Jump to content

ΑΕΚ πόνος φτώχεια προσφυγιά


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

21 minutes ago, mobster21 said:

Άρα? Μπούλο ο Μελ?

Εμενα προσωπικα δεν με χαλαει και να εξαφανιστει αυριο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, 1989 generation said:

Να σου έχει φέρει πρωτάθλημα μετά από 24 χρόνια, να σηκώνει και ένα γηπεδάκι και να λες ότι έχει μηδενίσει την ΑΕΚ, ε είναι λίγο υπερβολικό.

Το '13 δεν είδα πάντως κανέναν να του λέει να μην μπει στη ΑΕΚ. Μετά από ένα Πρωτάθλημα και ένα "Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια" όλα είναι διαφορετικά. 

Κι εγώ έχω απαιτήσεις πρωταθλητισμού κάθε χρόνο και θέλω να βλέπω την ΑΕΚ ΠΟΛΥ ψηλά αλλά να είμαστε κάπου ρεαλιστές. Μιλάμε για ένα κλαμπ που πριν μερικά χρόνια διαλύθηκε και έπαιζε με την Τριγλία στην Ραφήνα. 

Αν θα μπορούσε να κάνει περισσότερα? Ε προφανώς. Αν έχει κάνει λάθη? ΠΟΛΛΑ. Απλά ο ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣ και η ΥΠΕΡΒΟΛΗ είναι στοιχεία του DNA μας που κάποια στιγμή χρειάζεται να τα ξεριζώσουμε από την ρίζα. 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Να ναι καλά ο άνθρωπος και να ζήσει 100 χρόνια και ακόμα περισσότερα και τον ευχαριστούμε για το γήπεδο προπονητικό που δεν θα γινόταν χωρίς τη συμβολή του ( το πρωτάθλημα ήταν έργο άλλων) αλλά το θέμα είναι τα κολλήματα του και η τσιγκουνιά του και είναι αξιομνημονευτα και επειδή πλέον μπλέκεται στα πάντα αφήνει το αποτύπωμα του όπως κλείσιμο των ακαδημιών, κλείσιμο του εμπορικού κομματιού, παζάρια στα πάντα τόσο που δεν τον νοιάζει να χαθούν στόχοι και να ξενερώσει το σύμπαν και το προπονητή  κτλ 

Οκ το καταλαβαίνω είναι δική του η ΑΕΚ και πλέον είναι ένα πορτοφολι το δικό του και της ΑΕΚ αλλά δεν νιώθει? Δεν βλέπει ότι ο κόσμος ξενερώνει? Δεν το ενδιαφέρει? 

Στη περίπτωση του λουτσεσκου το είπε δεν ενδιαφέρεται για τη γνώμη του κόσμου κάτι που ήταν τραγικό σαν παραδοχη αλλά σύγχρονος εξήγησε και πολλές από τις αποφάσεις του δλδ το ενδιαφέρων είναι μόνο στο πορτοφόλι και όχι στο κόσμο. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mobster21 said:

Το '13 δεν είδα πάντως κανέναν να του λέει να μην μπει στη ΑΕΚ. Μετά από ένα Πρωτάθλημα και ένα "Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια" όλα είναι διαφορετικά. 

Κι εγώ έχω απαιτήσεις πρωταθλητισμού κάθε χρόνο και θέλω να βλέπω την ΑΕΚ ΠΟΛΥ ψηλά αλλά να είμαστε κάπου ρεαλιστές. Μιλάμε για ένα κλαμπ που πριν μερικά χρόνια διαλύθηκε και έπαιζε με την Τριγλία στην Ραφήνα. 

Αν θα μπορούσε να κάνει περισσότερα? Ε προφανώς. Αν έχει κάνει λάθη? ΠΟΛΛΑ. Απλά ο ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣ και η ΥΠΕΡΒΟΛΗ είναι στοιχεία του DNA μας που κάποια στιγμή χρειάζεται να τα ξεριζώσουμε από την ρίζα. 

