Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

Είναι κριμα να μην δούμε φέτος τι μπορούμε να πετύχουμε, σε περίπτωση που αποφασίσουν να κάνουν εκπτώσεις σε ελλείψεις. Το ποδόσφαιρο τιμωρεί τα πολύ απλά λάθη. Ο Χατζισαφι είναι στοίχημα. Ο Μιται άγουρος. Δεν γίνεται να παιξεις 10-15 αγώνες φωτιά μέσα στη σεζόν κάνοντας το σταυρο σου από τα αριστερά. Έλεος βρε καθίκια μας έχετε βγάλει την ιλαρά. Καλύψτε όλα τα κενά και αφήστε τις εκπτώσεις 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tarasfw said:

Ο Λόπες είναι ακόμα στην ομάδα;

Το πιασες κατευθείαν τι θά γίνει 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
Just now, Araujo21 said:

Παρρας ανεβαινει 1η ομαδα

Να τη και η αλλη μεταγραφη.αλλαζει τα 12/11 ο μπαρμπας,σαρωνει.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nikos said:

Θλάση ο Χατζισαφι λέει 

2/2 ο Γεωλογος, μια με τους γιατρους μια με τον Χατζισαφί.

Τι θα γινει ρε μουνοπανα θα φέρετε καναν αθλητη γαμω το σπίτι σας? Έχουμε ξαφνικά έλλειψη αριστερου μπακ, αναπληρωματικού δεκαριού, 8αριού και αναπληρωματικού αριστερού χαφ, συν όλα τα αλλα κενα, μόνο και μόνο απο τον τραυματισμό του Ιρανικού σουγιά, που είναι σαν ελβετικός σουγιάς αλλα αντιγια πολλαπλα εργαλεία εχει πολλαπλές θέσεις που καλύπτει.

Αιντε Παπαδημητρίου αγόρι μου αστην λίστα με τους γιατρούς και πιαστην λιστα με τους παίκτες, φέρε έναν "Γιακουμπ" στα χαφ να στρωσει η ομάδα

Link to comment
Share on other sites

Χατζησαφι αντικαταστατης Τσιγκρινσκι. Γιαυτο φοραει απο πανω μεχρι κατω κολαν και ισοθερμικα

Link to comment
Share on other sites

Να δείτε που οι δύο κόπροι που κρύβονται, θα φύγουν κάνα δυο μέρες πριν λήξουν οι μεταγραφές, και μετά δε θα προλαβαίνουμε να πάρουμε παίχτες.....θα σκάσει από στενοχωρια ο κυρ Μίμης

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ: Θλάση στον αριστερό προσαγωγό ο Χατζισαφί

Αφου δεν εχει και στα χερια κολαν παλι καλα,. Ενα μηνα αναμονης για να μεινει αλλο εναν μηνα εκτος λογω θλασης. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Skepastos said:

Το πιασες κατευθείαν τι θά γίνει 

κάτσε μην δούμε Μιχάλη Μπακάκη  αριστερα στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

Ο Παρράς κ ο.... φουκαράς reload.... πάρτε παίκτες μωρέ, αφού το βλέπετε πρώτον ότι υπάρχουν κενά κ δεύτερον οι άλλοι 2 έχουν τα θέματα τους. Άντε καμάρια μου ελεύθεροι, δανεικοί με μεταγραφή, φέρε έναν ακόμη εξτρεμ, ένα 8-10 κ ένα αριστερό μπακ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αν πάρουν τους 3 κ είναι κ ποιοτικοί η ομάδα-που θα χρειαστεί χρόνο να δέσει- θα είναι σχεδόν έτοιμη για να την πεις πρωταθληματική, θα χρειαστούν 2-3 κινήσεις ακόμη καλές κ 1-2 αναπληρωματικών κ να φύγει το παρεάκι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Αν πάρουν τους 3 κ είναι κ ποιοτικοί η ομάδα-που θα χρειαστεί χρόνο να δέσει- θα είναι σχεδόν έτοιμη για να την πεις πρωταθληματική, θα χρειαστούν 2-3 κινήσεις ακόμη καλές κ 1-2 αναπληρωματικών κ να φύγει το παρεάκι. 

Αρκεί να μη διώξει τους ικανούς, μπορεί να το κάνει αυτός

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τιγρη αν θελεις ευρωπη στην Αφια Σοφια πρεπει να παρεις οσους λειπουν. Κριμα νεο γηπεδο να μην ακουστει υμνος  

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tarasfw said:

Αρκεί να μη διώξει τους ικανούς, μπορεί να το κάνει αυτός

Εδώ έχεις πολλά δίκια.

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε έστω τον Κατράνη, Έλληνας, ελεύθερος από αυτά που γουστάρεις τίγρη, να έχουμε κ την αγωνία αν θα καλυφθεί η θέση κλπ. αλλά είναι αριστερός μπακ.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως ο τραυματισμός του πολυεργαλείου να μας βγει και σε καλό.... Ο μόνος τρόπος για να πάρουν παίκτη δυστυχώς είναι αυτός... μπάρμπα βγάλε τις επιταγές από τα συρτάρια...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Πάρτε έστω τον Κατράνη, Έλληνας, ελεύθερος από αυτά που γουστάρεις τίγρη, να έχουμε κ την αγωνία αν θα καλυφθεί η θέση κλπ. αλλά είναι αριστερός μπακ.

Εγω Κατρανη θα επαιρνα. Απο τα λοιπα πουλια καλυτερος ειναι

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μας κατάντησε να του ζητάμε τον Κατράνη λες και είμαστε τίποτα ζητιάνοι. Εμένα το παιδί δεν μου γεμίζει το μάτι. Έμεινε στάσιμος; Δεν ξέρω, αλλά με 9 ασίστ στα 5 χρόνια που παίζει μπάλα επαγγελματικά δεν νομίζω ότι είναι αυτό που ψάχνουμε. Η ΑΕΚ εφόσον πιστεύει στο Μιται πρέπει να βρει ένα αριστερό μπακ 28 χρόνων έτσι ώστε σε 2-3 χρόνια που θα είναι ετοιμος ο πιτσιρικάς, να περάσει σε δεύτερο ρόλο. 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ακόμα και φέτος που γίνονται προσθήκες και προσπαθειες για κάποιους παίχτες,τη βασική περυσινη πληγή, την άμυνα, δεν την έχουμε κλείσει...... αριστερά ξεφραγο αμπέλι και δεξιά έχουμε μόνο βασικό....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για το off topic αλλα τι μαλακιες γραφουν οι αρδ μας?

εμεις δηλ ποσους θα εχουμε? 

 

Screenshot_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×