Jump to content

A.E.K. - σέξυ βαζέλα (11η αγ.): 06/12, 19:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μπακάκη  

32 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Τσιντώτας
      0
    • Ινσούα
      3
    • Βασιλαντωνόπουλος
      1
    • Νεντελτσιάρου
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Κρστίσιτς
      5
    • Σάκχοφ
      0
    • Τάνκοβιτς
      2
    • Λιβάγια
      1
    • Μάνταλος
      3
    • Ανσαριφάρντ
      1
    • Γκαρσία
      3
    • Παουλίνιο
      0
    • Ολιβέιρα
      11
    • Χνιντ
      1
    • Μαχαίρας
      1
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      4
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      22
    • Φυσιολογικό
      1
  3. 3. Βραβείο Μπακάκη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      2
    • Ινσούα
      14
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Νεντελτσιάρου
      0
    • Σβάρνας
      5
    • Κρστίσιτς
      0
    • Σάκχοφ
      1
    • Τάνκοβιτς
      2
    • Λιβάγια
      4
    • Μάνταλος
      1
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Γκαρσία
      1
    • Παουλίνιο
      0
    • Ολιβέιρα
      2
    • Χνιντ
      0
    • Μαχαίρας
      0


Recommended Posts

Και ο Μπαρκας φετος εχει θεματα στην Σελτικ . Ακομα και για λαθος τοποθετηση τειχους και γκολ στην γωνια του εφαγε. Παντως αν ελεγαν στο ΚΜ για επιστροφη Μπαρκα ολοι θα την επαιρναν 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Και ο Μπαρκας φετος εχει θεματα στην Σελτικ . Ακομα και για λαθος τοποθετηση τειχους και γκολ στην γωνια του εφαγε. Παντως αν ελεγαν στο ΚΜ για επιστροφη Μπαρκα ολοι θα την επαιρναν 

Κατ αρχας δυο παιχτες εχεις που εγραψαν μεταγραφη εκατομμυριων τα τελευταια χρονια απο σοβαρες ομαδες. Μπαρκα και Βρανιες. Αυτο κατι λεει, οσο και να τα σκατωσουν εκει που πηγαν. Βασικα λεει οτι ειναι οι μοναδικοι σου κανονικοι ποδοσφαιριστες-αθλητες. Για Μανταλο διαβασαμε φετος για κστι καμηλιερηδες που εδιναν 2m και περσι (κρατηθειτε) για ομαδα που τον ηθελε δανεικο στην Αγγλια με υποχρεωτικη οψιον 8m αλλα ειπαμε οχι. Τωρα σοβαρα εχετε ακουσει πουθενα αλλου τετοια μαλακια για δανεισμο με υποχρεωτικη οψιον περαν της περιπτωσης Μανταλου και Αραουχο;

😂

Link to comment
Share on other sites

Και μιας και παίξαμε με βαζέλα, να θυμηθούμε οτι ο Αλ Αφουζ πδφλ ψφ καποτε τελειωσε τον Κατσουράνη απο την ομάδα του και ουσιαστικά του τελείωσε την καριερα.

Ο δικός μας μαγκιές σε όποιον ρολιστα δεν βάζει τζιφρα και σε καναν πεταυρακη

Link to comment
Share on other sites

Εμάς μας νοιάζει πώς ήταν στην ΑΕΚ παίδες.

Ειτε μιλάμε για Μπάρκα, είτε για Βρανιες, είτε για Αραουχο, είτε για Γιακουμή 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
Just now, nikos said:

Εμάς μας νοιάζει πώς ήταν στην ΑΕΚ παίδες.

Ειτε μιλάμε για Μπάρκα είτε για Αραουχο είτε για Γιακουμή 

Και ο Μπαρκας στην αρχή είχε φαει αμφισβήτηση και έφαγε αρκετο κραξιμο. Βασικα καθιερωθηκε στην ομάδα επειδή ο ανεστης δεν υπεγραψε την ανανεωση. Για τους τερματάδες που έχουμε κραταω μια επιφύλαξη, επειδή η θέση ειναι τέτοια, αλλα δεν φέρνουμε και κανα σοβαρό προπονητη να τους κανει προπονησεις, τους κανει ο Μιχαηλίδης που 17 χρόνια καριέρα και δεν είχε μαθει να μην προσπαθει να αποκρουσει με αντιθετο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σαφείς οδηγίες ο Μιχάλης. Αυτό φταίει για τους εμετούς από 15 διαφορετικούς αντιπαλους.

 

Μεχρι και ο Ραντζέλοβιτς σε καραγλεντάει βρε καημενεεε πού πας; 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nikos said:

Ρε σεις δείτε στα πανομοιότυπα γκολ παραπανω σε ποσα έφταιγε και αυτος.

Που ο Μπάρκας δυο χρονια δεν σε απασχόλησε σχεδον καθόλου. Και οκ τον πούλησες, λυσσάξαμε το καλοκαίρι να πάρουν έναν έμπειρο ελευθερο, φαγώθηκαν ότι έχουν Τσιντωτα. Ε, θα υποφέρεις και εκεί, εδώ θα είμαστε να το δούμε.

