Jump to content

Braga - A.E.K. (EUL / Όμιλος G-1η αγ.): 22/10, 22:00, CosmoteSport 2


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Σοϊλέδη  

37 members have voted

  1. 1. M.V,P,

    • Τσιντώτας
      7
    • Λόπες
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Νεντελτσιάρου
      5
    • Τσιγκρίνσκι
      8
    • Σβάρνας
      0
    • Κρστίσιτς
      12
    • Σάκχοφ
      2
    • Ολιβέιρα
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Λιβάγια
      1
    • Τάνκοβιτς
      1
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      24
    • Φυσιολογικό
      3
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Λόπες
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      1
    • Νεντελτσιάρου
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Κρστίσιτς
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Ολιβέιρα
      19
    • Μάνταλος
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Λιβάγια
      16
    • Τάνκοβιτς
      0


Recommended Posts

Just now, Man Of Faith said:

Γενικα αυτο με τους Ατρομητους και τους Λεβαδειακους της χψ χωρας καλο ειναι να τα αποφευγουμε.Ευρωπαικο εκτος εδρας ματς με ομαδα που εχει φτασει τελικο παιζαμε και οχι πριν 40 χρονια, δεν προκυπτει απο πουθενα οτι θα καναμε πλακα.Οκ φταιει ο Καρερα που σε πουλανε ακομα μια φορα τα βαρια συμβολαια σου και με σημαντικες ελλείψεις.Απο κει και περα τα 3 ειναι πολλα οντως.

Ναι, αλλά μην γυρίσουμε σε εποχές "πανεπιστήμιο ποδοσφαίρου".

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Στηρίζουμε Ιταλό που λόγω  ελλείψεων θα παίξει στο επόμενο με 11 άμυνα στη μικρή περιοχή.

Εγώ τα έχω μαζί του που το έκανε ροντέο το ματς με τις αλλαγές, συν η αλλαγή του Λιβάγια, που κανονικά θα την άξιζε, αλλά δεν είσαι σε μομέντουμ να παίρνεις εν θερμώ τέτοιες αποφάσεις, βριστον μετά στα αποδυτήρια. Δε με νοιάζει κι ας βάζει 15 παίχτες στην μικρή περιοχή. Έπρεπε να διαχειριστεί το 1-0 με άλλον τρόπο, δεν το κάνεις ροντέο, όταν έχεις ακόμα 5 αγωνιστικές και χάνεις πλέον την ισοβαθμία με την Μπράγκα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas21 said:

Ο Χιμένεθ ειχε σιμοες κ γιοχανσον αιωνες πριν. Στη 2η θητεια του δε... 

στην δεύτερη θητεία του δεν έκανε προετοιμασία όμως... 

και μια χαρά τα πήγε σχετικά απλά έχασε τον τελικό.

επισης το πρωτάθλημα το πήρε με Σιμοες Γαλανο κονε κυριως

Link to comment
Share on other sites

Και να προηγουμασταν 1-0 με Νελσον, ολοι ξερουμε μετα τι θα ακολουθουσε. Ταμπουρι οπως με ποακ και τελικα θα χαναμε και παλι.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, George_D said:

δεκτό αλλα αυτο δεν αποτελει λογο της δικης μας εμφανισης. Ειμαστε αθλιοι για δευτερο συνεχομενο ματς

Δε διαφωνώ καθόλου εννοείται. Απλά μην υποτιμάμε ομάδες. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν πηραμε χαφ για να μην στεναχωρεθει ο πετρακης μα του κανουμε και νεο συμβολαιο. Ο Λιβαγια σε γαμαει με τον τροπο του. Δενμου εδωσες τα φραγκα θα κανω οτι παιζω. Η καταρευση ηρθε με την αλλαγη Τσιγκρινσκι, Και εχουμε και τα χαφ μας να ξεκουραζονται στα Σπατα ο ενας 9 μηνες και ο αλλος ενα 4μηνο .Σχεδιασμος για γελια

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Το συστημα του Καρερα σημερα ηταν μια χαρα. Στο α ημιχρονο εσυ ειχες τις ευκαιριες και οι αλλοι μια ανουσια κατοχη. Το οτι το εφαγες σε σετ παιχνιδι ειναι θεμα ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ (Βασιλαντωνοπουλος λεγεται) και οχι προπονητη. Προσωπικα με εξοργιζει το οτι παμε να τα ριξουμε ΟΛΑ στον Ιταλο γιατι ξερω πως τελικα αυτος θα την πληρωσει για να επιστρεψουμε στα κλασσικα ΑΕΚτζηδικα με Μπακακομανταλους να κανουν κουμαντο και Λιβαγιολοπες να ριχνουν αφοβα σφαλιαρες σε επισημα παιχνιδιαμ

Δέκα μεταγραφές έκανες φέτος. Έχεις πάρει την ομάδα από πέρυσι τον Δεκέμβριο.

