Jump to content

Poll μετονομασία βραβείου Μπακάκη 2021/22


nikos
 Share

Ονομασία βραβείου χειρότερου παίκτη   

48 members have voted

  1. 1. Πώς θέλετε να ονομαστεί το βραβείο;

    • Μπακάκη
    • Τσιντώτα
    • Λόπες
      0
    • Χνιντ
    • Σβάρνα
    • Κρισάντους
      0
    • Φουρτάδο
    • Ανέστη
    • Καπετάνου
      0
    • Μπουγαίδη
    • Φερούζεμ
    • Ραμπεσαντρατανά
    • Ενομπακάρε
    • Μπαμπούνσκι
      0
    • Πλατέλλα
      0
    • Γεωργέα
    • Αρκούδα
      0
    • Ενσιαμπαφούμου
      0
    • Λαγού
    • Βινίσιους
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ψηφίζουμε για μετονομασία. 
 

Μπηκαν κάποιοι νυν και πολλοι πρώην.

Βασικα κριτήρια στις επιλογές αν μας έσπασαν τα παπαρια, αν είχαν πιασάρικο όνομα ή και τα 2 μαζί. Αποφεύχθηκαν αρκετοι που μπηκαν και περυσι και δεν ψηφίστηκαν.

Επισης πλην κάποιων εξαιρέσεων αποφεύγονται οι περισσότεροι της τριετίας 2012/15.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic

Ψήφισα Μπουγαΐδη τιμής ένεκεν καθώς έκλεισαν 10 χρόνια από την υπογραφή του σε συμβόλαιο με την ομάδα. Αξίζει μνεία για μια σεζόν αυτός ο αμυντικός ογκόλιθος του ΠΑΟ Κουφαλίων. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Ψήφισα Μπουγαΐδη τιμής ένεκεν καθώς έκλεισαν 10 χρόνια από την υπογραφή του σε συμβόλαιο με την ομάδα. Αξίζει μνεία για μια σεζόν αυτός ο αμυντικός ογκόλιθος του ΠΑΟ Κουφαλίων. 

Δεν τα εμαθες?
Screenshot_3.jpg.caa6b2e603b04fe98fdd93e86f6d23f1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεωργεας γιατί this is AEK

Αμπαλιαση, κουταμάρα, ηλιθια φατσα, γιόμα που πσνηγυριζοταν σαν γκολ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα Μπακακη γιατί θέλω να καθιερωθεί στις συνειδήσεις μας και να γίνει σλανγκ όρος . Επίσης επειδή μου αρέσει πολύ το «Μπακακης ο Μπακακης» που είναι και ο κανόνας , μετά τα δύσκολα κυριακοβραδα που μας περιμένουν θα είναι μια ευχάριστη νότα . 

Link to comment
Share on other sites

Στράτος Σβαρνας γιατί είναι ο Στρατός ο Σβαρνας. 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τσιτώντας - Σβάρνας - Μάνταλος πρέπει όλοι να περάσουν τιμής ένεκεν απο την ονομασία του βραβείου

Link to comment
Share on other sites

Με καθαρα ποδοσφαιρικα κριτηρια ο χειροτερος παιχτης μας νομιζω ειναι ο Τσι. Οι αλλοι ειναι απλα για ξανθη καβαλημενοι και αντιπαθιτκοι. Ψηφισα Τσι.

Link to comment
Share on other sites

Σβάρνα Στράτο διαλέγω εγώ ξεκάθαρα γιατί ΚΑΙ αμπαλος είναι αλλά και πιστεύει πως είναι ο Μπαρέζι δημιουργώντας θέματα. 

Το χειρότερο είναι να νομίζεις πως είσαι μεγαλύτερος από την ΑΕΚ ,σε βγάζουν στο σφυρί δύο μήνες, δεν έρχεται ούτε καν πρόταση α λα Νεντελτσεάρου  για σένα ρε Στράτο..και μετά βλέποντας πως έρχονται καλύτεροι στη θέση σου ..βάζεις και  βύσμα φίλο σου να πιέσει καταστάσεις ψηλά γιατί αδικείσαι.

Αν μασήσει ο Μιλόγεβιτς από τέτοιες συμπεριφορές σαν του Σβάρνα θα το φάει το κεφάλι του.

  • Δικεφαλάκι 18
Link to comment
Share on other sites

Δάσκαλε σε ευχαριστώ. Θα επανέλθω με like μόλις ενεργοποιηθουν 

Link to comment
Share on other sites

Μπακάκης ξεκάθαρα. 

 

Δεν έχω δει παίχτη που να έχει χειρότερη υποδοχή σε κοντρόλ ή να είναι τόσο άμπαλος και να παίζει στις 2 πρώτες επαγγελματικές κατηγορίες. 

 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Stylianopoulos said:

και μετά βλέποντας πως έρχονται καλύτεροι στη θέση σου ..βάζεις και  βύσμα φίλο σου να πιέσει καταστάσεις ψηλά γιατί αδικείσαι.

Ο, τι καλύτερο έχω διαβάσει εδώ και καιρό. Βγάλε χολή για Τζαβέλα και Βρανιες Στράτο μου, τολμά αγοράκι μου, έλα να γελάσουμε. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Ο, τι καλύτερο έχω διαβάσει εδώ και καιρό. Βγάλε χολή για Τζαβέλα και Βρανιες Στράτο μου, τολμά αγοράκι μου, έλα να γελάσουμε. 

Τζαβελλας δεν του τρωει θεση. Με τους δεξιοποδαρους Βρανιες και Μητογλου θα κοντραριστει. Δυστυχως ειναι ηδη 4ος ατην ιεραρχεια με καθοδικες τασεις.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Τζαβελλας δεν του τρωει θεση. Με τους δεξιοποδαρους Βρανιες και Μητογλου θα κοντραριστει. Δυστυχως ειναι ηδη 4ος ατην ιεραρχεια με καθοδικες τασεις.

Ναι, τον έχει τον Βρανιες, ειδικά αν του κάτσει στα 4

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Ναι, τον έχει τον Βρανιες, ειδικά αν του κάτσει στα 4

Ουτε τον Μητογλου εχει. Με 1,95 υψος ειναι ξεκαθαρα φαβορι για παρτενερ του Τζαβελλα οταν ο Βρανιες δεν θα μπορει (δηλαδη ποτε).

Link to comment
Share on other sites

  • nikos locked this topic
  • nikos unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×