Καλά το "έχουμε τον τσιντωτα" είναι ότι να ναι, λες και ούτως ή άλλως δεν χρειάζονται δύο τερματοφυλακες που να μπορούν να παίξουν βασικοί σε μια ομάδα. Ας έπαιρναν έναν καλό ή έστω κανονικό τερματοφυλακα και αν ο Τσιντωτας είναι τόσο καλός, ας έπαιζε αυτός βασικός. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Σορεντινο στα 40 του να ερθει καλυτερος θα ειναι . Ας τον παρουμε για προπονητη τουλαχιστον 

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα εβαζα Αθανασιαδη πλεον. Κι αν εβγαινε κι αυτος μαλακας εναν 19χρονο. Να τους εχω κρινει ολους ως το καλοκαιρι. Αν δεν κανει μεταγραφη βασικου και προπονητης τερματοφυλακων.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

Και ο Μπαρκας στην αρχή είχε φαει αμφισβήτηση και έφαγε αρκετο κραξιμο. Βασικα καθιερωθηκε στην ομάδα επειδή ο ανεστης δεν υπεγραψε την ανανεωση. Για τους τερματάδες που έχουμε κραταω μια επιφύλαξη, επειδή η θέση ειναι τέτοια, αλλα δεν φέρνουμε και κανα σοβαρό προπονητη να τους κανει προπονησεις, τους κανει ο Μιχαηλίδης που 17 χρόνια καριέρα και δεν είχε μαθει να μην προσπαθει να αποκρουσει με αντιθετο χέρι.

Εγώ δεν ξερω αν ημουν υπερβολικός και μου κάθησε, από την αρχη τον πιστευα παρα τις γκάφες.

Ο άλλος δεν μου βγάζει το ιδιο.
 

Όπως και να έχει δεν νοείται να πουλάς τον βασικό σου με μεγαλη τιμή για τα δεδομένα σου και να μην παίρνεις έστω κάποιον να ανταγωνιστεί τον Τσιντωτα (κι ας παιξει ο καλυτερος).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Ο Σορεντινο στα 40 του να ερθει καλυτερος θα ειναι . Ας τον παρουμε για προπονητη τουλαχιστον 

Βασικα κι εγω καλυτερος θα μουν αφου οτι παει μεσα γραφει.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Καλά το "έχουμε τον τσιντωτα" είναι ότι να ναι, λες και ούτως ή άλλως δεν χρειάζονται δύο τερματοφυλακες που να μπορούν να παίξουν βασικοί σε μια ομάδα. Ας έπαιρναν έναν καλό ή έστω κανονικό τερματοφυλακα και αν ο Τσιντωτας είναι τόσο καλός, ας έπαιζε αυτός βασικός. 

Με πρόλαβες το εγραψα με άλλα λόγια 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Εγώ δεν ξερω αν ημουν υπερβολικός και μου κάθησε, από την αρχη τον πιστευα παρα τις γκάφες.

Ο άλλος δεν μου βγάζει το ιδιο.
 

Όπως και να έχει δεν νοείται να πουλάς τον βασικό σου με μεγαλη τιμή για τα δεδομένα σου και να μην παίρνεις έστω κάποιον να ανταγωνιστεί τον Τσιντωτα (κι ας παιξει ο καλυτερος).

Ο Μπαρκας κατ αρχας ηταν σαν μελος χιτλερικη νεολαιας. Ανιωθος, ψυχρος. Δεν θυμιζε γκουφι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επισης ο Μπαρκας δεν ηταν κανας Νοιερ αλλα πολλες φορες εκανε την διαφορα οπως με Βιντι πχ στο ΟΑΚΑ που σε εβαλε ουσιαστικα στο ΤσουΛου και με ΠΑΟΚ την χρονια του πρωταθληματος που ησουν για 5 γκολ και στο τελος ηταν ο μονος που ενιωθε τι μαλακια παιχτηκε και εκλαιγε. Ο Μανταλος πχ οταν εχασε 3ο σερι τελικο δηλωσε "εχουμε το μελλον μπροστα μας".

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Επισης ο Μπαρκας δεν ηταν κανας Νοιερ αλλα πολλες φορες εκανε την διαφορα οπως με Βιντι πχ στο ΟΑΚΑ που σε εβαλε ουσιαστικα στο ΤσουΛου και με ΠΑΟΚ την χρονια του πρωταθληματος που ησουν για 5 γκολ και στο τελος ηταν ο μονος που ενιωθε τι μαλακια παιχτηκε και εκλαιγε. Ο Μανταλος πχ οταν εχασε 3ο σερι τελικο δηλωσε "εχουμε το μελλον μπροστα μας".

Πάντα μπροστά ο Αρχηγός. Είχε προβλέψει τον τέταρτο. 

