Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

Εγω ειμαι της αποψης αν ειναι να φερουν 2 βαρβατους μπακ, να μην φερουν καθολου Τζαβελα και να κλεισει η 5αδα με Μητογλου,Γουτα,Λατσι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Ο δάσκαλος έγραψε για όνομα στόπερ που δεν έχει παίξει στα ρεπορτάζ. Ας δούμε τι θα γίνει όμως και με τις αποχωρήσεις. Με ψήνει προφανώς ολικό lifting, να κρατήσουμε μόνο Λατσι, φέρε 2 βαρβάτους μπακ και φέρε και Τζαβέλα στην τελική αλλά όχι για βασικό 

Δεν περιμένω και δεν ελπίζω να φέρουν δύο βαρβατα συμβόλαια σε αυτή την θέση, αν φέρεις τον αντι-Ντα Σίλβα ας φέρεις και τον Τζαβέλλα, εννοείται θα προτιμούσα να είναι άλλος με αντίστοιχα οικονομικά κριτήρια αλλά αφού του μπήκε στο μυαλό ο Τζαβέλλας δεν τον γλιτώνουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

τον Τζαβέλλα τον θελουμε λογικα και για να μην τον παρει η βαζελα και ενισχυθει. να κρατησουμε ανοικτο το παραθυρο της ευκαιριας να πιασουμε την βαζελα στα κυπελα...

Link to comment
Share on other sites

Να πάρεις Τζαβέλα να του δίνεις 700κ συμβόλαιο κ να τον έχεις πάγκο χλωμό το κόβω.

Οπότε αν τον πάρουν νομίζω πως θα προορίζεται για βασικός.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gybe21 said:

Να πάρεις Τζαβέλα να του δίνεις 700κ συμβόλαιο κ να τον έχεις πάγκο χλωμό το κόβω.

Οπότε αν τον πάρουν νομίζω πως θα προορίζεται για βασικός.

700για δύο χρόνια είπε ο στυλ νομίζω. 350  για πάγκο καλά είναι μην πω λίγα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goku21 said:

700για δύο χρόνια είπε ο στυλ νομίζω. 350  για πάγκο καλά είναι μην πω λίγα. 

Aν είναι 700κ για δύο χρόνια πάω πάσο.

Link to comment
Share on other sites

Ο Τζαβελλας ειναι για βασικος αριστεροποδαρος με αναπληρωματικο τον επισης αριστεροποδαρο Λατσι.

Απο εκει και περα θες εναν βασικο δεξιοποδαρο παιχταρα ωστε με μπακ απ τους Γουτα, Σβαρνα να σαι ΟΚ. Αυτα σε περιπτωση που φυγουν οι Χνιντ και Νεντε. Τωρα αν φυγει και ο Σβαρνας θεωρητικα αξιζει να κρατησεις Μητογλου ως πεμπτο.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ποδοσφαιριστής έχει αυτοπροταθεί στην ΑΕΚ και η περίπτωσή του εξετάζεται; Είναι αλήθεια πως ο ίδιος παίκτης δεν χρειάστηκε την μεσολάβηση κάποιου μάνατζερ, προκειμένου να χτυπήσει την πόρτα της Ένωσης; Μήπως κάνει πρόβες για το κοστούμι που σκέφτεται σοβαρά να φορέσει αμέσως μετά το τέλος της ποδοσφαιρικής καριέρας του; Ισχύει πως σιωπηρά και διακριτικά, έχει συμμετέχει σε μεταγραφικά deals και έβαλε την... υπογραφή του έστω και με αόρατο μελάνι; (ΩΡΑ)

Link to comment
Share on other sites

Μονο εμενα μου ερχεται να ξερασω οταν βλεπω στα πρωτοσελιδα των τελευταιων ημερων να εξισωνουν τον Αραουχο και τον Ντσαμ με τον (σχεδον) 34χρονο Τζαβελλα;

Δηλαδη οκ ας ερθει αν τον θελουν τοσο πολυ στην διοικηση, αλλα δεν ειναι και για πανηγυρια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Είναι όμως ο στόπερ-ηγέτης που η ΑΕΚ ήθελε εξ αρχής να εντάξει στο ρόστερ της;

Το προαναφερθέν είναι και το πλέον καίριο ερώτημα. Καθοριστικό θα έλεγε κάποιος για τη διαμόρφωση της αμυντικής γραμμής. Έχουν ήδη μαζευτεί πολλοί, αν βάλουμε και τον Τζαβέλλα μέσα στους στόπερ: Γούτας, Σβάρνας, Μήτογλου, Λάτσι, Νεντελτσιάρου (ο οποίος θα υπολογίζεται κανονικά αν δεν έρθει πρόταση) και ο φευγάτος Χνιντ. Υπάρχει χώρος για έναν ακόμα, νεότερο σε ηλικία και με καλύτερο βιογραφικό από τον Τζαβέλλα;

Κανονικά, αυτό θα έπρεπε να ισχύσει. Όμως ξεκάθαρη εικόνα αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει και θα την αποκτήσουμε όταν κι εφόσον ο 33χρονος στόπερ ντυθεί στα "κιτρινόμαυρα". Τότε θα μάθουμε πως το βλέπει η ΑΕΚ, η οποία από το ναυάγιο της υπόθεσης Ντα Σίλβα και μετά, έχει δεχθεί κάποια δυνατά "όχι" σε δύσκολες περιπτώσεις κεντρικών αμυντικών που επιχείρησε να προσεγγίσει και φαίνεται ότι δυσκολεύεται με τη συγκεκριμένη θέση.
Vangelis Arnaoutoglou

Link to comment
Share on other sites

Εγραψε ενα συντομο κειμενακι ο τραγιασκας, ψαχνει να δει πως θα κανει πολλαπλα ακαου για να λαικωσει τον γιγαντα Στυλ ωστρ να βγει η ειδηση.

