Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Just now, Vargas21 said:

Το μονο που κλεινουμε ειναι ρηματα,   Ηρθε , θα ερθει , οταν ερθει μπορει να ερθει, ερχεται κτλ

"Μελεταει"

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ειναι σαν το πλανο που ειναι 3ετες πριν το σχεδιασουμε.

Να κανουμε μια τριμελεις επιτροπη με 5=6 ατομα μου θυμιζει η φαση 😂

τα δικα μας 3ετες ειναι σε χρονια σκυλου 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mobster21 said:

Μου αρέσει που "κλείνουμε" παίχτες πριν κλείσουμε προπονητή.

Καλά αυτό το έχουμε ξεχάσει.

Ποιος προπονητης τώρα, στα παπαρια του.

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω αμα εκανε ανοιχτη παρασταση αυριο και εβαζε 10€ εισιτηριο μαζευε ευκολα 30,000 κοσμο που εχει αναγκη να γελασει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εγω λεω αμα εκανε ανοιχτη παρασταση αυριο και εβαζε 10€ εισιτηριο μαζευε ευκολα 30,000 κοσμο που εχει αναγκη να γελασει.

Απαγορευονται οι συναθροίσεις παβω απο 15 σουβλακοφαγους  

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Απαγορευονται οι συναθροίσεις παβω απο 15 σουβλακοφαγους  

Καλα τωρα που φτιαχνει νεα κερκιδα στα Σπατα ας το σκεφτει. Νεα καριερα σταντ απ κομεντιαν μπορει να ξεκινησει, μια φορα καθε χρονο να κανει απολογισμο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Καλα τωρα που φτιαχνει νεα κερκιδα στα Σπατα ας το σκεφτει. Νεα καριερα σταντ απ κομεντιαν μπορει να ξεκινησει, μια φορα καθε χρονο να κανει απολογισμο.

Ατακες εχει δεν μπορω να πω. Ειδικα αν της κρατουσε και οσες ελεγε και οχι μονο λογια θα ηταν ο καλυτερος. Αλλα ο ρουπαπας γυρισε 

Link to comment
Share on other sites

Τα ονοματα που προτείνονται και «παλεύουμε» για Αγια Σοφια προβλέπω να τα βλέπουμε στους 2 γαύρους τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Το δεξί του παπούτσι είναι κλεμμένο; Συναγερμό έχει πάνω; 

Capture+_2021-05-18-00-18-12.png

Ειναι σειρά off white

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zara said:

Τι άλλη μαλακία θα σκαρφιστούνε θεέ μου... 

320€

Link to comment
Share on other sites

Η ΠΑΕ ΑΕΚ άκουσε το αίτημα του Σέρβου και δεδομένα δεν… ενθουσιάστηκαν, καθώς σκοπός είναι να αποκομίσει οικονομικό όφελος μέσω πώλησης.

https://www.enwsi.gr/996141/aek/aek-podosfairo/kristitsits-feygatos-o-servos-zitise-na-apochorisei-i-stasi-tis-aek.html?utm_source=internal&utm_medium=home_section

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που η ΑΕΚ θελει να πουλησει τους Κρστσιτς και Μπακακη αλλιως θα τους εχει βασικους ξερω γω ποσο γαματο. Θυμιζει τον γυφτο που του πουλησαν σαπουνι για τυρι και ενω το ετρωγε και αρχιζε να βγαζει αφρους αυτος ελεγε "οσο και να αφριζεις εγω σε πληρωσα και θα σε φαω".

Link to comment
Share on other sites

Ο Σέρβος χαφ αμέσως μετά το τέλος του αγώνα με τον Αρη στο ΟΑΚΑ τα είχε όλα… έτοιμα. Ο αδερφός του, τον περίμενε στο πάρκινγκ του Σταδίου, με το αυτοκίνητο (με σέρβικες πινακίδες) έτοιμο και γεμάτο για ταξίδι. Ο μέσος της Ενωσης αναχώρησε αμέσως οδικώς για την πατρίδα του και μάλιστα μπήκε με τα ρούχα της ΑΕΚ στο αμάξι. Η οικογένεια του είχε αναχωρήσει εδώ και καιρό από την Αθήνα, οπότε ο «Κρίστι» μετρούσε πως και πως να τους συναντήσει.

Και μεις περιμενουμε απο αυτον τον παικτη να ειναι "επαγγελματιας" και να βοηθησει την ομαδα να βγει 3η

Οπου φυγει φυγει ηταν ο σερβος 

Link to comment
Share on other sites

Αντί να πει ευχαριστώ που αδειάζει θέση στους χαφ (btw μας τα έχει πει ο δάσκαλος ολα αυτά) παει πάλι να βγάλει από την μύγα ξυγκι.

Απο την μια μπορεί να τον βρει στην ανάγκη και να του φέρει καμια πρόταση μικρη, από την άλλη ομως μπορεί το θέμα να σέρνεται επι μήνες.

 

υγ. Έχω ξαναγραψει ότι  θα έπρεπε να φύγει εστω ένας εκ των Κρσιτσιτς-Σακχοφ να παρουμε ΚΑΙ χαφ.

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω που παλι καλα θελουν να φυγουν και οχι να κατσουν στο συμβολαιο τους

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Αντί να πει ευχαριστώ που αδειάζει θέση στους χαφ (btw μας τα έχει πει ο δάσκαλος ολα αυτά) παει πάλι να βγάλει από την μύγα ξυγκι.

Απο την μια μπορεί να τον βρει στην ανάγκη και να του φέρει καμια πρόταση μικρη, από την άλλη ομως μπορεί το θέμα να σέρνεται επι μήνες.

Ε οχι ρε Νικο οποιος του σηκωνεται να φευγει, Οπως θελεις το συμβολαιο στην ωρα του ετσι και αυτος ας φερει προταση να φυγει. Ωρα του καλη, περασε και δεν ακουμπησε 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Αντί να πει ευχαριστώ που αδειάζει θέση στους χαφ (btw μας τα έχει πει ο δάσκαλος ολα αυτά) παει πάλι να βγάλει από την μύγα ξυγκι.

Απο την μια μπορεί να τον βρει στην ανάγκη και να του φέρει καμια πρόταση μικρη, από την άλλη ομως μπορεί το θέμα να σέρνεται επι μήνες.

 

υγ. Έχω ξαναγραψει ότι  θα έπρεπε να φύγει εστω ένας εκ των Κρσιτσιτς-Σακχοφ να παρουμε ΚΑΙ χαφ.

Φευγει Κρστσιτς ερχεται Σιμαο και Μποτος προχωραμε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Φευγει Κρστσιτς ερχεται Σιμαο και Μποτος προχωραμε.

Μποτος οχι, 2 χρονια δανεικος 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×