Jump to content

Recommended Posts

Τελικα δεν θα κοψουμε λιγους απο το σταφ του Σερβου οπως διαβασαμε χτες;

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωταρας ο πιο μακροημερευων  προπονητης της ΑΕΚ. Οι εποχες αλλαζουν, ολοι αλλαζουν αυτος σταθερος 

Link to comment
Share on other sites

ok ο πιο προσιτός από όσους ακούστηκαν και παίζει το όνομα του χρόνια ολόκληρα. Δεν τρελαίνομαι, μην σας πω ότι προτιμούσα να μείνει ο Ισπανός, αλλά όλα θα κριθούν από τα υπόλοιπα. Πάντως πάλι για ποδόσφαιρο δεν πάμε, πίσω και κλέψιμο αποτελεσμάτων.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, teo21 said:

Πηγα να πνιγω απο τα γελια,σουρεαλ

Σουρεάλ είναι ο πρόεδρος και όλη φάση που δημιουργεί. Να είναι καλά ο Χρυσοστομος, δεν μου φταίει τίποτα το παιδί, αλλά πραγματικά ποσο στα παπάρια μας που παραμένει μαζί με Παναγιωταρά. Εδώ δεν έφερες πάλι  προπονητή 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Κοιτά, το εγραψα λίγο ειρωνικά σε φάση «βρακι δεν έχει ο κωλος μας λουλούδια θέλει ο πουτσος μας»....Το τελευταίο που θα έπρεπε να μας απασχολεί είναι ο Μιχαηλιδης. Αυτονόητο είναι ότι θα ήθελε καλύτερο η ΑΕΚ εκεί, πρωτίστως όμως ήθελε καλύτερο προπονητή 

Όχι διαφωνώ το να κόβεις από έναν προπονητή συνεργάτες του επειδή εσύ έχεις τα «δικά σου παιδιά» το θεωρώ μαλακία. 

Όταν πιστεύεις έναν προπονητή τον αφήνεις να δουλεύει όπως δουλεύει πάντα και με αυτούς που δουλεύει είτε μιλάμε για τον Μιλόγεβιτς είτε για τον Ρεμπρόφ

Δεν είναι ότι το κάναμε μόνο τώρα με τον Μιλόγεβιτς να πεις οκ δεν μας νοιαζει, είναι κάτι που το κάνουμε με κάθε προπονητή και δεν μ' αρέσει καθόλου

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Τελικα δεν θα κοψουμε λιγους απο το σταφ του Σερβου οπως διαβασαμε χτες;

Κόψαμε προπονητή τερματοφυλάκων και δεύτερο βοηθό προπονητή. Μεινε οι δικοί μας να βαστάνε Θερμοπυλες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Όχι διαφωνώ το να κόβεις από έναν προπονητή συνεργάτες του επειδή εσύ έχεις τα «δικά σου παιδιά» το θεωρώ μαλακία. 

Όταν πιστεύεις έναν προπονητή τον αφήνεις να δουλεύει όπως δουλεύει πάντα και με αυτούς που δουλεύει είτε μιλάμε για τον Μιλόγεβιτς είτε για τον Ρεμπρόφ

Το είπα και εγώ εχτές αυτό. Συμφωνω. Το πρόβλημα όμως δεν είναι στο σταφ. Ειναι ότι θα έπρεπε να φερεις καλύτερο πρώτο. Στην τελική άμα τα σκατωσει πάλι η ΑΕΚ, θα τα βάλει κανεις με τον αναλυτή που κουβάλησε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

Καλύτερα να έμενε ο Χιμένεθ

Καλά εννοείται αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Σουρεάλ είναι ο πρόεδρος και όλη φάση που δημιουργεί. Να είναι καλά ο Χρυσοστομος, δεν μου φταίει τίποτα το παιδί, αλλά πραγματικά ποσο στα παπάρια μας που παραμένει μαζί με Παναγιωταρά. Εδώ δεν έφερες πάλι  προπονητή 

Το αστειο για μενα ειναι οτι ακομα και στον πιο φτηνο τιποτα που διαλεξε φροντισε να κανει παζαρια για τους βοηθους.Σοβαρο προπονητη δεν περιμενα να φερει ετσι κ αλλιως.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Το είπα και εγώ εχτές αυτό. Συμφωνω. Το πρόβλημα όμως δεν είναι στο σταφ. Ειναι ότι θα έπρεπε να φερεις καλύτερο πρώτο. Στην τελική άμα τα σκατωσει πάλι η ΑΕΚ, θα τα βάλει κανεις με τον αναλυτή που κουβάλησε;

Το πρόσθεσα μετά, ότι αυτό που με ενοχλεί είναι ότι το κάνουμε συνέχεια, οπότε είναι θέμα κακής νοοτροπίας

Προφανώς δεν σκάω γιατί λιγουρευόμουνα τον προπονητή τερματοφυλάκων του Μιλόγεβιτς ξέρω γω

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tarasfw said:

Καλύτερα να έμενε ο Χιμένεθ

Ο Χιμενεθ επρεπε να χει φυγει μετα την συνεντευξη τυπου της πενταρας

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Duck_Season said:

 

Γιατί χαλιέσαι, μήπως έχεις τερματόφυλακες;

Συμφωνώ πάντως, βαρέθηκα τις μούρες τους

Ας φέρει Βασίλη  Σερέτη τώρα που βγήκε από την φάρμα

 

Είναι ελεύθερος και αυτός με τη φανέλα νουμερο 9. Να τον φέρουν και αυτόν 

Link to comment
Share on other sites

Δεκέμβρη λέω, θα κάνει αποτελέσματα στην αρχή αλλά θα ξεφουσκώσει και θα χαλάσει το κλίμα αν δεν μας περάσει από τους ομίλους του εκθέσεων.