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ είχε ενημερώσει τον ατζέντη του Σιμάο να βρει πρόταση και αυτός κίνησε τις διαδικασίες. Μάλιστα, σύμφωνα με πληροφορίες από την Πορτογαλία για τον 31χρονο χαφ έχει προκύψει ενδιαφέρον από την Πάσος Φερέιρα. Η πορτογαλική ομάδα, ωστόσο, θα μπορούσε να αποκτήσει τον Σιμάο μόνο αν αυτός έμενε ελεύθερος από την ΑΕΚ.

Κάτι τέτοιο όμως δεν είναι εύκολο καθώς η πρόταση που έχει στα χέρια του ο παίκτης είναι αρκετά χαμηλότερη σε σχέση με το συμβόλαιο που έχει στην ΑΕΚ και οι συζητήσεις που έχουν γίνει μεταξύ της Ένωσης και του Σιμάο για να συμφωνηθεί μια αποζημίωση και να μείνει ελεύθερος δεν έφεραν αποτέλεσμα, όπως αναφέρει το gazzetta.gr.

Αντε βρε αγορι μου 3 χρονια τσαμπα λεφτα παιρνεις. 

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Να δώσουμε και τα εύσημα στον Ουζουνίδη που δεν ήθελε αυτό το πάλτο που φόρεσαν αργότερα στον Καρντόσο.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν τον ειδαμε ποτε για να εχουμε αποψη .

Σε ενα ματς που επαιξε παντως ειχε καλυτερο σουτ και καλυτερη πασα απο τον Μανταλο

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sergio Vargas21 said:

Βασικα δεν τον ειδαμε ποτε για να εχουμε αποψη .

Σε ενα ματς που επαιξε παντως ειχε καλυτερο σουτ και καλυτερη πασα απο τον Μανταλο

Καλα και ο άλλος ο πορτογαλος ο Ζεραλδες που φέραμε δανεικο από Σπορτινγκ  παίζει να ήταν καλύτερος από μανταλο. είχε πάρει κόκκινη στο ματς με Ξάνθη νομίζω και τον σφουγγάρισαν. 

Link to comment
Share on other sites

Τολμώ μια πρόβλεψη για να μπω νο2 στους Τιτάνες πίσω από τον Στυλ, αύριο πρωί ανακοινώνουν Ντσαμ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Τολμώ μια πρόβλεψη για να μπω νο2 στους Τιτάνες πίσω από τον Στυλ, αύριο πρωί ανακοινώνουν Ντσαμ. 

Ο τολμων νικα

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hades said:

Καλα και ο άλλος ο πορτογαλος ο Ζεραλδες που φέραμε δανεικο από Σπορτινγκ  παίζει να ήταν καλύτερος από μανταλο. είχε πάρει κόκκινη στο ματς με Ξάνθη νομίζω και τον σφουγγάρισαν. 

Καλα σιγουρα ηταν  καλυτερος αλλα οι κακες γλωσσες μιλανε για ........αλλα κολπα και γιαυτο τονν σφουγγαρισαν. Δεν τον σηκωσε το κλιμα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Τολμώ μια πρόβλεψη για να μπω νο2 στους Τιτάνες πίσω από τον Στυλ, αύριο πρωί ανακοινώνουν Ντσαμ. 

Αύριο έχει απεργία δύσκολο το βλέπω να κάψουν μια τέτοια μεταγραφή. Μπορεί όμως να την ανακοινώσει ο Στυλ εδώ!

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, billy21 said:

Αύριο έχει απεργία δύσκολο το βλέπω να κάψουν μια τέτοια μεταγραφή. Μπορεί όμως να την ανακοινώσει ο Στυλ εδώ!

Έχω την αίσθηση ότι στην ουσία την ανακοίνωσε, μάλλον περιμένουν την ελευθέρας από την Σέλτικ.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Giorgos said:

Έχω την αίσθηση ότι στην ουσία την ανακοίνωσε, μάλλον περιμένουν την ελευθέρας από την Σέλτικ.

Έχεις δίκιο. Αλλά επειδή δεν κλείνεις τον Παουλίνιο που τον ξέρει μόνο ο κομμωτής του, θα περιμένω να μας πει ότι μετά το χθεσινό μαμ, την περαντζάδα κ το νάνι, έβαλε κ την τζίφρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest mich21
37 minutes ago, Hades said:

Καλα και ο άλλος ο πορτογαλος ο Ζεραλδες που φέραμε δανεικο από Σπορτινγκ  παίζει να ήταν καλύτερος από μανταλο. είχε πάρει κόκκινη στο ματς με Ξάνθη νομίζω και τον σφουγγάρισαν. 

Και την ώρα της κόκκινης ο κόσμος φώναζε το όνομα του Λιβάγια. Μόνο στην ΑΕΚ αυτά!!

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • George_D unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×