Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Ολιβιερ Ντσαμ. 25 ετων. Παικταράς. Λίγη υπομονή ας κάνουμε ,ο μάνατζερ του ειπε πως αν δεν κάνει κίνηση ομάδα απο Πρέμιερ Λιγκ εως την Παρασκευή, ειναι δικός μας.

Είναι τρανός παίκτης,θα κάνει τη διαφορά ο παικταράς αυτός.

Τον άφησαν ελεύθερο,οι δικοί μας έτρεξαν.

Το συμβόλαιο του είναι 1 εκ.ευρω και 200 χιλιάρικα μπόνους στόχων. Και 500 χιλιάρικα ο μάνατζερ του πριμ.

Σε άλλα νέα επανήλθε το θεμα Πλάνιτς και αναμένουμε την ελευθέρας του όπως μας υποσχέθηκε ο μάνατζερ του.Επισης ο μάνατζερ θα υπογράψει πως αν αργότερα δικαιωθεί η Στεάουα για την αποζημίωση, καμία ανάμειξη δεν θα εχει η ΑΕΚ.Ο παίκτης θέλει να φύγει απο Ισραήλ και χαρίζει γι'αυτό και λεφτά στη Μακάμπι. Με τον ίδιο τα έχουμε βρει.

Τζαβέλας μας απάντησε ο Μπακασετας να τον πάρουμε με κλειστά μάτια.

  • Δικεφαλάκι 13
Link to comment
Share on other sites

Αυτος δεν επαιζε Σελτικ κσι ολοι ειχαμε χαζεψει;

Μακαρι

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stylianopoulos said:

Ολιβιερ Ντσαμ. 25 ετων. Παικταράς. Λίγη υπομονή ας κάνουμε ,ο μάνατζερ του ειπε πως αν δεν κάνει κίνηση ομάδα απο Πρέμιερ Λιγκ εως την Παρασκευή, ειναι δικός μας.

Είναι τρανός παίκτης,θα κάνει τη διαφορά ο παικταράς αυτός.

Τον άφησαν ελεύθερο,οι δικοί μας έτρεξαν.

Το συμβόλαιο του είναι 1 εκ.ευρω και 200 χιλιάρικα μπόνους στόχων. Και 500 χιλιάρικα ο μάνατζερ του πριμ.

Σε άλλα νέα επανήλθε το θεμα Πλάνιτς και αναμένουμε την ελευθέρας του όπως μας υποσχέθηκε ο μάνατζερ του.Επισης ο μάνατζερ θα υπογράψει πως αν αργότερα δικαιωθεί η Στεάουα για την αποζημίωση, καμία ανάμειξη δεν θα εχει η ΑΕΚ.Ο παίκτης θέλει να φύγει απο Ισραήλ και χαρίζει γι'αυτό και λεφτά στη Μακάμπι. Με τον ίδιο τα έχουμε βρει.

Τζαβέλας μας απάντησε ο Μπακασετας να τον πάρουμε με κλειστά μάτια.

Η αντεπίθεση των Τιγράι λέγεται το εργάκι αυτό....ΑΕΚατζήδες μεταννοείτε. Ενα1!ΕΝΑ!!1

Link to comment
Share on other sites

Παντως φαίνεται τελικά ότι μια χαρά τον στηρίζει με νέους παίκτες, ο τίγρης τον Μιλόγεβιτς. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Ντσαμ ήταν όλο το κέντρο της Σέλτικ στα παιχνιδια με εμάς. Τον θυμάμαι και μου είχε κάνει τρελή εντύπωση. Έλεγα από μέσα μου τότε ότι ένα τετοιο παιχταρα χρειαζόμαστε. 

Μακάρι να ρθει και μακάρι να συνεχίσουμε σ αυτό το μοτίβο. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ολιβιερ Ντσαμ. 25 ετων. Παικταράς. Λίγη υπομονή ας κάνουμε ,ο μάνατζερ του ειπε πως αν δεν κάνει κίνηση ομάδα απο Πρέμιερ Λιγκ εως την Παρασκευή, ειναι δικός μας.

Είναι τρανός παίκτης,θα κάνει τη διαφορά ο παικταράς αυτός.

Τον άφησαν ελεύθερο,οι δικοί μας έτρεξαν.

Το συμβόλαιο του είναι 1 εκ.ευρω και 200 χιλιάρικα μπόνους στόχων. Και 500 χιλιάρικα ο μάνατζερ του πριμ.

Σε άλλα νέα επανήλθε το θεμα Πλάνιτς και αναμένουμε την ελευθέρας του όπως μας υποσχέθηκε ο μάνατζερ του.Επισης ο μάνατζερ θα υπογράψει πως αν αργότερα δικαιωθεί η Στεάουα για την αποζημίωση, καμία ανάμειξη δεν θα εχει η ΑΕΚ.Ο παίκτης θέλει να φύγει απο Ισραήλ και χαρίζει γι'αυτό και λεφτά στη Μακάμπι. Με τον ίδιο τα έχουμε βρει.

Τζαβέλας μας απάντησε ο Μπακασετας να τον πάρουμε με κλειστά μάτια.

Ντσαμ καλός παίκτης, σε φοβερή ηλικία. Πολύ καλή επένδυση και για να σε ανεβάσει επίπεδο στον άξονα και να μπορέσεις να κάνεις μια καλή πώληση στο μέλλον.

