Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Το σακάκι έτσι κουμπώνει, είναι εγκληματικό λάθος να κουμπώσεις το κάτω κουμπί

Ιδίως όταν έχεις μεγάλα βυζγια

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Ποτέ δεν θα έλεγα κακή κουβέντα για άνθρωπο με μεγάλα βυζιά

Για βυζγιά έλεγα, με την καλή έννοια. 

Link to comment
Share on other sites

Το κατάλαβα, δεν είχα προσέξει όμως ότι ο Γιαννικης έχει βυζάρες. Δεν θα τον συμπαθήσω βέβαια εξ αυτού του λόγου

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Επίσης ας του εξηγήσει κάποιος πως όταν φοράμε σακάκι και καθόμαστε, ξεκουμπωνουμε.

Κάποιες φορές και το φερμουάρ / που 'ναι τα χρόνια.. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γιαννικη σοβαρεψου στυλιστικα. Εισαι που εισαι σαν ντολμας ξεκινα να πουμε και φορα Air Force 1 NIKE λευκα, με τζινακι λευκο φανελακι και φουτερ μαυρο τζακετ Scott NYC να σαι πιο ευπεπτος.

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε εν το μεταξύ ότι τον στήριξαν με φοβερούς συνεργάτες…. Τι να πω. Καλή επιτυχία η καλή τύχη μάλλον 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
6 minutes ago, stavros 9-11 said:

Το σακάκι έτσι κουμπώνει, είναι εγκληματικό λάθος να κουμπώσεις το κάτω κουμπί

Το σακάκι είναι κουμπωμένο με το σωστό κουμπί αλλά είτε το σακάκι είναι κάποιας τοπικής βιοτεχνίας των Ιωαννίνων είτε το σώμα δεν μπορεί να το υποστηρίξει. Σε κάθε περίπτωση, η επιλογή σακακιου με λεπτή  μακρυμανικη μπλούζα ειναι για αφαίρεση διαβατηρίου. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zara said:

Κάποιες φορές και το φερμουάρ / που 'ναι τα χρόνια.. 

Ο Γιαννικης δεν έχει πουτσα, είναι εντελώς ασεξουαλ

Link to comment
Share on other sites

Γελάω σαν χαζός εδώ και ώρες με τα μούτρα του νέου κοουτς. Εύχομαι να τον έχω αδικήσει και να κλαψω με μαύρο δάκρυ όταν φύγει, αλλά οι πιθανότητες είναι να φύγει μετά από κάνα εμφατικό διπλό του γαύρου ξέρω γω, τύπου 0-3

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, έχει όντως αυτές τις τρίχες στο πηγούνι που φαίνονται ή ξεγελάει η φωτογραφία;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

 

2147712.jpg

Δες τσαχπινιά ο κοουτς, αλλά κι ο nikos δεν πάει πίσω. Φτου φτου παλικάρια μου, λεβέντες μου εσείς

Link to comment
Share on other sites

Εγω έχω αιρετική γνώμη για το επάγγελμα του προπονητου.

Δεν θεωρω ότι υπαρχει ο σταθερά καλος προπονητης νέτο σκέτο. Παίζουν πολλά πραγματα ακόμα.

Με βάση τα παραπανω δεν αποκλειεται ο οποιοσδηποτε (με καποιες ικανότητες εννοώ βέβαια) είτε να αποτύχει, είτε να επιτύχει σε κάποια ομάδα.

Το πρόβλημα μου με τον συγκεκριμενο είναι ότι είναι άπειρος και κυριως ότι δεν έχει βιογραφικό που θα τον στηρίξει μετά από δυο φάπες.

Εντελως αδιανοητη επιλογή για μενα, μακαρι το μελλον να με διαψεύσει.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Bukowski said:

Στο μεταξυ μας αυτο που μας λενε ολοι να στηριξει ο κοσμος τον κοουτς ξερω γω που μια χαρα τους στηριζουμε ολους. Στον διπολικο τον Μελισσανιδη ας το πουν.

Ακριβώς. Οι άνθρωποι έχουν εγκλωβιστεί τόσο στα SM που νομίζουν ότι είναι ή ισοδυναμεί με τον πραγματικό κόσμο, ό,τι υπάρχει εντός υπάρχει και εκτός. Καμία σχέση όμως.

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Δες τσαχπινιά ο κοουτς, αλλά κι ο nikos δεν πάει πίσω. Φτου φτου παλικάρια μου, λεβέντες μου εσείς

 

lympe_karntoso-768x432.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Ακριβώς. Οι άνθρωποι έχουν εγκλωβιστεί τόσο στα SM που νομίζουν ότι είναι ή ισοδυναμεί με τον πραγματικό κόσμο, ό,τι υπάρχει εντός υπάρχει και εκτός. Καμία σχέση όμως.

Εδω η ομαδα αποκλειστηκε απο Βελεζ και εκοψε τα περισσοτερα διαρκειας επι εποχης Μελ, για δε τον Νιλογεβιτς δεν ακουστηκε κιχ. Βασικα ο κοσμος δεν εχει κραξει ποτε κανεναν κοουτς πλην ξερω γω του Βατραχου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

  Μονο σε μένα θυμίζει νιόπαντρο ζευγάρι; 🌈

Ποιος γαμαει ποιον εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εδω η ομαδα αποκλειστηκε απο Βελεζ και εκοψε τα περισσοτερα διαρκειας επι εποχης Μελ, για δε τον Νιλογεβιτς δεν ακουστηκε κιχ. Βασικα ο κοσμος δεν εχει κραξει ποτε κανεναν κοουτς πλην ξερω γω του Βατραχου.

Και του Καρντοσο  και του Χιμενεθ παλαιοτερα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Και του Καρντοσο  και του Χιμενεθ παλαιοτερα 

Δεν θυμάμαι για κράξιμο σε κανέναν από τους δύο. Για τον Καρντόσο πότε να προλάβει ο κόσμος κιόλας;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Δεν θυμάμαι για κράξιμο σε κανέναν από τους δύο. Για τον Καρντόσο πότε να προλάβει ο κόσμος κιόλας;

Χιμενεθ στην πρωτη φορα επι παπατζη και καρντοσο υπηρχει γκρινια ακομα απο τα φιλικα. Τα υπολοιπα που εγιναν επισκιασαν το κραξιμο 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×