Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

Απο εκεί και πέρα οκ για να περάσουμε θέλουμε 2 γκολ όντως άλλα απο την άλλη για να αποκλειστούμε πρέπει να έρθει ισοπαλία ή να πάει μέχρι τα πέναλτι δλδ 120 λεπτά αγώνα . πόσες πιθανότητες υπάρχουν ? Για μένα είναι 65-35 για να περάσουμε μόνο και μόνο λόγο του χθεσινού αγώνα . 

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνησαμε λεει στο οικονομικο με τον Ε-ΚΛΕ-ΚΤΟ για τοναριστερο ακρο της επιθεσης. Μενει μονο να τα βρει με την ομαδα του.

Αχαχαχχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Συμφωνησαμε λεει στο οικονομικο με τον Ε-ΚΛΕ-ΚΤΟ για τοναριστερο ακρο της επιθεσης. Μενει μονο να τα βρει με την ομαδα του.

Αχαχαχχαχαχαχαχαχαχα

Ξέρουμε ονοματάκι; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Ξέρουμε ονοματάκι; 

Λογικα κανας Λιβαγια θα ναι αν κρινω απο το γενικοτερο καραγκιοζιλικι τυπου "τα βρηκαμε με τον παιχτη" και "μενει να τα βρει αυτος με την ομαδα".

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κανα χαφ θα παρουμε; υποφέρουμε με το κάθε χωριό γιατί στο κέντρο παιζουμε με 3 τον εξής 1 Σιμανσκι

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που δεν τους έδιωξες το καλοκαίρι πρέπει ΑΜΕΣΑ να ανανεώσεις με τετραετές κ τον Μπακάκη. Το ζητάει ο.... οργανισμός της ΑΕΚ πρόεδρε, πρέπει να τον αφουγκραστείς να ηρεμήσουμε να δούμε τι θα κάνουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Κανα χαφ θα παρουμε; υποφέρουμε με το κάθε χωριό γιατί στο κέντρο παιζουμε με 3 τον εξής 1 Σιμανσκι

Η ΑΕΚ θελει ΔΥΟ ΧΑΦ και ισως και ΤΡΙΤΟ αν πωληθει ο Γαλανοπουλος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Ο Γαλανόπουλος θα παίξει στην ρεβάνς?

Ο Γαλανοπουλος εχει ενοχλησεις (παλι) στον αστραγαλο. Ή τον καταστρεψαμε ή παει για πωληση.

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλουμε να συζητάμε για πρόκριση ξεκινάμε από το αν θα παίξουν Γαλανόπουλος, Λε Ταλεκ, Βράνιες, Αραούχο, Στάνκοβιτς κ σε τι κατάσταση θα βρίσκονται. Αν παίζαμε με τους Σουηδούς τώρα το έργο θα είχε τελειώσει. Πάρτε πάικτες.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bukowski said:

Ο Γαλανοπουλος εχει ενοχλησεις (παλι) στον αστραγαλο. Ή τον καταστρεψαμε ή παει για πωληση.

Αν αντί όλη αυτής της ταλαιπωρίας που πέρασε, τον περνάμε ένα ξεματισμα μόνο παίζει να ήταν καλύτερα τώρα. Αν φερει Λιβαγια ξεπερνάει και την συμπαντικη γραφικότητα με τον Μανολο

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Bukowski said:

Οταν μπηκε ο ΛεΤαλεκ στο 6 οι αλλοι δεν ξαναπερασαν το κεντρο.

Περιμενω να τον δω απο την αρχη γιατί εμένα μου φανηκε τακτικη οτι γύρισαν πίσω για να ψάξουν αντεπιθεση

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Περιμενω να τον δω απο την αρχη γιατί εμένα μου φανηκε τακτικη οτι γύρισαν πίσω για να ψάξουν αντεπιθεση

Δεν νομιζω οτι ηταν τακτικη. Κατ αρχας αυτοι ειχαν και καλυτερα τρεξιματα. Απο εκει και περα εγω ειδα οσο επαιξε ενα σουτ ψιλοκαλο με την μια, 3 καλες απελευθερωσεις της μπαλας με την μια να γυρνα ο Μανταλος σε αντιπαλο που τον κλαδεψε ο Γαλλος επιτοπου. Γενικα καμια σχεση με το ουκρανικο πτωμα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, αν δεν ερθει ο Εντσαμ, ποιες είναι οι εναλλακτικές λύσεις για τη θέση; 

 

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ όντας πρωτοπορούντες σαν ομάδα, νομίζω θα είμαστε οι πρώτοι που θα εγκαινιάσουμε νέο γήπεδο με γιαούρτια. Το δουλεύουμε καλά το συγκεκριμένο project. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Τελικά, αν δεν ερθει ο Εντσαμ, ποιες είναι οι εναλλακτικές λύσεις για τη θέση; 

 

Η ΑΕΚ θελει Εντσαμ ή Ζουκουλινι και γενικα τετοιο στυλ

Εναν στην θεση του ουκρανικου πτωματος

Και εναν χαφ αν πωληθει ο Γαλανοπουλος

Κατα τα αλλα λαμε για αριστερο ακραιο 🤡

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Τελικά, αν δεν ερθει ο Εντσαμ, ποιες είναι οι εναλλακτικές λύσεις για τη θέση; 

 

Αυτοί που έπαιξαν χθες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Στο μεταξύ όντας πρωτοπορούντες σαν ομάδα, νομίζω θα είμαστε οι πρώτοι που θα εγκαινιάσουμε νέο γήπεδο με γιαούρτια. Το δουλεύουμε καλά το συγκεκριμένο project. 