 

To 13 τον παρακαλούσαν όλοι. Δυστυχώς, εκεί είχε φτάσει η ομάδα. Από εκεί και πέρα, μιλάμε και για ένα club που παρακαλόυσε τον Καμάρα και το Βεντούρη να της δώσει γήπεδο για να παίξει, έψαχνε παραμονές ευρωπαικού αγώνα να βρει έδρα, και κατέληξε κάποια περίοδο στα Λιόσια με τις τσίγκινες εξέδρες, επειδή μόνο εκεί μας δεχόντουσαν. Επιπλέον, παρακαλάγαμε μετά και τη διοίκηση του ΟΑΚΑ να μη μας διώξει επειδή χρωστάγαμε μισθώματα, τότε που μας λέγανε για Βιντιάδηδες και Κοζώνηδες. Η ίδια ομάδα που πλήρωνε ενοίκιο για το ημιτελές προπονητικό της στα Σπάτα στο Νοτιά. Αλλά εκείνος ήταν ευεργέτης, ο τωρινός είναι λαμόγιο. Και το να λέμε ότι έπεσε ένα ρολό στην Τούμπα και πήραμε πρωτάθλημα, δε μειώνει το Μελισσανίδη, αλλά την ομαδάρα που είχαμε εκείνη τη χρονιά και δεν κόλωνε πουθενά. Ναι, ένα σωρό λάθη έχει κάνει, ναι, καφενείο είμαστε 2 χρόνια τώρα, αλλά σε σχέση με ότι έχει περάσει από την ΑΕΚ τα τελευταία 30 χρόνια είναι μακράν ο πιο επιτυχημένος και θα αφήσει και παρακαταθήκη ένα γήπεδο. Για το οποίο τον παρακαλάγαμε το 13, και τώρα του τη λέμε κιόλας επειδή δεν τα πλήρωσε όλα μόνος του αλλά έβαλε και η περιφέρεια και έσοδα της ομάδας (που ο ίδιος είχε φτιάξει) από το cl. Τα ίδια κάναμε και με το Ντέμη, τότε παίζαμε καλό ποδόσφαιρο αλλά κράζαμε γιατί δεν παίρναμε τίποτα και μιλάγαμε για αμετόχους, γενικώς πάντα κάτι πρέπει να πούμε όλοι εμείς οι αλάνθαστοι.

Link to comment
Share on other sites

Ο υποτιθεμενοσ μηδενισμός δλδ σε τι ακριβώς επηρεάζει την ομάδα; 
 

Δεν τον αφήνουμε να σκεφτεί καθαρα γιατί βλεπει τα post στο ΚΜ κι ένα δυο πανιά που σηκώθηκαν; 
 

Όχι τίποτε άλλο. Αν είναι να ξέρουμε να του τουρλώσουμε κι άλλο τον κωλο σαν οργανισμος. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, nikos said:

Ο υποτιθεμενοσ μηδενισμός δλδ σε τι ακριβώς επηρεάζει την ομάδα; 
 

Δεν τον αφήνουμε να σκεφτεί καθαρα γιατί βλεπει τα post στο ΚΜ κι ένα δυο πανιά που σηκώθηκαν; 
 

Όχι τίποτε άλλο. Αν είναι να ξέρουμε να του τουρλώσουμε κι άλλο τον κωλο σαν οργανισμος. 

Νίκο συζήτηση κάνουμε. 

Τί σχέση έχει η πραγματικότητα με το τί γράφουμε εδώ μέσα 20-30 άτομα? Δεν καταλαβαίνω γιατί το γράφεις ξανά και ξανά αυτό.

Μιλάμε καταθέτοντας απόψεις που μπορεί να είναι διαφορετικές. Οκ. Δεν τρέχει κάτι, ούτε επηρεάζουμε τίποτα. 

Και δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που να λέει ότι όλα καλά. Η διαφορά που βλέπω εγώ έχει να κάνει με την κριτική και τα όριά της. Δεν σημαίνει ότι κάτι είναι σωστό και κάτι άλλο είναι λάθος. Ο καθένας έχει την οπτική του. Υγιές ότι αποτυπώνονται διαφορετικές απόψεις χωρίς ακρότητες. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mobster21 said:

Νίκο συζήτηση κάνουμε. 

Τί σχέση έχει η πραγματικότητα με το τί γράφουμε εδώ μέσα 20-30 άτομα? Δεν καταλαβαίνω γιατί το γράφεις ξανά και ξανά αυτό.

