Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Αφου εχουμε λιγο χρονο για σκοτωμα να πω οτι διαβασα τη δηλωση αποχωρησης του Σπανου απο τον Ατρομητο.  Μιλαει συγκεκριμενα για αποχωρηση απο την ομαδα και ουχι απ το ποδοσφαιρο γενικως. Να ερθει κι αυτος, να φερει και Προοδευτικαρα Αγγελοπουλο τεχνικο διευθυντη για να βριζετε τη Νικαια αλλα 20 χρονια μνκια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, moukie said:

Τωρα που ξανασμιξαν τα αηδονια στη Ριο Αβε θα γινει πανικος.

artworks-000028792919-1z0tg3-t500x500.jp

Τα πόμολα στο προπονητικό της Ρίο της Άβε λογικά θα λαμποκοπάνε ....

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bukowski said:

spanos.jpg

Ρωταω σοβαρα, τι θα μπορούσε αυτός να δώσει παραπάνω στην ΑΕΚ? Σοβαρότητα? Χρήμα?

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Bukowski said:

... γιατι όχι και ο Πετρος με το ονομα το βαρυ σαν ιστορια

 

31 minutes ago, moukie said:

... ο Πετρος δε νομιζω να χει φτιαξει κατι καλο 

(Όπως θα έγραφε κι ο ΚΚ σε κριτική για τον Μπακάκη)

"Προσπάθησε όμως φιλότιμα, άσχετα αν δεν του 'βγήκαν' κάποια πράγματα. ...

pdg.jpg 

... Έγινε αλλαγή στο ημίχρονο."

images?q=tbn:ANd9GcQgMn504LOb3mwbV9EJx9w

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nestoridis21 said:

Ρωταω σοβαρα, τι θα μπορούσε αυτός να δώσει παραπάνω στην ΑΕΚ? Σοβαρότητα? Χρήμα?

Για αρχη θα μπορουσε να ασχοληθει καποιος με εμπειρια να τρεξει το αγωνιστικο κομματι. Οπως ειχαν οι πολυμετοχικοι τον Ντεμη ή ο Βαρδινογιαννης τον Φιλιππιδη. Προσωπικα θεωρω πως η ΑΕΚ πασχει σε αυτο το κομματι, ο Μελισσανιδης δεν το χει καθολου και ειναι εντελως εκτος πραγματικοτητας, οποτε ας ασχοληθει με το γηπεδο και το αγωνιστικο ας το τρεξει αλλος. Αλλωστε με 2m budget μια χαρα ομαδα εφτιαξε στον Ατρομητο και σε μια χαρα επιπεδο τον κραταει τοσα χρονια. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Για αρχη θα μπορουσε να ασχοληθει καποιος με εμπειρια να τρεξει το αγωνιστικο κομματι. Οπως ειχαν οι πολυμετοχικοι τον Ντεμη ή ο Βαρδινογιαννης τον Φιλιππιδη. Προσωπικα θεωρω πως η ΑΕΚ πασχει σε αυτο το κομματι, ο Μελισσανιδης δεν το χει καθολου και ειναι εντελως εκτος πραγματικοτητας, οποτε ας ασχοληθει με το γηπεδο και το αγωνιστικο ας το τρεξει αλλος. Αλλωστε με 2m budget μια χαρα ομαδα εφτιαξε στον Ατρομητο και σε μια χαρα επιπεδο τον κραταει τοσα χρονια. 

ΟΚ Μπουκο, thanks. Μακαρι να γινει το καλύτερο για την ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον προτιμούσα και για κανονικό αφεντικό.

Συμπτωματικα καπου το ανέφερα χθες σε μια κουβέντα.

Αποψη μου.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Εγώ τον προτιμούσα και για κανονικό αφεντικό.

Ενταξει ολοι αυτο σκεφτομαστε, το θεμα ειναι ποιος θα τολμουσε να το ξεστομισει πρωτος

😂

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Ενταξει ολοι αυτο σκεφτομαστε, το θεμα ειναι ποιος θα τολμουσε να το ξεστομισει πρωτος

😂

Μπα δεν έχω πρόβλημα, καιρό το λεω, ισως όχι εδώ μέσα.

Κατα τα λοιπα. Οχι ότι είναι τπτ σοβαρες λύσεις αυτές, χωρίς λεφτα δεν, αλλά τουλάχιστον αν τον αφήσει, δεν τον καπελώνει και δεν τα χαλάσουν σε 2-3-5-10 μήνες (πιθανότητες 90%) θα πάψεις να είσαι το σούργελο που είσαι τώρα που πχ αποφασίζεις για  μεταγραφες ή μη ανανεωσεις/πωλησεις που έπρεπε να γίνουν τον Ιούλιο στις 28 Ιανουαριου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Μπα δεν έχω πρόβλημα, καιρό το λεω, ισως όχι εδώ μέσα.

