Jump to content

Α.Ε.Κ. - Wolfsburg (Playoff EL): 01/10/20, 21:45, Novasports 2


SpiRos
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Σοιλέδη  

48 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Ινσούα
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
    • Κρστιτσιτς
    • Σάκχοφ
      0
    • Γκαρσία
    • Μάνταλος
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Μαχαίρας
      0
    • Ανσαριφάρντ
  2. 2. Κόουτσινγκ

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      0
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Ινσούα
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Μάνταλος
    • Ολιβέιρα
    • Λιβάγια
      0
    • Μαχαίρας
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0


Recommended Posts

Just now, mporat said:

Υπάρχουν λύσεις. Χθες με sport zone είδα κανονικά όλο το ματς του βου, χωρίς περιγραφή βέβαια.

Και γω. Άψογα. Αντίθετα το Σεντ Γκαλεν ΑΕΚ με έσκισε στα κολλήματα

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ειπε ο μπουκο, για πρωταθλημα δυσκολα βρισκεις εκει ομως. Υπαρχει και το la8osapofash και οι ακλαυτοι. Και καποια vipbox(υπαρχουν πολλα).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Brom21 said:

Αυτο που ειπε ο μπουκο, για πρωταθλημα δυσκολα βρισκεις εκει ομως. Υπαρχει και το la8osapofash και οι ακλαυτοι. Και καποια vipbox(υπαρχουν πολλα).

Εγω και για πρωταθλημα και για ευρωπαικα μια χαρα βλεπω απο εκει παντως χωρις σπασιματα κτλ και απο κινητο. Απλα συχνα δεν εχει περιγραφη (καλυτερα).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, felman said:

Asxeto alla exei pesei xontro crackdown sta links. Me to stanio na deis enan agona...

Εγώ φτιάχτηκα καλά, το έχει το γερμανικό Sport1 και το έχουμε στη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Bukowski said:

livetv(dot)sx

Το κακό με αυτό είναι ότι πας σχεδόν 2 λεπτά πίσω και δύσκολα κρατάς το σασπενς, κάπως θα το μάθεις 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Το κακό με αυτό είναι ότι πας σχεδόν 2 λεπτά πίσω και δύσκολα κρατάς το σασπενς, κάπως θα το μάθεις 

Δεν το χω παρατηρησει, εχω καλη ηχομονωση, κλεινομαι δωματιο, βαζω και τις μουσικαρες μου, κυριλε.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Περιμένω ενδεκάδα με εκπλήξεις και πρώτο στόχο το 0 μέχρι το ημίχρονο. 

Στο 2 θα περάσουμε.

Αν πάντως θέλει να τους χτυπήσει κοντράκικα , κάτι στο οποίο πρέπει να έχουν θέμα αυτοί, θα μου άρεσε να δω Γκαρσία Ενομπακάρε στα άκρα με Ανσαριφάντ κορυφή που έχει το κράτημα και σπάσιμο. Στο κέντρο αμυντικό προσανατολισμό πχ Σιμόες Κρστσιτς Σάκχοφ αλλά με τους δύο από αυτούς να έχουν και μια τίμια μεταβίβαση μπροστά. Πίσω Χνιντ Τσίγκρι (που επίσης μπορούν να κάνουν καμία μακρινή) Ινσούα/Λοπες και Βασιλαντωνό. Αν πάει καλά βάζεις γκολ στο πρώτο, πετάς στο δεύτερο Λιβάγια να κρατήσει μπάλα, κερδίσει φάουλ και να σπάσει αρχίδια , χώνεις και Μαχαίρα στη θέση ενός από τους δύο μπροστά που θα χρειάζεται ανάσες καθώς και Μάνταλο (αντί Σάκχοφ)στα χαφ που από τον πάγκο και φρέσκος κάνει διαφορά καθώς μαρκάρει κιόλας  . Ίδιες αλλαγές και σε περίπτωση 0 0 .  Πιστεύω πάντως πως θα δώσει προτεραιότητα σε πιο 'ψημένους' και καλά παίχτες. Δηλαδής ο.τι είδαμε με τους Ελβετούς.

