Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ #2


nikos
 Share

Recommended Posts

14 hours ago, Bukowski said:

Ενας καλος ποδοσφαιριστης ειναι πιθανο τελειωνοντας την μπαλα να εχει στην ακρη στην χειροτερη των περιπτωσεων 3,5m €. Αυτο παει να πει πως αν τελειωσει την μπαλα στα 35 του για τα επομενα 45 χρονια της ζωης του εχει 75k/χρονο για να ζει ή αλλιώς 5-6k/μηνα. Τωρα το γιατι ειναι τοσο ντουγανια που καταληγουν απενταροι μεσα σε μια 10ετια το πολυ ειναι αντικειμενο προς μελετη.

Γιατί αυτό τον απλό συλλογισμό που περιλαμβάνει πολλαπλασιασμό και διαίρεση δεν τον κατανοούν .

Συν ότι όλα αυτά τους έρχονται όταν μικροί και χαλάνε πολλά λεφτά σε μαλακίες 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο Ντέμης στα 5 καλοκαίρια που ήταν πρόεδρος σχεδόν ότι καλό κυκλοφορούσε στην Ελλάδα προσπάθησε να το φέρει στην ομάδα, με εξαίρεση το πρώτο καλοκαιρι.Λαγος, Τοροσιδης, Σαλπιγγιδης, Τζιμπουρ μερικοί που θυμάμαι, για όλους έγιναν προτάσεις, άλλους τους έφερε άλλους όχι.Σαν οπαδός της ΑΕΚ σ αυτό τον τομέα δεν έχω παράπονο απ αυτόν, το παράκανε κιόλας με τις πολλές μεταγραφές.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, felman said:

Opoios exei parapono apo tis metagrafes Demh as faei Dantsekous kai Gianiotes tora na mathei. Apopsh mou

Διάβασα Διντσικους, αλλά ναι συμφωνώ απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, felman said:

Opoios exei parapono apo tis metagrafes Demh as faei Dantsekous kai Gianiotes tora na mathei. Apopsh mou

Ναι αλλα τωρα βγαζουμε και νεους παιχτες Ελληνες (μονιμος καημος του ΑΕΚτζη) ενω τοτε κατι Κονεδες, Παπασταθοπουλους, Ταχτσιδηδες, Γκεντσογλους βγαλαμε. 🤡

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες ιδέες - κακή εκτέλεση . 

Θέλω γήπεδο 50κ με parking με με με .. - θα σε πάω στον ΟΔΔΥ

Θέλω οικογένειες στο γήπεδο - θα την original .

Θέλω ομάδα με μετρημένα έξοδα - δεν πάμε για πρωτάθλημα και ας παμε

Θέλω να πάρω πρωτάθλημα - θα γαμησω ότι έκανα έως πριν .

Θεωρώ πως ο Ντεμης ήταν η μεγαλύτερη ευκαιρία της ΑΕΚ ( μέχρι την επόμενη ). Το ότι απέτυχε δεν οφείλεται στην ΑΕΚ αλλά στον ίδιο .

Δεν είναι τυχαίο που το 2004 είχε αποδοχή 95% και τώρα άντε ένα 5% 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Ναι αλλα τωρα βγαζουμε και νεους παιχτες Ελληνες (μονιμος καημος του ΑΕΚτζη) ενω τοτε κατι Κονεδες, Παπασταθοπουλους, Ταχτσιδηδες, Γκεντσογλους βγαλαμε. 🤡

Πλιατσικας

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, felman said:

Opoios exei parapono apo tis metagrafes Demh as faei Dantsekous kai Gianiotes tora na mathei. Apopsh mou

Μαλμπασες, Βιενγλινσκιδες, Κρασαδες και δεν συμμαζευεται.

