Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

Tο θέμα είναι να προχωράνε οι υποθέσεις να κλείσει το ρόστερ να ξέρει κ με τι υλικό θα δουλέψει ο Σέρβος.

Το ότι χάρηκε με την αναβολή του πρωταθλήματος λέει πολλά.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μεταφέροντας τις τελευταίες πληροφορίες για τα μεταγραφικά ζητήματα της ΑΕΚ ο Κώστας Κετσετζόγλου στον «αέρα» του bwinΣΠΟΡ FM 94,6 ανέφερε ότι δεν υπάρχει ενδιαφέρον για τους Ελίασον και Φάλκε. Μάλιστα, εξήγησε, για την περίπτωση του άσου τις Νιμ, ότι από την Ένωση αναζητείται ένας παίκτης που θα αποτελέσει μια καλή εναλλακτική λύση, καλύτερη από τις υπάρχουσες.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, nedved21 said:

Ο Ποντενσε ειχε ερθει με 400κ μισθο και εφτασε στα 600κ πριν πουληθει 19εκ.

Οι Ρετσος-Τσιμικας-Μανωλας-Σαμαρης που φυγανε με 22-14-13-8 αντιστοιχα, κανεις τους δεν εφτασε ουτε το 1εκ στον γαυρο. Συγκεκριμενα οι Ρετσος-Τσιμικας-Σαμαρης ειχαν μισθους Μπακακη.

όλοι αυτοί που γράφεις έκαναν αναπροσαρμογη συμβολαίου 1 με 2 φορές με τον γαυρο. 

ο Ποντενσε έπαιρνε 900+στο τελευταίο συμβόλαιο... 

σαμαρης ανανέωσε 1 χρόνο πριν πουληθει. όπως και οι περισσότεροι.... γενικα αν ψάξεις ο γαυρος κάνει πολύ γρήγορα αναπροσαρμογη στους παιχτες του... για αυτο και τους πουλάει... 

Link to comment
Share on other sites

O τραγιάσκας γράφει ότι η ΑΕΚ έχει πει στον Εντσαμ ότι αν δεν βρεθεί αυτό που ψάχνει σε ανώτερο πρωτάθλημα η πόρτα της ομάδας είναι ανοικτή.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Σορυ κιολας,σε θεματα πωλησεων παικτων συγκρινουμε τον noor1 που ντηλαρει με ραιολα,μπενφικες και λοιπα πλυντηρια,βαζει το προιον στην βιτρινα του τσουλου ειτε γιουροπα,με τον κατσαπλια τον μπαρμπα μιμη που ψωνιζει απο ουρφες,ιραν ιρακ καμποτζη βιετναμ και δεν μπορει να σπρωξει ντατσενκους και σιμαους ενω κανει εκτακτες εμφανισεις στην ευρωπη με περιορισμενο αριθμο παραστασεων;

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, billy21 said:

O τραγιάσκας γράφει ότι η ΑΕΚ έχει πει στον Εντσαμ ότι αν δεν βρεθεί αυτό που ψάχνει σε ανώτερο πρωτάθλημα η πόρτα της ομάδας είναι ανοικτή.

Ναι αλλα το 21 το δωσαμε πλεον. Δεν εχει νουμερο πλεον για τον Εντσαμ

Link to comment
Share on other sites

«Θα μπορούσα να πάρω υψηλούς μισθούς στη Σαουδική Αραβία και το Κατάρ. Επίσης η Ράγιο Βαγιεκάνο μου έδωσε την ευκαιρία να αγωνιστώ στη La Liga αλλά στην ηλικία που είμαι δεν μπορώ να παλεύω για να μην υποβιβαστεί η ομάδα.

Η Μάλαγα ήθελε να ξεκινήσει μαζί μου ένα τριετές πρόγραμμα για να επιστρέψει στην πρώτη κατηγορία. Αμφιβάλλω για το χρονικό διάστημα και αποφάσισα να αγωνιστώ σε πρωτάθλημα στο υψηλότερο επίπεδο.

Η ΑΕΚ έψαξε για έμπειρους ηγέτες και είναι ένας λόγος που απευθύνθηκαν σε μένα. Ο Βλάνταν Μιλόγεβιτς είπε ότι δεν ανησυχεί για την φυσική μου κατάσταση γιατί με έχει δει να τρέχω 10 χιλιόμετρα ανά αγώνα, δυο φορές την εβδομάδα. Είμαι σε καλή κατάσταση»

Νορντιν Αμραμπατ 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, goku21 said:

όλοι αυτοί που γράφεις έκαναν αναπροσαρμογη συμβολαίου 1 με 2 φορές με τον γαυρο. 

ο Ποντενσε έπαιρνε 900+στο τελευταίο συμβόλαιο... 

σαμαρης ανανέωσε 1 χρόνο πριν πουληθει. όπως και οι περισσότεροι.... γενικα αν ψάξεις ο γαυρος κάνει πολύ γρήγορα αναπροσαρμογη στους παιχτες του... για αυτο και τους πουλάει... 

