Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Ο Χνιντ σας χάλαγε που είναι Τυνήσιος αλλά με Μπρν Αρφα τον παίζετε 

Link to comment
Share on other sites

Ζω για φάση όπου Χατεμ περνάει έξι αντιπάλους και σε κενό τέρμα στρώνει στον Ολιβέιρα ο οποίος κάνει επικό μύτο κει αστοχεί . Κοιτάζοντας απορημένος το προδοτικό γρασίδι 

Link to comment
Share on other sites

Ρε κλείστε τον να δούμε κι έναν μπαλαδόρο. Πόνεσαν τα ματια μας.

Εκτός αν λυπάται τα 200 παραπανω γιατί θέλει να φέρει καναν Παρρα ακόμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, giorgospalataki said:

Αποτι έχω διαβάσει ο Μπεν Αρφα δν παει σε ομάδες για τα λεφτά. 

Του έχουν κάνει άπειρες προτασεις Ασία κτλ κ δν παει. 

Θέλει να'ναι κάπου για να γουσταρει. 

Αν ψηθεί κ έρθει εδώ θα παθουμε πλακα.  Ξέρει πολυ μπαλα. Δν έχουμε ξαναδεί τέτοιο πραγμα. 

Mh ginesai ierosylos. 

Ignasio natso scocco..... 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Θελει λιγο δουλεια στα τελειωματα ομως, θα χει ευκαιρια να μαθει απο τον Μανταλο.

Link to comment
Share on other sites

Ο τύπος ειναι σαΐτα, αν έρθει είναι ξεκάθαρα μεταγραφή αεροδρομίου.+-

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να αυτό μου έλειψε πάρα πολύ, οκ είναι 34 και δεν είναι και ο Ριβάλντο αλλά αυτή η κουβέντα και η προσμονή αν με το καλό έρθει αυτός η άλλος αντίστοιχος να τον δεις και να περιμένεις καμία ενέργεια του, το έχουμε ξεχάσει πως είναι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι όσο σαΐτα ήταν στα καλά του φυσικά αλλά η τεχνική του και μόνο θα μας φαίνεται κράμα Ζιντάν Μαραντονα και θα συζητάνε οι πιο παλιοί πως είχαν να δουν από Νεστορίδη τέτοια πράγματα και λοιπά ωραία . Φέρτε ρε τον παιχταρα που βλέπουμε τον Μαχαίρα να κάνει καμία τριπλα και τσιμπιόμαστε . 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όσο τον θυμάμαι λίγο που τον είχα δει στο παρελθόν, μου έφερνε για κάποιο λόγο ο τρόπος παιχνιδιού του τον Ροναλντίνιο, αυτό μου είχε μπει στο μυαλό τότε ότι είναι ίδιου τύπου παίκτες.

Link to comment
Share on other sites

Τον μπεν αρφα τον ηξερα σαν ονομα αλλα δεν τον ειχα παρακολουθησει ποτε σαν παικτη.

Βλεποντας τα βιντεακια, τι να πεις, μακαρι να έρθει. Αν παιξει στο 80% αυτων που βλεπεις στα βιντεο θα το παρει μονος του στο τρισαθλιο ελληνικο πρωταθλημα που ο μπαρμπα-γιωργος σεμεδο θεωρειται παιχτης κλασσης.

Ωστοσο η ποιότητα που δείχνει στα βιντεο βγάζει μια σιγουρια οτι δεν θα ερθει στην ΑΕΚ. 😁

Ευχομαι να βγω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Οταν η μαγεια του Ben Arfa συναντα την absolute Class του Πετρου Μανταλου.

Link to comment
Share on other sites

Θέλατε και Μπεν Αρφα πουλακια μου. 

Ήρθαμε στα ίσια μας με προταση για Σεμεδο παικταρα απο Β Γαλλίας και περασμα από Αλκη Κυπρου. 

Μας προσγείωσαν στην πραγματικοτητα. 

