Jump to content

ΝΠΣ Βόλος-ΑΕΚ (7η αγ.): 24/10, 16:00. CosmoteSport1


Rayo Vallecano 21
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

41 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      4
    • Moχαμάντι
      0
    • Ρότα
      0
    • Βράνιες
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      35
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Ανσαριφάρντ
      1
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Σάκχοφ
      1
    • Χατζησαφί
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Γιαννίκη

    • Καλό
      32
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Ρότα
      1
    • Βράνιες
      1
    • Μήτογλου
      5
    • Σιμόες
      10
    • Σιμάνσκι
      11
    • Τσούμπερ
      0
    • Άμραμπατ
      9
    • Μάνταλος
      4
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Χατζησαφί
      0


Recommended Posts

Πάμε για νίκη για να μείνουμε σίγουρα κοντά στην κορυφή ή και να ανέβουμε σε αυτήν. 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned this topic

Μετά το χθεσινό δεν μπορούμε να πρόβλεψουμε μπετόν 11άδα

Σίγουροι 11άδα οι 6 σταθεροί όπως φαίνεται πλέον ούχο , τσούμπερ , βράνιες , μοχαμαντί , στάνκοβιτς και μάλλον σιμόες 

Τα διλήμματα  που θα κριθούν μέσα στην εβδομάδα 'ενας απο Ρότα / Μισελέν , Σιμάνσκι/Λε ταλέκ /Σάτχοφ  , Τζαβέλλας/Μήτογλου και 2 απο τους Αμπραμπάτ / Γκαρσία / Μάνταλο 

Ίσως είναι καιρός να παίξει Αμπραμπάτ αριστερά και τσούμπερ 10άρι γιατί πάλι δυσκολεύτηκε στα άκρα 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Προβλέπω Μισλέν και Αμραμπατ μέσα, και Τζαβέλα έξω με την λογική ότι είναι γρήγορος και επικύνδινος ο Βόλος στην επίθεση. Βέβαια να πιάσω το τζόκερ έχω μεγαλύτερες πιθανότητες.

Link to comment
Share on other sites

Αν η ΑΕΚ είναι συγκεντρωμένη στην άμυνα και χρησιμοποιήσει γρήγορους παιχτες από τη μέση και πίσω, δεν το φοβάμαι το ματς. Πραγματικά το λέω. Έχουν ενθουσιαστεί όλοι με το Βόλο αλλά αυτό που παίζει ο προπονητής του είναι όσα φάμε και όσα βάλουμε. Άνετα του ρίχνεις 3-4 γκολ απλά είναι πολύ επικίνδυνοι μπροστά. Άμα δεν τους βγει το παιχνίδι τρώνε φάπα όπως με το ζελα. Άμα τους βγει κάνουν κηδεία. Το παιχνίδι είναι να ρίξεις 2 σφαίρες μπροστά στην επίθεση και να ντουμπλάρεις τα άκρα με καλούς ακραίους. Άμα τους κλείσεις τα άκρα, κυρίως τα ανεβάσματα του Φεράρι και πετάξεις 2 μπαλιές στην πλάτη της άμυνας τους τη φόρεσες. Στη θέση του Γιαννικη θα έβαζα πρώτη φορά το Γκαρσια στην επίθεση. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, SpiRos said:

Προβλέπω Μισλέν και Αμραμπατ μέσα, και Τζαβέλα έξω με την λογική ότι είναι γρήγορος και επικύνδινος ο Βόλος στην επίθεση. Βέβαια να πιάσω το τζόκερ έχω μεγαλύτερες πιθανότητες.

Εγω θεωρω πως ο Τζουμπερ δεν θα ξεκινησει ή αν ξεκινησει θα ειναι στον αξονα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Εγω θεωρω πως ο Τζουμπερ δεν θα ξεκινησει ή αν ξεκινησει θα ειναι στον αξονα.

Δεν αφήνεις έξω τον υγιή τζούμπερ σε καμιά περίπτωση και εγώ θεωρώ ότι θα πάει άξονα τώρα που το πείραμα γέφτιτς τραυματίστηκε και απέτυχε στη πρώτη δοκιμή και θα βάλει είτε αμπραμπατ αριστερά είτε χατζισαφί αν θέλει καλό ντουμπλάρισμα με γκαρσία ή άμπραμπατ δεξιά . στη μόνη περίπτωση να πάει αριστερά είναι στο 4-4-2 double 2 με επίθεση αραούχο γκαρσία/αμπραμπάτ 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Δεν αφήνεις έξω τον υγιή τζούμπερ σε καμιά περίπτωση και εγώ θεωρώ ότι θα πάει άξονα τώρα που το πείραμα γέφτιτς τραυματίστηκε και απέτυχε στη πρώτη δοκιμή και θα βάλει είτε αμπραμπατ αριστερά είτε χατζισαφί αν θέλει καλό ντουμπλάρισμα με γκαρσία ή άμπραμπατ δεξιά 

Θελει και λιγο break ο Τζουμπερ γιατι ερχονται τα ματς με Αρη εντος, Απολλωνα εκτος και Γαυρο εντος. Εγω θεωρω πως με Βολο δεν θα ξεκινησει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Θελει και λιγο break ο Τζουμπερ γιατι ερχονται τα ματς με Αρη εντος, Απολλωνα εκτος και Γαυρο εντος. Εγω θεωρω πως με Βολο δεν θα ξεκινησει.

