Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Αληταρα εμισθο σκουληκι επαγγελματια ΑΕΚτζη που κονομας απο την ΑΕΚ μουνοπανο. Πουλημενο τομαρι.

 

Και επειδη ξερω οτι διαβαζεις δεν αναφερω καπου το ονομα σου για αυτο κλασε μου τα αρχιδια και ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ χοντρομπαλα μαλακα.

 

Βρωμοξεπουλημενε που τα επαιρνες απο τον ΙΒΑΝ στο βρωμοsite του και εκανες τουμπεκι ΑΛΗΤΗ ΡΟΥΦΙΑΝΕ ΔΗΜΟΣΙΟΨΕΥΤΗ

Link to comment
Share on other sites

με το τελευταιο ποστ, μου ρθε φλασια ποιον μου θυμιζει ο φλιντ

 

hqdefault.jpg

Edited by aris2168
  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Καλοφάγωτο το 50ευρω κεφτέ, είσαι ο ορισμός της γαυροποίησης που παρατηρείτε τελευταία σε πιο έντονο βαθμό.

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο με δυσκολεψε ο γραπτος του λογος,μαλλον εννοει οτι θα ξανακλαψουμε γιατι θα κανει ο τιγρης το comeback

Ολα τα λεφτά η τελευταία του πρόταση.

Ανακάλυψε επιτέλους το 2018 ότι αυτοί που κατέστρεψαν την ΑΕΚ και την έριξαν εκεί που την έριξαν ήταν εγκληματίες και ανίκανοι.

Όταν όμως κράζαμε τότε τους εγκληματίες για τον κεφτέ ήταν τετάρτη και ο παπάς ευεργέτης της ερα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κουπτσίδης ανέλαβε ξανά την προεδρία της ΕΠΣ Γρεβενών, μετά τις εκλογές

 
 

sss.jpg
 
Ο Δημοσθένης Κουπτσίδης αναλαμβάνει και πάλι την προεδρία της ΕΠΣ Γρεβενών
 
www.distrato.com
Μετά και τα σημερινά αποτελέσματα στις εκλογές της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Γρεβενών, ο Δημοσθένης Κουπτσίδης αναλαμβάνει και πάλι την προεδρία, αφού η σκευωρία που στήθηκε πριν από μήνες με σκοπό την αποδόμηση του έπεσε στο κενό. Ανοίγει λοιπόν διάπλατα ο δρόμος για την επιστροφή του στην Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ .
Link to comment
Share on other sites

ετσι θα εχουμε 8 μελη στην εκτελεστικη επιτροπη της ΕΠΟ και ο ΠΑΟΚ 7.

Ο γαβρος εχει 2 (Μπαταγιαννης-Αγραφιωτης) και αναλογως της στασης του μπορει να αλλαξει τις ισορροπιες

Link to comment
Share on other sites

Ο Τσετσένος πήγε να μας τον φάει αυτόν?

ειχε κατηγορηθει για αναθεσεις εικονικων εργων απο την εποχη που ηταν Νομαρχης Γρεβενων το 2008

Link to comment
Share on other sites

Κουπτσίδης? το επώνυμο αυτό μοιαζει να ειναι πιο κοντα απο καθε αλλο στο επωνυμο του υπαξιωματικού στο Υποβρύχιο Τρίτων

Link to comment
Share on other sites

Αλάνι είναι, στηρίζουμε. Ήταν δήμαρχος και όταν η μάνα του πήγαινε στο ΙΚΑ για φαρμακα, περιμενε στη σειρά της όπως όλοι οι υπόλοιποι. Αν και δεξιός τον πάμε

Link to comment
Share on other sites

Ήταν δήμαρχος και όταν η μάνα του πήγαινε στο ΙΚΑ για φαρμακα, περιμενε στη σειρά της όπως όλοι οι υπόλοιποι

 

Αυτή την Ελλάδα θέλουμε;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μαίνεται ο «εμφύλιος» πόλεμος στην ΕΠΟ

 
 

fff.jpg
Μπορεί κάποια πράγματα να μη φαίνονται προς τα έξω, όμως στο εσωτερικό της ΕΠΟ υπάρχουν πολύ μεγάλες κόντρες, όχι μόνο για την έδρα της Εθνικής. Για την ακρίβεια ψάχνουν λόγους για να «βγάλει ο ένας το μάτι του άλλου», για να το γράψουμε λαϊκά.

