Jump to content

ΑΕΚ–Αστέρας Τρίπολης (4η αγ. Play-Off): 16/04/21, 17:15, Novasports 2


George_D
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μπακάκη  

17 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Αθανασιάδης
      0
    • Λόπες
      3
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Γαλανόπουλος
      7
    • Κρστίσιτς
      0
    • Μάνταλος
      7
    • Ολιβέιρα
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Σιμάνσκι
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      3
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Μπακάκη (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      2
    • Λόπες
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      1
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Κρστίσιτς
      1
    • Μάνταλος
      3
    • Ολιβέιρα
      7
    • Γκαρσία
      1
    • Ανσαριφάρντ
      2
    • Αλμπάνης
      0
    • Σιμάνσκι
      0


Recommended Posts

Just now, Geologos said:

Δεν μπορει να βλέπανε αν ηταν οφσαιντ ο αλμπανης 10 μετρα καλυμμενος.

Νομιζα τοση ωρα εκανε μαλακια ο Νελσονας και εχωσε το ποδι του 

Kαι εγω το ιδιο, ηταν τοσο καθαρο στην αρχη της φασης οτι δεν ηταν οφφσαιντ και στην κανονικη ροη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Δεν μπορει να βλέπανε αν ηταν οφσαιντ ο αλμπανης 10 μετρα καλυμμενος.

Νομιζα τοση ωρα εκανε μαλακια ο Νελσονας και εχωσε το ποδι του 

Και εγώ αυτό πίστεψα να σου πω. Παραλιγο βέβαια να το βάλει ο γκασμάς αλλά πρόλαβε ο Αλμπανης 

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια νικη θελουμε με τον παραδοσιακο αντιπαλο βαζελο που δεν εχουμε κερδισει τελευταια. Μανολο το παλευει αλλα τα παιδια δεν θελουν ή χειροτερα δεν μπορουν 

Link to comment
Share on other sites

Ολιβέιρα σαφώς ευνοϊκότερη αντιμετώπιση από τον Μανώλη.

Σίγουρα δεν την αξίζει

Link to comment
Share on other sites

Just now, gybe21 said:

Ολιβέιρα σαφώς ευνοϊκότερη αντιμετώπιση από τον Μανώλη.

Σίγουρα δεν την αξίζει

Η γλωσσα ειδες τι κανει? Και ο ιρανος κακως στραβωνει αλλα βλεπει μεροληψια εις βαρος του 

Link to comment
Share on other sites

image.thumb.png.5b2ce91a7995106b511b4b7311c1865f.png

Ενα ματς εκανε ο Πετρακης και θα μας το παρουσιαζουν σαν το ματς-λυτρωση που μας εβγαλε Ευρωπη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gybe21 said:

Ολιβέιρα σαφώς ευνοϊκότερη αντιμετώπιση από τον Μανώλη.

Σίγουρα δεν την αξίζει

Μα νομιζω οτι ειπε και ο δασκαλος οτι ο Μανολο μονο με τους πορτογαλους μιλαει, με τους αλλους ειναι στα τυπικα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Νίκη οπωσδήποτε στην επομενη αγωνιστική με το βαζελο να πάει η διαφορά στους 8 βαθμούς. Μετά θα μένουν 5 αγώνες και πρέπει να αυτοκτονήσεις 

Το θέμα είναι ότι όλοι είναι για τα σκυλιά, οπότε εαν πάρεις το ματς με τον βαζελο ακόμα και να προσπαθήσεις να αυτοκτονήσεις δεν θα τα καταφέρεις, θα χάσουν βαθμούς και οι υπόλοιποι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Δεν υπάρχει σωτηρια

1F94092B-BC72-49BA-BB01-0DF438840C52.jpeg

Το γκολ του Λοπες ήταν πάρε-βάλε;;;;;;;;

Άλλο ματς βλέπαμε εμεις.

Link to comment
Share on other sites

Ποσο μπουκωμενοι ειναι οι αρδ μας και ποσο αναγκη να καλυψουν τον Μανταλο εχουν για να γραφιεις τετοια αρθρα ?

Με την ιδια λογικη απαραιτητος και ο Λοπες

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αν ήμουν ο Ανσαριφαρντ και ήξερα ότι ο προπονητης είναι τελειωμένος, μανούρα θα έκανα.

