Jump to content

Α.Ε.Κ. - Λαμία (3η αγ.): 27/09, 20:30, Νovasports 1


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Σοϊλέδη   

29 members have voted

  1. 1. M.V,P,

    • Τσιντώτας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Χνιντ
      2
    • Κρστίσιτς
      1
    • Σάκχοφ
      11
    • Μαχαίρας
      13
    • Γκαρσία
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Ανσαριφάρντ
      1
    • Λιβάγια
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ενομπακάρε
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      27
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη

    • Τσιντώτας
      0
    • Μπακάκης
      11
    • Λόπες
      6
    • Σβάρνας
      2
    • Χνιντ
      0
    • Κρστίσιτς
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Μαχαίρας
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Ανσαριφάρντ
      1
    • Λιβάγια
      6
    • Βασιλαντωνόπουλος
      1
    • Σιμόες
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ενομπακάρε
      0


Recommended Posts

2Μαχαίρας ενδιαφέρων πρότζεκτ αλλά εμφανώς χρειάζεται παιχνίδια για να βγάλουμε μια πιο ολοκληρωμένη άποψη. 

Γκαρσία μου θυμίζει το Μάνου που είχε φέρει ο σαβτοε που έβγαινε μόνος του έξω από το γήπεδο και δεν έβγαλε καμία ντρίμπλα πάντως ξέρει τη θέση και ήταν στο σωστό σημείο στο γκολ 

Χνιντ εμφανώς δεν είναι το δυνατό σημείο η τεχνική αλλά είναι δυναμικός και θα βοηθήσει ειδικά με πιο δυναμικούς επιθετικούς. 

Σακχοφ φαίνεται βάρης αλλά χρειαζόταν γιατί είχαμε μόνο μανταλο να περιμένουμε την δημιουργία στον 1/3 της επίθεσης στον άξονα. Έχει και το ύψος που έχει ανάγκη η ομάδα. 

Ανσαριφαρτ δουλεύει για την ομάδα και επειδή πάλεψε μια χαμένη φάση ήρθε το γκολ αλλά έχει άγχος για το γκολ ενώ δεν θα έπρεπε γιατί βοηθάει πολλή. 

Από τους υπόλοιπους 

Μπακακης δράμα, λοπες μπορεί καλύτερα, μανταλος αγευστος, κριστισιτς καλός σαν αμυντικό χαφ, σβάρνας ο γνωστός, 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα συνεχίζει να μην μου αρέσει η ομάδα.

Αντιερωτική. Χωρίς νεύρο. Χωρίς πλάνο. Άχρωμη. Άψυχη.

Να παίρνουμε τα αποτελέσματα. Αυτό μόνο τουλάχιστον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Επισης ο Μαχαιρας τι ενδυναμωση ρε σεις στα 20; Μια χαρα δυνατος ειναι σε δυο κοντρες που τον ειδα, εκρηξη (στιβος) πρεπει να δουλεψει σε αυτη την φαση και εφοσον τακτικα ειναι σωστος οσο θα παιζει θα βελτιωνεται αφου θα αποκτα αυτοπεποιθηση.

Αλλο τσαμπουκάς αλλο ενδυναμωση. Με τσαμπουκά παει στις φάσεις, νευρώδης είναι αλλά οι πασούλες του και τα σουτάκια του θέλουςν δουλειά όπως και η αντοχή στο σπριντ. Και ο Τζόλης του ΠΑΟΚ ίδια ηλικία είναι αλλά κοίτα πως έχει δουλέψει το σώμα του....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Μαχαίρας με ενδυνάμωση = Νινης παλαίμαχος στα 23

Ε ναι. Εκαναν και στον Λατσι φετος που εγινε μποντιμπιλντερ και επαθε οστικο οιδημα. Αλλα ΟΚ ο Σλοβενος ειναι CB.

Link to comment
Share on other sites

Αν συγκρίνουμε με τα α' ημίχρονα που έχουμε κάνει τελευταία, σαφής βελτίωση.

Αν συγκρίνουμε με το παίχνιδι που θα θέλαμε να κάνουμε, έχουμε δρόμο ακόμα.

Όλες οι μεταγραφές θετικές κατά τη γνώμη μου ως τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Αλλο τσαμπουκάς αλλο ενδυναμωση. Με τσαμπουκά παει στις φάσεις, νευρώδης είναι αλλά οι πασούλες του και τα σουτάκια του θέλουςν δουλειά όπως και η αντοχή στο σπριντ. Και ο Τζόλης του ΠΑΟΚ ίδια ηλικία είναι αλλά κοίτα πως έχει δουλέψει το σώμα του....

Ο Τζολης τακτικα ειναι τραγικος. Θυμησου το αυτο σε κανα χρονο. Επισης χτες που τον ειδα, εψαχνε κυριως να γραψει στατιστικα κακο σημαδι σε αυτη την ηλικια.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ε ναι. Εκαναν και στον Λατσι φετος που εγινε μποντιμπιλντερ και επαθε οστικο οιδημα. Αλλα ΟΚ ο Σλοβενος ειναι CB.

Εχει σχέση το σώμα του Μαχαίρα με του Γκαρσία. 2 χρόνια μεγαλύτερος ειναι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ο Τζολης τακτικα ειναι τραγικος. Θυμησου το αυτο σε κανα χρονο. Επισης χτες που τον ειδα, εψαχνε κυριως να γραψει στατιστικα κακο σημαδι σε αυτη την ηλικια.

Ο Τζολης εχει μονο μια κινηση, τριπλα κοφτη και σουτ, Απο οπου βρει, αν του το κοψεις τελος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ο Τζολης τακτικα ειναι τραγικος. Θυμησου το αυτο σε κανα χρονο. Επισης χτες που τον ειδα, εψαχνε κυριως να γραψει στατιστικα κακο σημαδι σε αυτη την ηλικια.

Το οτι εκβιάζει προσπάθειες το έχω δει και εγώ έχεις δίκιο. Εχει ένστικτο όμως, τακτική δεν ήξερε ουτε ο Ντέμης μέχρι να έρθει ο Σάντος. Ετσι είχε πει. Είναι κάτι που δουλεύεται. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brom21 said:

Γιατι εβγαλε Γκαρσια;;;

Φορούσε "πορτοκαλί" κι έπρεπε να μπει ο Λιβάδιας που φοράει "κίτρινο" για να ισορροπήσει το σύστημα παιχνιδιού της ομάδος ....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αντε Μιχαλάκη μου....αντε κλάψε τώρα στον πάγκο. Απο το να κλαίμε εμείς κλάψε εσυ καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Μαχαίρας εκπληκτική ενέργεια ντρίμπλα, κάθετη δυνατή χαμηλή διαγώνια σέντρα ώστε να μην κοπεί έβγαλε μισό γκολ στον Ιρανο . Πραγματικά αμαρτία που χάθηκε τέτοια ευκαιρία. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν επρεπε να τον ειχες βαλει Μασιμο... Χανει και το αχαστο ο Καριμ... Τι εγινε μεσα σε 1 λεπτο. Μαχαιρας τρομερος.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×