 

Link to comment
Share on other sites

"Δεν θα κανουμε επιδειξη πλουτου, αλλα γραφτε σε πρωτοσελιδο ποσα εκατομμυρια ριχνουμε ΜΕ ΜΗΔΕΝΙΚΑ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ οχι με λεξη" 

68ea83f4f50ece53a26284ed2ead8a40_787339.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

"Δεν θα κανουμε επιδειξη πλουτου, αλλα γραφτε σε πρωτοσελιδο ποσα εκατομμυρια ριχνουμε ΜΕ ΜΗΔΕΝΙΚΑ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ οχι με λεξη" 

68ea83f4f50ece53a26284ed2ead8a40_787339.jpg

Με τα φραγκα που θα ριξει ο προεδρας θα την τυπωνουν σε landscape την εφημεριδα για να χωρανε τα μηδενικα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο πραγματικος λογος που φετος δεν θα ψαξουμε παιχτες "στα τουνελ της Χαμας" απ οτι φαινεται

20210514_125101.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα καμιά ρουλέτα σαν του Μάνταλου, δεν βρίσκω λόγο να τον σεβόμαστε. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μαθατε τιποτα απο Αλμειδα μου φαινεται 😁

Μακαρι να ερθει παντως κι αυτος και ο Ντα Σιλβα, που ετσι οπως ειμαστε τωρα εγω ψηνομουν και με τον Ντα Σιλβα τον παλιο της Λαρισας.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Man Of Faith said:

Δεν μαθατε τιποτα απο Αλμειδα μου φαινεται 😁

 

να σΕ πω κατι πανω σε αυτο? τουλαχιστον σεζον 16/17 προσπαθησες.

κατα την γνωμη μου ηταν η μονη χρονια που ψιλο-προσπαθησες μεταγραφικα. και ανταμοιφθηκες την επομενη.

πηρες πχ Αλμειδα, Λαζαρο, Τσιγκρινσκι, Πατιτο, Μπακασετα, Λεσκοτ (😁)

και τον χειμωνα Αραουχο και Βρανιες

και σαν ονοματα και σαν ουσια σαν τελικη σουμα ηταν η (σχετικα παντα) καλυτερη χρονια για μενα

και οχι η επομενη με τους Γιακουμακηδες και τους Τσιντωτες που λενε πολλοι.

 

δεν σου βγηκαν λοιπον ο Αλμειδα και ο Λεσκοτ (😁), ουτε ο Πατιτο, αλλα σε βοηθησαν πολυ πχ ο Τσιγκρινσκι και ο Λαζαρος (που κι αυτος τελειωμενος θεωρουνταν απο πολλους). ή και αργοτερα τον Αραουχο πολλοι τον ελεγαν αλκοολικο ας πουμε.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nikos said:

να σΕ πω κατι πανω σε αυτο? τουλαχιστον σεζον 16/17 προσπαθησες.

κατα την γνωμη μου ηταν η μονη χρονια που ψιλο-προσπαθησες μεταγραφικα. και ανταμοιφθηκες την επομενη.

πηρες πχ Αλμειδα, Λαζαρο, Τσιγκρινσκι, Πατιτο, Μπακασετα, Λεσκοτ (😁)

και τον χειμωνα Αραουχο και Βρανιες

και σαν ονοματα και σαν ουσια σαν τελικη σουμα ηταν η (σχετικα παντα) καλυτερη χρονια για μενα

και οχι η επομενη με τους Γιακουμακηδες και τους Τσιντωτες που λενε πολλοι.

 

δεν σου βγηκαν λοιπον ο Αλμειδα και ο Λεσκοτ (😁), ουτε ο Πατιτο, αλλα σε βοηθησαν πολυ πχ ο Τσιγκρινσκι και ο Λαζαρος (που κι αυτος τελειωμενος θεωρουνταν απο πολλους). ή και αργοτερα τον Αραουχο πολλοι τον ελεγαν αλκοολικο ας πουμε.

 

 

Ναι εννοειται, πλακα κανω

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Man Of Faith said:

Ναι εννοειται, πλακα κανω

το ξερω, απλα το σχολιασα με την ευκαιρια

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

να σΕ πω κατι πανω σε αυτο? τουλαχιστον σεζον 16/17 προσπαθησες.

κατα την γνωμη μου ηταν η μονη χρονια που ψιλο-προσπαθησες μεταγραφικα. και ανταμοιφθηκες την επομενη.