Τον είχαμε αντιμετωπίσει όταν είχαμε παίξει με Σέλτικ το '18

Πλάνιτς εμένα επίσης μ' αρέσει, αλλά εγώ θέλω σοβαρό παίκτη δίπλα του, όχι Τζαβέλλες

Τάσος Μπακασέτας τελικά εχθρός της ΑΕΚ

Υ.Γ Δεν έχω λαικ ρε Δάσκαλε...

Link to comment
Share on other sites

Αυτες ειναι μεταγραφες και απ οτι καταλαβαινω ουτε στο μπατζετ δεν θα ξεφυγουμε.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Παντως φαίνεται τελικά ότι μια χαρά τον στηρίζει με νέους παίκτες, ο τίγρης τον Μιλόγεβιτς. 

Αφού ξέρει τι διαμάντι έχει φέρει στον πάγκο, δεν θα το στηρίξει;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, parakmiakos said:

Ο Ντσαμ ήταν όλο το κέντρο της Σέλτικ στα παιχνιδια με εμάς. Τον θυμάμαι και μου είχε κάνει τρελή εντύπωση. Έλεγα από μέσα μου τότε ότι ένα τετοιο παιχταρα χρειαζόμαστε. 

Μακάρι να ρθει και μακάρι να συνεχίσουμε σ αυτό το μοτίβο. 

Ολοι αυτο λεγαμε θυμαμαι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AlexKR21 said:

Ντσαμ καλός παίκτης, σε φοβερή ηλικία. Πολύ καλή επένδυση και για να σε ανεβάσει επίπεδο στον άξονα και να μπορέσεις να κάνεις μια καλή πώληση στο μέλλον.

Τον είχαμε αντιμετωπίσει όταν είχαμε παίξει με Σέλτικ το '18

Πλάνιτς εμένα επίσης μ' αρέσει, αλλά εγώ θέλω σοβαρό παίκτη δίπλα του, όχι Τζαβέλλες

Τάσος Μπακασέτας τελικά εχθρός της ΑΕΚ

Υ.Γ Δεν έχω λαικ ρε Δάσκαλε...

Ας ερθουν αυτοι που πρεπει και ας ερθει και ο Τζαβελλας.Μπορει να ειναι χρησιμος να ξυπναει λιγο και τους υπολοιπους γιατι ηταν λες και ειμασταν σε κωμα φετος και οχι μονο φετος.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην μείνουμε με την γλύκα. 

Ρε μπας κ εχει αρχισει κ κάποιος άλλος κ σπρώχνει χρήμα στην ΠΑΕ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Ας ερθουν αυτοι που πρεπει και ας ερθει και ο Τζαβελλας.Μπορει να ειναι χρησιμος να ξυπναει λιγο και τους υπολοιπους γιατι ηταν λες και ειμασταν σε κωμα φετος και οχι μονο φετος.

Οκ ναι, σαφώς στο τελικό πρόσημο θα μαι πολύ ικανοποιημένος αν γίνουν οι 3 αυτές κινήσεις

Link to comment
Share on other sites

Ανησυχώ ότι... τσιπάρανε τον πρόεδρο κ τον ελέγχει κάποιος από εδώ!! Τσιμπιέμαι να δω αν είναι όνειρο.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nestoridis21 said:

Ελπίζω να μην μείνουμε με την γλύκα. 

Ρε μπας κ εχει αρχισει κ κάποιος άλλος κ σπρώχνει χρήμα στην ΠΑΕ;

Δεν το βλεπω πολυ πιθανο.Τα λεφτα που δινουμε στον Ντσαμ ειναι τα λεφτα που διναμε στον Ολιβειρα.Καλυτερα στον Ολιβιέρ παρα στον Ολιβειρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, billy21 said:

Ανησυχώ ότι... τσιπάρανε τον πρόεδρο κ τον ελέγχει κάποιος από εδώ!! Τσιμπιέμαι να δω αν είναι όνειρο.

Εκανε το Αστρα Ζενεκα και του πέσανε οι δαγκάνες

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Man Of Faith said:

Αυτος δεν επαιζε Σελτικ κσι ολοι ειχαμε χαζεψει;

Μακαρι

 

Τι είχαμε χαζεψει; Τα βρακιά μας είχαμε λερώσει σε κάτι κατεβασιές που έκανε. Τον είχα λούσει στις κατάρες

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Εκανε το Αστρα Ζενεκα και του πέσανε οι δαγκάνες

Γρήγορα κ η 2η δόση!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για παιχταρα όπως τον θυμάμαι και εγώ από τα μεταξύ μας. Τι να πω... Παιχταράς 

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια και ο Χολσχαουζερ με την Αουστρια μας είχε χαζέψει 😁

Link to comment
Share on other sites

Καλα τι να πουμε για τον Ντσαμ; Τον θυμομαστε απο τα παιχνιδια με την Σελτικ. Υπερσυγχρονο χαφ σε τελεια ηλικια. Δεν θα βλεπει κανεναν στην Ελλαδα, τρομερη ποιοτητα.

Ρε μπας και εκανε το εμβολιο ο μεγαλος; Σε λιγο θα ειδοποιησει κιολας ετσι οπως παει.

Δοξαζουμε μεγα Στυλ εννοειται.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×