Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Εντωμεταξυ κάτι που ήδη φαίνεται.

Και στον προπονητη και στις μεταγραφες, πρέπει να κανεις μεγαλύτερη υπέρβαση φετος για να τους ψήσεις.

Να έρθει ο άλλος που έχει κάποιο α όνομα και στην Ελλάδα και σε σένα με τα ίδια ή λιγότερα από ο,τι του δίνουν αλλου, αποκλειεται.

Προσπάθησαν πχ με Ντα Σίλβα να τον δελεάσουν με κλειστό τριετές σε αυτήν την ηλικία, ούτε καν. Βρέθηκε ολόκληρη Λυον να ενδιαφερθεί. Δεν ξερω αν το έχει αντιληφθεί ο μπαρμπα-Μητσαρας, αλλά φετος σν δεν τα σκάσει θα γελάσουν και οι πέτρες χειρότερα από αλλες χρονιές, έτσι όπως τα έχει κάνει.

 

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα ειναι βεβαια οτι υποτιμήθηκε πολύ ο Ντασιλβα σαν παίκτης ενώ πραγματικά πηγαιναμε να παρουμε παικταρα.

Μακάρι να χουν ιδέα και να πανε για αναλογο παικτη και αναλογες προσθηκες στις αλλες θέσεις και του χρονου θα μαστε καλα. Αλλα ρεαλιστικα ο στόχος που πρεπει να μπει για την ομαδα ειναι να σηκώσει κούπα το 22 ΑΛΛΑ ΚΑΙ μεινει σε ρότα διεκδικησης και μετα απο το 22

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο ανόητος ο Ολιβέιρα μια ζωή νόμιζε πως είναι πολύς για την ΑΕΚ. Απο τη μέρα που του πρότεινε η ΑΕΚ 800χιλιαρικα , εξαφανίστηκε. Του προτεινε μετά με μπόνους να φθασει το ενα εκ.ευρω. Ουτε σαυτο απάντησε επίσημα ποτέ. Ο Μελισσανίδης επειδή τον γουσταρει σαν παίκτη του είπε ναρθει απτό ΟΑΚΑ σε δύο αγώνες κιόλας της ΑΕΚ να δει την ομάδα και τα πουν και εκεινος είπε πως πονούσε και δε μπορεί.

Την ιδια στιγμή που "πονούσε" τον πέτυχαν δικοί του(Μελ) να φεύγει με φίλους με το σκάφος ταξιδάκι.

Στραβωσε ο Μελισσανίδης.

Δε θα μείνει ο αυτιάγκουρας τουπεδιάρης ψηλός. Κατ εμε ουτε το 1εκ θα πρεπε να του δώσει.

 

Πάμε λοιπόν για δίδυμο Αραούχο - Καρίμ.

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Ειναι προφανες απο οσα γραφει ο Δασκαλος πως τον παιρνουν πολυ σοβαρα τον μπαρμπα στα Σπατα 🥲

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ο ανόητος ο Ολιβέιρα μια ζωή νόμιζε πως είναι πολύς για την ΑΕΚ. Απο τη μέρα που του πρότεινε η ΑΕΚ 800χιλιαρικα , εξαφανίστηκε. Του προτεινε μετά με μπόνους να φθασει το ενα εκ.ευρω. Ουτε σαυτο απάντησε επίσημα ποτέ. Ο Μελισσανίδης επειδή τον γουσταρει σαν παίκτη του είπε ναρθει απτό ΟΑΚΑ σε δύο αγώνες κιόλας της ΑΕΚ να δει την ομάδα και τα πουν και εκεινος είπε πως πονούσε και δε μπορεί.

Την ιδια στιγμή που "πονούσε" τον πέτυχαν δικοί του(Μελ) να φεύγει με φίλους με το σκάφος ταξιδάκι.

Στραβωσε ο Μελισσανίδης.

Δε θα μείνει ο αυτιάγκουρας τουπεδιάρης ψηλός. Κατ εμε ουτε το 1εκ θα πρεπε να του δώσει.

 

Πάμε λοιπόν για δίδυμο Αραούχο - Καρίμ.