Γενικά να βγει όπως βγει η χρονια και να δούμε μπας και ο Μελισσαν αποφασίσει να σοβαρευτεί, τα υπόλοιπα δεν έχουν ουσία.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Giorgos said:

Το θέμα είναι ότι όλοι είναι για τα σκυλιά, οπότε εαν πάρεις το ματς με τον βαζελο ακόμα και να προσπαθήσεις να αυτοκτονήσεις δεν θα τα καταφέρεις, θα χάσουν βαθμούς και οι υπόλοιποι.

Αυτό ακριβώς 

Link to comment
Share on other sites

Καλά με τον βαζελο δυσκολα το παίρνεις εκτός αν κατέβουν  χωρίς ψυχολογία αυτοί.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Καλά με τον βαζελο δυσκολα το παίρνεις εκτός αν κατέβουν  χωρίς ψυχολογία αυτοί.

Εχουν ψυχολογια αυτοι, ξεχρεωσαν

Link to comment
Share on other sites

Δεν σχολιαζω για νικη κτλ. αυτα είναι διαδικαστικές νικές για την ΑΕΚ που γνωρίζω. Απλά δεν μου χάλασε τη βραδια.

Στηριζω ανσαριφαρντ.  Οι παικτες έχουν ανάγκη να αισθάνονται μέρος της ομάδας (ειδικά αυτοί που ξέρουν 5 δραμια μπαλα.), δίνει έξτρα κίνητρο να τα δώσουν αυτα τα 5 δραμια. Εντελώς λάθος αντιμετώπιση απο χιμένεθ.

Στηριζώ μανταλο για αναπληρωματικο του βασικου που θα ερθει το καλοκαίρι (+ΠΡΟCXΩMEN+).

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Janjanin said:

Το γκολ του Λοπες ήταν πάρε-βάλε;;;;;;;;

Άλλο ματς βλέπαμε εμεις.

Καλά φαίνεται πως σημαδεύει τον Κοσιδη ο Πετράκης αλλά για καλή του τύχη πάει στον Λόπεζ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, flavius said:

Δεν σχολιαζω για νικη κτλ. αυτα είναι διαδικαστικές νικές για την ΑΕΚ που γνωρίζω. Απλά δεν μου χάλασε τη βραδια.

Στηριζω ανσαριφαρντ.  Οι παικτες έχουν ανάγκη να αισθάνονται μέρος της ομάδας (ειδικά αυτοί που ξέρουν 5 δραμια μπαλα.), δίνει έξτρα κίνητρο να τα δώσουν αυτα τα 5 δραμια. Εντελώς λάθος αντιμετώπιση απο χιμένεθ.

Στηριζώ μανταλο για αναπληρωματικο του βασικου που θα ερθει το καλοκαίρι (+ΠΡΟCXΩMEN+).

 

Δεν διαφωνω αλλα δεν θυμαμαι διαδικαστικη νικη στο ΟΑΚΑ με τον Αστερα απ οταν ανεβηκε σουπερ λιγκ.Ή εστω ειναι πολυ σπανιες. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Καλά με τον βαζελο δυσκολα το παίρνεις εκτός αν κατέβουν  χωρίς ψυχολογία αυτοί.

Εμένα μου φτάνει που δεν θα έχουν Μαουρίσιο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ολιβέιρα ηταν μεσα στην τσουρουκια σημερα αλλα ετρεχε 90 λεπτα παιζοντας την περισσοτερη ωρα αριστερα. Ακομη κι οταν περασε φορ μαρκαρε στο κεντρο και γι αυτο μαλλον τον αφησε μεσα. Ο Καριμ φανηκε να μην εχει δυναμεις.

Οχι οτι ηταν καλος ο Ολιβειρα ε, μια σωστη ενεργεια μπροστα δεν εκανε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μόνο σ εμένα έκανε εντύπωση ποσο κακό τελείωμα έκανε ο Αλμπανης?  Φάτσα με το τέρμα κι αντί να πλασαρει, ανοίγει τη μπάλα 5 μέτρα σε σημείο που την κάνει διεκδικησιμη. Σίγουρο γκολ που θα μπορούσε ευκολα να το χάσει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, parakmiakos said:

Μόνο σ εμένα έκανε εντύπωση ποσο κακό τελείωμα έκανε ο Αλμπανης?  Φάτσα με το τέρμα κι αντί να πλασαρει, ανοίγει τη μπάλα 5 μέτρα σε σημείο που την κάνει διεκδικησιμη. Σίγουρο γκολ που θα μπορούσε ευκολα να το χάσει. 

μπερδεύτηκε με τον Ολιβειρα... νομίζω πιο πολύ έφταιγε ο Νέλσον που αφού είδε ότι δεν του δώσε πάσα επέμεινε να πάει προς τα κει

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×