Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

2 minutes ago, Skepastos said:

Χαχαχαχα...Τι θυμήθηκες! Η πλάκα ειναι ότι παίζει να το είχε φάει το τσιμεντο

Αγερωχος ακομα και ξαπλωτος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Αγερωχος ακομα και ξαπλωτος

Ναι θα του πηγαινε φοβερά το ξύλινο κουστούμι και το μπαμπάκι στα μαγουλα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Από τότε την είχε φάει ο κερμιτ την πετρια με το γαύρο. 

Γενικα ισως και η μεγαλυτερη μαζοχα των ελληνικων γηπεδων ever.

Link to comment
Share on other sites

 

41 minutes ago, Hoffman21 said:

Παντως ο δασκαλος δεν εχει μιλησει ακομα για Μπουλουτ ή <<συμφωνια>> με τον Σερβο, αρα ο σκουφος εξακολουθει να ειναι ο διακαης ποθος του μεγαλομετοχου. Και οπως επικοινωνουν οι αρδ το boss δεν πτοείται απο τη γκρινια του κοσμου.

+1

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Γενικα ισως και η μεγαλυτερη μαζοχα των ελληνικων γηπεδων ever.

Ναι ρε. Αν ήταν γκομενα θα ήταν από εκείνα τα τσολιά που κερατώνουν τους γκόμενους τους και ψοφάνε για ξεφτίλισμα. Χλεπες, κατουρήματα και τέτοια 

Link to comment
Share on other sites

Ικανο τον εχω τον Μελισσανιδη να φερει Μιλογεβιτς και να βγει να πει "ηρθαμε".

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ μεθυσμένος και έχω 10 αδιαβαστες σελίδες. Παίζει να μου πει κανείς επιγραμματικά ποιον παίρνουμε; Έρχεται Λουτσεσκου πουτανας γιος;

Τίγρη γαμώ το μουνί της μάνας σου

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Είμαι πολύ μεθυσμένος και έχω 10 αδιαβαστες σελίδες. Παίζει να μου πει κανείς επιγραμματικά ποιον παίρνουμε; Έρχεται Λουτσεσκου πουτανας γιος;

Τίγρη γαμώ το μουνί της μάνας σου

Παμε λεει για Μιλογεβιτς σημερα η Μπουλουτ. Ο Δασκαλος βεβαια δεν εχει μιλησει ακομα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, George_D said:

174113540_734937917203225_20885560461755

Οι ειδησεις (δηλ τα τικ) απο αποψη σοβαροτητας κανονικα πανε αναποδα (απο κατω προς τα πανω).

1. Nike αντι Capelli

2. Χωρις Τανκοβιτς με Αστερα

3. Προταθηκε ο Μπουλουτ

4. Σερβοι και Μιλογεβιτς

Επειδη ομως ο Μελισσανιδης ζητησε να κατεβασουν το θεμα προπονητη οι ΑΡΔ, πρωτοσελιδο ο Λουτσεσκου και δυο πρωτα τικ για Μιλογιεβιτς και Μπουλουτ

🤣

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, nikos said:

Είναι σαφες τι θέλει ο Μητσος.

Δεν είναι σαφες τι θέλει ο Ρουμάνος.

 

Βασικα ο Ρουμανος θελει να συνεχισει να σηκωνει τιτλους ΚΑΙ στην ΑΕΚ και οχι να κανει ενα αποτυχημενο περασμα που θα ειναι πισογυρισμα. Αυτο προυποθετει δυο πραγματα:

1. Να εξασφαλισει πως δεν θα τον διωξει στο διμηνο ο εσχατογερος μεσω μιας αστρονομικης ρητρας

2. Να του παρει παιχτες που θα ειναι σε θεση να διεκδικησουν τιτλους

Ενδεχομενη κατακτηση τιτλου-ων με ΑΕΚ και μια καλη παρουσια στην Ευρωπη (που με ΠΑΟΚ δεν εκανε τιποτα) θα του ανοιξει δεδομενα την πορτα για παραπανω πρωταθλημα.

Τωρα το υψηλο συμβολαιο που (και καλα) του δινει ο Μελισσανιδης ειναι το τελευταιο που τον κοφτει, πλουσιος ειναι ουτως η αλλως.

Αν του ρθει οντως προταση απο Ιταλια δεν ερχεται για κανενα λογο. Αν δεν ικανοποιηθει το minimum του 1 και του 2 επισης δεν ερχεται (και θα ψαχτει για ΠΑΟΚ και ΠΑΟ πιστευω).

