Jump to content

ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (Κύπελλο, Ημιτελικά-1ος αγ.): 20:00, CosmoteSport 3


George_D
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μπακάκη  

17 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Τσιντώτας
      0
    • Λόπες
      0
    • Ντάντσενκο
      4
    • Νεντελτσιάρου
      0
    • Σβάρνας
      1
    • Γαλανόπουλος
      8
    • Κρστίσιτς
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      1
    • Τάνκοβιτς
      1
    • Ολιβέιρα
      1
    • Σιμάνσκι
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      5
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Μπακάκη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      8
    • Λόπες
      1
    • Ντάντσενκο
      0
    • Νεντελτσιάρου
      4
    • Σβάρνας
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Κρστίσιτς
      0
    • Μάνταλος
      4
    • Γκαρσία
      0
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0


Recommended Posts

 

Μεσα σε ολα τα σημερινα, ξεχασαμε οτι εχουμε και ματς αυριο

169541162_128559512614886_42639561439575

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Ημιτελικός κυπελλου ΑΥΡΙΟ και ουδεις ασχολείται.

Nα μιλησω για τον εαυτο μου, ειμαι ακομα στα χαμενα απο την ξεφτιλα της Κυριακης που μακαρι να μην εχει συνεχεια και αυριο.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hoffman21 said:

Nα μιλησω για τον εαυτο μου, ειμαι ακομα στα χαμενα απο την ξεφτιλα της Κυριακης που μακαρι να μην εχει συνεχεια και αυριο.

 

Μα και τον εαυτό μου βάζω μέσα. Δειχνει ποσο πιστευουμε σε αυτήν την ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πιστεψεις πια απο αυτη την ομαδα;

Σιγουρα θα το δω το ματς, οπως και ολα οσα απομενουν, σιγουρα θα στεναχωρηθω ή θα χαρώ ανάλογα τα αποτελέσματα, δεν θα κανω αποχή, αλλα το μονο ενδιαφερον που μου επεμεινε ειναι απλα να ερθει ιουνιος, να δω αν υπαρχει η διαθεση να αλλαξει επιτελους κατι.

Link to comment
Share on other sites

και αυτοι στην αμυνα εχουν τα ιδια προβληματα και μη αξιοπιστο τερμα.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, felman said:

Oute kai oi gyftoi theloune na pane teliko. Afto einai to problemi.

Είσαι σίγουρος;

 


 

Να πάρουν την νίκη απέναντι στην ΑΕΚ αύριο κάλεσε τους παίκτες του ΠΑΟΚ ο Ιβάν Σαββίδης σε ομιλία του στους παίκτες. 

Ο ιδιοκτήτης του Δικεφάλου του Βορρά θέλοντας να παθιάσει τους ποδοσφαιριστές της ομάδας τους κάλεσε να παλέψουν και για τον κόσμο της ομάδας αναφέροντας ότι το 60% της Βόρειας Ελλάδας είναι ΠΑΟΚ και πρέπει να τους κάνουν χαρούμενους.

«Το 60% της Βόρειας Ελλάδας είναι οπαδοί σας. Μια μεγάλη χαρά τους είναι στα χέρια σας, σε μια πολύ δύσκολη κατάσταση. Δώστε όλες τις μάχες με την τιμή και την αξιοπρέπεια του ΠΑΟΚ. 95 χρόνια μετά από κάθε πτώση ο Σύλλογος σηκώνεται δυνατότερος. Να θυμάστε πάντα ότι ο στόχος είναι πάντα μπροστά μας. Ποτέ πίσω. Κάντε με αύριο τον πιο περήφανο άνθρωπο», ανέφερε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αμα αυριο τα δώσουν όλα και τους δω να σκυλιαζουν να τρεξουν να καλύψουν τον συμπαικτη τους να βγουν μπροατα κτλ, θα ειμαι ικανοποιημενος ακομα και με μια σε λογικα πλαισια ήττα.

Γιατι το δεν μπορούν παραπάνω δικαιολογεί καποια πράγματα αλλά όχι τα πάντα.

Είμαι σιγουρος οτι μπορουν παραπανω απο οτι είδαμε με τον γαβρο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πρεπει να ξεκινησει Γαλανο με Σιμανσκι στο κεντρο που μπορουν να στριψουν γιατι ο Σερβος ειναι δραμα. 

Τανκοβιτς Αλμπανης Καριμ Γκαρσια.

Και η 5αδα πίσω βοηθα Παναγια.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Είσαι σίγουρος;

 


 

Να πάρουν την νίκη απέναντι στην ΑΕΚ αύριο κάλεσε τους παίκτες του ΠΑΟΚ ο Ιβάν Σαββίδης σε ομιλία του στους παίκτες. 

Ο ιδιοκτήτης του Δικεφάλου του Βορρά θέλοντας να παθιάσει τους ποδοσφαιριστές της ομάδας τους κάλεσε να παλέψουν και για τον κόσμο της ομάδας αναφέροντας ότι το 60% της Βόρειας Ελλάδας είναι ΠΑΟΚ και πρέπει να τους κάνουν χαρούμενους.