Ο Σαμαρης ανανεωσε οταν γυρισε απο δανεισμο στον Πανιωνιο και ειχε μισθο ισως και μικροτερο του Μπακακη.

Για τα συμβολαια του Φορτουνη και του Βαλμπουενα οι γαυροι ΑΡΔ κανουνε σημαια τα ποσα, για τους παικτες που σου ανεφερα δεν θα βρεις πουθενα να μιλανε για το ακριβες ποσο.

Και οχι, ο γαυρος δεν τους πουλαει επειδη κανουν ανανεωση, τους πουλαει γιατι ειναι καλοι παικτες.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

10 χλμ, ανά αγώνα, δύο φορές την εβδομάδα, ηγέτης.... Αυτά τα κάνει και ο Πέτρος, ρε. Γι αυτό του δώσαμε το περιβραχιονιο. Και ειναι  και καλό παιδί. 

Link to comment
Share on other sites

O Ποντένσε δεν θα ερχόταν ποτέ στον γαύρο αν δεν είχε γίνει ότι είχε γίνει στα αποδυτήρια της Σπόρτινγκ. Ο τύπος ήταν παικταράς κ απλά ο Βαγγέλας πήρε το ρίσκο να τον φέρει ως ελεύθερο ενώ υπήρχε ακόμη διαμάχη με την ομάδα του, καμία άλλη ομάδα προφανώς δεν έπαιρνε τέτοιο ρίσκο κ απλά δικαιώθηκε φτάνοντας σε συμβιβασμό με την πρώην του ομάδα σε ένα ποσό πολύ μικρότερο της αξίας του παίκτη. Δεν νομίζω σε άλλη περίπτωση ο συγκεκριμένος ούτε καν να πέρναγε απ έξω απ το πρωτάθλημά μας, δεν δημιούργησε καμία αξία ο γαύρος στον παίκτη, αντε να την ανέβασε λίγο, ο παίκτης ήταν έτοιμος για καλύτερο πρωτάθλημα. Αυτά για τον Ποντένσε.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, billy21 said:

O τραγιάσκας γράφει ότι η ΑΕΚ έχει πει στον Εντσαμ ότι αν δεν βρεθεί αυτό που ψάχνει σε ανώτερο πρωτάθλημα η πόρτα της ομάδας είναι ανοικτή.

Επαναλαμβάνει και το ιστορικό όπως το είχε πει κι ο Κετσετζογλου (κυκλοθυμική στάση κλπ 😄)

 

https://www.sport24.gr/football/aek-giati-o-entsam-distazei-gia-tin-enosi-poy-einai-akoma-edo.9327378.html

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, tony_montana said:

Σορυ κιολας,σε θεματα πωλησεων παικτων συγκρινουμε τον noor1 που ντηλαρει με ραιολα,μπενφικες και λοιπα πλυντηρια,βαζει το προιον στην βιτρινα του τσουλου ειτε γιουροπα,με τον κατσαπλια τον μπαρμπα μιμη που ψωνιζει απο ουρφες,ιραν ιρακ καμποτζη βιετναμ και δεν μπορει να σπρωξει ντατσενκους και σιμαους ενω κανει εκτακτες εμφανισεις στην ευρωπη με περιορισμενο αριθμο παραστασεων;

Τόνυ εδώ έχει δώσει ο μπαοκ δύο παίχτες σε ομάδα Premier League τον τελευταίο χρόνο. Δεν λέει κάτι.

Από την στιγμή που βλέπουν potential και θεωρούν ότι μπορούν να δουλέψουν τον παίχτη, δεν υπάρχει κάτι άλλο παρά να βάλεις τιμή.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, nedved21 said:

Ο Σαμαρης ανανεωσε οταν γυρισε απο δανεισμο στον Πανιωνιο και ειχε μισθο ισως και μικροτερο του Μπακακη.

Για τα συμβολαια του Φορτουνη και του Βαλμπουενα οι γαυροι ΑΡΔ κανουνε σημαια τα ποσα, για τους παικτες που σου ανεφερα δεν θα βρεις πουθενα να μιλανε για το ακριβες ποσο.

Και οχι, ο γαυρος δεν τους πουλαει επειδη κανουν ανανεωση, τους πουλαει γιατι ειναι καλοι παικτες.

σίγα τους παίχτες.. όταν ο Σαμαρης τους ζήτησε το 600αρι του το έδωσαν... δεν ξεκίνησαν να τον κράζουν επειδή δεν ανανεώνει με 589....συμβόλαιο χειρότερο του μπακακη δεν θα χαν. ο οποίος μπακακης παίρνει όσα ο Γκαρσία... 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Araujo21 said:

«Θα μπορούσα να πάρω υψηλούς μισθούς στη Σαουδική Αραβία και το Κατάρ. Επίσης η Ράγιο Βαγιεκάνο μου έδωσε την ευκαιρία να αγωνιστώ στη La Liga αλλά στην ηλικία που είμαι δεν μπορώ να παλεύω για να μην υποβιβαστεί η ομάδα.

