Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

Αν υπάρχει άλλη ομάδα που ενδιαφέρεται δυσκολεύουν τα πράγματα. Στην σημερινή ΑΕΚ έρχονται παίκτες που δεν έχουν μεγάλη ζήτηση. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Skepastos said:

Και μπάσιμο από άλλη ομάδα αποκαλύφθηκε προ ολίγου στο άρθρο του 365 για Ζουμπερ

Ελπιζω απλα να τα βγάζουν μονο και μονο για να αποκτήσει υπερηρωικες προεκτάσεις η μεταγραφη.

Link to comment
Share on other sites

Ο δικέφαλος παντως στο εξώφυλλο γράφει οτι τον πήραμε τον ελβετό

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ συζητούσε κάνα 2μηνο για τον Τάσο Μπακασετα από τον Πανιώνιο και το είχε κάνει σήριαλ, με ανατροπές, εξελίξεις, κορυφώσεις και τελικές ευθείες. Και νομίζετε τώρα ότι θα φέρει παίχτη από το εξωτερικό που αγωνίζεται και ανήκει σε κανονική ομάδα κι όλα αυτά εντός 3-4 ημερών. Ε λολ

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά τα ζούμε για μια μεταγραφή που ΟΛΑ είχαν συμφωνηθεί προφορικώς και έλειπαν μωρέ μωρέ μόνο οι τζιφρες. Ο μεγαλύτερος παρταολας της αγέλης των Γιουβαρλακιδων του ηλιακού συστήματος μας  πληροφορεί την μεγαλύτερη μάζα των χαχολων οπαδών του γαλαξια για τις ενέργειες της  μεγαλυτερης  μανιαμουνιστικης διοίκησης του σύμπαντος 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Geologos said:

Ελπιζω απλα να τα βγάζουν μονο και μονο για να αποκτήσει υπερηρωικες προεκτάσεις η μεταγραφη.

Ας έβαζαν το Γκοτζιλα όπως έκαναν οι Αμερικανοί παραγωγοί που γύριζαν την αργοναυτική εκστρατεία 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στους πιο ανθεκτικούς οπαδούς του πλανήτη. Ας κάνουμε μια προσευχή να πάει καλά το θρίλερ του Μπαναοτη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ανεξαρτήτως ΤΔ μεταγραφή που να μην μας βγάλει την ψυχή δεν έχει γίνει.Γιατι αραγε;

Link to comment
Share on other sites

Χα! Από το ρεπορτάζ του Γιουβαρλακι συμπεραίνω ότι  πεσαμε στο "12  και ούτε ένα τηλεφώνημα" οπότε  έφυγαν σουμπιτοι προς Αλεμανια για κλάψα μήπως και τον τουμπαρουν παλι. Από την άλλη, οι Γερμανοί έχουν τον πόνο τους με τον - ιτς, έχουν και τους Καιλες να διαπραγματευονται την περισσότερη ώρα από μόνοι τους 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, SpiRos said:

Ξέρω αυτά που έχει δείξει στην εθνική Ελβετίας. Παίχτης που παίζει στην άκρη του γηπέδου, καλή σέντρα, καλή τεχνική. Δεν πατάει περιοχή να βάλει γκολ, αλλά να δημιουργήσει ευκαιρείες. Δεν είναι παίχτης στο 3 του 4-2-3-1, δεν είναι επιθετικός, αλλά φυσικά δεν είναι και κεντρικός μέσος για το 4-3-3. Μπορεί να μας βγει και αριστερό μπακ όσο το σκέφτομαι. :D 

Kάθε ''δεν''...

και μαχαιριά..

Link to comment
Share on other sites

Αν φέρεις και τους δύο πάντως... παίζεις και ωραίο 3-5-2

Τριάδα στην άμυνα βράνιες λε ταλεκ Τζαβέλλα... σιμανσκι Γαλανόπουλος εντσαμ στο κέντρο.... Ζούμπερ γκαρσια στα πλάγια και αμραμπατ με ουχο μπροστά... μη μου δίνετε σημασία ονειρεύομαι εγώ...😀😀😀

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bad_habiT said:

Αν φέρεις και τους δύο πάντως... παίζεις και ωραίο 3-5-2

Τριάδα στην άμυνα βράνιες λε ταλεκ Τζαβέλλα... σιμανσκι Γαλανόπουλος εντσαμ στο κέντρο.... Ζούμπερ γκαρσια στα πλάγια και αμραμπατ με ουχο μπροστά... μη μου δίνετε σημασία ονειρεύομαι εγώ...😀😀😀

Πάντως ναι, για 3-5-2 ή συντηρητικό 4-5-1 είναι ο,τι πρέπει, απλά εκεί ακυρώνεις άλλους παίχτες στην 11άδα. 

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα ελπίζετε ε και συζητάτε και συστήματα? Κανα ξαδερφο του Μανταλου θα παρουμε και πολυ ειναι 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SpiRos said:

Πάντως ναι, για 3-5-2 ή συντηρητικό 4-5-1 είναι ο,τι πρέπει, απλά εκεί ακυρώνεις άλλους παίχτες στην 11άδα. 

Και σε παιχνίδια με κλειστές άμυνες μπορείς να παίξεις με γαλανόπουλο εντσαμ και σπυριαρη στο κεντρο...μισλεν με χατζισαφι αλλαγές για ζουμπερ γκαρσια.... το project μιται παει στη β... τάνκοβιτς να προσπαθήσει να ανέβει και να φάει τη θέση του σπυριαρη... μπακάκης με σακχοφ να κόβουν το γκαζόν στα Σπάτα...

Link to comment
Share on other sites

Καλα βασικος τ ης ελβετιας σεμας παιζει και στο 4 και στο 3 και στο 2 και απ τις δυο πλευρες

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το είδα κι εγώ. Έχουν παει για να ψήσουν τον παίκτη οι άλλοι εκεί, έτσι εξηγούνται ολα. Μπας και μας προτιμάει και πιέσει κι αυτος.

Καμια σχέση η εμπλοκή με τον άλλο αθλητή που μας έλεγαν χθες.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Με Ζούμπερ και κερασάκι Ν Τσαμ, νομίζω θα μαστε οκ, σε σχέση με τις προηγούμενες χρονιές τουλάχιστον. Αλλά όπως είπε και ο Μήτσακλας το θέμα μετά θα ναι να δεθουν μεταξύ τους οι νέοι παίκτες και να φτιάξουν ομάδα. 

Θα ηθελα κι ενα στοπερ ακομα 11αδας

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Ο κετσε ,απο τις παραλιες της ζακυνθου,ενημερωνεται και για τα μεταγραφικα της βενετσια; ωρε ,τι δημοσιογραφαρες εχουμε ....

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά φέτος πάει να μας στραβώσει μεταγραφή, μάλλον μας έχουν ματιασει 

Link to comment
Share on other sites

Έχουν ξοδέψει όλη την ενέργεια τους στο Ζουμπερ Κονε και Παπ και δεν θα έχουν για άλλη μεταγραφή. Ασε που θα έρθει πρόταση για Σβάρνα και θα την χειριστεί ο Κοσμάς. Εκεί καταντήσαμε. 😅

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×