Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Εδώ το σκεφτόμαστε εμείς αν θα πάμε για να δούμε το κοπάδι και το δανεικό ρεπορτάζ μόνο ως όρο του συμβολαίου του δεν το έχει ακόμα παρουσιάσει 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Duck_Season said:

Εδώ το σκεφτόμαστε εμείς αν θα πάμε για να δούμε το κοπάδι και το δανεικό ρεπορτάζ μόνο ως όρο του συμβολαίου του δεν το έχει ακόμα παρουσιάσει 

Εντωμεταξυ στο La Bombonera γαλουχηθηκε ο αθλητης 🥲

Link to comment
Share on other sites

ο αραουχο ειχε καλη σεζον φετο, εχω την εντυπωση. τον προτιμω απο τον πορτογαλο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, chris manousopoulos said:

ο αραουχο ειχε καλη σεζον φετο, εχω την εντυπωση. τον προτιμω απο τον πορτογαλο.

Μια χαρα ειναι ο Αραουχο και 29 και ξανα φιτ πλεον. Αλλα μεσα Ιουνιου ξερω γω ξεκιναμε προετοιμασια, αμα ειναι να τον φερουν να ερθει να κανει προετοιμασια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

δεν φταινε τα μπατζετ ειπαμε.

περισυ τον ειχες ετοιμο ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΛΕΡΩΝΕΣ, τον αφησες και τωρα ρωτας παλι.

Link to comment
Share on other sites

μου λειψε ο αραουχο. να κατεβαζει τα μπακαρντια σα νεροφιδα.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nikos said:

δεν φταινε τα μπατζετ ειπαμε.

περισυ τον ειχες ετοιμο ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΛΕΡΩΝΕΣ, τον αφησες και τωρα ρωτας παλι.

Περσι οπως ηταν δεν βλεποταν

Link to comment
Share on other sites

Δεν τρελαινομαι για ουχο, αλλά οκ θα είναι upgrade από τον Πορτογάλο και είναι μεγάλη συμπάθεια του κόσμου και λατρεία για τα πιτσιρίκια, οπότε ας έρθει αλλά μόνο ως μεταγραφή και όχι τέλος Αυγούστου μετά από σίριαλ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλος ο Αραουχο αμα εχουμε διπλα του τον καλο Καριμ. Αλλιως θα ηθελα κατι καλυτερο. Αμα δεν μπορουμε να φερουμε κατι καλυτερο με τα ιδια λεφτα, με τα 1000 να ερθει. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Bukowski said:

Εντωμεταξυ στο La Bombonera γαλουχηθηκε ο αθλητης 🥲

Η μπομπονιέρα είναι εδώ και πααααρα πολυ καιρό τουριστική ατραξιόν. Την ξενάγηση έχουν αναλάβει οι τύποι που θα δέρνανε τους βαζιλιανους στις φαβελες και δεν ξεμυτησαν από τα all inclusive τους στο Π. Κ της Βραζιλίας. Φιλικό μου ζευγάρι πλήρωσε το πακετο της ξενάγησης στο ξενοδοχείο, τους παρέλαβε μίνι μπας και τους γύρισε πίσω. Μέχρι πυρσο τους έδωσαν να κρατησουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για οσους αναρωτιεστε τι κανει ο ΤΔ μας στα εξωτερικα κτλ, βασικα παντρευτηκε

1.thumb.jpg.f48ce7cd483a0d16bab72f1f3601eee6.jpg2.thumb.jpg.f5000bf2f27bce78e2137a051d5e3f99.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:

Περσι οπως ηταν δεν βλεποταν

Εγώ θεωρω ότι χαραμίστηκε και χαλασε και η ψυχολογία του όταν ο Καρερα άρχισε να του ζητάει να παιξει δεξια. Έπρεπε να τον στηρίξει περισσότερο σαν φορ.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Εγώ θεωρω ότι χαραμίστηκε και χαλασε και η ψυχολογία του όταν ο Καρερα άρχισε να του ζητάει να παιξει δεξια. Έπρεπε να τον στηρίξει περισσότερο σαν φορ.

Yπηρχε μια προτιμηση στον Ολιβειρα,δεν αποκλειω να ειχε βαλει το χερακι του και ο εθναρχης ειδικα μετα το φετινο φιασκο με το χαρτακι για την χρησιμοποιηση του Χνιντ.Ο πορτογαλος ηταν δικος μας παικτης θα μπορουσε να φερει λεφτα,ο Αραουχο ηταν δανεικος με οψιον αρα θα κοστιζε λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κι αυτό. Τεσπα. Εγώ ξερω ότι αν ειχες λεφτα θα τον κράταγες, όταν δεν έχεις αρχίζεις να το σκέφτεσαι.

Τον άφησες και πήρες Γκαρσια. Αν σου περίσσευαν τα χρηματα θα ειχες και τους 2.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα να πω ενα 

ΑΡΑΟΥΧΟ ΟΕ ΟΕ ΟΕ, ΟΕΟΕΟΕ ΑΡΑΟΥΧΟ ΟΕ ΟΕ ΟΕ 

Φανέλα Nike με το 10 πίσω

Link to comment
Share on other sites

Ελα φερτε τον πισω οριστικα αυτη την φορα.Αυτος πρεπει να μπει στην Αγιασοφια.

Link to comment
Share on other sites

Παίζει ακόμα ποδόσφαιρο ο Αραούχο; Γιατί δεν φέρνουμε και τον Κωστή;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stavros 9-11 said:

Παίζει ακόμα ποδόσφαιρο ο Αραούχο; Γιατί δεν φέρνουμε και τον Κωστή;

Εντάξει έκανε σχετικά καλή χρονιά φέτος στην Λας Πάλμας, αλλά πραγματικά έχει καταντήσει αηδία όλο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, σοβαρά ρωτούσα αν παίζει ακόμα μπάλα, δεν είχα ιδέα ότι ασχολείται ακόμα. Τώρα για το θέμα των επιστροφών, αυτοί είμαστε, δε νομίζω ότι δικαιούται να σοκάρεται κάποιος. Υπενθυμίζω ότι κοντεύουν να συμπληρωθούν 2 χρόνια χωρίς Λυμπερόπουλο στην ομάδα, λογικά το Χειμώνα θα έρθει κι αυτός τάχα για να λέει συνθήματα στα αποδυτήρια.

ΥΓ: Δεν παίζει να υπάρχουν μεγαλύτερα μουνόπανα από εμάς στον παγκόσμιο αθλητισμό. Προσλαμβάνουμε στελέχη και λέμε ψέματα ότι δεν θα κάνουν τη δουλειά για την οποία ήρθαν, ότι εμείς τους θέλουμε για άλλους λόγους.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, stavros 9-11 said:

Παίζει ακόμα ποδόσφαιρο ο Αραούχο; Γιατί δεν φέρνουμε και τον Κωστή;

Τωρα συζτηταμε με Φαμελη και Καραγκιοζοπουλο. Και συντομα θα παρουμε Αρδιζογλου για την θεση του Μανταλου 

Link to comment
Share on other sites

Αφού οι μεταγραφες είναι ανεξάρτητες του προπονητΟΥ γιατί δεν έχουμε κλείσει κανέναν ξένο αθλητή ακόμα; 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×