Μιλάμε καταθέτοντας απόψεις που μπορεί να είναι διαφορετικές. Οκ. Δεν τρέχει κάτι, ούτε επηρεάζουμε τίποτα. 

Και δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που να λέει ότι όλα καλά. Η διαφορά που βλέπω εγώ έχει να κάνει με την κριτική και τα όριά της. Δεν σημαίνει ότι κάτι είναι σωστό και κάτι άλλο είναι λάθος. Ο καθένας έχει την οπτική του. Υγιές ότι αποτυπώνονται διαφορετικές απόψεις χωρίς ακρότητες. 

Θέλω να πω ότι η αποψη που κάποιοι μπορεί να την θεωρείτε υπερβολικη η μηδενιστική κλπ είναι μια αποψη παντως. Και προφανως δεν είμαστε συνεννοημένοι ένα σωρο νοματαίοι να έχουμε τετοιες απόψεις, άρα πραγματι αυτή είναι η αποψη μας και δεν αλλάζει.

Αφου λοιπόν συμφωνουμε ότι αυτή η αποψη δεν κάνει κακό στην ομάδα γιατί λες/λέτε κάποιοι  ότι πρέπει να σταματήσουν οι μηδενισμοί κλπ; Επειδή ενοχλει την δικη σας ψυχολογία; Άλλος λόγος δεν έχει απομείνει.

Εκεί είναι η ένσταση μου. Εγώ πχ δεν έχω γράψει ποτέ «μην είστε τόσο θετικοί», επειδή εγώ δεν είμαι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η άποψη του καθενός για εμένα είναι σεβαστή. Και το εννοώ. Απλά υπάρχουν πάντοτε διαφορετικές οπτικές.

Το γεγονός ότι ο Μελισσανίδης αποδεδειγμένα δεν είναι ικανός να δημιουργήσει ένα επιτελείο με σοβαρούς ανθρώπους που θα στηρίξει και δεν φαίνεται διατεθειμένος να ρίξει τρεις μήνες πίσω το γήπεδο για να φέρει δύο παίχτες που θα κάνουν την διαφορά δεν μου δίνει ΕΜΕΝΑ το δικαίωμα να μηδενίσω την συνεισφορά του στο πρωτάθλημα του 2018 και στο έργο που θα αφήσει στην Νέα Φιλαδέλφεια και στα Σπάτα. 

ΠΡΟΦΑΝΩΣ θέλω την ΑΕΚ να πρωταγωνιστεί. Και ΜΑΛΛΟΝ παίζει να ήμουν ο πρώτος ή έστω από τους πρώτους που έγραψα ότι "αν είναι να διαλυθεί η ΑΕΚ όταν φύγει, ας γίνει" αλλά δεν μπορώ να μην σταθώ και στα έργα του. Όταν πριν από αυτόν ψάχναμε τον προδότη να πληρώσει τις βενζίνες και ψάχναμε να δούμε αν χωράμε στον ΟΔΔΥ.

Δική μου άποψη ότι η κριτική που ασκείται να γίνεται με γνώμονα το σύνολο του έργου του και όχι ΜΟΝΟ για τις ΚΑΚΙΣΤΕΣ επιλογές του στην στελέχωση του τμήματος, για τις οποίες μάλιστα η πλειοψηφία χειροκρότησε με θέρμη πολλές φορές.

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει για μένα είναι απλά τα πραγματα.

Ειναι πολύ περιορισμένων δυνατοτήτων ουσιαστικα μονο το γήπεδο και την βελτιωση του προπονητικού  μπορεί να κάνει και αυτά με υποσημειώσεις και αστερίσκους και να δούμε πού θα ανήκουν και υπο ποιους όρους γιατί δεν τα έφτιαξε με τα λεφτα του τα περισσότερα.

Στο αγωνιστικό γενικά είναι φτωχός συγγενής  και τέτοιος θα παραμείνει μέχρι την μερα που θα φύγει.

