Jump to content

Όχι άλλοι Έλληνες που ξέρουν τι σημαίνει ΑΕΚ


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Το θέμα της προσπάθειας για επιστροφή του Κατσουράνη στην Ένωση είναι γνωστό εδώ και μήνες, ωστόσο όσο περνάει ο καιρός δείχνει ότι πλησιάζει περισσότερο στην ολοκλήρωση. Όπως τονίζει το Goal, ο Νίκος Λυμπερόπουλος επιμένει στην χρησιμότητα της επιστροφής του και πιέζει προκειμένου να ολοκληρωθεί η συμφωνία από τώρα για το καλοκαίρι.

 

Αν τελικά οι φήμες ολοκληρωθούν και ο Σάντος αναλάβει τον ΠΑΟΚ είναι φυσικά πιθανόν να υπάρξει αλλαγή στα δεδομένα, αφού οι δύο άνδρες έχουν πολύ καλές σχέσεις, αλλά τη συγκεκριμένη στιγμή το κλίμα στην Τούμπα για τον «Κατσού» δεν είναι καλό, ενώ και ο ίδιος θα ήθελε να κλείσει την καριέρα του στην ΑΕΚ.

 

 

 

Διάβασε περισσότερα στο: Προχωράει για Κατσουράνη η ΑΕΚ | gazzetta.gr

Follow us: @gazzetta_gr on Twitter | gazzetta.gr on Facebook

 

tumblr_mk2g2m7BGj1s6src3o1_500.gif

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΡΓΑ ολοι αυτοι που εχουν ακουστει!!!

 

Ακου εδω Μανουσος και Κατσουρανης. Τι γινεται ρε γαμωτο μου, θα καταντησει η ΑΕΚ scrap τελειωμενων και μικρομεσαιων παικτων.

 

Λυμπε, αλλαξε ροτα αγορινα μου, αλλιως καλη συνεχεια στην καριερα σου.

 

Τερμα οι ημιεπαγγελματιες στην πλατη της ΑΕΚ. ΗΜΑΡΤΟΝ δηλαδη πια!

Link to comment
Share on other sites

λυμπε κανε σαφαρι στα γηπεδα της μεσσηνιας... καλυτερους θα βρεις. και με καλυτερα επωνυμα (ψωνης, καραμπελας, μαρκελος, λαζαρης, φεσσατος, τσιλικος κτλ) xD

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Δεν είναι μόνο πως η ομάδα πρέπει να αποκτήσει ελληνική ταυτότητα και πως στις ελληνικές ομάδες πρέπει να παίξουν Έλληνες παίκτες.

 

Είναι ότι οι Ελληνες παίκτες είναι αυτοί που δίνουν το πρωτάθλημα σε μια ομάδα. Αυτή είναι η δική μου εμπειρία και είναι κάτι που έχω ζήσει και στη Γαλλία. Στη Μονακό είχαμε επτά Γάλλους παίκτες στην 11αδα. Στην ΑΕΚ τη χρονιά που σταμάτησα, στα τελευταία παιχνίδια αγωνιζόμασταν με επτά και οκτώ Έλληνες παίκτες στην 11αδα. Όπως και παλαιότερα το ίδιο.

 

Δεν είναι μόνον ότι υπάρχει ταλέντο. Φτιάχνεις και κλίμα, φτιάχνεις τα αποδυτήρια σου. Το να έχεις μόνο κοινοτικούς και ξένους είναι κάτι που δεν ικανοποιεί κανέναν. Αφήστε που δεν είναι ικανοποιημένος κανείς με την ποιότητα των ξένων που έχουν έρθει στην Ελλάδα.

 

Απο τη συνεντευξη Ζηκου στον Καζαμπουμπου στο Goal. Μεσ'στην καρδια μου και ο Ακης με τις δηλωσεις και το "πλανο" που υπηρετει. Δεν υπαρχει σωτηρια.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Τριτοτεταρτοι και αγιιος ο θεος και θα ψαχνουμε τις φρατζες στα μπουζουκια με τις παολες γιατι δεν αποδιδουν.....!

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι θελουν να στελεχωσουν την ομαδα με τους περισσοτερο αγυμναστους και αμπαλους παιχτες ανα τον κοσμο( χεστηκα αν η εθνικη οταν δεν τρωει 4 κερδιζει με αθλια μπαλα και οταν ο θεος κοιμαται 1-0 )

Το σιγουρο ειναι οτι πρεπει να ξεχασουμε την λεξη ΘΕΑΜΑ για απειρα χρονια....

Link to comment
Share on other sites

Mαλακα μου τι μιρλας .

Καθομαι 2 λεπτα να ξαποστασω στο γραφειο και πεφτω σε xxxαμποζ.

 

Θερμοτατα συγχαρητηρια στην ηρωιδα συζυγο σου φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Eίναι ότι οι Έλληνες παίκτες είναι αυτοί που δίνουν το πρωτάθλημα σε μια ομάδα

 

Τι μας λες ρε Ζήκο, εγώ άλλα θυμάμαι να δηλώνεις σε κάμερες. Σαν το σώτο και τη μάσα όμως δεν έχει ε;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

387ab42aa9fb3de02eea4eb7593b65aa_454304.

Η Χατζιδου εχει περισσοτερες πιθανοτητες να γινει διεθνης απο τους δυο δεξια

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Έλληνες ρε. Και στην ομαδα και στον παγκο, μόνο έλληνες. Στ' αρχιδια μας το πρωτάθλημα. Ντουσαν έλληνες και Β εθνικη

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

1389306.jpg

 

? ΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΔΙΚΑΙΩΣΗ ΤΟΥ ΑΡΑΒΑ. Υ? ΕΜΟΝΗ 15 ΜΕΡΕΣ ? ΑΙΚΤΑΡΑ ΜΑΣ

Τσουρεκακι απο κηδεια τρωει?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπέρα Γιώργο μου.

Αν θέλεις, μπορείς να μου τεκμηριώσεις τις απόψεις σου περί γάμου, σε αυτό εδώ το τοπιτς.

Μήπως το πρόβλημα εστιάζεται στο ότι είναι Ελληνίδα;

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Guest tony_montana

στα αλλα νεα της ημερας.....

​πως σας φανεται ο ταχτσιδης?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Η επιθυμία σας έγινε διαταγή . Δύο Έλληνες διεθνής ήδη εκτός και ένας στην εξώπορτα. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×