Jump to content

ΑΕΚ-Λαμία (3η αγ.): 22/09, 20:30, CosmoteSport 1


Stylianopoulos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

32 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Χατζισαφί
      10
    • Μισελέν
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γέφτιτς
      0
    • Αραούχο
      22
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Σβάρνας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

    • Καλό
      1
    • Μέτριο
      10
    • Κακό
      7
    • Φυσιολογικό
      14
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Μισελέν
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Σιμάνσκι
      13
    • Τσούμπερ
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γέφτιτς
      0
    • Αραούχο
      0
    • Τάνκοβιτς
      3
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      1
    • Μάνταλος
      15
    • Σβάρνας
      0


Recommended Posts

Εν το μεταξυ ο Τσιγκρινσκι προχθές με τον Άρη έκανε κορυφαία εμφάνιση. Για 10-12 παιχνίδια μια χαρά καβάτζα θα ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Αυτό δεν αποδεικνύει ότι είναι καλυτερος του Τζαβέλλα ομως. Θα τους δούμε και αυτόν και τον Μητογλου.

Εγώ λεω ότι αφού δεν πήρες ψηλο βασικο στοπερ, θα το πληρώσεις. Πολύ άσχημα κιολας.

Καλα ας παιξει ομως και ο αλλος αριστεροποδαρος πλην του Τζαβελλα ετσι για αλλαγη. Δηλαδη αν θες να φρεσκαρεις καποιον με Λαμια εντος τον 35χρονο Τζαβελλα θα φρεσκαρεις.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Εν το μεταξυ ο Τσιγκρινσκι προχθές με τον Άρη έκανε κορυφαία εμφάνιση. Για 10-12 παιχνίδια μια χαρά καβάτζα θα ήταν.

Ναι αρκει σε αυτα τα 10 να ηταν διαθεσιμος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Εν το μεταξυ ο Τσιγκρινσκι προχθές με τον Άρη έκανε κορυφαία εμφάνιση. Για 10-12 παιχνίδια μια χαρά καβάτζα θα ήταν.

Δεν ήθελε. Του είπαν αν θέλει εχοντας στο μυαλό ότι θα είναι αναπληρωματικός και δεν ήθελε.

Ηθελε μια υπέρβαση έστω με ρίσκο, Μαικον πχ στα χασομέρια 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Δεν ήθελε. Του είπαν αν θέλει εχοντας στο μυαλό ότι θα είναι αναπληρωματικός και δεν ήθελε.

Ηθελε μια υπέρβαση έστω με ρίσκο, Μαικον πχ στα χασομέρια 

Βασικα χαφ ηθελες. Ουτε καν αριστερο μπακ. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Καλα ας παιξει ομως και ο αλλος αριστεροποδαρος πλην του Τζαβελλα ετσι για αλλαγη. Δηλαδη αν θες να φρεσκαρεις καποιον με Λαμια εντος τον 35χρονο Τζαβελλα θα φρεσκαρεις.

Εγώ συμφωνω να γινει μέχρι μια αλλαγή αύριο στην βασική ενδεκάδα. Δυο με τον Γκαρσια δλδ. 

Ας είναι αυτος να τον δούμε, αλλά δεν το βλέπω να τον βαζει, εδώ δεν τον παίρνει αποστολη.

Προσωπικα πιστεύω ότι θα είναι χειρότερος του Τζαβέλλα, αλλα αυτό είναι υποθεση.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Αν δεν μπει καθολου με Λαμια, δεν θα μπει ουτε Τουμπα. 

Θα μπει και στο οακα και στην τουμπα.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Βασικα χαφ ηθελες. Ουτε καν αριστερο μπακ. 

Εμένα μου έχει μείνει αυτή η ζώνη καταστροφης στα 2 γκολ, προσπαθώ να καταλάβω αν η κωμωδία αυτή ήταν θέμα ηλιθίων παικτων μας, θέμα ύψους ή απλά δεν πρέπει να παιζεις ζώνη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Εγώ συμφωνω να γινει μέχρι μια αλλαγή αύριο στην βασική ενδεκάδα. Δυο με τον Γκαρσια δλδ. 

Ας είναι αυτος να τον δούμε, αλλά δεν το βλέπω να τον βαζει, εδώ δεν τον παίρνει αποστολη.

Προσωπικα πιστεύω ότι θα είναι χειρότερος του Τζαβέλλα, αλλα αυτό είναι υποθεση.

Αν κρινω απο περσυ, ο Λατσι ειναι επικίνδυνος για πολλαπλα τσαφ, για μενα ο Τζαβελας πολυ καλυτερος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Εμένα μου έχει μείνει αυτή η ζώνη καταστροφης στα 2 γκολ, προσπαθώ να καταλάβω αν η κωμωδία αυτή ήταν θέμα ηλιθίων παικτων μας, θέμα ύψους ή απλά δεν πρέπει να παιζεις ζώνη.

Αραγε να προσπαθει και αυτος να καταλαβει οσα εσυ ή θα ντερλικωνει; 

b1b7999bfb246bc9d2ef62fda28797e1_812416.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bukowski said:

Με Χνιντ, Σβαρνα και Νεντε και ο Γκαμαρα επικινδυνος θα ηταν.

ο γκαμαρα που τον συγκρινεις με τον λατσι ξερεις ποιον ειχε παρτενερ πισω? 😂

Link to comment
Share on other sites

Λείπει μια προσωπικότητα από την άμυνα και από τα χάφ. Αλλά οκ, είπαμε έγιναν πολλά βήματα. Του χρόνου τους φέρνεις και αλλάζεις επίπεδο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Αν κρινω απο περσυ, ο Λατσι ειναι επικίνδυνος για πολλαπλα τσαφ, για μενα ο Τζαβελας πολυ καλυτερος. 