 

υγ. Τα έχω πάρει απόφαση τα παραπανω, αυτό που με εξοργίζει είναι η κουτοπονηριά, το δούλεμα στον κόσμο και η πλήρης ανοργανωσιά λες και δεν έχει διοικησει ποτέ ούτε μπακάλικο στην ζωή του 

Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2021 at 12:45 PM, stavros 9-11 said:

Επίσης, χωρίς να αντιτίθεμαι σε αυτά, διότι με αυτά μεγαλώσαμε και με αυτά γίναμε ΑΕΚ σε τελική ανάλυση, να πω ότι μεγάλο κακό κάνει αυτή την περίοδο και η λεγόμενη "σχολή Χατζηχρήστου".

Πριν με φάτε, εννοώ ότι ο λαός της ΑΕΚ μαζί με την αγαπημένη μας ΠΑΕ, έχει πάρει όλα αυτά τα ρομαντικά του Αρχηγού και τα γάμησαν απ' τα ρουθούνια.

Εκτος αν πιστεύετε ότι κάτι μαλακίες τύπου "είναι διαφορετικό να είσαι ΑΕΚ" είναι εμπνεύσεις του Νικολαιδη. Ο φουκαρας ο Χατζηχρήστος βεβαια, αυτά τα έλεγε σε περιόδους που η ΑΕΚ έριχνε και κάναν πούτσο, είχε και 3-4 γαμιαδες να παίζουν με τη φανέλα της.

Κάποια στιγμή γεμίσαμε αδερφαρες, γίναμε ρεζίλι των σκυλιών στο πρωτάθλημα και εκεί... Διαφορετικότητα και "ΑΕΚΑΡΑ ΕΝΩΣΙΣ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ".

Ε μαλακα Χατζηχρήστο, είσαι η σημαντικότερη μορφή της ιστορίας της ΑΕΚ, αλλά σκατα τα έκανες κι εσύ. Που να 'ξερες βέβαια..

Καταλαβαίνω τον τρόπο που τα λες. Αλλά με αυτά μεγαλώσαμε. Αυτά ακούσαμε και αυτά ερωτευτήκαμε. Για αυτό και αγαπήσαμε τότε την ΑΕΚ περισσότερο από οτιδήποτε. Δεν θα αλλάξει αυτό μέσα μου. Μπορούμε να πάμε παρακάτω κρατώντας όσα μας διαφοροποιούν από τα άλλα κλαμπ, έχοντας όμως προσαρμοστεί στις απαιτήσεις της εποχής. Σε αυτό συμφωνούμε. Και δυστυχώς δείχνει η εποχή να μας έχει ξεπεράσει κατά πολύ. Αλλά από εκεί και πέρα θα μου δώσετε το δικαίωμα να συνεχίσω να επηρεάζομαι από συναισθήματα που προκαλούνται από το παρελθόν. Δεν είμαι οπαδός του παρελθόντος αλλά μπορούμε να στηρίξουμε το μέλλον μας πάνω σε αυτό. Κι αν με ρωτήσεις ΟΧΙ δεν θα έκανα πολεμίστρες και Μουσείο Πολιτισμού στην Νέα Φιλαδέλφεια. Αλλά τον Μπάρλο θα τον έκανα ΑΓΑΛΜΑ έξω από την θύρα 21. Τον Μαύρο έξω από την 9. Τον Παπαϊωάννου έξω από την 10. Και τον Νεστορίδη έξω από την 11. Με αυτά μεγαλώσαμε. Και αυτά θα ήθελαν να δουν όλοι όσοι δεν θα προλάβουν το γήπεδο εκεί που θέλαμε να γίνει ξανά (πατέρα με διαβάζεις από εκεί ψηλά?)

Το γεγονός ότι θέλουμε να προχωρήσουμε στο μέλλον δεν σημαίνει ότι πρέπει να μηδενίσουμε και να ακυρώσουμε το παρελθόν μας. Ούτε όμως και να ζούμε για ΠΑΝΤΑ σε αυτό.

