Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Araujo21
 Share

Recommended Posts

10 minutes ago, Bukowski said:

Καλα κατ αρχας οι Αυστριακοι που γραφουν αυτα που γραφουν παιζει και να υποστηριζουν αλλες ομαδες, δηλ και στα βιντεο παιχτων της ΑΕΚ την χρονια του πρωταθληματος γραφουν ξερω γω βουλγαροι διαφορα.

Έχεις παει το ξετρυπωμα αλλοθρησκων/τρολ σε άλλο επίπεδο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nedved21 said:

Ε ναι εκρινες, πως να το κανουμε; Εβαλες μια συζητηση του Ντανιελ και του Κιρο στο γιουτουμπ, και εγραψες "καλα ξεκιναμε." Μετα ειπες οτι "δεν μου αρεσουν καθολου αυτα που βλεπω στα βιντεο." Δεν ξερω πως εχεις την λεξη "κριση" στο μυαλο σου, αλλα εκρινες εναν ποδοσφαιριστη απο 2 βιντεακια και 2 σχολια.

Αλλα ατομα που εξεφρασαν την αποψη τους και ειναι αντιθετη απο τη δικια σου, δεν ειδα να ασχολησε τοσο οσο με εμενα παντως. Και αποτι φαινεται, δεν δινεις σημασια στο τι γραφω, αλλα στο ποτε γραφω. 

Link to comment
Share on other sites

Δύο ερωτησούλες:

- Τον είχε παίκτη στον Ερ. Αστέρα ο Μιλόγεβιτς;

- Τι λέει ο παικτης με την μπάλα στα πόδια;

 

Χωρίς να ξέρω λεπτομέρειες, ποδοσφαιριστής βασικός στη Σαλτσμπουργκ, η οποία έχει κάνει δυνατές ευρωπαικές παρουσίες τα τελευταία χρόνια, εμένα μου κάνει.

 

Link to comment
Share on other sites

Περίεργη θέση ο τερματοφύλακας. Μπορεί να κάνει σούπερ και κάκιστη χρονιά διαδοχικά. Το θέμα είναι να είναι νορμάλ, δηλαδή εξόδους πειθαρχημένη άμυνα να μην είναι χέστης κλπ. Πιστεύω ότι το βιογραφικό του συγκεκριμένου τον κάνει μια καλή επιλογή για αυτήν την ΑΕΚ. Εγώ είμαι ευχαριστημένος που παίρνουμε βασικό τερματοφύλακα άμεσα. Όσο για τα σχόλια στο YouTube δεν είναι να δίνει κανείς και πολλή σημασία. Στου Πασχαλάκη τα βιντεοκλιπς μπορεί να γράφει από κάτω για πάντα εδώ Σούπερμαν και τέτοια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Δύο ερωτησούλες:

- Τον είχε παίκτη στον Ερ. Αστέρα ο Μιλόγεβιτς;

- Τι λέει ο παικτης με την μπάλα στα πόδια;

 

Χωρίς να ξέρω λεπτομέρειες, ποδοσφαιριστής βασικός στη Σαλτσμπουργκ, η οποία έχει κάνει δυνατές ευρωπαικές παρουσίες τα τελευταία χρόνια, εμένα μου κάνει.

 

Νομιζω τον ειχε αντιμετωπισει ως κοουτς του Αστερα (πρεπει να χε παιζει με Ρεντ Μπουλ)

Με τα ποδια ειναι ψιλοΟΚ αν θυμαμαι καλα (δεν στηριζω Ρεντ Μπουλ)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όπως λέει και ο μεγάλος Μπουκο, αυστριακός αν ήταν καλός δε θα έπαιζε Μπουντεσλιγκα?(δεν έχω δει βιογραφικό παίχτη) 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hades said:

Όπως λέει και ο μεγάλος Μπουκο, αυστριακός αν ήταν καλός δε θα έπαιζε Μπουντεσλιγκα?(δεν έχω δει βιογραφικό παίχτη) 

Το θεμα ειναι να παιρναμε τον Nicol Mantl που πηρε η RB περαι 2m απο την Unterhaching και θα τον πουλησει 22.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Brom21 said:

Αλλα ατομα που εξεφρασαν την αποψη τους και ειναι αντιθετη απο τη δικια σου, δεν ειδα να ασχολησε τοσο οσο με εμενα παντως. Και αποτι φαινεται, δεν δινεις σημασια στο τι γραφω, αλλα στο ποτε γραφω. 

