Jump to content

Αρμοδωρίσια νέα φανέλα 2023-24


nikos
 Share

Σας άρεσαν οι νέες φανέλες;  

80 members have voted

  1. 1. Σας αρέσει η νέα φανέλα 2023/2024?

    • Σούπερ
    • Αρκετά Καλές
    • Έτσι κι έτσι
    • Κάτω του μετρίου
    • Χάλια


Recommended Posts

2 minutes ago, Νονός said:

Η περσινή η τιγρέ ήταν και θα παραμείνει στους αιώνες των αιώνων, η τρανότερη απόδειξη ότι άμα πάρεις ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ δεν πα να φοράς και λαχανί σφηκοφωλιά με ροζ φλαμίγκος σταμπωμένα απάνω, ΟΥΔΕΙΣ θα ασχοληθεί.

Άμα ΔΕΝ πάρεις Πρωτάθλημα, μπορεί και να σφάζονται ΑΕΚτζήδες στα καφενεία και στο ίντερνετ αν το "σωστό" κίτρινο είναι το #ffd700 ή το #ffff00 ....

Το  #ffd700 ειναι ενα ελαφρυ κοκκινο που φερνει ολιγον τι στην ομαδα του πειραιως.
Το κιτρινο της ΑΕΚ ειναι το #f1c410 αυτη την στιγμη, ισως να πρεπει να παμε και λιγο πιο σκουρο στο μελλον .


 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DimiKVA said:

Το  #ffd700 ειναι ενα ελαφρυ κοκκινο που φερνει ολιγον τι στην ομαδα του πειραιως.


 

Μάλλον κάνεις κάποιο λάθος :

FFD700.png

Link to comment
Share on other sites

Πώς την έλεγαν αυτή με τα χαλιά και τα περίεργα χρώματα; Ε αυτή 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Νονός said:

Μάλλον κάνεις κάποιο λάθος :

FFD700.png

Ντροπη μου. Εχεις απολυτο δικιο.

Το χειροτερο ειναι οτι ειμαι και Web Developer τρομαρα μου.
Οπως και να χει θελουμε πιο σκουρο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DimiKVA said:

Το χειροτερο ειναι οτι ειμαι και Web Developer τρομαρα μου..

Μιλάτε λόγια Ελληνικά, τρομάρα σας, τον αντίθεο μου μέσα να καταλαβαίνουμε "τι είναι και πως είναι".

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, stavros 9-11 said:

Πώς την έλεγαν αυτή με τα χαλιά και τα περίεργα χρώματα; Ε αυτή 

despina_miraraki_285113783_1123012178255

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

NIKE Κάνα δικέφαλο εκεί που είναι η νίκη της σαμοθράκης για την ΑΕΚ δεν σε ψήνει γτχσ;

 

fanela.webp?itok=-LfwSohK

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Navas said:

https://www.retro-jerseys.com/search?q=AEK&options[prefix]=last

Μιας και λέγαμε για τις εμφανίσεις στην έναρξη του ματς με βαζελο.

Βρήκα αυτό το σάιτ με πιο νορμάλ τιμές από της Nike.

Τώρα, τι φάση είναι, δεν ξέρω.

Κινέζος dropshipper είναι. Όχι πολύ διαφορετικός από αυτόν. Από ότι διαβάζω δεν είναι απατεώνας. Εδώ μια φανέλα εθνικής ιταλίας από αυτόν. Ρίσκο, αλλά ίσως βγει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Navas said:

https://www.retro-jerseys.com/search?q=AEK&options[prefix]=last

Μιας και λέγαμε για τις εμφανίσεις στην έναρξη του ματς με βαζελο.

Βρήκα αυτό το σάιτ με πιο νορμάλ τιμές από της Nike.

Τώρα, τι φάση είναι, δεν ξέρω.

Φαίνεται λίγο περίεργο το σαιτ. Έχει για πληρωμή μόνο paypal και γενικά 0 στοιχεία διευθύνσεις κλπ. Δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι αλλά να το έχει το νου του όποιος παραγγείλει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Antiviosis21 said:

Φαίνεται λίγο περίεργο το σαιτ. Έχει για πληρωμή μόνο paypal και γενικά 0 στοιχεία διευθύνσεις κλπ. Δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι αλλά να το έχει το νου του όποιος παραγγείλει.

Το PayPal θετικό το βρίσκω. Όποτε έχω παραγγείλει και είχα θέμα, με είχε σώσει.

Link to comment
Share on other sites

Δειχνει λίγο περίεργο το site, αλλά έχει πληρωμή με paypal οπότε είναι δύσκολο να στην φέρουν και να μην πάρεις refund. Το πρόβλημα θα είναι μην έρθουν τίποτα τραγικής ποιότητας φανέλες και δεν μπορείς να τις φορέσεις απ τη φαγούρα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Navas said:

Το PayPal θετικό το βρίσκω. Όποτε έχω παραγγείλει και είχα θέμα, με είχε σώσει.