ΜΟΝΟ ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

να προσθεσω και εγω οτι σε αυτο το κλιμα της καζαντζιδοποιησης λατερνα και φιλοτιμο σκεφτομαι αν μας βρηκε ο μελλισαν ή τον βρηκαμε εμεις . οι γαβρος μεσα στην παπαρολογια τους εδω και χρονια εχουν παρει χαμπαρι την νοοτροπια μας και μας καβαλανε 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πιστεύω ότι εξίσου ή μάλλον περισσότερο γραφικός από μας είναι ο γαύρος και ο κόσμος του, και ότι μια χαρά κλάψες ήταν όταν δεν έπαιρναν τα πρωταθλήματα στα δικά τους πέτρινα που τους έφταιγε πότε η άδικη διαιτησία και πότε το παρασκήνιο του σατανικού Βαρδινογιάννη και του πασοκτζη Γιδόπουλου ή του λαμογιού μελισσανίδη που "έλεγχαν" τα κέντρα αποφάσεων.  Εδώ πρόσφατα έχασαν δυο πρωταθλήματα μετά από 7 συνεχόμενα και καμιά εικοσαριά χρόνια κυριαρχίας και άρχισαν τα περί αδικημένου θρύλου, που πολεμάει ο υποχθόνιος σύριζα.  Το διαχρονικό πρόβλημα της ΑΕΚ είναι απλά ότι ως λιγότερο δημοφιλής ομάδα του ποκ, πιο δυσκολα προσελκύει ιδιοκτήτες με μεγάλη οικονομική άνεση, κάποιες φορές αυτό το πρόβλημα ξεπερνιέται αλλά τις περσσότερες όχι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε μπερδέψει το γραφικο οπαδισμο με την λειτουργία μιας ποδοσφαιρικής εταιρίας, μου φαίνεται. Αν γουστάρει ο οπαδός ας παίζει σε λουπα το κλάμα του Σεραφιδη και τα άπαντα Χατζηχρήστου. Η εταιρεία είναι άλλο πράγμα. Για να προλάβω και κάποιους η ΠΑΕ ΑΕΚ δεν είμαστε εμείς. Η ΠΑΕ ΑΕΚ έχει μετοχολόγιο, έχει στελέχη  επαγγελματίες ποδοσφαιριστες και έχει ως στόχο την ανάπτυξη/κέρδος. Η ΠΑΕ ΑΕΚ είναι ο Μελισσανίδης αυτή τη στιγμή, είτε μας αρέσει, είτε όχι. Αν ο Μελισσανίδης θέλει να το παίξει Παρασκευιατικη ρομαντιλα, να το κάνει στον ελεύθερο του χρόνο... και από ακροατήριο άφθονο. Δημιουργώντας όμως τις προϋποθέσεις και τις συνθήκες αυτές οι αγουρες βραδιές της Παρασκευής να περάσουν ως μάστερ πλαν, δείχνεις ότι εκτός από ανίκανος είσαι και εξέχοντας καριολης που παίζεις με το θυμικο των οπαδών. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

@Bukowski αυτά τα ωραία και ενδιαφέροντα για το πως θα γίνει mainstream η ΑΕΚ δεν τα αναλύεις στην παρέα μας.Γιατι;

