Jump to content

ΟΦΗ- ΑΕΚ (2η αγ.): 19/09, 18:15, CosmoteSport 2


Rayo Vallecano 21
 Share

mvp - κόουτσινγκ -βραβείο Μάνταλου   

43 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μισελέν
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Σιμάνσκι
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
    • Αραουχο
    • Σάκχοφ
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Σβάρνας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Μισελέν
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σάκχοφ
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Μάνταλος
    • Σβάρνας


Recommended Posts

Επίσης στο φάουλ που εκτέλεσε ο Στάνκοβιτς ούτε ο Τσιντώτας δεν θα έκανε τέτοιο πραγμα. Λεπτομέρεια αλλά να τα λέμε ολα για όλους.

Link to comment
Share on other sites

Just now, goku21 said:

επιμένω καλά έκανε αν πρέπει να παίζεις στα κόκκινα 90 λεπτά για μην σε γλεντησουν έτσι με βαρ.... ας μην ασχολούμαστε καν

Για δες που σε γλεντήσανε όμως. Και τώρα πρέπει να δώσεις ένα δονητή στο μαλάκα το Σέρβο που βγάζει χαφ και βάζει σβάρνα για να κρατήσει το σκορ

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πως ο Μιλογεβιτς έχει μικρά αρχιδάκια και αποφάσισε με τις 5 αλλαγές να κάνει πολιτική. Οσο το πήγαινε ορθολογικά η ομάδα πέταγε. Με το που γύρισε στις δημόσιες σχέσεις γαμήθηκε. Για αυτό φωνάζαμε κάποιοι για Ρεμπροφ το καλοκαίρι. Γιατί δεν σημαίνει κύριε μαλάκα μου οτι αν έχεις 5 αλλαγές πρέπει να τις κάνεις όλες αν αυτοί που θα μπουν δεν σε βοηθάνε. ΓΙΔΙ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Δηλαδή θες παιχταράδες να κρατήσεις το 0-3 στο 70; ο Τσουμπερ ξεκίναγε πίεση στο κόρνερ και ο Μάνταλος έφτανε αριστερο μπακ να δίνει μέτρα στους αντίπαλους. Ο δε Σακχοφ δεν πρέπει να κέρδισε μπαλα στον άξονα μονίμως πίσω απο τους αντιπάλους. Καλά ο Σβάρνας δεν αξίζει καν αναφοράς. Μου άφησε εκτός το Μήτογλου, ψηλό παιδί να καθαρίζει τις γιόμες. 

καλά δεν λέω ότι δεν φταίει ο μιλογιεβιτς. αλλά κατά 90%σημερα έχασες λόγο διαιτησίας. αν δεν σε άφηνε με 10 θα έβαζες 5 γκολ. ενώ μέτρησε δύο γκολ αμφισβητουμενα

Link to comment
Share on other sites

1) Διατησια

2) λάθη απο παγκο και νοοτροπία Μανταλενας. 

Ο Μιλόγεβιτς δεν πειθει παντως. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goku21 said:

επιμένω καλά έκανε αν πρέπει να παίζεις στα κόκκινα 90 λεπτά για μην σε γλεντησουν έτσι με βαρ.... ας μην ασχολούμαστε καν

Κανενα κοκκινο απλα πασουλες ας εκαναν. Ας εβαζε Γεφτιτς αντι Αμραμπατ αλλα οχι ηθελε Μανταλο. Ε φαε το καυλι. Βασικα το μεγαλυτερο ματ του Βαγγελας στον Τιγρη που ειπε μαμα εγκαιρως ειναι που του εστειλε τον Μιλογεβιτς προπονητη. Μιλαμε τον εχει κατατρυπησει.

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ κ πιστεύω ότι υπήρξε κατάρρευση στο κέντρο επειδή κουράστηκαν πολύ οι σιμανσκι κ Λε Ταλεκ. Θέλω να τα δω ξανά με ηρεμία γιατί έχω θολώσει πραγματικά, αλλά νομίζω ότι δεν μπορούσαν να περπατήσουν στο τέλος. Από εκεί κ πέρα δεν υπάρχει παίχτης Σακχοφ, καθώς και παίχτης Σβάρνας. καλύτερα να  φύγουν κ να μην εχεισ Λύσεις. Ο Μάνταλος σήμερα δεν έκανε κάτι τραγικό. Κράτησε λίγο μπαλα, πήρε και 3-4 φάουλ κλπ. Οκ μαλακας να φύγει κλπ αλλά κατά την γνώμη μου δεν φταίει αυτός. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Φαίνεται πως ο Μιλογεβιτς έχει μικρά αρχιδάκια και αποφάσισε με τις 5 αλλαγές να κάνει πολιτική. Οσο το πήγαινε ορθολογικά η ομάδα πέταγε. Με το που γύρισε στις δημόσιες σχέσεις γαμήθηκε. Για αυτό φωνάζαμε κάποιοι για Ρεμπροφ το καλοκαίρι. Γιατί δεν σημαίνει κύριε μαλάκα μου οτι αν έχεις 5 αλλαγές πρέπει να τις κάνεις όλες αν αυτοί που θα μπουν δεν σε βοηθάνε. ΓΙΔΙ