 

3 minutes ago, Bukowski said:

Ναι αλλα τωρα βγαζουμε και νεους παιχτες Ελληνες (μονιμος καημος του ΑΕΚτζη) ενω τοτε κατι Κονεδες, Παπασταθοπουλους, Ταχτσιδηδες, Γκεντσογλους βγαλαμε. 🤡

Με τον Παπασταθοπουλο δεν ειχε εκεινο τον περιεργο ορο που ελεγε οτι αν δεν ειναι προεδρος ο Ντεμης φευγει με ψιχουλα; Και κρινοντας απο την μετεπειτα καριερα του για ψιχουλα τον εδωσε. Ο Γκεντσογλου και ο Ταχτσιδης απο που και εως που ειναι ανωτεροι ποδοσφαιριστες απο τον Γαλανοπουλο; Δεν μιλαω για επιτυχιες που τους κατουραει, καθαρα σε επιπεδο ποδοσφαιριστη.

Ο καημος του ΑΕΚτζη ειναι να παιρνει τιτλους, και παλι καλα που το 18 δεν ειχαμε καμια κοκαινοκινητη κουραδομηχανη στην προεδρια να ελεγε κανενα "λυπηθηκα με την λυπη του Βιειρινια και ειπα, δεν πειραζει ενα περιστροφο ηταν."

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ωραίες ιδέες - κακή εκτέλεση . 

Θέλω γήπεδο 50κ με parking με με με .. - θα σε πάω στον ΟΔΔΥ

Θέλω οικογένειες στο γήπεδο - θα την original .

Θέλω ομάδα με μετρημένα έξοδα - δεν πάμε για πρωτάθλημα και ας παμε

Θέλω να πάρω πρωτάθλημα - θα γαμησω ότι έκανα έως πριν .

Θεωρώ πως ο Ντεμης ήταν η μεγαλύτερη ευκαιρία της ΑΕΚ ( μέχρι την επόμενη ). Το ότι απέτυχε δεν οφείλεται στην ΑΕΚ αλλά στον ίδιο .

Δεν είναι τυχαίο που το 2004 είχε αποδοχή 95% και τώρα άντε ένα 5% 

 

Οχι ρε, ο μεγαλος Θεμιστοκλης δεν φταιει ποτε. Δεν ειδες τι γραφτηκε πολλακις στις προηγουμενες σελιδες;

Δεν μπορουσε να λειτουργησει στο χαμηλο επιπεδο της ΑΕΚ γιατι παρα ηταν υψηλο το δικο του.🤡

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ωραίες ιδέες - κακή εκτέλεση . 

Θέλω γήπεδο 50κ με parking με με με .. - θα σε πάω στον ΟΔΔΥ

Θέλω οικογένειες στο γήπεδο - θα την original .

Θέλω ομάδα με μετρημένα έξοδα - δεν πάμε για πρωτάθλημα και ας παμε

Θέλω να πάρω πρωτάθλημα - θα γαμησω ότι έκανα έως πριν .

Θεωρώ πως ο Ντεμης ήταν η μεγαλύτερη ευκαιρία της ΑΕΚ ( μέχρι την επόμενη ). Το ότι απέτυχε δεν οφείλεται στην ΑΕΚ αλλά στον ίδιο .

Δεν είναι τυχαίο που το 2004 είχε αποδοχή 95% και τώρα άντε ένα 5% 

 

Ο Ντέμης έδωσε όραμα, μεγάλη υπόθεση αυτό, κάτι που δυστυχώς δεν υπάρχει σήμερα και ας υπάρχουν όλες οι προϋποθέσεις.

Από εκεί και πέρα στο μεγάλο καημό του ΑΕΚτζη που ηταν/είναι το γήπεδο δεν μπόρεσε να ανταποκριθεί και μάλλον δεν θα μπορούσε ποτέ.Αυτο μόνο ο Μελισσανιδης μπορούσε να το καταφέρει όπως τελικά αποδείχτηκε, είτε μας αρέσει είτε όχι.

Στο αγωνιστικό κομμάτι σαφώς ανώτερος ο Ντέμης αν συγκρίνουμε την δική του προεδρία με ότι βλέπουμε από το '13 και μετα, ακόμα και το πρωτάθλημα του '18 να βάλεις μέσα γιατί ουσιαστικά πρωτάθλημα πήραμε και επί Ντεμη το '08.Πρωταθλητισμος, παιχταράδες, καλή μπάλα, καλοί προπονητές όλα αυτά τα είδαμε επί Ντεμη, να είμαστε δίκαιοι.