Το απολυτα ΑΕΚτζηδικο σεναριο ειναι αυτο με βαση το οποιο σε 5 χρονια εχοντας νεο γηπεδο θα παιζουμε ΟΑΚΑ.

Για καποιο ασαφη λογο ο Μελισσανιδης θεωρει πως θα βρεθει καποιος να αγορασει: 10m την ομαδα, 40m το γηπεδο και 15m το προπονητικο. Δηλαδη μεσες ακρες, καποιος θα δωσει 65m για μια ΠΑΕ εκ των οποιων τα 55m θα αφορουν ακινητα. 

Ερωτω λοιπον εγω δυο πραγματα:

1. Εστω οτι εχεις 65m για επενδυση σε ΠΑΕ. Γιατι να μην αγορασεις ΜΟΝΟ την ΠΑΕ, να ριξεις χρημα για παιχταραδες και να πας στο ΟΑΚΑ των 60k ευελπιστωντας σε καλες πωλησεις εισιτηριων;

2. Εστω οτι αποφασιζεις να σπρωξεις 55m για ακινητα; Αγια Σοφια και Προπονητικο στα Σπατα θα αγορασεις; Ή ακινητα αλλου;

Γενικα θα πεσει γελιο οταν η ΠΑΕ θα ανηκει τελικα στον Χ, το γηπεδο στον Ψ που θα ζητα ενοικιο απο τον Χ και το προπονητικο στον Ζ που θα ζηταει ενοικιο απο τον Χ. Θεμα χρονου ο Χ να ζητησει προσφορες απο ΟΑΚΑ και Παιανια πχ και να κρινει τι τον συμφερει.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι ήταν ειρωνικη η ερώτηση μου, είναι ακραίο ότι δεν έχουμε φέρει ακόμη ένα χαφ με αρχιδια. Είναι τεράστια αλητεία να παίζεις ακόμα με Μανταλο, δηλαδή γτπμ θα πάρω εισιτήριο στην 33 να μπουκαρω μέσα 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Το απολυτα ΑΕΚτζηδικο σεναριο ειναι αυτο με βαση το οποιο σε 5 χρονια εχοντας νεο γηπεδο θα παιζουμε ΟΑΚΑ.

Για καποιο ασαφη λογο ο Μελισσανιδης θεωρει πως θα βρεθει καποιος να αγορασει: 10m την ομαδα, 40m το γηπεδο και 15m το προπονητικο. Δηλαδη μεσες ακρες, καποιος θα δωσει 65m για μια ΠΑΕ εκ των οποιων τα 55m θα αφορουν ακινητα. 

Ερωτω λοιπον εγω δυο πραγματα:

1. Εστω οτι εχεις 65m για επενδυση σε ΠΑΕ. Γιατι να μην αγορασεις ΜΟΝΟ την ΠΑΕ, να ριξεις χρημα για παιχταραδες και να πας στο ΟΑΚΑ των 60k ευελπιστωντας σε καλες πωλησεις εισιτηριων;

2. Εστω οτι αποφασιζεις να σπρωξεις 55m για ακινητα; Αγια Σοφια και Προπονητικο στα Σπατα θα αγορασεις; Ή ακινητα αλλου;

Γενικα θα πεσει γελιο οταν η ΠΑΕ θα ανηκει τελικα στον Χ, το γηπεδο στον Ψ που θα ζητα ενοικιο απο τον Χ και οι μετοχές στον Ζ που θα ζηταει ενοικιο απο τον Χ. Θεμα χρονου ο Χ να ζητησει προσφορες απο ΟΑΚΑ και Παιανια πχ και να κρινει τι τον συμφερει.

Στο έφτιαξα λιγο

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Το απολυτα ΑΕΚτζηδικο σεναριο ειναι αυτο με βαση το οποιο σε 5 χρονια εχοντας νεο γηπεδο θα παιζουμε ΟΑΚΑ.

Για καποιο ασαφη λογο ο Μελισσανιδης θεωρει πως θα βρεθει καποιος να αγορασει: 10m την ομαδα, 40m το γηπεδο και 15m το προπονητικο. Δηλαδη μεσες ακρες, καποιος θα δωσει 65m για μια ΠΑΕ εκ των οποιων τα 55m θα αφορουν ακινητα. 

Ερωτω λοιπον εγω δυο πραγματα:

1. Εστω οτι εχεις 65m για επενδυση σε ΠΑΕ. Γιατι να μην αγορασεις ΜΟΝΟ την ΠΑΕ, να ριξεις χρημα για παιχταραδες και να πας στο ΟΑΚΑ των 60k ευελπιστωντας σε καλες πωλησεις εισιτηριων;

2. Εστω οτι αποφασιζεις να σπρωξεις 55m για ακινητα; Αγια Σοφια και Προπονητικο στα Σπατα θα αγορασεις; Ή ακινητα αλλου;

Γενικα θα πεσει γελιο οταν η ΠΑΕ θα ανηκει τελικα στον Χ, το γηπεδο στον Ψ που θα ζητα ενοικιο απο τον Χ και το προπονητικο στον Ζ που θα ζηταει ενοικιο απο τον Χ. Θεμα χρονου ο Χ να ζητησει προσφορες απο ΟΑΚΑ και Παιανια πχ και να κρινει τι τον συμφερει.

Δεν περνάνε κ τα χρόνια να φτάσουμε έστω στην πρόταση αγοράς. 

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεστε, είπαμε ο μιλόγεβιτς ήρθε γνωρίζοντας τα πάντα για τα εσωτερικά της ομάδας.. Τα παιδιά τα παιδιά!

🤡🤡🤡🤡🤡

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×