Jump to content

Ρόστερ 2021-2022


AG21
 Share

Recommended Posts

Κ αυτοι οι μαλακές στο 365 το ανεβάζουν κ το έχουν ακόμα 5ο θέμα  

Σεμινάριο στο πως δε πρόκειται να ηρεμήσει ποτε ο οργανισμός από όλους.

Δεν είναι κακό να το κρύψεις κάτω από το χαλί τριμαλακες.

Αν θέλει να φύγει στο καλό, μέχρι το τέλος των πλέι οφ όμως τον χρειαζόμαστε.. 

 

Link to comment
Share on other sites

Η φετινή δυσκολία στο σκοράρισμα μπροστά μόνο τυχαία δεν ήταν....

Αμραμπατ, τσουμπερ, Γκαρσία είναι γρήγοροι παίχτες με δύναμη στο κορμί τους όμως στερούνται αμφότεροι ντρίπλα και τελειώματα...

Ειδικά ο αμραμπατ είναι η επιτομή του κουράζω την μπάλα, δεν την δίνω εύκολα ούτε με αίτηση και στην τελική προσπάθεια σκοτώνω τον τερματοφύλακα ή τα περιστέρια!!!

Χρειάζεσαι το καλοκαίρι πιο υδραυλικά εξτρέμ με ικανότητα ντρίπλας στο ένας με έναν και με ικανότητα γκολ , ειδικά η ικανότητα στο γκολ θα ελευθερώνει τον Αραούχο ....

Το ίδιο επίσης και μείζονος σημασίας είναι η απόκτηση ενός δεκαριου που εκτός της ενορχήστρωσης της επίθεσης θα συμπεριφέρεται σαν δεύτερο φορ....

Ακόμη και ο αργός λιβαγια ήταν εξαιρετικά δεινός σκόρερ όταν βρισκόταν σε θέση γκολ και αυτό το στερεισαι....

Τώρα σχετικά με τις δηλώσεις αμραμπατ αυτά είναι τα απόνερα μιας τραγικής χρονιάς τόσο σε αγωνιστικό όσο και σε ψυχικό επίπεδο, που δεν έχει αφήσει το παραμικρό ψυχικό δέλεαρ στους ξένους παίχτες...

Εννοείται ωστόσο ότι τον Ελευθερώνεις να πάει στο καλό του Θεού

Link to comment
Share on other sites

αντε και γαμησου μουνοπανο μαροκινε και συ και ολο σου το σοι ψωλοκαριολα..

Link to comment
Share on other sites

Έτσι, να φύγει ο κακός Μαροκινός που δε μας θέλει, βέβαια αναρωτιέμαι ποιος μας θέλει πλέον. Αλλά ας μην το συζητήσουμε. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mporat said:

Έτσι, να φύγει ο κακός Μαροκινός που δε μας θέλει, βέβαια αναρωτιέμαι ποιος μας θέλει πλέον. Αλλά ας μην το συζητήσουμε. 

Οσοι τσεπωνουν τα φραγκα μας,...μας  θελουν..εστω κι αν δεν τα αξιζουν...

Οποιος φοραει το Δικεφαλο στο στηθος οφειλει να δειχνει στοιχειωδη επαγγελματισμο οχι μονο στο γηπεδο αλλα και επικοινωνιακα και να μη δαγκωνει το χερι που τον ταιζει πλουσιοπαροχα.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Οσοι τσεπωνουν τα φραγκα μας,...μας  θελουν..εστω κι αν δεν τα αξιζουν...

Οποιος φοραει το Δικεφαλο στο στηθος οφειλει να δειχνει στοιχειωδη επαγγελματισμο οχι μονο στο γηπεδο αλλα και επικοινωνιακα και να μη δαγκωνει το χερι που τον ταιζει πλουσιοπαροχα.

 

Ας ξεκινήσουμε από αυτους που δαγκωνουν χρόνια τον Μίμη μέσα από τα γραφεια. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Ας ξεκινήσουμε από αυτους που δαγκωνουν χρόνια τον Μίμη μέσα από τα γραφεια. 

Προφανεστατα συμφωνω.