Επαιξε το σεναριο Αραουχο ή Ολιβειρα ή δεν εχουν σχεση οι 2 περιπτωσεις;

Link to comment
Share on other sites

 

Δύσκολο το δίλλημα για τον Ναλιτζή

Να δει τον Μάνταλο  με τον γέρο δίπλα ή την Υδρα με γκόμενες

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1964942-e1608809103127.jpg.36956655ab2d5da24f065921f6cbe661.jpg
"Τι θες τωρα να σε δωκω κανα φουσκο. Ρωτα τον Κουγια τι επαθε"  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

1964942-e1608809103127.jpg.36956655ab2d5da24f065921f6cbe661.jpg
"Τι θες τωρα να σε δωκω κανα φουσκο. Ρωτα τον Κουγια τι επαθε"  

Εντωμεταξυ ο κωλος του λιγο θελει ακομα να αποχαρακτηριστει απο κωλος, να θεωρηθει οικοδομησιμη εκταση και να πληρωνει ΕΝΦΙΑ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

Επαιξε το σεναριο Αραουχο ή Ολιβειρα ή δεν εχουν σχεση οι 2 περιπτωσεις;

Αν έπαιζε το σενάριο αυτό δε θα έμενε ο Καρίμ. Που ΟΚ δε φεύγει ο Καρίμ.

Όποτε έπαιζε να μεινει ο Νελσονας αλλά οσο και να τον γουστάρει ο Μελισσανίδης νομίζω οτι το παραχεσε πια. Απορώ παντως  που θα βρει το 1εκ. Μονο σε τίποτα Κατάρ ή Κινα και πάλι δύσκολα.

Γενικά μου λένε κάτι ονόματα για την ΑΕΚ της Αγιάς Σοφιάς που μου φαίνονται εξωπραγματικά μεγάλα και δεν τα γράφω γιατί θα θεωρηθεί αστείο. Μακαρι λεω γω να ρθουν έστω 3-4 απο αυτους που συζητάνε δλδ Γιαρμολενκοι Κοροπλιανκα Μπεν Αρφα Ρακίτσκι  κλπ 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εντωμεταξυ ο κωλος του λιγο θελει ακομα να αποχαρακτηριστει απο κωλος, να θεωρηθει οικοδομησιμη εκταση και να πληρωνει ΕΝΦΙΑ.

Το τρωει το φαγητο του ο Μελ.  Εν τω μεταξυ πηγε να γινει 2η φορα η ιδια μαλακια με τον νελσονα . να του δωσει μυριο και μετα να το κλαιει 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι σκεφτομαι ότι αν ο Αραουχο είναι Αγοραστός, παίζει να τελείωσε το μπατζετ μεταγραφών για φετος 😆

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nikos said:

Τον τρέμουν 

Ο Βαγγελας θα του ειχε βυθισει το σκαφος του Ολιβειρα,και θα εσκαγε και τα σωσιβια με αεροβολο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stylianopoulos said:

Αν έπαιζε το σενάριο αυτό δε θα έμενε ο Καρίμ. Που ΟΚ δε φεύγει ο Καρίμ.

Όποτε έπαιζε να μεινει ο Νελσονας αλλά οσο και να τον γουστάρει ο Μελισσανίδης νομίζω οτι το παραχεσε πια. Απορώ παντως  που θα βρει το 1εκ. Μονο σε τίποτα Κατάρ ή Κινα και πάλι δύσκολα.

Γενικά μου λένε κάτι ονόματα για την ΑΕΚ της Αγιάς Σοφιάς που μου φαίνονται εξωπραγματικά μεγάλα και δεν τα γράφω γιατί θα θεωρηθεί αστείο. Μακαρι λεω γω να ρθουν έστω 3-4 απο αυτους που συζητάνε δλδ Γιαρμολενκοι Κοροπλιανκα Μπεν Αρφα Ρακίτσκι  κλπ 

Καλα αστειο δεν θα θεωρηθει απο καποιον εδω μεσα. Εχεις ηδη μιλησει για "κατι τεραστιο" και αυτο αρκει. Μακαρι να ειναι οντως η θεληση του Μελ αυτη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stylianopoulos said:

Αν έπαιζε το σενάριο αυτό δε θα έμενε ο Καρίμ. Που ΟΚ δε φεύγει ο Καρίμ.