Link to comment
Share on other sites

Ετσι “τρέλανε” ο Τσιντώτας τους ανθρώπους της ΑΕΚ

"Ετοιμάστε το συμβόλαιο με όσα λεφτά και όσα χρόνια θέλετε να έρθω να υπογράψω” ήταν η απίστευτη απάντηση του Ελληνα τερματοφύλακα όταν κλήθηκε από στέλεχος της ΑΕΚ για να συζητήσουν την επέκταση του συμβολαίου του

 

 

Πειτε μου τωρα, σε ποια αλλη ομαδα διαβαζεις τετοιες πιπες οταν ανανεωνεις παιχτη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχηγος ΑΕΚ μολις εχει γραψει ιστορια χανοντας τριτο σερι Κυπελλο απο ΠΑΟΚ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλα παιδια μην τα ισοπεδωνουμε ολα. Και ο Τσιντωτας σου  εχει δωσει σε ματς . Και τις γκαφες του Μπαρκα δεν τις εχει κανει ο Τσιντωτας, 
και με Ηρακλη και με Παναιτωλικο  τα πιο χτυπητα λεω 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ετσι “τρέλανε” ο Τσιντώτας τους ανθρώπους της ΑΕΚ

"Ετοιμάστε το συμβόλαιο με όσα λεφτά και όσα χρόνια θέλετε να έρθω να υπογράψω” ήταν η απίστευτη απάντηση του Ελληνα τερματοφύλακα όταν κλήθηκε από στέλεχος της ΑΕΚ για να συζητήσουν την επέκταση του συμβολαίου του

 

 

Πειτε μου τωρα, σε ποια αλλη ομαδα διαβαζεις τετοιες πιπες οταν ανανεωνεις παιχτη.

Σε ποια άλλη ομάδα ο ιδιοκτήτης κάνει μάζωξη τους αρδ με φόντο κομμένες Μερτσέντες , τους ξεφτυλιζει και αυτοί συνεχίζουν να γλείφουν? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ετσι “τρέλανε” ο Τσιντώτας τους ανθρώπους της ΑΕΚ

"Ετοιμάστε το συμβόλαιο με όσα λεφτά και όσα χρόνια θέλετε να έρθω να υπογράψω” ήταν η απίστευτη απάντηση του Ελληνα τερματοφύλακα όταν κλήθηκε από στέλεχος της ΑΕΚ για να συζητήσουν την επέκταση του συμβολαίου του

 

 

Πειτε μου τωρα, σε ποια αλλη ομαδα διαβαζεις τετοιες πιπες οταν ανανεωνεις παιχτη.

Το 93, ο Δημητριάδης είχε δηλώσει ότι θα μείνει με όσα του δώσουν και ο Μελ. όταν το πληροφορήθηκε είπε "αφού το πε αυτό ο Βασίλης, αξίζει να τον κρατήσουμε". Από τότε άρχισε να τον λατρεύει τον Μπίλι ο Μελισσάνθης. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nikos said:

Εγώ δεν ξερω αν ημουν υπερβολικός και μου κάθησε, από την αρχη τον πιστευα παρα τις γκάφες.

Ο άλλος δεν μου βγάζει το ιδιο.
 

Όπως και να έχει δεν νοείται να πουλάς τον βασικό σου με μεγαλη τιμή για τα δεδομένα σου και να μην παίρνεις έστω κάποιον να ανταγωνιστεί τον Τσιντωτα (κι ας παιξει ο καλυτερος).

Και μενα μου χε αρέσει το προτζεκτ Μπαρκας εξ αρχής, και συμφωνω ότι θέλαμε παίκτη στο τέρμα. Για μενα ιδανικά θα ήταν ένας πάνω από 35 εμπειρος με παραστάσεις για να παιξει με εμπειρια και να σπρώξει τον ανταγωνισμο. Οπως είχε φέρει ο γάβρος τον Ροι Καρολ κάποτε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Επειδη εχετε ξεχασει τον Μπαρκα 2 γκολ δωρο και χαμενη νικη 

https://www.youtube.com/watch?v=GvJ7tnc60_A

Εκεινη την χρονια ηταν κακος. Το καλοκαιρι δηλωσε ξεκαθαρα οτι "την ειχε ψωνισει" και εμπρακτα εδειξε βελτιωση. Το οτι εφερε 5m προταση απο Σελτικ, νομιζω τελειωνει καθε συζητηση για την αξια του παιχτη. Η αγορα αλλωστε ειναι ο καλυτερος κριτης.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εκεινη την χρονια ηταν κακος. Το καλοκαιρι δηλωσε ξεκαθαρα οτι "την ειχε ψωνισει" και εμπρακτα εδειξε βελτιωση. Το οτι εφερε 5m προταση απο Σελτικ, νομιζω τελειωνει καθε συζητηση για την αξια του παιχτη. Η αγορα αλλωστε ειναι ο καλυτερος κριτης.

Ενταξει Μπουκο και ο Τσιντωτας θα δηλωσει οτι ηταν κακος στο πρωτο εξαμηνο και θα το διορθωσει. Υπομονη 
Αμα θελουμε να λεμε Μανταλισιες δικαιολογιες ολο το βραδυ . Μπορουμε 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×