Αυτα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν ασχοληθεί ο Ιβαν θα κάνουμε πίσω για τον φιλο μας. Το μονο σίγουρο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Αν ασχοληθεί ο Ιβαν θα κάνουμε πίσω για τον φιλο μας. Το μονο σίγουρο.

Πισογυρισμα θα ναι για Λουτσεσκου να ξαναπαει στον ΠΑΟΚ. Καλυτερα να τα παει (νταμπλ και αηττητος) δεν παιζει. Η ΑΕΚ ειναι η καλυτερη επιλογη για αυτον απο Ελλαδα (μετα απο Ολυμπιακο φυσικα που του εξασφαλιζει τα παντα) γιατι τετοιο τριμπουρδελο που μαστε, πολυ ευκολα μας βελτιωνει και αρα δειχνει αμεσα εργο ενω αν εχει διοικητικη στηριξη επικοινωνιακη και μεταγραφικη χτυπαει και με ΑΕΚ τιτλο-ους. Τωρα τα οσα ειπε ξαναλεω, σεβομαι οτι πολλους τους ενοχλουν (ουτε εμενα μου αρεσαν αλλα ΟΚ υπαλληλος ανταγωνιστη μας ηταν, δεν μας προδοσε κιολας ξερω γω), αλλα πιστευω πως αν η ομαδα αρχισει να ρολαρει θα ξεχαστουν συντομα, κοινως τα παντα ειναι θεμα αποτελεσματων (οπως θα συνεβαινε και με καθε αλλο προπονητη).

Link to comment
Share on other sites

Για παικτες δεν ξερω αλλα εσπρεσσο θα πινετε Illy Αυτα ενδιαφερουν τον πελατη Αεκτζη. Τι να τους κανουμε τους παικταραδες, καλο καφε να εχει. 

επομενη συμφωνια με τα ποπκορν και τα νατσος 

174456244_2899190970296542_2878874228673291130_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Για παικτες δεν ξερω αλλα εσπρεσσο θα πινετε Illy Αυτα ενδιαφερουν τον πελατη Αεκτζη. Τι να τους κανουμε τους παικταραδες, καλο καφε να εχει. 

επομενη συμφωνια με τα ποπκορν και τα νατσος 

174456244_2899190970296542_2878874228673291130_n.jpg

Εγω γελαω με το διλημμα του "Μανολο" περι Καριμ η Νελσον ενω μαθαμε πως δεν θα ανανεωσει τελικα. Οτι ξερω γω θα αποφασισει ο Ισπανος αν ξαναπαιξει ο Πορτογαλος.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εγω γελαω με το διλημμα του "Μανολο" περι Καριμ η Νελσον ενω μαθαμε πως δεν θα ανανεωσει τελικα. Οτι ξερω γω θα αποφασισει ο Ισπανος αν ξαναπαιξει ο Πορτογαλος.

Αυτο το ξεραμε απο Νοεμβριο. Αλλα δεν μας επαιρνε να παρκαρουμε τοσο μεγαλο συμβολαιο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Vargas21 said:

Για παικτες δεν ξερω αλλα εσπρεσσο θα πινετε Illy Αυτα ενδιαφερουν τον πελατη Αεκτζη. Τι να τους κανουμε τους παικταραδες, καλο καφε να εχει. 

επομενη συμφωνια με τα ποπκορν και τα νατσος 

174456244_2899190970296542_2878874228673291130_n.jpg

MARillyON ή κάπως έτσι δεν ήτανε και το τελευταίο νικ; 😆

Link to comment
Share on other sites

Εσπρέσο σιγα μην εννοεί τον καφε. Την εφημεριδα του θα μας βαζει να βουταμε σε ζεστό νερό και να πληρωνουμε και το ροφημα

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Vargas21 said:

Screenshot_1.jpg

Λογικά τα βλέπω τα αποτελέσματα, παίζει κ να έχει αρχίσει να ξυπνάει ο κόσμος...

σαφώς Χιμένεθ σε σχέση με πουθενάδες τύπου Κλεφτοκοτέσκου κ Μιλόγεβιτς, και προτιμότερος άλλος από εξωτερικό ή Ισπανός, επιπέδου Βαλβέρδε (να υποθέσω🤣

Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned and unfeatured this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×