Jump to content

A.E.K. - Braga (EUL / Όμιλος G-5η αγ.): 3/12, 19:55, Cosmotesport 3


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Σοϊλέδη  

33 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Τσιντώτας
      0
    • Ινσούα
      0
    • Μπακάκης
      3
    • Νεντελτσιάρου
      1
    • Χνιντ
      1
    • Σιμόες
      3
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αλμπάνης
      1
    • Λιβάγια
      15
    • Μάνταλος
      2
    • Ολιβέιρα
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      6
    • Ανσαριφάρντ
      1
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Γκαρσία
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      3
    • Μέτριο
      7
    • Κακό
      16
    • Φυσιολογικό
      7
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      6
    • Ινσούα
      0
    • Μπακάκης
      21
    • Νεντελτσιάρου
      0
    • Χνιντ
      4
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Ολιβέιρα
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Γκαρσία
      0


Recommended Posts

3 minutes ago, Skepastos said:

Δεν θα βρεις εδώ αδερφέ μου Ταλιμπάν του Καρερα. Λάθος έχεις καταλάβει. Το κωλοπαιδο όμως που στις 7 κατεβασιές έφαγε 8 φάσεις πρέπει σήμερα κάποιος να του πάρει τη φανέλα. 25 χρόνια παρακολουθούμε ποδόσφαιρο. Ξέρουμε να κρίνουμε και προπονητες και ξεφτίλες 

Μαζί σου. Ούτε εγώ είμαι Ταλιμπάν κανενός. 

Οπότε όταν ο ξεφτίλας παίχτης είναι βασική επιλογή ενός προπονητή, τότε εγώ θα κράζω πρώτα τον δεύτερο.

 

Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν έχουμε αμυνα και τερμα και κάποιοι του πάγκου δεν μπορούν σε τέτοια ματς.

Αρα πρέπει να παίζουμε κομπλέ στα δύσκολα  και πάλι θα είμαστε τρύπιοι πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Άμα μπορεσει ο οργανισμός ΑΕΚ να ξεφορτωθεί τους μπακάκηδες = με πρόκριση 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aussie said:

Να πουμε οτι αυτην την στιγμη η Ζορια ειναι στο 0-0 με την Λεστερ(!) και ειμαστε τελευταιοι στον ομιλο.

Αυτή είναι η θέση αυτών των παικτών αυτού του προπονητή και αυτής της ομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Μαζί σου. Ούτε εγώ είμαι Ταλιμπάν κανενός. 

Οπότε όταν ο ξεφτίλας παίχτης είναι βασική επιλογή ενός προπονητή, τότε εγώ θα κράζω πρώτα τον δεύτερο.

 

Θες να στο κάνω πιο ευκολο; Αύριο το πρωί να φάει τον Μπακακη και μεθαύριο να φύγει και αυτός. Πρώτα να φύγει όμως ο τσογλανος που νομίζει ότι έχει δύναμη να ανεβοκατεβάζει προπονητες στην ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν καταλαβαινω γτ επρεπε να φτασουμε στο 60 και με σκορ 1-3 για να παιξει η καλη σου ενδεκαδα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κοιταχτε που θα βαλει κανενα γκολ ο φιλοτιμος Ιρανος και θα χαλασει το τεμπο των υπολοιπων αποψε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Θες να στο κάνω πιο ευκολο; Αύριο το πρωί να φάει τον Μπακακη και μεθαύριο να φύγει και αυτός. Πρώτα να φύγει όμως ο τσογλανος που νομίζει ότι έχει δύναμη να ανεβοκατεβάζει προπονητες στην ΑΕΚ 

Αν έχει την δύναμη ο Μπακάκης να αλλάξει προπονητές στην ΑΕΚ, τότε δεν έχω καταλάβει ακριβώς τί συζητάμε.

Επειδή λοιπόν πιστεύω ότι δεν έχει τόση δύναμη ένας καθυστερημένος, εγώ θα ρίχνω το βάρος στον προπονητή που δεν ζήτησε να φύγουν τα βαρίδια της ομάδας σε δύο μεταγραφικές περιόδους.

Είχα μεγάλες απαιτήσεις από αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mobster21 said:

Αν έχει την δύναμη ο Μπακάκης να αλλάξει προπονητές στην ΑΕΚ, τότε δεν έχω καταλάβει ακριβώς τί συζητάμε.

Επειδή λοιπόν πιστεύω ότι δεν έχει τόση δύναμη ένας καθυστερημένος, εγώ θα ρίχνω το βάρος στον προπονητή που δεν ζήτησε να φύγουν τα βαρίδια της ομάδας σε δύο μεταγραφικές περιόδους.

Είχα μεγάλες απαιτήσεις από αυτόν.

Αν έμενε στο παιχνίδι και έτρωγες αλλα 2 από εκεί τι θα λεγες-λέγαμε; Οι δημόσιογραφοι έχουν ήδη ξεκινήσει το πριονι

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

εχω αηδιασει τοσο πολυ απο την εικονα και την προσφορα των ελληνων που χουμε μαζεψει που,και αυριο τους αλλαζα με μια καραβια  νεαρους μαυρους απο τις β γ εθνικες της γαλλιας και των αποικιων της.

Link to comment
Share on other sites

Πάντα μετά από ψωλιές βρίσκουμε και ένα θετικό στοιχείο, ότι θα παρουμε παικτες, θα διώξουμε τα σαπάκια και πάει λέγοντας. Το αποτέλεσμα παντα ίδιο, κάτι μας κρατάει πισω. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

To mono pou katalogizo carera einai gt dn evgale bakakh sto 11

Εγω που δεν βγαινει στη συνεντευξη τυπου να πει πεντε πραγματα ξεκαθαρα.

Link to comment
Share on other sites

Ας κάνουμε ένα διάλειμμα τώρα και ας φανταστούμε εκείνο το παιχνίδι με την Μίλαν μιας και είναι της μόδας σήμερα ο Σεζάρ, να είχαμε τέρμα αντί για τον Σορεντίνο τον Παναγιώτη.

Τερματοφύλακα ΧΘΕΣ κύριοι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εγω που δεν βγαινει στη συνεντευξη τυπου να πει πεντε πραγματα ξεκαθαρα.

Έτσι ντε

Link to comment
Share on other sites

Τσίρκο. 

Αλλά να τα πάρω τώρα κι εγώ και να κάνω ένα ποστ ανά δίλεπτο για το πόσο ένας ακριβοπληρωμένος βετεράνος αρχηγός ΑΕΚ οφείλει να κρατάει την ομάδα και τα μπόσικα να μην είναι τόσο μπουρδελοζμπούτζαμ σε ευρωπαϊκό ματς άσχετα αν τους αρέσει ο προπονητής ή όχι; 

Δεν τα παίρνω. 

Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαιρι παντως που ο Μασιμος ζητησε τερματοφυλακα, διαβαζαμε αυτα απο τους ΑΡΔ μας.

 

20201203_212135.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×