Jump to content

ΑΕΚ-Λαμία (3η αγ.): 22/09, 20:30, CosmoteSport 1


Stylianopoulos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

32 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Χατζισαφί
      10
    • Μισελέν
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γέφτιτς
      0
    • Αραούχο
      22
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Σβάρνας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

    • Καλό
      1
    • Μέτριο
      10
    • Κακό
      7
    • Φυσιολογικό
      14
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Μισελέν
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Σιμάνσκι
      13
    • Τσούμπερ
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γέφτιτς
      0
    • Αραούχο
      0
    • Τάνκοβιτς
      3
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      1
    • Μάνταλος
      15
    • Σβάρνας
      0


Recommended Posts

13 minutes ago, Bluesman said:

Αν άκουσα καλά τον Τσακίρη, είπε ότι ο Μάνταλος βοήθησε και έπρεπε να ξεκινήσει στη θέση του Γέφτιτς που ακόμα προσαρμόζεται.

 

Ε ναι ντε

Link to comment
Share on other sites

Ο Γεφτιτς όπως είπε και ο goku είναι πιο πολύ 8. Στο 4-3-3 νομίζω είναι που του ταιριάζει, αλλαγες παιχνιδιού, καθετες, κοφτες τριπλες πάνω στην απαλλαγή. Δεν πατάει εύκολα περιοχή φαίνεται να μην έχει το γκολ. Έχει ποδάρα όμως και από το λίγο που είδα τα καλύτερα στημένα στην ομάδα. Τη δύναμη που βάζει στα φάλτσα του δεν το έχει άλλος σαν χτύπημα. Αυτό το ανέβασμα που καταλήγει γλυκιά ξυράφια στο χώρο. 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, agelos said:

 Καταπληκτική ιδέα να παίξει πρώτο ματς ο Μητογλου στην Τούμπα, σε διάταξη μάλιστα που δεν έχουμε ξαναπαίξει φέτος.

Το διορθωσα ρε

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, chris manousopoulos said:

Ο τανκοβιτς δεξια δεν υκαρχει σαν επιλογη. Αριστερα για να συγκλινει μονο

Καλα τον Τανκοβιτς ολο το καλοκαιρι τον εβαζε πισω απο τον CF και στα επισημα τον βαζει στα φτερα. Εγω νομιζω πως ο Τανκοβιτς ειναι για παρτενερ του Καριμ οταν θες να παιξεις με δυο μπροστα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Το διορθωσα ρε

433 θελει ωραιο σφικτο.

Με λεταλεκ γεφτιτς σιμανσκι , τσουμπερ ουχο γκαρσια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Το διορθωσα ρε

Σιμανσκι, Τσουμπερ, Γεφτιτς στα χαφ?

Ποιος τα γράφει αυτά? Ο κοσμικ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Καλα τον Τανκοβιτς ολο το καλοκαιρι τον εβαζε πισω απο τον CF και στα επισημα τον βαζει στα φτερα. Εγω νομιζω πως ο Τανκοβιτς ειναι για παρτενερ του Καριμ οταν θες να παιξεις με δυο μπροστα

Εχει δειξει πως μες στην αναμπουμπουλα ειναι καλος

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Εγω Τουμπα τωρα που το ξανασκεφτομαι θα ξεκινουσα με 3 στην αμυνα. 3-5-2 με Βρανιες, Λεταλεκ, Τζαβελλα στην αμυνα, Μισλεν και Χατζησαφι να ανεβοκατεβαινουν Σιμανσκι, Τζουμπερ και Γεφτιτς στα χαφ και Αραουχο με Γκαρσια μπροστα.

Επειδη ο Βρακεντιος ο Λουτσεσκου θα μας περιμενει, ελπιζω να μην ανεβουμε σα μαλακες. Ας τον περιμενουμε και εμεις, βασικα ενα σβηστο 0-0 θα βολευε και τους δυο. Ε μην κανουμε τιποτα αρχιδιες σαν την αποψινη στο κορνερ που βγηκαν τετατετ.

εγώ θεωρώ ότι στον φετινό παοκ πρέπει να πάμε όπως παίξαμε στον οφη. πίεση ψηλά. γκαρσια πάνω στον βιερινια. αμραμπατ από την άλλη... και αραουχο μπροστά με τσουπερ πίσω να την κρύψουν... 

αμραμπατ αραουχο τσουπερ και Γκαρσία μαρκαρουν. βοηθάνε πίσω. θα γυρίσουν να δώσουν βοήθειες. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, goku21 said:

εγώ θεωρώ ότι στον φετινό παοκ πρέπει να πάμε όπως παίξαμε στον οφη. πίεση ψηλά. γκαρσια πάνω στον βιερινια. αμραμπατ από την άλλη... και αραουχο μπροστά με τσουπερ πίσω να την κρύψουν... 

αμραμπατ αραουχο τσουπερ και Γκαρσία μαρκαρουν. βοηθάνε πίσω. θα γυρίσουν να δώσουν βοήθειες. 

Στο Β θα ελεγα.

Link to comment
Share on other sites

Το ματς στο Ηράκλειο μας έδειξε τον δρόμο για τα εκτός έδρας. Ας δώσουμε κατοχή στον ΠΑΟΚ με πίεση δικιά μας. Με προσοχή στα φτερά μας. Και αρκεί ο ρεφ να είναι σωστός.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, agelos said:

Σιμανσκι, Τσουμπερ, Γεφτιτς στα χαφ?

Ποιος τα γράφει αυτά? Ο κοσμικ?

Στο κομ βάζει τον Μάνταλο στα χαφ η Αννούλα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Το ματς στο Ηράκλειο μας έδειξε τον δρόμο για τα εκτός έδρας. Ας δώσουμε κατοχή στον ΠΑΟΚ με πίεση δικιά μας. Με προσοχή στα φτερά μας. Και αρκεί ο ρεφ να είναι σωστός.