Ποιος αλλος παρουσιασε τον SM Label ως αξιοπιστη πηγη πληροφοριων; Επισης το whataboutism ειναι κλασικη τακτικη καποιου που δεν εχει επιχειρηματα, "ναι αλλα γιατι δεν λες για τους αλλους που..." Με εσενα αρχισα την συζητηση, με εσενα την συνεχισα. Και με αλλα μελη εχω κανει παμπολλες συζητησεις απο ηρεμη διαφωνια μεχρι βρισιδια. Με εσενα νομιζω δευτερη φορα ειναι που ανοιγω συζητηση, πρωτη ηταν περσι που ελεγες οτι "τα 350κ δεν ειναι λεφτα για παγκιτη στην ΑΕΚ," και σου ειχα φερει 5-6 παραδειγματα ποδοσφαιριστων που ηταν απο 350κ εως και 800κ και ηταν αλλαγη στην ΑΕΚ.

Το αλλο με το δεν δινω σημασια στο τι γραφεις αλλα στο ποτε γραφεις, δεν καταλαβαινω τι εννοεις. Σου απαντησα καθαρα επειδη πηγες να βγαλεις εναν ποδοσφαιριστη σαπακι με κριτηριο τα σχολια του γιουτουμπ. Ειτε το εγραφες τωρα ειτε το εγραφες του χρονου, το ιδιο θα σου απανταγα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά κ η άμυνα της Σάλτσμπουργκ δεν είναι κ αυτό που λέμε μπετό. Αν αρέσει κ τον πρότεινε ο προπονητής, πάμε στην επόμενη μεταγραφή.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Πολλα εχουν δει τα ματια μου

μα αυτο μου φερνει τρομο

20210531_135352.jpg

Αχ μωρε το Κατερινακι.

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν δούμε τα τέρματα στην Ελλάδα υπάρχει ο Σα 

.

.

.

.

.

Χάος πιο κάτω 

Δεν περιμένω να είναι Σα αλλά να είναι κοντά σε επίπεδο  και να προσφέρει ηρεμία στην Άμυνα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Αχ μωρε το Κατερινακι.

Περι εξοδων που ρωτησες

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Καλά αν δούμε τα τέρματα στην Ελλάδα υπάρχει ο Σα 

.

.

.

.

.

Χάος πιο κάτω 

Δεν περιμένω να είναι Σα αλλά να είναι κοντά σε επίπεδο  και να προσφέρει ηρεμία στην Άμυνα.

Σιγα τον Σα ρε συ. Απλα ειναι οι αλλοι πουθεναδες και φαινεται αυτος. Σκοτωνονται οι ομαδες ποια θα τον πρωτοπαρει ξερω γω. Ο οποιος Σα παιζει να χε καθολου συμμετοχες πριν παει λιμανι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Ποιος αλλος παρουσιασε τον SM Label ως αξιοπιστη πηγη πληροφοριων; Επισης το whataboutism ειναι κλασικη τακτικη καποιου που δεν εχει επιχειρηματα, "ναι αλλα γιατι δεν λες για τους αλλους που..." Με εσενα αρχισα την συζητηση, με εσενα την συνεχισα. Και με αλλα μελη εχω κανει παμπολλες συζητησεις απο ηρεμη διαφωνια μεχρι βρισιδια. Με εσενα νομιζω δευτερη φορα ειναι που ανοιγω συζητηση, πρωτη ηταν περσι που ελεγες οτι "τα 350κ δεν ειναι λεφτα για παγκιτη στην ΑΕΚ," και σου ειχα φερει 5-6 παραδειγματα ποδοσφαιριστων που ηταν απο 350κ εως και 800κ και ηταν αλλαγη στην ΑΕΚ.

Το αλλο με το δεν δινω σημασια στο τι γραφεις αλλα στο ποτε γραφεις, δεν καταλαβαινω τι εννοεις. Σου απαντησα καθαρα επειδη πηγες να βγαλεις εναν ποδοσφαιριστη σαπακι με κριτηριο τα σχολια του γιουτουμπ. Ειτε το εγραφες τωρα ειτε το εγραφες του χρονου, το ιδιο θα σου απανταγα.