«Το 60% της Βόρειας Ελλάδας είναι οπαδοί σας. Μια μεγάλη χαρά τους είναι στα χέρια σας, σε μια πολύ δύσκολη κατάσταση. Δώστε όλες τις μάχες με την τιμή και την αξιοπρέπεια του ΠΑΟΚ. 95 χρόνια μετά από κάθε πτώση ο Σύλλογος σηκώνεται δυνατότερος. Να θυμάστε πάντα ότι ο στόχος είναι πάντα μπροστά μας. Ποτέ πίσω. Κάντε με αύριο τον πιο περήφανο άνθρωπο», ανέφερε.

Εμφανιστηκε κι αυτος μετα απο κι εγω δεν ξερω ποσο καιρο να δωσει σαλπισμα προκρισης.Λογικο, στα σιγουρα παιζει κι αυτος.

Link to comment
Share on other sites

Παμε γερα ρε παρταλια!!! Μεχρι τελικο κι οτι βγει!!!

ΑΕΚαρα λεμε, δωστε μια χαρα στο γεροντα που βαλλεται πανταχοθεν.

Πρεπει να διεκδικουμε τα παντα με οτι μεσο εχουμε, σε οτι κατασταση κι αν ειμαστε, οποιες κι αν ειναι οι πιθανοτητες.

Θα τους γαμησουμε ολους!

Μπηκα σε mood τωρα. Δεν περνανε οι ωρες να σε ξαναδω ΑΕΚΑΡΑ μου!!!!

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

Λείπει πολύ ο Σιμόες ρε πουστη μου αγωνιστικά και ψυχολογικα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aris2168 said:

Παμε γερα ρε παρταλια!!! Μεχρι τελικο κι οτι βγει!!!

ΑΕΚαρα λεμε, δωστε μια χαρα στο γεροντα που βαλλεται πανταχοθεν.

Πρεπει να διεκδικουμε τα παντα με οτι μεσο εχουμε, σε οτι κατασταση κι αν ειμαστε, οποιες κι αν ειναι οι πιθανοτητες.

Θα τους γαμησουμε ολους!

Μπηκα σε mood τωρα. Δεν περνανε οι ωρες να σε ξαναδω ΑΕΚΑΡΑ μου!!!!

👍👍👍

Link to comment
Share on other sites

Τι τα θέλετε και προκρίνεστε στον ημιτελικό μωρέ μαλάκες. Ακόμα ένα άγχος πάνω απ' τα κεφάλια όσων επιμένουν να ασχολούνται ακόμα μαζί σας.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, aris2168 said:

Παμε γερα ρε παρταλια!!! Μεχρι τελικο κι οτι βγει!!!

ΑΕΚαρα λεμε, δωστε μια χαρα στο γεροντα που βαλλεται πανταχοθεν.

Πρεπει να διεκδικουμε τα παντα με οτι μεσο εχουμε, σε οτι κατασταση κι αν ειμαστε, οποιες κι αν ειναι οι πιθανοτητες.

Θα τους γαμησουμε ολους!

Μπηκα σε mood τωρα. Δεν περνανε οι ωρες να σε ξαναδω ΑΕΚΑΡΑ μου!!!!

AEK MONO AEK

OPOIOS SAS GAMAEI EINAI AEK

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω στην καλύτερη δυνατή ενδεκάδα και όχι αλχημείες και πειράματα. Σφιχτό 4-3-3 και γαλανό σιμανσκι μέσα για τρεξίματα. Επίφοβοι για μαλακια: Τσιντωτας, λοπες, Σβαρνας, Μανταλος. 

Link to comment
Share on other sites

Ντατσένκο - Σβάρνας - Νέντε - Λόπεζ ξεκινάνε σήμερα.

Οι παίκτες ψελίσανε κάτι για τον εγκλεισμό στον Κονέ αλλά δε θέλανε να γίνει χειρότερο το πράγμα με τον μεγάλο και γιαυτό ηρέμησε το θέμα.

Ο Μανώλο δε μιλάει προσωπικά με τους πιο πολλούς από αυτούς. Μόνο με τους Πορτογάλους έχει επαφές. Γενικά να τελειώσει η χρονιά θέλουν όλοι.

Σε γενικές γραμμές μην κατηγορούμε άλλο τους παίκτες ,τόσο μπορούν τόσο παίζουν. Με 200άρια και 300άρια συμβολαια αυτούς παίρνεις .

Επίσης ,θεωρώ ντροπή να εύχεστε ψώφους και φυλακή στον Μελισσανίδη . Ο ανθρωπος είναι μηδέν και έχει κουράσει με την τζάμπα μαγκιά του ,έπαιρνε ακόμα και χθες τηλεφωνα μεσα στη νυχτα απειλώντας οπαδούς που του κάνουν κριτική. Για αυτά είναι πρώτος .. και σαν ιδιοκτήτης της ΑΕΚ και εμένα με έχει απογοητευσει.. αλλά ειναι το νούμερο 1 στην ΑΕΚ και την ΑΕΚ την λατρεύουμε σαν τη μάνα μας.

Όταν φύγει από την ΑΕΚ ας πάθει ο,τι αξίζει .. για την ώρα τον στηρίζω για το καλό της ΑΕΚ και εύχομαι να τα καταφέρει απέναντι στον πρεζέμπορα Μαρινάκη και τα δουλικά του στην κυβέρνηση.  Εγώ οφείλω να γίνω ασπίδα για την ΑΕΚ μου.

Αυτά τα ολίγα ..

ΑΕΚ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΟΛΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΤΟΝ ΚΑΡΙΟΛΗ

 

 

  • Δικεφαλάκι 16
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×