Jump to content

Χειμερινή μεταγραφική περίοδος 2021


Guest tony_montana
 Share

Recommended Posts

Καλα, τι εγιναν και οι καινουριες περιπτωσεις που προκυπτουν συνεχως, λογω των ανακαταταξεων στις αλλες ομαδες;;🤡

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Μιλάω σοβαρότατα: ΔΕΝ ντρέπονται να ξαναλένε «δεν θα παρουμε παίκτη απλά για να παρουμε»; Γιατί αυτό λενε.
 

Το γραφαμε για πλάκα ότι θα το ξαναπούν και αυτοί το ξαναλένε. Ντρέπεται και η ντροπή.

Νομιζω ότι δεν το γράφαμε για πλάκα....είναι υψηλό το επίπεδο εδώ μέσα και ξέρουμε με τι έχουμε να κάνουμε. Εγώ θεωρώ ότι το περιμέναμε

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα στα χαφ δεν ειναι απλα ποιοτικο μονο. Ειναι και ποσοτικο και φανηκε και σημερα 

Link to comment
Share on other sites

 Νομίζω και στα στόπερ  έχουμε σοβαρότατο θέμα, από τη στιγμή που ο βρανιες φέτος δεν υπάρχει

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

δείχνει ανικανότητα όσον αφορά τους Κονέ και Παπαδημητριου, οι οποίοι δεν μπόρεσαν να βρουν τις λύσεις που έπρεπε.

Ωραια δωσαμε ΑΛΛΗ μια φορα τους υπευθυνους . παμε παρακατω. ποιος εχει σειρα να παιξει τον ΤΔ στην ΑΕΚ ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tarasfw said:

Νομιζω ότι δεν το γράφαμε για πλάκα....είναι υψηλό το επίπεδο εδώ μέσα και ξέρουμε με τι έχουμε να κάνουμε. Εγώ θεωρώ ότι το περιμέναμε

Ε, έμαθα ότι ξαναειπωθηκε ακριβώς έτσι, τουλάχιστον εγώ περιμενα να βρουν αλλη ατάκα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Ε, έμαθα ότι ξαναειπωθηκε ακριβώς έτσι, τουλάχιστον εγώ περιμενα να βρουν αλλη ατάκα.

Ουτε αυτο δεν μπορούν, είναι ελεεινοί πλέον

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Ωραια δωσαμε ΑΛΛΗ μια φορα τους υπευθυνους . παμε παρακατω. ποιος εχει σειρα να παιξει τον ΤΔ στην ΑΕΚ ?

Ποντάρω επιστροφή Λυμπε.

Link to comment
Share on other sites

Μεταγραφή δεν έκανες 

γιατί είσαι καβουράκι

χέρι στην τσέπη δεν έβαλες

..... δικό σας.......

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Araujo21 said:

Ωραια δωσαμε ΑΛΛΗ μια φορα τους υπευθυνους . παμε παρακατω. ποιος εχει σειρα να παιξει τον ΤΔ στην ΑΕΚ ?

Τσιρίλο (έτσι μου ήρθε) 

Link to comment
Share on other sites

Ζερο τα χρέη παρελαβες 

Κι έκανες παιχνίδι

Γιαννάκη Π μας φορτωσες 

#δικοσαςσυναδελφοι

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει χειροτερη διοικηση στη σουπερ λιγκ. Γενικα ισως και πρωτης κατηγοριας στο κοσμο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε έστω έναν Ιρανο ρε, κανέναν Παλαιστίνιο από τα τούνελ. Έτσι για τα μάτια του κόσμου να έχουμε να ασχοληθούμε 

Link to comment
Share on other sites

Τσαταλης παντα πιστός στο αφεντικό τα ριχνει στους από κάτω πάλι (λες και τους προσέλαβε ο φουφουτος πάλι αυτους) 

 

Η αλήθεια είναι όμως πως ο Δημήτρης Μελισσανίδης κατάλαβε ότι υπό πίεση η ομάδα πήγαινε πάλι να μπλέξει σε μεταγραφικά ντιλ τύπο Νταντσένκο τέτοια εποχή πέρσι και γι΄αυτό από το να φορτώσει κι άλλο τον προϋπολογισμό της ομάδας με μια επιλογή για την οποία πρώτα απ' όλα λογικά ο ίδιος δεν ήταν πεισμένος και με τη τροπή που έχουν πάρει τα πράγματα, σωστά ή λάθος αποφάσισε να μην ασχοληθεί άλλο με όσα του έχουν παρουσιαστεί τις τελευταίες μέρες. 