Απλα παραπανω ασχοληθηκα μονο με το Μαροκο χωρις να θελω να συσχετισω αλλες καταστασεις

Καθηκον πλεον της ΠΑΕ ειναι να τον πουλησει...οσο αξιζει...και νομιζω οτι θα πιασει καλη τιμη η πραμάτεια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Οσοι τσεπωνουν τα φραγκα μας,...μας  θελουν..εστω κι αν δεν τα αξιζουν...

Οποιος φοραει το Δικεφαλο στο στηθος οφειλει να δειχνει στοιχειωδη επαγγελματισμο οχι μονο στο γηπεδο αλλα και επικοινωνιακα και να μη δαγκωνει το χερι που τον ταιζει πλουσιοπαροχα.

 

Δεν διαφωνώ εννοείται. Η ανησυχία μου είναι ότι πολλοί πια δεν θέλουν να τους ταΐζουμε πλουσιοπαροχα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι ξεκάθαρο πως όποιοι είναι σοβαροί και έχουν βλέψεις για καριέρα ή παραστάσεις από σοβαρά πρωταθλήματα ( κοινώς δεν εξαρτώνται από την παρέα του μάνταλου), μόλις αντιλαμβάνονται τι συμβαίνει σε αυτό το σωματείο, απορούν και εκφράζουν δυσαρέσκεια.......τι να κάνουμε; 

Προφανώς και αυτό που είχαμε στο μυαλό μας για την ΑΕΚ, δεν ισχύει και κάποιοι χεστηκαν κιόλας για την ΑΕΚ 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, nikos said:

ΖΗΤΑ θα λεμε και θα κλαιμε

Ναι εγώ δεν το θυμάμαι, τότε γεννιομουν, αλλά προφανώς έχω ακούσει. Νομίζω πως τότε η ΑΕΚ κέρδιζε κάνα ντέρμπι και δεν είχε φτάσει σε αυτή την ανυποληψία

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Rigas21 said:

Αμπραμπατ. Ενα μειγμα boxer και μαραθωνοδρομου που μεσα στην απάθεια που χαρακτηριζει τους ποδοσφαιριστες της ΑΕΚ τον καναμε ηρωα επειδη παιρνει φορα, γκρεμιζει 4 αντιπαλους και οταν φτανει στην περιοχη δεν ξερει που να στειλει την μπαλα εκτος απο το δεξι στο αριστερο...

Για γράψε και το αντίστοιχο με πρώτη λέξη 'Μάνταλος' να έχουμε ένα high watermark. 

Παραβλέπουν πολλοί ότι ο Αμπραμπατ παίζει 90' άμυνα όσο 2.5 υπόλοιποι παίχτες, και επειδή η άμυνα (όχι η τουρνικέ κωλάρα) φέρνει κούπες, δεν καταλαβαίνω το πως γένεν αυτή η ξεχασιά. Μας έχει ζαλίσει και πέφτουμε κάτω ίσως η υπόλοιπη ομαδάρα που μας έχει φτιάξει. 

Link to comment
Share on other sites

Αστείο να μας ενοχλεί ο Αμραμπατ και όχι τα ελληνοπουλεν που είναι και underachievers...

Και δεν είμαι φαν του Μαροκινου γιατί δεν τελειώνει καμια φάση καλά. Αλλά τουλάχιστον τρέχει και παλευει 90 λεπτά όταν κάποιοι σταματάνε στο 10λεπτο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

δλδ δεν γίνεται να μας ενοχλούν και τα αιλοινακια και οι αστείες συμπεριφορές και εμφανίσεις (αρκετές πλέον) του Μαροκινού;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βρίσκει και τα κάνει 

Προταση από Ολλανδία δεν θα βρει απλά , παρακάλια έριχνε μπας και γλυτώσει 

Link to comment
Share on other sites

Ο κιοφτες γράφει σήμερα το απόλυτο 2 σε 1 άρθρα αποκλειστικα για ενοσιτες. Μην κουράζεται και γράφει 2. Αν κατάλαβα καλά ο Μαροκινος έχει πληροφορηθεί ότι τον θέλουμε για κράχτη για την Αγία Σοφια, οπότε λίγο καστορι μπορει να τον κάνει να το ξαναδεί από την αρχή, για το οποίο Καστορι ο οργανισμός μπορεί να περιμένει τόσο όσο 

Link to comment
Share on other sites

Quote

ΑΕΚ: Το επεισόδιο στα Σπάτα

Άλλωστε κανείς εντός ΑΕΚ δεν μπορεί να παραβλέψει και το μίνι επεισόδιο σε προπόνηση στα Σπάτα, παραμονές του αγώνα με τον ΠΑΟΚ, ανάμεσα σε δύο Έλληνες ποδοσφαιριστές.