τι break να κάνει ? δεν έχουμε ευρώπη . 1 ματς ανα εβδομάδα παίζουμε. οκ κουράστηκε γιατί είχε μεσοβδόμαδα με την εθνική άλλα τον Τζούμπερ δεν τον βάζει πάγκο ειδικά με το βόλο που είσαι στους ίδιους βαθμούς . Στέλνεις και κακό σήμα στους αντιπάλους και στην ομάδα . Με απόλλων να το συζητήσουμε . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Εγω θεωρω πως ο Τζουμπερ δεν θα ξεκινησει ή αν ξεκινησει θα ειναι στον αξονα.

Ωραία, πες 3 νούμερα εσύ, τρία εγώ και γίναμε, μοιραζόμαστε 60 εγώ 40 εσύ. #IEKtigris

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τα γκολ του βολου στην τουμπα ηταν με σεντρες και τρικυμια στην περιοχη. Θεωρω οτι το διδυμο βρανιες μητογλου δεν πρεπει να σπασει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, George_D said:

δεν ανησυχω, Μπεος φιλος 😁

Οι καλές ταινίες έχουν πολυ καλές ερμηνείες 😁

Καθένας πρεπει να παιξει καλα το ρόλο του ωστε το κοινο να πειστει οτι αυτο που βλεπει ειναι η πραγματικότητα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σημειώνω από σήμερα ότι το παιχνίδι στον Βόλο είναι εξαιρετικά δύσκολο. Είναι καλή ομάδα ο Μπέος και δεν ξέρω τί ακριβώς παίζει με τις σχέσεις που έχουν αναπτυχθεί τελευταία μαζί του.

Πίσω θα έχουμε δεδομένα θέμα. Τα αμυντικά χαφ χθες δεν ήταν καλά και ο Ατρόμητος είχε τον έλεγχο του κέντρου. Όλη η δουλειά έγινε από την ποιότητα συγκεκριμένων παιχτών. Του Γκαρσία και του Άμραμπατ που κέρδισε το πέναλτι. Τα υπόλοιπα είναι για λαϊκή κατανάλωση.

Προσοχή λοιπόν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, flavius said:

Τα γκολ του βολου στην τουμπα ηταν με σεντρες και τρικυμια στην περιοχη. Θεωρω οτι το διδυμο βρανιες μητογλου δεν πρεπει να σπασει.

Καλοί ακόμα στο ψηλό παιχνίδι είναι και ο λε ταλεκ αρα παίζει να πάρει θέση βασικού και ο γκαρσία φυσικά για τα στημένα . 

Link to comment
Share on other sites

Μένει να δούμε τι... συζητούσαν στην παραλία... Του έλεγε ο Μπέος κάνε μωρέ τσιγγούναρε μεταγραφές να διεκδικήσεις το πρωτάθλημα, ή κάτσε να σου δείξω φέτος πως το διεκδικείς με χαμηλό μπάτζετ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

τι break να κάνει ? δεν έχουμε ευρώπη . 1 ματς ανα εβδομάδα παίζουμε. οκ κουράστηκε γιατί είχε μεσοβδόμαδα με την εθνική άλλα τον Τζούμπερ δεν τον βάζει πάγκο ειδικά με το βόλο που είσαι στους ίδιους βαθμούς . Στέλνεις και κακό σήμα στους αντιπάλους και στην ομάδα . Με απόλλων να το συζητήσουμε . 

Παγκο ρε το νοπανο που εκανε και μανουρα με Αμραμπατ στο πεναλτι και το χασε κιολας 😂

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Bukowski said:

Παγκο ρε το νοπανο που εκανε και μανουρα με Αμραμπατ στο πεναλτι και το χασε κιολας 😂

Τα αλμανακ θα γράψουν ότι το έβαλε. :P 

Link to comment
Share on other sites

Ο Βόλος είναι πολύ καλός στο επιθετικό τρανζισιον.

Θα περάσουμε πιστεύω νικηφόρα από τη Ριζουπολη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχασε πεναλτ ο Τσουμπερ. Η φάση είναι ως μη γενόμενη 😂😂😂 Αντίθετα το έβαλε 

Link to comment
Share on other sites

365

Διαβάστε τι αναφέρει η ΠΑΕ Βόλος

Με ανακοίνωσή της η ΠΑΕ Βόλος ενημέρωσε πως τα εισιτήρια για το ματς με την ΑΕΚ την Κυριακή στο Πανθεσσαλικό τέθηκαν προς διάθεση. Στην ανακοίνωση σημειώνεται πως δεν θα δοθούν επίσημα εισιτήρια στην ΑΕΚ και όλοι έχουν το ελεύθερο να αγοράσουν σε όλες τις θύρες.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι λιγο παρανομοι ? Στο οακα θελουν νοσηση ή εμβολιο..

Οι ανήλικοι από 13-17 χρόνων θα έχουν δικαίωμα εισόδου στην εγκατάσταση με PCR Test έως 72 ώρες πριν την έναρξη του αγώνα ή Rapid Test έως 48 ώρες πριν την έναρξη του αγώνα.

Link to comment
Share on other sites

Θα περάσουμε δύσκολο απόγευμα εκεί, όχι ότι έχουμε και πολλά εύκολα, αλλά βλέπω πολύ δύσκολο για διπλό

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×