Link to comment
Share on other sites

Μα εδώ μιλάμε ακόμα για στή-ρι-ξη λες και πρόκειται για στρατιωτική θητεία. Ένα μεγάλο κομμάτι του οπαδικού κόσμου έχει κατηχηθεί με ψυχανάλατους νεολογισμούς, υπολείμματα της δογματικής "Χατζηχρηστικής" πλευράς.  Οπότε, τα πιστοποιητικά οπαδικής νομιμοφροσύνης είναι η απόλυτη ασυνέχεια και έρχονται να αμφισβητήσουν όλους τους φυσικούς και μαθηματικούς κανόνες. Η κιτρινόμαυρη λογική είναι η νομιμοποίηση του παραλόγου. Ο ανορθολογισμός των Λιοσίων, πχ  εξαντλείται στο "Και εσύ που ήσουν;"  Πως να γίνει αλλιώς όταν τα αμοιβαδοειδή κύτταρα μας  πολεμούν κάθε τι που τα ξεβολεύουν από τα ευκολόφορετα τσιτάτα . Ο ΑΕκτζης παθαίνει βέρτιγκο με τις επιτυχίες. Την κρίσημη στγμή  έχει τις πιο λανθασμένες επιλογές,  στην διοίκηση, στην εξέδρα στο χορτάρι. Δεν είναι τυχαία η αλληλουχία της Λοκομοτίβ, της "ιστορίας από τη Πόλη" και του Μαρίνου Ουζουνίδη. Πριν φτάσουμε στην κατανόηση οφείλουμε να ξεκαθαρίσουμε το τι ακριβώς είμαστε.  Σύγχρονη ομάδα ή κάτι που θα σέρνει εις αει τους μύθους μας; Κάθε αποφασιστικότητα είναι και μια άρνηση, γιατί πως να το κάνουμε κάτι πρέπει να αφήσεις πίσω, να το αρνηθείς να τα καταστρέψεις για ένα βήμα μπροστά . Mainstream δεν θα γίνεις ποτέ έχοντας καλαντάρι οπαδικών υποχρεωσεων μακρύ. Πόσο μάλλον όταν απαιτείς από τον άλλον να πάρει την απαραίτητη τζούρα μιζέριας ακόμα και στις επιτυχίες σου. Κρατάς την μπάλα, γιατί χωρίς αυτή δεν υπάρχει ΑΕΚ και δίνεις προτεραιότητα εκεί που οι συνθήκες σου επιτρέπουν να πρωταγωνιστήσεις. Πλάθεις όλο αυτό με το αφήγημα "περνάω καλά στο γήπεδο".  Δεν με στέλνεις εξορία και μετά αναρωτιέσαι γιατί δεν πάω να δω  το Βραδυποριακός- Ταλαιπωριακός;   Δεν στήνεις παραγωγή με τον Νίκολας Κέιτζ της μπάλας και μετά απορείς γιατί δεν εκτιμάω το πηγαίο ταλέντο του ;  Ε κάπου να συνειδητοποιήσουμε ότι ο ανταγωνιστής σου είναι αποκλειστικά ο κακός εαυτός, μόνο που δεν ανταγωνίζεται αποκλειστικά τον καλό σου, αλλά και όλες τις υπόλοιπες  εναλλακτικές προτάσεις που έχεις για να περάσεις καλά τον ελεύθερο σου χρόνο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια σε έναν αγώνα δρόμου, είτε 100 μέτρων είτε μαραθώνιο, ένας θα νικήσει, ένας θα τερματίσει  δευτερος, ένας στην τρίτη θέση και πάει λέγοντας, ακόμα και αν όλοι έχουν την ίδια νοοτροπία μεταξύ τους. 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Αρχηγέ αξίζεις να μείνεις στην ΑΕΚ..... ΠΡΕΠΕΙ να μπεις στην Αγιά Σοφιά.... Μπράβο αρχηγε, έγινε το σωστό.... 2 χιαστούς έπαθες, πρέπει να μπεις στο νέο γήπεδο, που θα βρούμε άλλον Μάνταλο?? Θα φύγει ο Μάνταλος κ θα κλαίμε κλπ κλπ.... Σχόλια οπαδών της ΑΕΚ, για την παραμονή του Πετράκη. Σε κανένα τρίμηνο, θα αναρωτιούνται τι φταίει.... Ότι είστε μαλάκες, ποτισμένοι στον ραγιαδισμό κ στην γραφικότητα φταίει. Πως αξίζει να μείνει ο κυπελοκουβαλητής, ο πουτσοσυλλέκτης των ντέρμπι, ο άφαντος στα κρίσιμα ματς, ή κότα που δεν χτύπησε το πέναλτι με την Βελέζ? ΠΩΣΣΣ?? Ρε μαλάκες σας έχει καταφάει η λουζεριά κ η γραφικότητα. Θα κλαίτε μαζικά κάτω απ τα ιταλμπον μετά από άλλη μια αγωνιστική πούτσα κ θα λέτε, τουλάχιστον έγραψε το χωριό του προπάππου μου στον τοίχο ο πρόεδρος. Όσοι είχαν συγγενείς εκεί όσοι δεν είχαν, βαζελίνη για τον πόνο κ πάρε δώρο ένα κούρεμα στο παραδοσιακό κουρείο. ΕΣΕΙΣ επιλέγετε αυτή την ΑΕΚ, της ξεφτίλας, της γραφικότητας, της λουζεριάς. 

ΞΥΠΝΑ ΚΥΡ ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!

Βάλτε το όπου θέλετε το post αν δεν είναι για εδώ. Μάνταλε, εσύ βάλτο στον πάτο σου.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×