μακαρι να χε στον πάγκο τον γαλανό η τον σιμοες να τους βάλει α κλειδώσει το ματς η τον τσιγκρινσκι. αλλά αυτούς είχε αυτούς έβαλε. όταν ο τσουπερ παίζει μπροστά με 10 μόνος του για 60 λεπτά δεν τον αφήνεις 90

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να εισαι ο Τσουμπερ να τρεχεις 75' λεπτα πανω κατω για να καλυψεις περισσοτερα χιλιομετρα αφου παιζεις με 10 και να μπαινει ο Μαλακας να σου γαμαει ΟΛΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ (γιατι ας μη γελιομαστε τετοια αποτελεσματα σου πηδανε ολη την σεζον) επειδη ετσι γουσταρει. Ε ξενερωνεις ή δεν ξενερωνεις μετα;

Link to comment
Share on other sites

On 9/14/2021 at 10:47 PM, MITSAKLAS said:

Θα σκάσει κανά κουκούνι μέσα στην ευφορία που βρισκόμαστε και θα περάσουμε την επόμενη βδομάδα να κάνουμε ντιλίτ τα ποστ των 2 προηγούμενων. 

Δυνατο reality check το ματς.

Επίσης, περνάμε στο φάσμα του μεταφυσικού για να εξηγήσουμε την δυνατοτητα του μανταλου να γυρνάει παιχνιδια εις βαρος μας

Link to comment
Share on other sites

Just now, goku21 said:

μακαρι να χε στον πάγκο τον γαλανό η τον σιμοες να τους βάλει α κλειδώσει το ματς η τον τσιγκρινσκι. αλλά αυτούς είχε αυτούς έβαλε. όταν ο τσουπερ παίζει μπροστά με 10 μόνος του για 60 λεπτά δεν τον αφήνεις 90

Δεν υπηρχε κανενας απολυτως λογος να βαλει μεσα Μανταλο, Σβαρνα αφηνοντας ΚΑΙ Τζαβελλα. Ο τυπος ειναι καφρος, αν ειχε χρονο θα εβαζε και Μπακακη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goku21 said:

μακαρι να χε στον πάγκο τον γαλανό η τον σιμοες να τους βάλει α κλειδώσει το ματς η τον τσιγκρινσκι. αλλά αυτούς είχε αυτούς έβαλε. όταν ο τσουπερ παίζει μπροστά με 10 μόνος του για 60 λεπτά δεν τον αφήνεις 90

Γιατί τι θα πάθει; Πρποπονημένος στην Ελλάδα είναι; 50 ματς το χρόνο βγάζει νερό. 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Ο Μιλόσεβιτς θέλησε να ευχαριστήσει μέρος της Αγίας πεντάδας που ήταν στην ανάρτηση της παε. Καλός άνθρωπος. 

Link to comment
Share on other sites

Τι να λέμε ρε παιδιά 0-3 ητανε και με δεκα βαλαμε δύο.Αν δεν μπορείς να σβήσεις αυτό το ματς ποιο μπορεις;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vagos21 said:

Εξακολουθώ κ πιστεύω ότι υπήρξε κατάρρευση στο κέντρο επειδή κουράστηκαν πολύ οι σιμανσκι κ Λε Ταλεκ. Θέλω να τα δω ξανά με ηρεμία γιατί έχω θολώσει πραγματικά, αλλά νομίζω ότι δεν μπορούσαν να περπατήσουν στο τέλος. Από εκεί κ πέρα δεν υπάρχει παίχτης Σακχοφ, καθώς και παίχτης Σβάρνας. καλύτερα να  φύγουν κ να μην εχεισ Λύσεις. Ο Μάνταλος σήμερα δεν έκανε κάτι τραγικό. Κράτησε λίγο μπαλα, πήρε και 3-4 φάουλ κλπ. Οκ μαλακας να φύγει κλπ αλλά κατά την γνώμη μου δεν φταίει αυτός. 

Μερικές φορές δεν είναι μόνο ποιος μπαίνει, εδώ μιλάμε αντικατέστησε τον καλύτερο του γηπέδου ενώ έπαιζε η ομάδα με παίχτη λιγότερο....

Ο άνθρωπος είναι ένας πανηλιθιος υπερόπτης

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει 3-3 που το γυρίζεις και ανεβαίνεις, υπάρχει και 3-3 που στο γυρίζουν και σε τσακίζει.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tony_montana said:

Ο Μιλόσεβιτς θέλησε να ευχαριστήσει μέρος της Αγίας πεντάδας που ήταν στην ανάρτηση της παε. Καλός άνθρωπος. 

Ο Μιλογεβιτς ειναι ανθρωπος του Μαρινακη (απο εποχες Πανιωνιου και Αστερα) που ειπε μαμα 20 ετων σε αντιθεση με τον δικο μας τον πονηρο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Janjanin said:

 

Ο άνθρωπος είναι ένας πανηλιθιος υπερόπτης

Βαλτος ειναι. Ηδη σε εχει αφησει εκτος Ευρωπης και φετος θα σου γαμησει μια χρονια που μπορουσες να βαλεις βασεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×