πηρες πχ Αλμειδα, Λαζαρο, Τσιγκρινσκι, Πατιτο, Μπακασετα, Λεσκοτ (😁)

και τον χειμωνα Αραουχο και Βρανιες

και σαν ονοματα και σαν ουσια σαν τελικη σουμα ηταν η (σχετικα παντα) καλυτερη χρονια για μενα

και οχι η επομενη με τους Γιακουμακηδες και τους Τσιντωτες που λενε πολλοι.

 

δεν σου βγηκαν λοιπον ο Αλμειδα και ο Λεσκοτ (😁), ουτε ο Πατιτο, αλλα σε βοηθησαν πολυ πχ ο Τσιγκρινσκι και ο Λαζαρος (που κι αυτος τελειωμενος θεωρουνταν απο πολλους). ή και αργοτερα τον Αραουχο πολλοι τον ελεγαν αλκοολικο ας πουμε.

 

 

Ενταξει και ο Λεσκοτ δεν ηταν τοσο κακος οσο εχει περασει οτι ηταν. Πιο πολυ δημιουργημα των ΑΡΔ ηταν η ανυπαρξια του, που θελανε να παιζουν Κολοβετσιος και Λαμπροπουλος, και διοικησης που ηθελε να βρει εξιλαστηριο θυμα μαζι με τον Τιμουρ. Ολος ο ντορος ειχε γινει για μια τριπλα που ειχε φαει απεναντι στον γαυρο, σε μια φαση που εχει ξεκινησει επειδη ο Λαμπροπουλος εχασε την μπαλα και ηταν εκτος θεσης και αναγκαστηκε ο Λεσκοτ να "πεσει" πανω στον παικτη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, nedved21 said:

Ενταξει και ο Λεσκοτ δεν ηταν τοσο κακος οσο εχει περασει οτι ηταν. Πιο πολυ δημιουργημα των ΑΡΔ ηταν η ανυπαρξια του, που θελανε να παιζουν Κολοβετσιος και Λαμπροπουλος, και διοικησης που ηθελε να βρει εξιλαστηριο θυμα μαζι με τον Τιμουρ. Ολος ο ντορος ειχε γινει για μια τριπλα που ειχε φαει απεναντι στον γαυρο, σε μια φαση που εχει ξεκινησει επειδη ο Λαμπροπουλος εχασε την μπαλα και ηταν εκτος θεσης και αναγκαστηκε ο Λεσκοτ να "πεσει" πανω στον παικτη.

Υπήρχε η φήμη ότι είχε έρθει σακάτης με μπανταρισμένο ποδι και το ιατρικό τημ έκανε το κορόιδο. Ότι έκανε συνεχεια ποδήλατα και τέτοια.
 

Αγωνιστικα πραγματι δεν γίνεται να κριθεί από ένα ματς με τον γαυρο. 
 

Σαν όνομα παντως από τα μεγαλύτερα που έχουν έρθει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, nikos said:

Υπήρχε η φήμη ότι είχε έρθει σακάτης με μπανταρισμένο ποδι και το ιατρικό τημ έκανε το κορόιδο. Ότι έκανε συνεχεια ποδήλατα και τέτοια.
 

Αγωνιστικα πραγματι δεν γίνεται να κριθεί από ένα ματς με τον γαυρο. 
 

Σαν όνομα παντως από τα μεγαλύτερα που έχουν έρθει.

Για αυτόν και τον μπουανανοτε ήμουν σίγουρος ότι δεν θα πιάσουν, τον Αλμέιδα τον πίστευα πολύ για κάποιο λογο, έδωσε τουλάχιστον 2 highlights το γκολ με την Ξάνθη αν δεν κάνω λάθος και φυσικα το σκηνικό με τον γαύρο.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Giorgos said:

Για αυτόν και τον μπουανανοτε ήμουν σίγουρος ότι δεν θα πιάσουν, τον Αλμέιδα τον πίστευα πολύ για κάποιο λογο, έδωσε τουλάχιστον 2 highlights το γκολ με την Ξάνθη αν δεν κάνω λάθος και φυσικα το σκηνικό με τον γαύρο.

Κι εγώ. Ακόμα και λιγο πριν φύγει που είχε χάσει κιλά και μπήκε με την Μπρυζ νομιζω, θυμαμαι ότι ακόμη ηλπιζα ότι θα ανεβει (έδειχνε καλύτερη εικόνα).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×