Link to comment
Share on other sites

Για stream αυτό του Bukowski είναι σταθερή αξία αλλά υπάρχει και πολύ καλύτερο για ευρωπαϊκούς αγώνες. Όταν είναι cosmo/nova έχει και φωνή. Να γράψω εδώ ή σε PM μόνο;

Προσωπικά με NOVA δεν έχω πρόβλημα, έχει ο πεθερός για να βλέπει την πανάθα του και μου έχει δώσει το Nova on the go, το οποίο παίζει μόνο σε phone/tablet, αλλά το βάζω σε android emulator (Bluestacks) στο PC και μετά το stream-άρω στην TV μέσω steam link... Ε ρε τι χακεράδες έχουμε γίνει για να βλέπουμε την αρρώστια (χωρίς να πληρώνουμε)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Λιβαγια παγκο, Σβάρνας βασικος, Μάνταλος αριστερά 

Καλα να το δουμε στο γηπεδο αυτο το Μανταλος αριστερα γιατι εχω την αισθηση πως θα "ρομβιζει" αρκετα το συστημα. Θα προτιμουσα 5-3-2 με Χνιντ πισω αντι Σαχωφ και Λοπες αντι Ινσουα

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Evolve said:

Για stream αυτό του Bukowski είναι σταθερή αξία αλλά υπάρχει και πολύ καλύτερο για ευρωπαϊκούς αγώνες. Όταν είναι cosmo/nova έχει και φωνή. Να γράψω εδώ ή σε PM μόνο;

Προσωπικά με NOVA δεν έχω πρόβλημα, έχει ο πεθερός για να βλέπει την πανάθα του και μου έχει δώσει το Nova on the go, το οποίο παίζει μόνο σε phone/tablet, αλλά το βάζω σε android emulator (Bluestacks) στο PC και μετά το stream-άρω στην TV μέσω steam link... Ε ρε τι χακεράδες έχουμε γίνει για να βλέπουμε την αρρώστια (χωρίς να πληρώνουμε)

Για στειλε Pm ρε αδερφε

Link to comment
Share on other sites

Προβληματίζει λίγο η επιλογή σβάρνα λόγο ότι έχουμε να κάνουμε με γερά κορμιά αλλά πιστεύω ότι ξέρει τι κάνει ο κόουτς. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AG21 said:

Προβληματίζει λίγο η επιλογή σβάρνα λόγο ότι έχουμε να κάνουμε με γερά κορμιά αλλά πιστεύω ότι ξέρει τι κάνει ο κόουτς. 

Κι εμένα μονο αυτό με προβλημάτισε, αλλά οκ αυτος τους βλεπει και στις προπονήσεις στην τελική.

Για Λιβαγια δεν είναι παραλογο να μείνει παγκο λόγω του ότι είναι και αργος και να μπει αναλογως την εξέλιξη.

Αυτα. Πάμε γερά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Κι εμένα μονο αυτό με προβλημάτισε, αλλά οκ αυτος τους βλεπει και στις προπονήσεις στην τελική.

Για Λιβαγια δεν είναι παραλογο να μείνει παγκο λόγω του ότι είναι και αργος και να μπει αναλογως την εξέλιξη.

Αυτα. Πάμε γερά.

Ίσως η λογική έχει να κάνει ότι είναι πιο <<καθαρος>> αμυντικος η πιο γρήγορος και φοβάται τα στηρίγματα του διαιτητή. Θα δούμε. 

Link to comment
Share on other sites

Κι από δω πλιζ... 

Ποιό μουνόπανο κυνηγάει τα λινκ της ΑΕΚ ρε μλκ.. Ο Στράτος; Ασταδιαλα arxeidia...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×