Jump to content

ΑΕΚ - Ιωνικός (1η αγ.): Κυριακή 12/9 20:30


tzav
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Μάνταλου  

37 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μισελέν
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Άμραμπατ
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Γέβτιτς
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μισελέν
      0
    • Χατζισαφί
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Μάνταλος
    • Άμραμπατ
      0
    • Τάνκοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Γέβτιτς
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0


Recommended Posts

Εν τω μεταξύ διάβαζα επί μήνες ότι θέλει τον Τάνκοβιτς στο άξονα. Σκεφτόμουν ότι μπορεί να έχει δίκιο και να δούμε κάτι καλύτερο. Ε σήμερα βασικός αριστερά.

3 χρόνια είναι άντε να περάσουν νεράκι να δούμε το έργο του και αυτουνού. Όλοι όσοι είναι να έρθουν ή όταν φεύγουν είναι οι κατάλληλοι. Μόνο όταν είναι στον πάγκο έχουν το θέμα.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Εν τω μεταξύ διάβαζα επί μήνες ότι θέλει τον Τάνκοβιτς στο άξονα. Σκεφτόμουν ότι μπορεί να έχει δίκιο και να δούμε κάτι καλύτερο. Ε σήμερα βασικός αριστερά.

3 χρόνια είναι άντε να περάσουν νεράκι να δούμε το έργο του και αυτουνού. Όλοι όσοι είναι να έρθουν ή όταν φεύγουν είναι οι κατάλληλοι. Μόνο όταν είναι στον πάγκο έχουν το θέμα.

 

Παντως για αριστερα τον πηραμε τον Τανκο και αριστερα επαιζε στη Σουηδια.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Ξεσκιζεται ο αλλος με την εθνικη του κοντρα στην αγγλια για να φάει παγκο απο μιλογεβιτς .ο μανταλος ομως,εκει ,κολωνα

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tony_montana said:

Ξεσκιζεται ο αλλος με την εθνικη του κοντρα στην αγγλια για να φάει παγκο απο μιλογεβιτς .ο μανταλος ομως,εκει ,κολωνα

 

Ο οποιος εφαγε παγκο απο τον προπονητη τςη εθνικης στο καλο το ματς

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Κοιτα να δεις που με τον εναν η αλλο τροπο ,θα συνυπαρξουν στην ενδεκαδα ,καποια στιγμή οι μανταλομπακακηδοσβαρνες.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
1 minute ago, Araujo21 said:

Ο οποιος εφαγε παγκο απο τον προπονητη τςη εθνικης στο καλο το ματς

Μλκ,δεν γινονται αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

Μλκ,δεν γινονται αυτα.

ΑΕΚ εισαι ολα γινονται . Δειγμα οτι παιρνει χαρτακι ο Μιλο 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, tony_montana said:

Ξεσκιζεται ο αλλος με την εθνικη του κοντρα στην αγγλια για να φάει παγκο απο μιλογεβιτς .ο μανταλος ομως,εκει ,κολωνα

Στοιχημα πως καποια στιγμη αποψε θα παιζουμε με ενα χαφ μονο (Σιμανσκι) να τρεχει για 5 μπροστα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Δυνατα προτζεκτ Λατσι και Μιται ουτε με Ιωνικο εντος δεν μπαινουν καν αποστολη..

Αφου εγινε το λαθος και δεν πηγαν δανεικοι εξωτερικο για μενα η καλυτερη λυση ειναι να πανε στην Β' τουλαχιστον να ειναι αγωνιστηκα ενεργοι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tony_montana said:

Κοιτα να δεις που με τον εναν η αλλο τροπο ,θα συνυπαρξουν στην ενδεκαδα ,καποια στιγμή οι μανταλομπακακηδοσβαρνες.

Καλα εννοειται αυτο. Μην σου πω απο αποψε κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
Just now, Bukowski said:

Στοιχημα πως καποια στιγμη αποψε θα παιζουμε με ενα χαφ μονο (Σιμανσκι) να τρεχει για 5 μπροστα.

Στσνταρ ,ειδικα αν προηγηθουμε και υο σιγουρεψουμε ,η κοταρα θα κοβει βολτες στο κεντρο.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
1 minute ago, Bukowski said:

Καλα εννοειται αυτο. Μην σου πω απο αποψε κιολας.

Για σημερα μιλαω.

Link to comment
Share on other sites

Τα εγραψα και χθες. Ήταν μπέρδεμα ποιοι 3 θα μείνουν έξω.

Μπακακης παίζει σε περισσότερες θέσεις από τον Μιται παντως κι εγώ θα τον προτιμούσα κι ας τον σιχαινομαι.

 

Link to comment
Share on other sites

Καλα και εγω παιζω ακομα περισσοτερες θεσεις αμα θεωρησουμε οτι Μιχαλης παιζει θεσεις και οχι το πουλι του.

Link to comment
Share on other sites

Από εκεί και περα εγώ θέλω να πω ότι θα κριθούν όλοι στο γήπεδο.. πχ αν αξίζει περισσότερο η Τιτίκα από τον Γεβτιτς και άλλα πολλά.μ

Καλη αρχη να έχουμε πάνω από ολα σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μιχαλης που παιζει πολλες θεσεις ειναι ο ιδιος Μιχαλης που με Καρερα δεν ηξερε ποια ειναι θεση του δεξιου μπακ στο γηπεδο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hoffman21 said:

Ο Μιχαλης που παιζει πολλες θεσεις ειναι ο ιδιος Μιχαλης που με Καρερα δεν ηξερε ποια ειναι θεση του δεξιου μπακ στο γηπεδο;

Ναι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Καλα και εγω παιζω ακομα περισσοτερες θεσεις αμα θεωρησουμε οτι Μιχαλης παιζει θεσεις και οχι το πουλι του.

Καλά σε σχέση με τον Μιται που συχνά δεν μπορεί να περπατήσει συγκρινω. Τουλάχιστον αυτή την εικόνα έχω εγώ από το παιδί.  Μην το κσνουμε και θέμα τώρα το «προτζεκτ»
 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Από εκεί και περα εγώ θέλω να πω ότι θα κριθούν όλοι στο γήπεδο.. πχ αν αξίζει περισσότερο η Τιτίκα από τον Γεβτιτς και άλλα πολλά.μ

Καλη αρχη να έχουμε πάνω από ολα σήμερα.

Εχει Ζουμπερ και Σιμανσκι σε φορμα και δοκιμαζει Τανκο ολο το καλοκαιρι στον αξονα. Η λογικη λεει οτι οφειλε να ξεκινησει Ζουμπερ αριστερα, Τανκο στον αξονα και Σιμανσκι αντι Γαλανο ή τριαδα Λσταλεκ, Γαλανο και Σιμανσκι και μπροστα τριαδα Ζουμπερ, Αμραμπατ και Αραουχο. ΑΛΛΑ ΟΧΙ... ΜΑΝΤΑΛΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Όλοι κρίνονται από το αποτέλεσμα. Όλοι όμως. Όπως κρίθηκαν και οι προηγούμενοι. Ελπίζω να έχουμε ένα καλό βράδυ και να μην αρχίσω τα χειμερινά ποτά πριν τα μέσα Σεπτεμβρίου.

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×