Εκτός αν θέλουμε να πιστέψουμε πως η ΑΕΚ δουλεύει εντατικά εδώ και μήνες και δε βρήκε χαφ καλύτερο του Λε Ταλέκ που βλέπουμε ή του φετινού Σιμόες. Κάτι τέτοιο φυσικά δεν υπάρχει. Υπάρχει, κακά τα ψέματα, αποτυχία του σχεδιασμού και τελικά και η απόφαση να μη γίνει τίποτα, που αποτυπώνει μια κατάσταση την οποία δε μπορείς να «μακιγιάρεις». 

Link to comment
Share on other sites

Ακολουθεί ο Μεταγραφικός σχεδιασμός ΑΕΚ για τον Ιανουαριο 2022.

 

Πάει ο Κονέ πριν τα Χριστούγεννα στον Μελισσανίδη, του λέει "πρόεδρε έχω εντοπίσει οτι μας λειπει ενας παίκτης με αυτα τα χαρακτηριστικα, μπορώ να προχωρήσω?"

Λέει ο Μελ, "Φυσικά. Κατσε να το γράψω. Ο Κονέ θα πάρει λεφτά για μια μεταγραφη"

Παει ο Παπαδημητριου μετά, και λεει στον Μελ: "Επιπλέον απο αυτά που είπε ο Παναγιώτης πριν, εγώ είδα και αυτα και αυτα να μας λείπουν, εχω ξεχωρίσει καποιες περιπτώσεις. να προχωρήσω?"

Λέει ο Μελ "Ωραία τα λες Γιαννη, για αυτό σε διαλεξα. Κατσε να το γράψω. Ο Παπαδημητρίου θα πάρει λεφτά για μια μεταγραφή"

Πάει και ο Τοτός στον Μελ, που βρέθηκε εκεί τυχαια, και του λέει "Γεια σου πρόεδρε, Τοτός λέγομαι, δεν με ξέρετε, ειδα φως και μπήκα, οπως και όλοι οι υπολοιποι εδω μέσα αλλωστε. Ηρθα σε σας να σας πω τον πόνο μου, πέρυσι είχα ενα ατύχημα με το ποδήλατο, και έχασα το δεξι μου αρχίδι. μπορείτε να με βοηθησετε?"

Λέει ο Μελ "Με συγκινησες Τοτο. Φυσικα θα σε βοηθήσω, κατσε να το σημειώσω. Ο Τοτός θα πάρει λεφτά για μια μεταγραφή"

"Πρόεδρε, με συγχωρείς, εγώ δεν θέλω λεφτά για μεταγραφή, ένα αρχίδι σου ζήτησα!"

"Γιατί οι άλλοι τι νομίζεις θα πάρουν?"

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Τι μας ανακοίνωσε ο αγαπημενος ηγέτης; 

Δεν μπόρεσε να βρει καλύτερο παίκτη από τον Αντρέ τον σιμοες και τον Πέτρο τον Μάνταλο; 

Και χωρίς να μας επηρεάζει το πρόστιμο της ΟΥΕΦΑ; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

υσικά, το ότι η ΑΕΚ δεν θα προχωρήσει σε μεταγραφή και δεν θα ενισχύσει τον άξονα της, ενώ ήξερε εδώ και μήνες ότι χρειαζόταν τουλάχιστον έναν χαφ διαφοράς για να ανέβει επίπεδο, δείχνει ανικανότητα όσον αφορά τους Κονέ και Παπαδημητριου, οι οποίοι δεν μπόρεσαν να βρουν τις λύσεις που έπρεπε.

🤡

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έσοδα έσοδα το πάει ο διοικητικός ηγέτης.

Τα σαβάνα δεν έχουν τσέπες ρε φουκαρά, ραμολιμέντο, κωλογερε. Ουστουδιαλο φρόκαλο. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×