενο νερο που δεν αντεχεις πανω απο ενα λεπτο μεσα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Ομάδα αν δεν βρεθεί ο επόμενος δεν θα δεις. Οπότε ας αφήσει παρακαταθήκη στην ομάδα τις εγκαταστάσεις

Δεν μπορω να πω τουλαχιστον απο εγκαταστασεις θα ειμαστε κομπλε, καλυτερα απ ολους με Αγια Σοφια και Σπατα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Εχω κατι βοσκοτοπια στο Καιμακτσαλαν  να κανουμε γηπεδα . ΚΑι φυσικο παγωμενο νερο που δεν αντεχεις πανω απο ενα λεπτο μεσα 

Αν ζητάς λίγα προκρίνεσαι λόγω αγάπης στην ομάδα!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως 30/8 θα λείπουν και διεθνείς παίκτες της ΑΕΚ καθώς στις 29/8 είναι η συγκέντρωση της Εθνικής Ομάδας.
Άρα δεν βγαίνει η εξίσωση γενικότερα ως προς την παραπάνω ημερομηνία.

Link to comment
Share on other sites

Ε οσοι παιξουν τελικο θα πανε 2,3 μερες μετα στην προετοίμασια εθνικης. Δν εχουμε κ πολλους ετσι κ αλλιως

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Bluesman said:

Πάντως 30/8 θα λείπουν και διεθνείς παίκτες της ΑΕΚ καθώς στις 29/8 είναι η συγκέντρωση της Εθνικής Ομάδας.
Άρα δεν βγαίνει η εξίσωση γενικότερα ως προς την παραπάνω ημερομηνία.

31/8 ειναι η συγκεντρωση της Εθνικης

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Με δεδομένη την κόντρα γαύρου και ΕΠΟ γιατί να μην ορίσει η ΕΠΟ τον τελικό για το Σάββατο 1/8; Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον αγώνα με την Γούλφς που είναι 5 ημέρες μετά; Κι αν έχουν πρόβλημα οι γαύροι εμάς τι μας ενδιαφέρει; Αν δεν θέλουν ας μην κατέβουν να παίξουν.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου πήρε το αυτί μου πως ο Σαμπρακος μπήκε Ριζούπολη κ είπε πως είναι γεμάτο λακούβες.. ισχύει?

Έκανε τέτοιο ρεπορτάζ ο αντικειμενικός?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, felman said:

Πουλημενο αρδακι. Μανδυας αντικειμενικου για να αρεσει στο ποπολο. και απο πισω περναει τα μην . Χορτασαμε απο τετοιους  και ειδικα στην ΑΕΚ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

λεει ο πουστο σαμπρακος λες και δεν υπηρχε διαθεσιμο το ΟΑΚΑ βρε τριμαλακα του κερατα το ΟΑΚΑ εχει απολειστει βαση προκυρηξης σαν εδρα της ΑΕΚ 

να αστυνομευτει η περιοχη λεει σε ματς κεκλεισμενων δηλαδη η αστυνομια δεν μπορει να διασφαλισει οτι οπαδοι των 2 ομαδων δεν θα συγκεντρωθουν σε κεκλεισμενων αγωνα 

μωρη γαμιολα πουτσα που θες

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα όλοι οι πρώην ΑΕΚτζιδες ρεπόρτερ γίνονται αντικειμενικοι με το να αναπαράγουν τη προπαγάνδα του αντιπάλου. Γνωστό πλέον. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σαμπρακος το μεγαλυτερο φιδι,υπαλληλος του γαβρου.Κακως του εδωσε αδεια η ΑΕΚ να μπει στη ΝΦ,κανονικα δεν πρεπει να περναει ουτε απεξω.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D pinned this topic
  • George_D locked and unlocked this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×