Ε δεν είναι εικόνα αυτή ρε συ Νίκο τώρα. Τί να λέμε?

 

Και βέβαια όταν μιλάω εγώ για τον Καρέρα δεν σημαίνει ότι θα ανέχομαι συμπεριφορές που περιγράφεις.

Που και αυτές πάλι ευθύνη του προπονητή είναι που τις ανέχεται.

 

Για εμένα πρέπει να καθαρίσεις και τα θέματα των ανανεώσεων και το θέμα του προπονητή ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Πάντως, το έχω ξαναπει, εγω όταν ψηφίζω κοουτσινγκ βάζω μέσα και φυσική κατάσταση, συμπεριφορά παικτών  κλπ 

Ε, δεν.

Εγω τη συμπεριφορα των παικτων τη χρεωνω στη διοικηση.Οπως βλεπουμε ειτε ο πατερ ειναι στον παγκο ειτε ο Καρερα ειτε ο Ζινταν,αν εισαι ακυβερνητο καραβι παντα τα ιδια θα γινονται.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Skepastos said:

Εγώ θέλω την ΑΕΚ ψηλά και διοίκηση, προπονητής και παίχτες είναι υπόλογοι 

Αυτό. Καληνύχτα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mporat said:

Τώρα βέβαια η γνώμη που έχετε μερικοί για τη Μπραγκα είναι περίεργη, μιλάμε για ομάδα τριτοτεταρτη από πρωτάθλημα με καλύτερες ομάδες από το ελληνικό. Τριτοτεταρτος είσαι κι εσύ 2 χρόνια τώρα. Ναι ο γαυρος θα της έριχνε 4 όπως θα έριχνε και σε μας. 

Ο γαυρος επι Μαρτινς (πρωτη σεζον) ηταν μεσα στην μουρμουρα. Εδω μεσα ημαστε που εφαγε 3 απο Μιλαν στην πρεμιερα με εμφανιση σαν τη δικη μας τη σημερινη και γελουσαμε. Και λεγαμε για τον Πορτογαλο Τεννε. Τελικα ο "μαμα ειπε 20 ετων" τον κρατησε τον Τεννε παρα και το τριμπαλο στην Τουμπα και ειδαμε τι και πως. Δεν πειραζει ομως εμεις δεν θα γινουμε και... γαυροι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SpiRos said:

Εγώ τα έχω μαζί του που το έκανε ροντέο το ματς με τις αλλαγές, συν η αλλαγή του Λιβάγια, που κανονικά θα την άξιζε, αλλά δεν είσαι σε μομέντουμ να παίρνεις εν θερμώ τέτοιες αποφάσεις, βριστον μετά στα αποδυτήρια. Δε με νοιάζει κι ας βάζει 15 παίχτες στην μικρή περιοχή. Έπρεπε να διαχειριστεί το 1-0 με άλλον τρόπο, δεν το κάνεις ροντέο, όταν έχεις ακόμα 5 αγωνιστικές και χάνεις πλέον την ισοβαθμία με την Μπράγκα. 

Χάνει η ομάδα με 3-0 και κάθεται να κάνει μούτρα στον Λιβάγια ο λίγος.

Τί να πω. Ούτε ο Μπάμπης ο Τεννές τέτοια αστεία και ανώριμη συμπεριφορά.

Link to comment
Share on other sites

Ο ΠΑΟΚακος πέρασε τη Μπενφικα αλλά οκ εμείς παίζαμε με την 3η -4η-5η της Πορτογαλιας και ήταν δύσκολο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τεσπα οπως βλεπετε ΓΙΑ ΤΑ ΦΕΤΙΝΑ εχω αφησει στην απ'εξω την διοικηση. Γιατι εξακολουθω να πιστευω πως φετος εγινε δουλιτσα και προοδευσες σε σχεση με περσι ας πουμε. Εαν ομως διωξουν Καρερα και δεν φερουν προπονητη ΞΕΝΟ με ΤΙΤΛΟ-ΟΥΣ θα υποτροπιασω και ολοι ξερετε τι εννοω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Γιατί έκανε νορμαλ προετοιμασία φετος αυτος? Ολη η χρονια νταχντιριντι πηγε. 

Ναι. Μόνο για αυτόν.