Έκανε και πολλά λάθη όμως, ξεκίνησε καλά αλλα κάπου το έχασε στην πορεια.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, nedved21 said:

Στην περιοδο του σαν προεδρος, η ομαδα καταφερε το απολυτο τιποτα. Η μονη του παρακαταθηκη ηταν ο Κωστενογλου και ο Λαγος, δυο απο τις πιο γραφικες φιγουρες στην ιστορια της ΑΕΚ. 

Στην περιοδο του σαν (μικρο)μετοχος η ομαδα επεσε αγωνιστικα στην Β' και αργοτερα με αποφαση των μετοχων στην Γ'.

Τωρα πονηματα του Σαμπρακου του στιλ "αχ ναι δεν εφταιγε τοτε αυτος ειχε Ερμη στην Αφροδιτη του," μου περνανε αδιαφορα. Προεδρος/μετοχος στην ΑΕΚ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ να γινει, το οτι δεν μπορουσε ουτε πνευματικα ουτε ψυχολογικα να το διαχειριστει ειναι δικο του θεμα.

Έφερε παίκτες σαν τον Ριβάλντο, τον Μπλάνκο, τον Σκόκο, τον Παπασταθόπουλο, τον Σέζαρ, τον Μαντούκα, τον Άλβες, τον Σορεντίνο, τον Ασουνσάο που ακόμα και σήμερα τους μνημονεύουμε. Εκτός από Κωστένογλου και Δώνη που αναφέρεις είχες και Σάντος-Φερέρ στον πάγκο που πλέον δεν τους βλέπουμε ούτε με κυάλι.

Γλύτωσες (τουλάχιστον προσωρινά) την πτώχευση και τον υποβιβασμό. Πρόεδρος της ΑΕΚ δεν αποφάσισε να γίνει επειδή δεν είχε τίποτα άλλο να κάνει στη ζωή του, αλλά επειδή ήταν ο μόνος που εμφανίστηκε διατεθειμένος να την σώσει. Τον υποβιβασμό του '13 δεν μπορώ να καταλάβω πώς του τον χρεώνεις, ο τύπος πράγματι είχε μετοχές αλλά μόνο τυπικά αφού είχε σταματήσει να βάζει λεφτά ακόμα και πριν φύγει από πρόεδρος. Σε απόφαση διοικητική είχε να συμμετάσχει 5 χρόνια. Μάλιστα το καλοκαίρι του '12 προσπάθησε να ξαναμπεί στην ΠΑΕ αλλά (καλώς ή κακώς) εμφανίστηκε το γνωστό πανό και ακολούθησε η... ενεργοποίηση του Μαύρου. Τον υποβιβασμό για μένα μπορείς να τον χρεώσεις είτε στους Παπανοτιάδες (που ταν μεγαλομέτοχοι και είχαν το μάνατζμεντ) είτε στον Μελισσανίδη (ότι υπήρξε ηθελημένος υποβιβασμός για να μας πάρει τζάμπα).

Έπαιξες στο Τσάμπιονς Λιγκ και μάλιστα οι πρώτες και μοναδικές σου νίκες στην διοργάνωση είναι επί προεδρίας του

Συσπείρωσες σε τεράστιο βαθμό τον κόσμο σου

Το «ηθικό» πρωτάθλημα του '08 που σε οποιαδήποτε άλλη χώρα θα το χαμε πάρει με 10 πόντους διαφορά

Έκανες σε μόνιμη βάση πρωταθλητισμό, 2 φορές το διεκδικούσες μέχρι και την τελευταία αγωνιστική και άλλες 2 τουλάχιστον μέχρι τον Φλεβάρη. Μέσα σε όλο τον 21ο αιώνα (20 χρόνια+ ε) έχουμε μόνο 2 καλύτερες επιδόσεις, την 1η χρονιά του Σάντος και φυσικά το '18 που το πήραμε. Μπορεί σε κάποιους να φαίνεται κουλό αλλά ο κυριότερος ίσως λόγος που σήμερα έχω απαιτήσεις από την ΑΕΚ να είναι στο επίπεδο του Ολυμπιακού και του (δυνατού) Παναθηναϊκού αγωνιστικά και δεν θεωρώ ότι είμαστε ένας... ΠΑΟΚ με τίτλους είναι ο Ντέμης. Γιατί μόνο τότε το έζησα να γίνεται στην πράξη με διάρκεια.