Η Μάλαγα ήθελε να ξεκινήσει μαζί μου ένα τριετές πρόγραμμα για να επιστρέψει στην πρώτη κατηγορία. Αμφιβάλλω για το χρονικό διάστημα και αποφάσισα να αγωνιστώ σε πρωτάθλημα στο υψηλότερο επίπεδο.

Η ΑΕΚ έψαξε για έμπειρους ηγέτες και είναι ένας λόγος που απευθύνθηκαν σε μένα. Ο Βλάνταν Μιλόγεβιτς είπε ότι δεν ανησυχεί για την φυσική μου κατάσταση γιατί με έχει δει να τρέχω 10 χιλιόμετρα ανά αγώνα, δυο φορές την εβδομάδα. Είμαι σε καλή κατάσταση»

Νορντιν Αμραμπατ 

Θα πάει καλά αυτός ο παίχτης. 

Επίσης έχω την αίσθηση ότι δεν θα βλέπουμε πολύ Μάνταλενα φέτος.

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, mobster21 said:

Τόνυ εδώ έχει δώσει ο μπαοκ δύο παίχτες σε ομάδα Premier League τον τελευταίο χρόνο. Δεν λέει κάτι.

Από την στιγμή που βλέπουν potential και θεωρούν ότι μπορούν να δουλέψουν τον παίχτη, δεν υπάρχει κάτι άλλο παρά να βάλεις τιμή.

δεν είναι τόσο απλό. 

επισης ο παο έχει δώσει έναν στην premier league. τον τζολη. ο άλλος ήταν ο γιανουλλης στην Β Αγγλίας. 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
38 minutes ago, nikos said:

Επαναλαμβάνει και το ιστορικό όπως το είχε πει κι ο Κετσετζογλου (κυκλοθυμική στάση κλπ 😄)

 

https://www.sport24.gr/football/aek-giati-o-entsam-distazei-gia-tin-enosi-poy-einai-akoma-edo.9327378.html

 Δλδ,αν δεν σου κατσει κατι,ειμαστε και μεις εδω,να ξεχαρμανιασεις.Αξιακος κωδικας παε (μπαρμπα),οχι μλκιες.

Link to comment
Share on other sites

Ωστόσο, ακόμα και αν γίνει το θαύμα και αποκλειστεί από το Champions League, η ομάδα της Μολδαβίας θα συνεχίσει στους ομίλους του Europa League. Ετσι, όπως και αν έχει, η ΑΕΚ θα εισπράξει ένα ποσό ως μπόνους. Η συμφωνία δανεισμού του Ελληνα γκολκίπερ από την Ενωση στην Σερίφ συμπεριελάμβανε χρηματικό μπόνους για τον Δικέφαλο σε περίπτωση που οι Μολδαβοί περάσουν στους ομίλους οποιασδήποτε διοργάνωσης.

Μάλιστα, ανάλογα με την διοργάνωση που θα προκριθεί, η ΑΕΚ θα πάρει ένα αντίστοιχο ποσό. Με την πρόκρισή της στο Champions League, ο Δικέφαλος θα βάλει στα ταμεία του ένα διόλου ευκαταφρόνητο ποσό.

 

Για να μην λετε οτι δεν τους κοβει στην ΠΑΕ,  καλη συμφωνια και μακαρι πωληση στην Γερμανια!!

Link to comment
Share on other sites

αυτά τα διολου ευκαταφρόνητα ποσα όταν τα βλέπω να τα γράφουν, αλλα να μην γράφουν νούμερα, παντα πιστευω ότι είναι 2 3 πεντοχίλιαρα μαξ. τα ιδια γραφουνε και όταν χαλαει μεταγραφη για οικονομικες διαφορές, "διόλου ευκαταφρόνητες"

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Araujo21 said:

«Θα μπορούσα να πάρω υψηλούς μισθούς στη Σαουδική Αραβία και το Κατάρ. Επίσης η Ράγιο Βαγιεκάνο μου έδωσε την ευκαιρία να αγωνιστώ στη La Liga αλλά στην ηλικία που είμαι δεν μπορώ να παλεύω για να μην υποβιβαστεί η ομάδα.

Η Μάλαγα ήθελε να ξεκινήσει μαζί μου ένα τριετές πρόγραμμα για να επιστρέψει στην πρώτη κατηγορία. Αμφιβάλλω για το χρονικό διάστημα και αποφάσισα να αγωνιστώ σε πρωτάθλημα στο υψηλότερο επίπεδο.

Η ΑΕΚ έψαξε για έμπειρους ηγέτες και είναι ένας λόγος που απευθύνθηκαν σε μένα. Ο Βλάνταν Μιλόγεβιτς είπε ότι δεν ανησυχεί για την φυσική μου κατάσταση γιατί με έχει δει να τρέχω 10 χιλιόμετρα ανά αγώνα, δυο φορές την εβδομάδα. Είμαι σε καλή κατάσταση»

Νορντιν Αμραμπατ 

ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙ. με καβλωσε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×