Κατα τα λοιπα. Οχι ότι είναι τπτ σοβαρες λύσεις αυτές, χωρίς λεφτα δεν, αλλά τουλάχιστον αν τον αφήσει, δεν τον καπελώνει και δεν τα χαλάσουν σε 2-3-5-10 μήνες (πιθανότητες 90%) θα πάψεις να είσαι το σούργελο που είσαι τώρα που πχ αποφασίζεις για  μεταγραφες ή μη ανανεωσεις/πωλησεις που έπρεπε να γίνουν τον Ιούλιο στις 28 Ιανουαριου.

Το θεμα ειναι πως ο Σπανος εδειξε τι επιπεδο ομαδας μπορει να φτιαξει με 2m/χρονο. Η λογικη λεει πως με 10m μπορει να φτιαξει σαφως καλυτερη αφου για αρχη εχει μυρωδια απο το αθλημα. Βεβαια με δεδομενο πως καπως ετσι ο Μελισσανιδης καποτε μασουλησε τα λεφτα της ENIC σιγα μην τον αφησει ελευθερο να κανει αυτα που πρεπει. Παλι ο Μελισσανιδης θα αποφασιζει απλα θα τρωει τα καντηλια ο αντιπαθης Σπανος. Εγω δηλαδη στην θεση του θα ελεγα οχι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

Ο Σπανος δεν εβγαζε παντα κομπλεξ απεναντί μας?

Ε ολοι οι μικροι αν θελουν να νιωσουν μεγαλοι, ψαχνουν εναν μεγαλο μποσικο να καρπαζωσουν. Αυτο τον ρολο (του Τζανετακου) τον εχουμε αναλαβει εμεις στο ελληνικο ποδοσφαιρο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Το θεμα ειναι πως ο Σπανος εδειξε τι επιπεδο ομαδας μπορει να φτιαξει με 2m/χρονο. Η λογικη λεει πως με 10m μπορει να φτιαξει σαφως καλυτερη αφου για αρχη εχει μυρωδια απο το αθλημα. Βεβαια με δεδομενο πως καπως ετσι ο Μελισσανιδης καποτε μασουλησε τα λεφτα της ENIC σιγα μην τον αφησει ελευθερο να κανει αυτα που πρεπει. Παλι ο Μελισσανιδης θα αποφασιζει απλα θα τρωει τα καντηλια ο αντιπαθης Σπανος. Εγω δηλαδη στην θεση του θα ελεγα οχι.

Ε, αυτό θα γίνει. Θα έρθει δλδ πρόταση 3 μιλιονια για τον χ παικτη και θα αποφασίσει ο Σπανος. Χλωμό.

Αρα πραγματι δεν έχει νόημα να κοροϊδευόμαστε, όπως με τα κλειδιά στον Ίβιτς.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, nikos said:

Εγώ τον προτιμούσα και για κανονικό αφεντικό.

Συμπτωματικα καπου το ανέφερα χθες σε μια κουβέντα.

Αποψη μου.

Για τον Πέτρο λες ?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο Ντίνος απ' ότι θυμάμαι από το Παναθηναϊκό και από τον Άρη τον έδιωξαν όχι με τις καλύτερες εντυπώσεις. Μπορεί να κάνω και λάθος 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hades said:

Για πείτε οι ψαγμένοι, αυτό το πουλί εκεί που εργάστηκε τι παίχτες έφερε κτλ; γενικά, τι φάση; 

Δικός μας, Original, πρόσφατα έφτιαξε γραφείο μάνατζερ με το Βρύζα παρέα. Πρότεινε και σε εμάς παίχτες παλιά επι Ουζουνίδη, γιατί πριν έρθει ήταν μαζί του στο βάζελο. Δεν με τρελαίνει καθόλου

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως αρχικά είναι ΑΕΚτζης και στον αρη τον είχαν σε εκτίμηση, δικές του πρέπει να ήταν οι περισσότερες επιλογές που χτίσαν ομάδα πριν έρθει ο Χαριστέας. Δεν ξέρω κάτι άλλο 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:

Μιαούλης γράφει: 

Δεν είναι άσχημο όταν μεγαλώνεις και θες να ασχοληθείς με κάτι άλλο περισσότερο να βάλεις δίπλα σου κάποιον νεότερο κ πετυχημένο που έχει καταφέρει να φτιάξει κάτι καλό, σε μικρότερο μέγεθος από αυτό που έχεις εσύ σαν εταιρεία. Σκέφτομαι δύο συμπτωματικά που ίσως να το σκέφτονταν και δύο να τους κάνουν τη δουλειά...

Όλο μαλακίες σκέφτομαι πρωί πρωί ή μήπως... όχι;

Παρ' ολο που καποιοι στον οργανισμο ΑΕΚ θα στραβωσουν δεδομενα με το ονομα του ενος παραγοντα που εχει εδω και χρονια "καταφερει να φτιαξει κατι καλο σε μικροτερο μεγεθος", εγω τον θεωρω εξαιρετικη επιλογη για να τρεξει την καθημερινοτητα της ομαδας, οσο ο μπαρμπας ασχολειται με το γηπεδο.

Ντισκας

Καρυπίδης 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×