Link to comment
Share on other sites

Το χειροτερο ολων ειναι οτι πες πες σε 5-6 μερες θα εχει αρχισει να αισιοδοξει δειλα δειλα ο μεσος ΑΕΚτζης

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Είναι ελεύθερος και αυτός με τη φανέλα νουμερο 9. Να τον φέρουν και αυτόν 

Ντροπη να μην ναλουνΧρηστο Αρβανιτη, Σπυρο Οικονομοπουλο , Ηλια Ατματζιδη. Διονυση Χιωτη και να εχουμε Μιχαηλιδη .. Εστω Μαχο 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Hoffman21 said:

Παραθετω σχολιο κατω απο αρθρο Τ.Τ. το πιο πιθανον ειναι να το εχει γραψει ο ιδιος. Τι να πω;

image.thumb.png.29736f4e7497c77222fa6c007af5065b.png

Αποκλείεται να το γραψε ο ΤΤ. Ο Τακης ο οριτζιναλ χρησιμοποιει σημεια στιξης

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, teo21 said:

Το αστειο για μενα ειναι οτι ακομα και στον πιο φτηνο τιποτα που διαλεξε φροντισε να κανει παζαρια για τους βοηθους.Σοβαρο προπονητη δεν περιμενα να φερει ετσι κ αλλιως.

Ναι ρε. Έτσι ακριβώς. Τα έχω πει από χθες. Τον φέρνεις που τον φέρνεις, του λες στα ίσα ότι είσαι δεύτερη επιλογή σε σχέση με Λουτσεσκου και του κανεις και ψαλίδια στο σταφ. Δηλαδή τι περιμένεις; Να σου δείξει σεβασμό στη δύσκολη; Τον κωλο του θα φυλάξει γιατί σε έκοψε τι φάση είσαι. Σου λέει άμα δεν με πιστεύει θα με σφουγγαρίσει στο αστραμα. Όποτε το κορόιδο εγώ, Μανταλε αρχηγαρα μου, Μπακακη ψυχάρα μου, σφιχτό μηδέν πίσω να πάρουμε τον πόντο να βγάλουμε παρέλαση. Δεν γαμιομαστε λέω εγώ;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ο Χιμενεθ επρεπε να χει φυγει μετα την συνεντευξη τυπου της πενταρας

Εντάξει φέτος θα έπρεπε να έχει φύγει πολλές φορές, αλλα δεν πάμε και σε καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Ντροπη να μην ναλουνΧρηστο Αρβανιτη, Σπυρο Οικονομοπουλο , Ηλια Ατματζιδη. Διονυση Χιωτη και να εχουμε Μιχαηλιδη .. Εστω Μαχο 

Από αυτους που είπες μόνο ο Χιωτης ασκεί το επάγγελμα. Δεν ξέρω τι ψάρια πιάνει. Σαν τερματοφύλακας για μένα ήταν καλύτερος του Μιχαηλιδη. Χωρια ότι ο Μιχαηλιδης είχε έναν μαλακομαγνήτη στα περίεργα γκολ. Όποτε επαιζε όλο και κάποιος τον ζωγράφιζε από τα 25-30 μέτρα. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Το χειροτερο ολων ειναι οτι πες πες σε 5-6 μερες θα εχει αρχισει να αισιοδοξει δειλα δειλα ο μεσος ΑΕΚτζης

Εκεί θέλει κωλοδαχτυλο βαθύ να φτάσεις προστάτη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Από αυτους που είπες μόνο ο Χιωτης ασκεί το επάγγελμα. Δεν ξέρω τι ψάρια πιάνει. Σαν τερματοφύλακας για μένα ήταν καλύτερος του Μιχαηλιδη. Χωρια ότι ο Μιχαηλιδης είχε έναν μαλακομαγνήτη στα περίεργα γκολ. Όποτε επαιζε όλο και κάποιος τον ζωγράφιζε από τα 25-30 μέτρα. 

Προφανως και τρολαρω. Αλλα ναι ο Χιωτης μονο ειναι πλεον ενεργος. Εμεις εχουμε κολλησει με Χρυσοστομο και τιποτα αλλο

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Είναι ελεύθερος και αυτός με τη φανέλα νουμερο 9. Να τον φέρουν και αυτόν 

Τον ίδιον λέμε

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tarasfw said:

Εντάξει φέτος θα έπρεπε να έχει φύγει πολλές φορές, αλλα δεν πάμε και σε καλύτερο

Ισχυει αλλα ειναι απαραδεκτο το οτι εφαγες 5 και δεν ανοιξε ρουθουνι. Βασικα αυτο ακριβως ειναι ο λογος που πολυ συντομα θα φας 6+

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×