 

Αυτά δεν στα λέω για να σου πω ότι ο Νικολαΐδης είναι πάνω και απ' τον Μπάρλο στην ιστορία της ΑΕΚ και πρέπει να του κάνουμε άγαλμα. Η άποψή μου είναι ότι ξεκάθαρα απέτυχε στο έργο του. Μάλιστα για να ξέρεις σαν άνθρωπο τον αντιπαθώ και δεν θα τον ήθελα πίσω. Είναι όμως άλλο να πεις ότι απέτυχε ή ότι δεν τον θες πίσω και άλλο να λες ότι παρακαταθήκη του ήταν μόνο ο Λαγός και ο Κωστένογλου. Τεράστια υπερβολή. Δεν είναι όλα άσπρο ή μαύρο στην ζωή.

 

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Παντως αφού θυμόμαστε ποιος και τι και πως για προέδρους, όσο παρακολουθώ την ΑΕΚ ο ιδανικός πρόεδρος απο αυτούς που πέρασαν από την ομαδα θα ήταν ενας Στράτος Γιδοπουλος του σημερα αν είχε και την οικονομική επιφάνεια.

Άσχετα με το ότι πήγε στον παοκ μετά κτλ, έπαιζε φουλ επίθεση σαν πρόεδρος και έχει συμβάλει αρκετα στο πρωτάθλημα του '89.Οκ παλαιάς κοπής θα πει κάποιος αλλά κακά τα ψέματα ο πρωταθλητισμος χρειάζεται και τετοιου στυλ προέδρους.Κολλαει πιστευω και στην συζήτηση περί του DNA και του που βαδίζει η ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

@AlexKR21

Δεν του χρεωνω τον υποβιβασμο του 13', του χρεωνω τι εκανε για να φτασουμε στον υποβιβασμο του 13'.

Να πουμε οτι πισω του ειχε και 2-3 απο τους μεγαλυτερους εφοπλιστες της χωρας και ηταν προεδρος σε εντελως διαφορετικη ποδοσφαιρικη αγορα. Δηλαδη αυτα τα "εφερνε Ριβαλντο" ειναι και λιγο εκτος τοπου στην σημερινη εποχη. Περαν των πολλαπλων εκατομμυριων που εσκαγε το κρατος στις ομαδες τοτε μεσω ΟΠΑΠ, Ολυμπιακος-Παναθηναικος-ΑΕΚ βρισκανε για πλακα πολυεθνικες για χορηγο στην φανελα με πολυ περισσοτερα λεφτα απο τα σημερινα. 

Καλα το "μονιμη βαση" ειναι εντελως ουτοπικο. -15-20 τελειωσες το 05-06, 06-07, 08-09. Ναι και μετα τον Φερρερ την χρονια που πηρες πρωταθλημα, αφου τον εδιωξε και εβαλε τον Κωστενογλου, εφερε τον Γιωργο Δωνη, ή τον Ουζουνιδη της εποχης και αποκλειστηκες σε προκριματικα απο την ΟΜΟΝΟΙΑ. 

Η μεγαλυτερη παρακαταθηκη του ηταν ο Λαγος τον οποιο η ΑΕΚ πληρωνε μεχρι το 2013 και ο Κωστενογλου ο οποιος εγινε προπονητης της ομαδας αλλες 2 φορες απο τοτε και εργαζεται και σημερα ακομα στην ΑΕΚ. Αυτοι 2 "γραψανε ιστορια" απο τις επιλογες του Ντεμη.

Και ναι προεδρος στην ΑΕΚ εγινε γιατι δεν ειχε τι αλλο να κανει στην ζωη του. Και μετα την ΑΕΚ τι εκανε δηλαδη; Οτι ακουμπησε πτωχευσε, μεχρι και αμισθι προπαγανδα κατα της ΑΕΚ εφτασε να κανει. Γιατι ουσιαστικα ηταν ενας Βαθιλακηθ σε πιο φαντασμενο(ναι εγινε και αυτο.)