Επεισόδιο που ευτυχώς δεν έλαβε μεγαλύτερες διαστάσεις.

Όπως και ότι ο Τσίτσαν Στάνκοβιτς μαζί με τον Νταμιάν Λε Ταλέκ εδώ και μήνες είχαν εκφράσει τη δυσαρέσκεια τους με διάφορες μορφές και δείχνουν να είναι «ξένα» σώματα στην ομάδα. Ειδικότερα μετά την αποτυχία της Ευρώπης και τον αποκλεισμό από την Βελέζ, αλλά και αργότερα σε διάφορα περιστατικά.

 

https://thestandard.gr/ellada/aek-provlima-amrabat/

Link to comment
Share on other sites

Φανταστείτε πόσα άλλα ακόμα δεν ξέρουμε για το μπουρδελιστάν των Σπάτων. Ούτε σε ομάδα που παλεύει για την κατηγορία αυτά τα ξεφτιλίκια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο αποκλεισμός στοχισε πολυ άσχημα στην ομάδα. Και το λέγαμε και τότε.... Αλλά aekfamily και όλα καλά 

Link to comment
Share on other sites

Απο τοτε εχουν περασει τοσοι μηνες, τωρα τα θυμηθηκαν ?

 

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ οι ΑΡΔ . 

Για εμένα είναι άσχετες παπαριές.

Απλά όταν κουμάντο κάνουν στα Σπάτα οι Δήματοι και ΣΙΑ αυτά θα έχεις.

Γιατί για τον Μελισσανίδη όλοι ξέρουν ότι δεν ασχολείται

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, tarasfw said:

Ναι εγώ δεν το θυμάμαι, τότε γεννιομουν, αλλά προφανώς έχω ακούσει. Νομίζω πως τότε η ΑΕΚ κέρδιζε κάνα ντέρμπι και δεν είχε φτάσει σε αυτή την ανυποληψία

Τότε όταν στραβωσε το κλίμα πολύ ένα γήπεδο φώναζε Ζητα μπινε....γιε.

Τώρα πετάμε χαρταετό κ γυαλιζουμε τα μάρμαρα.

Επίσης θα ήθελα να μάθω ποιοι είναι οι Έλληνες που αρπάχτηκαν στο Σπατο, έστω κ ετεροχρονισμένα ρε παιδί μου αφού ξεκινούν κ γράφουν οι αρδ τουλάχιστον να γίνονται συγκεκριμένοι.. πολλά θέλω μάλλον.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η φάση με τον Άμραμπατ έρχεται και κουμπώνει σε όσα έχουμε πει κατά καιρούς για "οργανισμό".

Εδώ είναι το πρόβλημα, ακριβώς εδώ. Πως ό,τι και να φέρεις, όποιον και να φέρεις, όσα λεφτά και να του δώσεις, δεν είσαι ικανός να δημιουργήσεις τις συνθήκες για να σε υπηρετεί απρόσκοπτα και απροβλημάτιστα. Και όπως έχουν αποδείξει και ο Ολυμπιακός και ο ΠΑΟΚ, οι συνθήκες έχουν και καλή και ανάποδη. Και να είναι ευτυχισμένος και προστατευμένος ο παίκτης, αλλά και να ξέρει ότι έτσι και κάνει μαλακία θα έχει θέμα. 

Η ΑΕΚ θέλει ξερίζωμα. Να ξηλωθούν και τα πλακάκια με κομπρεσέρ σε ώρα κοινής ησυχίας. Και μετά για αρχή έναν προπονητή-δυνάστη να έχει εν λευκώ αρμοδιότητες ακόμα και όταν κάνει λάθος. Να ξέρει ο κάθε Άμραμπατ, ο κάθε Βράνιες, ο κάθε Μάνταλος, ότι εδώ δεν μας παίρνει. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×