Όλες οι άλλες ομάδες έκαναν κανονικά προετοιμασία.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Τεσπα οπως βλεπετε ΓΙΑ ΤΑ ΦΕΤΙΝΑ εχω αφησει στην απ'εξω την διοικηση. Γιατι εξακολουθω να πιστευω πως φετος εγινε δουλιτσα και προοδευσες σε σχεση με περσι ας πουμε. Εαν ομως διωξουν Καρερα και δεν φερουν προπονητη ΞΕΝΟ με ΤΙΤΛΟ-ΟΥΣ θα υποτροπιασω και ολοι ξερετε τι εννοω 

Όχι όχι κρατήσου 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Ο ΠΑΟΚακος πέρασε τη Μπενφικα αλλά οκ εμείς παίζαμε με την 3η -4η-5η της Πορτογαλιας και ήταν δύσκολο 

Μεγαθήριο.

532

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ο γαυρος επι Μαρτινς (πρωτη σεζον) ηταν μεσα στην μουρμουρα. Εδω μεσα ημαστε που εφαγε 3 απο Μιλαν στην πρεμιερα με εμφανιση σαν τη δικη μας τη σημερινη και γελουσαμε. Και λεγαμε για τον Πορτογαλο Τεννε. Τελικα ο "μαμα ειπε 20 ετων" τον κρατησε τον Τεννε παρα και το τριμπαλο στην Τουμπα και ειδαμε τι και πως. Δεν πειραζει ομως εμεις δεν θα γινουμε και... γαυροι.

Και εγώ μαζί σου είμαι Μπουκο. Πρέπει να τον κρατήσουν τον Καρέρα - πρέπει να τρίξουν τα δόντια στις βεντέτες μπροστά που μαζεύουν συνολικά 3M (το 1/4 του budget!?) και δεν σου παίζουν μία. Η ομάδα χρειάζεται επειγόντως δεξί μπακ και χαφ. Θα γυρίσει ο Σιμάνσκι και θα του κάνουμε ομαδικά τσιμπούκια.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ο γαυρος επι Μαρτινς (πρωτη σεζον) ηταν μεσα στην μουρμουρα. Εδω μεσα ημαστε που εφαγε 3 απο Μιλαν στην πρεμιερα με εμφανιση σαν τη δικη μας τη σημερινη και γελουσαμε. Και λεγαμε για τον Πορτογαλο Τεννε. Τελικα ο "μαμα ειπε 20 ετων" τον κρατησε τον Τεννε παρα και το τριμπαλο στην Τουμπα και ειδαμε τι και πως. Δεν πειραζει ομως εμεις δεν θα γινουμε και... γαυροι.

Στο ματς με τον βου είπα κι εγώ εν θερμώ ότι δεν κανει ο Ιταλός. Σήμερα που είδα το ματς με πιο καθαρό μυαλό, καθώς δεν περίμενα τίποτα, είδα ότι για άλλη μια χρονιά δεν κάνουν οι παίχτες. Έλειπαν 3 χαφ που άνετα αποτελούν τη βασική κεντρική τριάδα. Έλειπε ο ακριβοπληρωμενος εξτρεμ. Θέλει υπομονή ναι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Ο ΠΑΟΚακος πέρασε τη Μπενφικα αλλά οκ εμείς παίζαμε με την 3η -4η-5η της Πορτογαλιας και ήταν δύσκολο 

Καλα ο ΠΑΟΚακος ας κερδισει την Ομονοια/Ανορθωση/Παφο στην εδρα του και βλεπουμε. Και εμεις περασαμε την Βολφσμπουργκ και την Σεντ Γκαλεν που απο την φετινη Μπεσικτας μαλυτερη ειναι. 

ΣΣ: Σε διπλα ματς προκριματικων εννοειται πως και ΑΕΚ και ΠΑΟΚ θα ταν καναπε αποψε.

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρεσουμε τη Βολφσμπουργκ, βρειτε μου ενα ματς απο τα υπολοιπα που η ΑΕΚ επαιξε πειστικα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου αρέσει η εικόνα της ομάδας καθόλου.

Δεν μου αρέσουν οι τόσες θλάσεις.

Χρεώνω προπονητή.

Θέλω αλλαγή ΜΟΝΟ με κάτι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas21 said:

Κρίνεις με αλλα σταθμα.

Εχω ξαναγραψει οτι τοτε η ομαδα ειχε πανω απο 6 παικτες να μαρκαρουν. Τωρα εχει 2 αντε 3 κ ο ενας ειναι τραυματιας. 

ελειψε ο ενομπακαρε σημερα.. ?

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×