Όποτε έπαιζε να μεινει ο Νελσονας αλλά οσο και να τον γουστάρει ο Μελισσανίδης νομίζω οτι το παραχεσε πια. Απορώ παντως  που θα βρει το 1εκ. Μονο σε τίποτα Κατάρ ή Κινα και πάλι δύσκολα.

Γενικά μου λένε κάτι ονόματα για την ΑΕΚ της Αγιάς Σοφιάς που μου φαίνονται εξωπραγματικά μεγάλα και δεν τα γράφω γιατί θα θεωρηθεί αστείο. Μακαρι λεω γω να ρθουν έστω 3-4 απο αυτους που συζητάνε δλδ Γιαρμολενκοι Κοροπλιανκα Μπεν Αρφα Ρακίτσκι  κλπ 

Μακαρι να ερθουν οσοι καλυτεροι μπορουν με νοοτροπια ΝΙΚΗΤΗ. Φτανει οι λουζερς που μαζεψαμε. Και ο Ολιβειρα τετοιος ηταν. Να περασει ο καιρος να παρει τα λεφτα και βα φυγει. Οποιος δεν το εβλεπε ηταν τυφλος μαλλον 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Ο Βαγγελας θα του ειχε βυθισει το σκαφος του Ολιβειρα,και θα εσκαγε και τα σωσιβια με αεροβολο

Καλα σιγα μην καλουσε ο Βαγγελας τον καθε ανθυπουπαλληλο του να καθεται να δει αγωνες μαζι του. Σοβαροι να μαστε. Τον Βαγγελα τον βλεπουν μια στις υπογραφες και μια στις φιεστες. Αν τον δουν ενδιαμεσα, αυτον ή τιποτα κλεφτες, μεγαλη πορτα προκειται να διαβουν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Ο Βαγγελας θα του ειχε βυθισει το σκαφος του Ολιβειρα,και θα εσκαγε και τα σωσιβια με αεροβολο

Κι ο δικός μας τα κάνει αυτά (ή λεει ότι θα τα κάνει) σε όποιον τον βρίζει.

Με τα παιδιά δεν έχει θέμα ομως. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Καλα σιγα μην καλουσε ο Βαγγελας τον καθε ανθυπουπαλληλο του να καθεται να δει αγωνες μαζι του. Σοβαροι να μαστε. Τον Βαγγελα τον βλεπουν μια στις υπογραφες και μια στις φιεστες. Αν τον δουν ενδιαμεσα, αυτον ή τιποτα κλεφτες, μεγαλη πορτα προκειται να διαβουν.

marinakisfortounis1.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Κι ο δικός μας τα κάνει αυτά (ή λεει ότι θα τα κάνει) σε όποιον τον βρίζει.

Με τα παιδιά δεν έχει θέμα ομως. 

Εγω ξερω (και νμζ το χω ξαναγραψει) πως γνωστος αθλητης του Ολυμπιακου που ηρθε ως και πολυ αλητης να ουμ και ποινικος, οταν εσπρωξε μπολ μποι την αλλη μερα φευγοντας απο του Ρεντη βρηκε το λευκο σαλονι του αυτοκινητου του βουτηγμενο κυριολεκτικα στα σκατα και εκτοτε γενικα ο αθλητης ειναι αθλητρια στην συμπεριφορα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που "κλείνουμε" παίχτες πριν κλείσουμε προπονητή.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Μου αρέσει που "κλείνουμε" παίχτες πριν κλείσουμε προπονητή.

Ειναι σαν το πλανο που ειναι 3ετες πριν το σχεδιασουμε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Μου αρέσει που "κλείνουμε" παίχτες πριν κλείσουμε προπονητή.

Το μονο που κλεινουμε ειναι ρηματα,   Ηρθε , θα ερθει , οταν ερθει μπορει να ερθει, ερχεται κτλ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×