Στο Πάρκο Γουδή έγινε χαμός, επειδή ένας σύμβουλος τράβηξε στο κινητό του σε βίντεο τον Αναστασιάδη, να μιλάει στο δικό του κινητό σε ώρα προπόνησης της Εθνικής. Το βίντεο εστάλη σε κάποιους άλλους, όμως την …είδηση διέρρευσε «ανταγωνιστής» του, επειδή ο πρώτος έχει καλές σχέσεις με τον Γραμμένο.
Παράλληλα, στην ΕΠΟ προέκυψε και ένα μεγάλο θέμα με αφορμή την αλλαγή ισορροπιών. Ο Δημοσθένης Κουπτσίδης επανεξελέγη χθες στην προεδρία της ΕΠΣ Γρεβενών και αναμένεται να διεκδικήσει την επαναφορά του στο ΔΣ της ΕΠΟ, από όπου είχε αντικατασταθεί (από τον Πανίδη της ΕΠΣ Ξάνθης) λόγω κωλύματος.

Πλέον ο Κουπτσίδης δεν έχει το παραμικρό κώλυμα, αφού απηλλάγη από τη δικαιοσύνη. Όμως, το θέμα είναι ότι δεν προβλέπεται ξεκάθαρα ο τρόπος που θα επιστρέψει στο ΔΣ της ΕΠΟ, όπου φυσικά εξελέγη. Πάνω σε αυτό θα γίνει μάχη μεταξύ των δυο μπλοκ, του βορρά και του νότου. Αν ο πρόεδρος της ΕΠΣ Γρεβενών μπει στο ΔΣ της ΕΠΟ το μπλοκ του βορρά χάνει την πλειοψηφία και θα είναι… ισόπαλο με το μπλοκ του νότου.

 

http://sfyrigmata.blogspot.com/2018/11/blog-post_650.html

Link to comment
Share on other sites

Στην απόλυση του Γιάννη Τσαχειλίδη, από μέλος της ΚΕΔ, προχώρησε η Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ, σύμφωνα με την ιστοσελίδα dikisports.blogspot.com.

 

Ο Τσαχειλίδης απομακρύνθηκε από τη θέση του για το επεισόδιο που είχε με τον αντιπρόεδρο της Ομοσπονδίας, Στέργιο Αντωνίου.

Μιλώντας για το περιστατικό, στο dikisports.blogspot.com, ο αντιπρόεδρος της ΕΠΟ είπε το εξής: "Είχα μόλις επιστρέψει από την Αυστρία και πέρασα από τα γραφεία της Ομοσπονδίας. Είδα την πόρτα της ΚΕΔ ανοιχτή και είπα να πω μιά καλησπέρα. Παρόντες ήταν οι κύριοι Καλύβας - Τσαχειλίδης. Ο δεύτερος με ρώτησε τι δουλειά έχω εδώ. Του είπα ότι είμαι ο αντιπρόεδρος της ΕΠΟ. Μου είπε ότι δεν έχω καμιά δουλειά στην ΚΕΔ και με έντονο ύφος 'περάστε έξω'. Ποτέ δεν έχω ασχοληθεί με τέτοια θέματα. Απλώς μιά καλησπέρα ήθελα να πω. Μακριά από μένα παρεμβάσεις στη διαιτησία".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest XAMΠOΣ

Πολυ φιλος τον θυμομαστε στον τελικο Κυπελλου στον ΚβΩλο.

 

ΜΠΕΟ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΟΤΟΝ ΚΩΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×