Αφου τον παρουσιασα σαν αξιοπιστη πηγη πληροφοριων οκ. Ισχυει οτι το πρωτο σχολιο ηταν περισσοτερο πλακα και μετα εγραψα τη συνολικη αποψη μου στο επομενο σχολιο, απλα το δευτερο σχολιο δεν το διαβασες ποτε ολοκληρο. Απο εκει και περα το οτι θυμασαι συζητηση μας πριν μηνες μου κανει τρομερη εντυπωση. Ε ναι ειπα οτι θεωρητικα ειναι επιπεδου ΑΕΚ, αρα προφανως σαπακι δεν τον ειπα; Τελος παντων, δε με νοιαζει και το τι νομιζεις, εσυ πιστευεις οτι ειμαι γαυρος-βου ουτως η αλλως. Πολυ ασχοληθηκαμε και προτεινω να το ληξουμε εδω.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Περι εξοδων που ρωτησες

 

Μας εκανες την καρδια περιβόλι

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να το πάρουμε απο την αρχή προτείνω. Βασικά ας νίψουμε τα μούτρα μας με παγωμένο νερό. Πρώτη φορά μετά απο καιρό που ο προπονητής ζητάει συγκεκριμένο πάιχτη, αυτό δεν γίνεται σίριαλ και στο τέλος τον αγοράζει κιόλας. Μήπως έχουμε σοκαριστεί δεν ξέρω και την πληρώνει ο ταλαίπωρος ο τέρμας

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Παιδιά να το πάρουμε απο την αρχή προτείνω. Βασικά ας νίψουμε τα μούτρα μας με παγωμένο νερό. Πρώτη φορά μετά παο καιρό που ο προπονητής ζητάει συγκεκριμένο πάιχτη, αυτό δεν γίνεται σίριαλ και στο τέλος τον αγοράζει κιόλας. Μήπως έχουμε σοκαριστεί δεν ξέρω και την πληρώνει ο ταλαίπωρος ο τέρμας

Καλα εννοειται οτι εβγαλες σοβαροτητα μετα απο χρονια με αυτη την κινηση. Πηγες σε σοβαρο club που κανει πρωταθλητισμο σταθερα, πληρωσες παιχτη βασικο, τον ανακοινωσες. Ουτε σηριαλ, ουτε τιποτα. Και μονο που δεν κουρασες τον κοσμο με σιριαλ κερδος ειναι. Αν τον εκανες σιριαλ τοτε ειναι που στην πρωτη στραβη θα ξεσπαγε ο κοσμος πανω του.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Brom21 said:

Αφου τον παρουσιασα σαν αξιοπιστη πηγη πληροφοριων οκ. Ισχυει οτι το πρωτο σχολιο ηταν περισσοτερο πλακα και μετα εγραψα τη συνολικη αποψη μου στο επομενο σχολιο, απλα το δευτερο σχολιο δεν το διαβασες ποτε ολοκληρο. Απο εκει και περα το οτι θυμασαι συζητηση μας πριν μηνες μου κανει τρομερη εντυπωση. Ε ναι ειπα οτι θεωρητικα ειναι επιπεδου ΑΕΚ, αρα προφανως σαπακι δεν τον ειπα; Τελος παντων, δε με νοιαζει και το τι νομιζεις, εσυ πιστευεις οτι ειμαι γαυρος-βου ουτως η αλλως. Πολυ ασχοληθηκαμε και προτεινω να το ληξουμε εδω.

Καλα το θυμομουν σχετικο. Θυμομουν οτι ειχαμε κανει συζητηση και μπηκα στα παλια ποστ να δω τι λεγαμε. Επισης μου κανει τρομερη εντυπωση που θυμασαι οτι σε ειχα πει γαυρο πριν πολλους μηνες.

Ωραια αφου ηταν για πλακα ρε συ και το δικο μου για πλακα ηταν, μη μου αγχωνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Καλα εννοειται οτι εβγαλες σοβαροτητα μετα απο χρονια με αυτη την κινηση. Πηγες σε σοβαρο club που κανει πρωταθλητισμο σταθερα, πληρωσες παιχτη βασικο, τον ανακοινωσες. Ουτε σηριαλ, ουτε τιποτα. Και μονο που δεν κουρασες τον κοσμο με σιριαλ κερδος ειναι. Αν τον εκανες σιριαλ τοτε ειναι που στην πρωτη στραβη θα ξεσπαγε ο κοσμος πανω του.

Τώρα λένε οτι τον παρακολουθούσε 3 χρόνια ο Μιλόγεβιτς. Θα κριθεί απο αυτό αλλά γενικά έχει την φήμη οτι ξετρυπώνει παίχτες με χαμηλό κόστος και πάρα πολλοί έχουν αποκτήσει και μεταπωλητική αξία. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Makari na vgei pantos. 

Sta thetika oti dinei fragga

Protimousa ekeinon ton oukrano h ton allon pou paizei kypro

Kati parapano tha xerei o milo

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×