Δεν ειπε κανεις οτι ειναι ασπρο ή μαυρο. Λεω οτι ηταν ενας ανικανος ανθρωπος, ο οποιος λογω της εγωπαθειας του εκανε μεγαλο κακο στην ΑΕΚ και σπαταλησε ισως την μεγαλυτερη ιστορικη της ευκαιρια με τους Φοιβους και τον ναπολεοντισμο του. Τωρα το οτι μεσα στα 100 λαθη εκανε και 5 σωστα, σιγουρα δεν διαφωνω. Και εμας τους 2 να βαζανε προεδρους, μεσα στις αμετρητες παπαριες που θα καναμε θα ειχαμε και μια επιτυχια.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nedved21 said:

 

Δεν του χρεωνω τον υποβιβασμο του 13', του χρεωνω τι εκανε για να φτασουμε στον υποβιβασμο του 13'.

 

Σ αυτό συμφωνώ υπό την έννοια ότι δεν έπρεπε να τα παρατησει και να φύγει.  Θεωρώ ότι η φυγή του από την ΑΕΚ, όπως και να έγινε αυτή, μας οδήγησε στον υποβιβασμο.Απο την μέρα που έφυγε κατεβαιναμε τον Μπραλο με σπασμένα φρένα.Δεν λέω ότι φταίει αυτός που πέσαμε αλλά με αυτόν δεν θα φτάναμε εκεί που φτάσαμε.

Πάντως είσαι πολύ άδικος στην κρίση σου για τον Ντεμη, έκανε λάθη αλλά έκανε και σωστά, ας μην τα παραβλεπουμε αυτά.

Τώρα το αν τα κατάφερε κάπου μετά από την ΑΕΚ, ε δεν νομίζω ότι έχει και τόση σημασία, εμάς για την ΑΕΚ μας ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Συμβόλαιο ενός έτους στην Αλ Φαϊχά υπέγραψε ο Παναγιώτης Ταχτσίδης, ο οποίος αφήνει τη Λέτσε και την Ιταλία, για να συνεχίσει την καριέρα του στη Σαουδική Αραβία.

Μάλιστα, ο 30χρονος μέσος θα εισπράξει, σύμφωνα με πληροφορίες, 1.5 εκ. ευρώ.

Στο αποχαιρετιστήριο μήνυμά του στη Λέτσε, ο Ταχτσίδης τόνισε: "Ήρθε η ώρα να πω αντίο. Το να αποχαιρετάς πάντα σε πονάει … Θέλω να ευχαριστήσω τον Λέτσε για αυτά τα 2,5 χρόνια με τόσα πολλά συναισθήματα. Θέλω να ευχαριστήσω τους συμπαίκτες μου, προπονητές, προσωπικό γιατί πάντα προσπαθούσαν να μου δώσουν κάτι. Θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους εργάζονται για το καλό της Λέτσε".

Στην ανακοίνωση η Αλ Φαϊχά παρουσίασε το νέο της απόκτημα υπό τους ήχους μπουζουκιού και... Φραγκοσυριανής.

aek365.org

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα 30 είναι ο Ταχτσιδης, εγώ τον θυμάμαι να παίζει πριν 30 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Πως να μην το συμπαθείς αφού είναι παιδί του κατήχητικου και όλη μέρα ασχολείται με το Χριστό, βοήθεια μας. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AG21 said:

Πως να μην το συμπαθείς αφού είναι παιδί του κατήχητικου και όλη μέρα ασχολείται με το Χριστό, βοήθεια μας. 

Καλό παιδί και μισή κερκίδα πρέπει να έχει το όνομα του, αν ειχε βάλει και το τετ α τετ με την Μπενφικα ολόκληρη.

Link to comment
Share on other sites

On 7/15/2021 at 6:53 PM, Kostas21 said:

Ε ο ενας ηταν που τα σκασε κ τον εφερε, κ γαμηθηκε το συμπαν, ενα παικτη φεραμε τοτε, κ μιλαμε ποτε δε καταλαβα ΠΩΣ ΣΚΑΤΑ ΔΕ ΒΛΕΠΑΝΕ ΟΤΙ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΗΤΑΝ ΠΑΛΤΟ απο πριν.