Κι εγώ έτσι το έχω στο μυαλό μου το παιδί  μετά από 2-3 πολύ καλες εμφανίσεις στην αρχη. Περισσότερο θα ηλπιζα να βγει ο Μητογλου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, theo said:

ο γκαμαρα που τον συγκρινεις με τον λατσι ξερεις ποιον ειχε παρτενερ πισω? 😂

Βεβαια ο Ροντριγκο μετα απο εμας εκανε νορμαλ καριερα που δυσκολα θα κανουν οι Σβαρνες πχ

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Geologos said:

Θυμαμαι που τα έλεγα το καλοκαιρι για τον Τζαβέλλα.

Δεν εχει σημασια αν ειναι καλος ή κακος παικτης. Ειναι δυνητικα επικίνδυνος.

Το ίδιο, για αλλους λόγους, και ο Βρανιες.

Μεγάλο κενο στα στόπερ, θέλει εκει μια μεταγραφαρα επενδυση 3 4 μύρια έναν παικταρα να στρώσουμε. Πολύ δύσκολο να βρεθει παικτης εκεί που να ειναι και καλος και σε καλη ηλικία και χωρίς πολλούς αστερισκους, θελει πολύ ψαξιμο και πολυ πολύ κολοφαρδία.

Η διαφορα με τον Βρανιες ειναι οτι ο Τσουμπερ ή ο Αμραμπατ ή ο Γιεφτιτς, την μαλακια του Ογκνιεν ψιλο στα αρχιδια τους την γραφουν,

πιστευω οτι στην δευτερη προπονηση ειχαν παρει χαμπαρι τι στοκος ειναι.

Ο Τζαβελλας και ο Μανταλος βαζουν την μουνοπανια μεσα στα αποδυτηρια,

πολυ πιο αρνητικο και επιβλαβες στην αγωνιστικη αποδοση της ομαδας,

απο το να παιξει 2-3 μπουνιες με τον Σιμανσκι ο Βρανιες.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Βεβαια ο Ροντριγκο μετα απο εμας εκανε νορμαλ καριερα που δυσκολα θα κανουν οι Σβαρνες πχ

καλα στα παπαρια μου τι εκανε μετα, αυτα που εκανε οταν ηταν στην ΑΕΚ παιζει να ηταν χειροτερα κι απτου χνιντ.

Link to comment
Share on other sites

Επισης σε προσωπικές ευθύνες στα γκολ, οπως τα είδα εγώ, στο ένα κοιμούνται Λε Ταλεκ και Σακχοφ (και βγαινει εκτός ο Βρανιες με φάουλ), στο άλλο φταίνε αρχικα ο Σιμανσκι και στην συνεχεια ο Στάνκοβιτς (πεφτει χωρίς λόγο), στο τελευταίο κοιμούνται όλοι και ο Στάνκοβιτς δεν βγαινει.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως για τον Τζαβελλα ειχα πει, μολις ληξει η μεταγραφικη περιοδος και απομακρυνθει η αποκτηση επιπλεον CB θα αρχισει τις μουνοπανιες και λιγο λιγο θα ξανακανει βασικους τους Τσιντωτα, Μπακακη, Σβαρνα, Μανταλο και θα το παιζει ηγετης. Στην εκπνοη της μεταγρφαικης περιοδου ειδατε ε... Θυμξζω προν μηνος πονημα Καζαντζογλου πως ο Τζαβελλας ειναι ηγετικος και πολλοι τον βλεπουν και για... αρχηγο. Που να το μαθε αυτο ο Σταυρος ε; Λογικα θα μιλησε με Στανκοβιτς, Μισλεν και Σιμανσκι.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Επισης σε προσωπικές ευθύνες στα γκολ, οπως τα είδα εγώ, στο ένα κοιμούνται Λε Ταλεκ και Σακχοφ (και βγαινει εκτός ο Βρανιες με φάουλ), στο άλλο φταίνε αρχικα ο Σιμανσκι και στην συνεχεια ο Στάνκοβιτς (πεφτει χωρίς λόγο), στο τελευταίο κοιμούνται όλοι και ο Στάνκοβιτς δεν βγαινει.

Περιεργο που ολοι αυτοι αρχισαν τις μαλακιες οταν μπηκαν οι λουζερς

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Γεφτιτς θα δούμε, για να ξέρουμε αν θα πληρώσουμε την ρήτρα το καλοκαίρι ή θα τον φάει και αυτόν ο Μάνταλος; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

Γεφτιτς θα δούμε, για να ξέρουμε αν θα πληρώσουμε την ρήτρα το καλοκαίρι ή θα τον φάει και αυτόν ο Μάνταλος; 

Ξενερωμα Γεβτιτς ισως σημανει και ξενερωμα Τζουμπερ. Απλα λεω

Link to comment
Share on other sites

Ο Μάνταλος δλδ δεν καταλαβαίνει ότι έχει τελειώσει το θέμα ΑΕΚ γι αυτόν; Ακόμα κ μοιρασμένος να είναι ο κόσμος θα τρώει ένα σωρό μπινελικια ακόμα κ που αναπνέει. Στην θέση του θα ζήταγα μεταγραφή σε τιποτα Άραβες με ότι να ναι ποσό, αρκεί να φύγω να γλυτωσω το ξεφτιλικι. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×