ναι δυσκολα να γινει μαλακια μεσω paypal.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Atlas21 said:

Κινέζος dropshipper είναι. Όχι πολύ διαφορετικός από αυτόν. Από ότι διαβάζω δεν είναι απατεώνας. Εδώ μια φανέλα εθνικής ιταλίας από αυτόν. Ρίσκο, αλλά ίσως βγει.

Υπάρχει τεράστια διαφορά.. Αυτός που έβαλες φτιάχνει ρέπλικες που δεν έχουν το σήμα εταιρίας. Αυτός του θέματος έχει κανονικά την Kappa, Adidas, basic κλπ

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάποια επιπλέον πληροφορία για το πότε θα είναι διαθέσιμες οι 10 συλλεκτικές στο e-shop της ομάδας;

Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2024 at 9:05 PM, Νονός said:

Η περσινή η τιγρέ ήταν και θα παραμείνει στους αιώνες των αιώνων, η τρανότερη απόδειξη ότι άμα πάρεις ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ δεν πα να φοράς και λαχανί σφηκοφωλιά με ροζ φλαμίγκος σταμπωμένα απάνω, ΟΥΔΕΙΣ θα ασχοληθεί.

Άμα ΔΕΝ πάρεις Πρωτάθλημα, μπορεί και να σφάζονται ΑΕΚτζήδες στα καφενεία και στο ίντερνετ αν το "σωστό" κίτρινο είναι το #ffd700 ή το #ffff00 ....

Στην σελίδα της ΠΑΕ, έχει αυτό. Αυτό έχω στη παλέτα που χρησημοποιώ μόνιμα στη δουλειά, γνωστή και ως "Νταμπλούχος 2022-2023"

edit: και στο banner του ΚΜ αυτό έχουμε βλέπω. Για πολλοστή φορά χίλια μπράβο στον σχεδιαστή, νομίζω smaug? Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Έχουμε μακράν το πιο καλαίσθητο οπαδικό φόρουμ.

dablouxos.png

Edited by Atlas21
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kami said:

Υπάρχει τεράστια διαφορά.. Αυτός που έβαλες φτιάχνει ρέπλικες που δεν έχουν το σήμα εταιρίας. Αυτός του θέματος έχει κανονικά την Kappa, Adidas, basic κλπ

Δεν νομίζω ότι αν έστελνε cease and desist ακόμα και η basic πως θα έμενε ανοιχτό το μαγαζί.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Atlas21 said:

Δεν νομίζω ότι αν έστελνε cease and desist ακόμα και η basic πως θα έμενε ανοιχτό το μαγαζί.

ΑΝ ειναι στην δύση... αν είναι στα βαθη της Κίνας εις τους ορχεις τους

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kami said:

ΑΝ ειναι στην δύση... αν είναι στα βαθη της Κίνας εις τους ορχεις τους

Σε αντοιστοιχα σκηνικά με Warhammer recasters, που δεν είναι διαφορετικής τάξης μεγέθους μπίζνα από τις ρετρό φανέλες ομάδων από το τρίτο σκαλί της Ευρώπης, κλείνανε και Κινέζους και Ρώσους και Ουζμπέκους. Την στιγμή που τα λεφτά που ζητάν οι δικηγόροι γίνονται λιγότερα από το χαμένο κέρδος εξαιτίας του πειρατή πέφτει ξύλο.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stylianopoulos said:

Μαγική ..

FB_IMG_1714144288397.jpg

Στυλ όταν είδα αυτή τη φώτο ξέρεις τι σκέφτηκα ? Ότι αυτή έπρεπε να είναι δίπλα στους αρχηγούς στο μουσείο και όχι ο Μανταλος . Αυτός έγινε σύνθημα και αυτός δέθηκε όσο κανένας άλλος τη τελευταία 20ετια με το κόσμο και με την ομάδα .  Δεν είναι μόνο η φανέλα αλλά η έκφραση του είναι όλα τα λεφτά . 

  • Δικεφαλάκι 11
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/26/2024 at 10:48 AM, Antiviosis21 said:

Φαίνεται λίγο περίεργο το σαιτ. Έχει για πληρωμή μόνο paypal και γενικά 0 στοιχεία διευθύνσεις κλπ. Δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι αλλά να το έχει το νου του όποιος παραγγείλει.

Είναι φτιαγμένο με shopify το site για αυτό είναι λίγο αματερια. Εφοσον είναι shopify μου φαίνεται απίθανο να μην λάβεις. Το θέμα είναι τι θα λάβεις. Ας βάλουμε από 1 ευρώ τα μέλη εδώ να παραγγείλει ένας να δούμε 😁

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×