Προφανως επαιξε ρολο ο ....Δασκαλος που μια ζωη ειχε τσιμπλες στα ματια στη κριση παικτων.

E nai otan phgename gia protathlima o Daskalos  eferne ton Kyrio Folia kai o Manolo ton Eric Moran.

Link to comment
Share on other sites

Οσα είπε μεταξύ άλλων ο Νέλσον Ολιβέιρα για την καριέρα του στην ΑΕΚ

Πολλοί στην Ελλάδα σε έκριναν βλέποντας σε στην ΑΕΚ για δύο χρόνια. Αυτός είναι ο πραγματικός Ολιβέιρα ή σε μια ομάδα που μπορεί να παίξει καλύτερα, θα είσαι και εσύ πιο δυνατός;

«Αρχικά να πω ότι δεν ασχολούμαι τόσο πολύ με τα Media και τι γράφεται στα Social Media. Αισθάνομαι ότι στην ΑΕΚ έκανα μία πολύ καλή πρώτη χρονιά και ειδικά στα πλέι οφ. Πέτυχα 16 γκολ και 10 ασίστ. Η δεύτερη χρονιά μου δεν ήταν τόσο καλή. Ξέρω γιατί δεν ήταν. Ήμουν στο τέλος του συμβολαίου. Δεν θέλω να πω περισσότερα. Ας μείνουμε στο σήμερα. Φυσικά και όταν μία ομάδα παίζει καλύτερα, τότε και ο κάθε ένας ατομικά παίζει καλύτερα. Μερικές φορές μπορεί να είσαι ένα καλός παίκτης, αλλά αν δεν είσαι στο κατάλληλο περιβάλλον, δεν μπορείς να φθάσεις στο καλύτερο επίπεδό σου».

 

χμμμ ε ναι ...ο Νελσον που εχει αλλαξει 12 ομαδες δεν βρηκε καταλληλο περιβαλλον  στην ΑΕΚ. Που τα περισσοτερα γκολ στην καριερα του τα εβαλε στην ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

Πισω απο το ποδοσφαιρικό του ψέμα, κρύβεται μια μεγάλη αλήθεια, οτι η ομαδα ειδικα πέρσι δεν είχε το καταλληλο περιβάλλον για να παιξουν οι παικτες στο ταβάνι τους και όλοι λίγο πολύ κινήθηκαν στον πατο τους. 

Αυτό δεν τους κάνει ικανούς για ΑΕΚ αλλα πχ Χνιντ και Νεντε για μένα είναι καλύτεροι παίκτες από αυτό που έδειξαν πέρσι, αλλα δεν θα μπορούσαν με τιποτα να το δειξουν στην περσινή ομάδα.

Αυτό η ομάδα πρεπει να το δει σαν φαινόμενο οχι γιατι ειμαστε κανα ιδρυμα και τους χρωστάμε να τους φτιάξουμε καριέρες, απλά γιατι χάνουμε θεωρητικά εσοδα από πωλήσεις 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Nαι εφταιγε το περιβαλον που ο Νελσονας ηθελε 3 κοντρολ για να σουταρει μεσα απο τη περιοχη, ή εφταιγε το περιβαλον στον ημιτελικο με το σκουληκι που απο τη γραμμη της μικρης περιοχης την εστειλε στη ταρατσα της πολυκατοικιας, ή εφταιγε το περιβαλον για το αχαστο που εχασε με τη Μπραγκα. Ναι η ΑΕΚ περσι ηταν ΓΤΠ, αλλα ο Νελσονας ειναι Ναλιτζης της Πορτογαλιας.+-

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hoffman21 said:

Ναι η ΑΕΚ περσι ηταν ΓΤΠ, αλλα ο Νελσονας ειναι Ναλιτζης της Πορτογαλιας.+-

Εδώ πρέπει να συμφωνούμε ολοι. Ο Νελσονας για το συμφέρον του θα υπερθεματίσει στο πρώτο προφανώς, η ομάδα πρέπει να μην ασχοληθει πια με το δευτερο αλλα να διορθώσει το πρώτο.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×