Ναι απλα επειδη μετα το 70' σκαμε, να προσεξουμε μην φαμε 2 γκολ στα χασομερια.

Link to comment
Share on other sites

Τανκοβιτς θα ήταν βασικός στον βαζελο .

Δηλαδή μέτριος παίχτης που θα δώσει κάποια πράγματα όπως σήμερα .

Σε ένα παιχνίδι που θα έπρεπε να είναι 2 - 0 από το ημίχρονο .

Γεφτιτς πολύ καλός παίχτης  θέλει χρόνο προσαρμογής ομως.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ναι απλα επειδη μετα το 70' σκαμε, να προσεξουμε μην φαμε 2 γκολ στα χασομερια.

Ελπίζω να μείνουμε με 11. Και επιτέλους κάποιος που θα έρθει από τον πάγκο να αποδειχτεί αντάξιος της φανέλας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Τανκοβιτς θα ήταν βασικός στον βαζελο .

Δηλαδή μέτριος παίχτης που θα δώσει κάποια πράγματα όπως σήμερα .

Σε ένα παιχνίδι που θα έπρεπε να είναι 2 - 0 από το ημίχρονο .

Γεφτιτς πολύ καλός παίχτης  θέλει χρόνο προσαρμογής ομως.

Βασικα χρονο προσαρμογης με ολους αυτους γυρω του θελει ο Μανταλος. Ο Γεφτιτς να παιξει 2-3 ματς σερι βασικος θελει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Ελπίζω να μείνουμε με 11. Και επιτέλους κάποιος που θα έρθει από τον πάγκο να αποδειχτεί αντάξιος της φανέλας.

Για να συμβει αυτο βεβαια πρεπει να εστιασεις στους 11 που θα τελειωσουν και οχι στους 11 που θα ξεκινησουν. Χιμενεθ ποιντ.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ρουμάνος είναι πονηρός και θα χτυπήσει εκεί που πονάει η ομάδα .

Στα στημένα και στο τρανζιτιον .

Για εμένα θα δείξει αυτό το παιχνίδι αν ο Μιλογεβιτς έχει μέλλον .

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ο Ρουμάνος είναι πονηρός και θα χτυπήσει εκεί που πονάει η ομάδα .

Στα στημένα και στο τρανζιτιον .

Για εμένα θα δείξει αυτό το παιχνίδι αν ο Μιλογεβιτς έχει μέλλον .

Γι αυτο θελει Λεταλεκ CB

Link to comment
Share on other sites

Πολύ φοβάμαι ότι ο Μιλόγεβιτς θα πάρει πολλούς πόντους με τους μικρούς αλλά θα χάσει πόντους στα ντέρμπι. Έχει υιοθετήσει ένα στυλ παιχνιδιού που δεν το αλλάζει. Σε φάση επίθεσης φέρνει 7 παίχτες γύρω από την περιοχή και αμύνεται με 3. Ουαι και αλίμονο αν χαθει η μπάλα στο κέντρο. Δεν φαίνεται να προσαρμοζεται στον αγώνα ακολουθεί πάντα την ίδια τακτική. 
 

Ε αν κατέβεις έτσι σε ντέρμπι θα ψάχνεις τον κωλο σου. Συμφωνω με Μπούκο ότι στη Τούμπα πρέπει να τους δωσεις χώρο και να τους ξεκωλιασεις στην κόντρα με Γκαρσια, Αραουχο, Τσουμπερ. Στο κέντρο θα έβαζα τριαδα Λε Ταλεκ, Σιμανσκι και Γαλανοπουλο αν είναι καλά 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Πολύ φοβάμαι ότι ο Μιλόγεβιτς θα πάρει πολλούς πόντους με τους μικρούς αλλά θα χάσει πόντους στα ντέρμπι. Έχει υιοθετήσει ένα στυλ παιχνιδιού που δεν το αλλάζει. Σε φάση επίθεσης φέρνει 7 παίχτες γύρω από την περιοχή και αμύνεται με 3. Ουαι και αλίμονο αν χαθει η μπάλα στο κέντρο. Δεν φαίνεται να προσαρμοζεται στον αγώνα ακολουθεί πάντα την ίδια τακτική. 
 

Ε αν κατέβεις έτσι σε ντέρμπι θα ψάχνεις τον κωλο σου. Συμφωνω με Μπούκο ότι στη Τούμπα πρέπει να τους δωσεις χώρο και να τους ξεκωλιασεις στην κόντρα με Γκαρσια, Αραουχο, Τσουμπερ. Στο κέντρο θα έβαζα τριαδα Λε Ταλεκ, Σιμανσκι και Γαλανοπουλο αν είναι καλά 

im-fine-when-you-get-an-injury-but-you-dont-43614365.png.74332c62699d3d96242b9a612d1cd4ec.png

Link to comment
Share on other sites

Αραούχο 

Μέτριο 

Σιμανσκι 

Εμένα ο Γεφτιτς μου έδειξε πραγματακια κ σίγουρα θέλω να τον ξαναδώ.

Υγ.Δυστυχώς ο κυρ Σεραφείδης  μάλλον δε θα προλάβει το γήπεδο..

 

 

 

  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Δεν έχεις κέντρο μετά. Είναι όλοι εξω

Δεν εχει παιχτη σημειο αναφορας ο ΠΑΟΚ στο κεντρο πια οποτε με εξαρι Σιμανσκι να βγαζει ενταση και Γεφτιτς-Τζουμπερ που ναι τεχνιτες και εχουν την γρηγορη καθετη μεταβιβαση ισως τους γαμησουν Αραουχο-Γκαρσια μπροστα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×