Jump to content

ΑΕΚ-Αρης (8η αγ.) 31/10, 19:30, CosmoteSport1


Rayo Vallecano 21
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Μάνταλου   

40 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Βράνιες
    • Μήτογλου
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Μάνταλος
    • Τσούμπερ
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Μισελέν
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Αραούχο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Γιαννίκη

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
    • Μοχαμάντι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
    • Τάνκοβιτς
    • Μάνταλος
      0
    • Τσούμπερ
    • Ανσαριφάρντ
    • Μισελέν
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Γκαρσία
    • Τζαβέλλας
      0
    • Αραούχο
      0


Recommended Posts

Κάθε χρόνο τα ίδια.

Ακόμα και πέρσι, προπερσι που ήμασταν ρημαδι, τα έκαναν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, goku21 said:

καλά για να σήκωσαν πρώτο θέμα τις κατηγορίες του καρυπιδη... δεν έχουν βρει τίποτα να πιαστουν

Ο Καρυπιδης δεν ελεγε τα ιδια περσι και μετα στο δικαστηριο ειπε "ΟΚ παιδια δεν εγινε και τιποτα";

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τις μπανάνες είναι επος. Τι είδα τι βίντεο καμία σχέση. Κάτι πετάει στο κόρνερ αλλά σε καμια περίπτωση μπανάνες,  αν είναι μπαναναφλουδες - λέμε τώρα - πως θα φτάσει στο κορνερ που είναι 20 μέτρα τουλάχιστον από κερκιδες. Ενταξει εχουν ξεφύγει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Το σύστημα των γαυρων … μπούκωσε τους σε λίγες μέρες να το βουλώσουν 

Ξερουν οτι ΔΕΝ υπαρχει λογος να τιμωρηθεις και φτιαχνουν κλιμα οτι ευνοηθηκες με σκανδαλο παραμονες μεταξυ σας αγωνα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εχουν αγχος οι μουλοι μην βρεθουν μετα το ματς ΟΑΚΑ στο -2 ή δεν εχουν αποσταση ασφαλειας. Δεν περιμεναν τα ριζαλτς αυτα με Βολο και Αρη. 

Αρχίζω να αγοράζω και το Χ στο ΟΑΚΑ με γαύρο που έγραφες τις προάλλες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

να πούμε ότι ο γαυρος για 6 ματς δεν θα χει τους 8 Αφρικανός του. που είναι και οι καλύτεροι του

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tony_montana said:

Δεν ξέρω αλλά εγώ, ακούγοντας τον Κούγια, ανησυχώ για το ελληνικό ποδόσφαιρο. Δεν ξέρω, ήταν και ο σπαθας προβληματισμενος, ο χελακης σκεπτικός και όλα αυτά στο μεγκα το τσανελ (μαρινακη, στα τρώνε). 

O Χελάκης τους είπε ''να μιλήσουμε και λίγο για μπαλίτσα ρε παιδιά" όπως έκανε 15 χρονια στον σπορτφμ επι παράγκας ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
Just now, scarface21 said:

O Χελάκης τους είπε ''να μιλήσουμε και λίγο για μπαλίτσα ρε παιδιά" όπως έκανε 15 χρονια στον σπορτφμ επι παράγκας ή όχι?

Οχι, έδειχνε συγκλονισμενος από τις καταγγελίες τακουνα και η πρώτη ερώτηση ήταν για τις ποινές. Άστα, είναι ράκος. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, scarface21 said:

O Χελάκης τους είπε ''να μιλήσουμε και λίγο για μπαλίτσα ρε παιδιά" όπως έκανε 15 χρονια στον σπορτφμ επι παράγκας ή όχι?

Να βγάλουν τη Θεοδωριδου να μιλήσουν για μπαλιτσα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Αρχίζω να αγοράζω και το Χ στο ΟΑΚΑ με γαύρο που έγραφες τις προάλλες.

Το πρωταθλημα στα κριθει στα 4 μεταξυ μας παιχνιδια. Αν χασεις και τα 4 ματς ή ξερω γω παρεις ενα Χ και χασεις τα αλλα, τοτε η διαφορα βαθμων στα μεταξυ μας ματς ειναι 0-12 ή 1-10 που απλά δεν μαζευεται. Αν παλι παρεις ενα Χ και μια νικη τοτε παει 4-7 που μια χαρα μαζευεται. Σε οτιδηποτε παραπανω, θεωρω πως εισαι φαβορι για τιτλο. Παιρνεις Χ στο ματς στο ΟΑΚΑ, φερνεις χαφαρο και CB τον Γεναρη και χτυπας πρωταθλημα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tony_montana said:

Οχι, έδειχνε συγκλονισμενος από τις καταγγελίες τακουνα και η πρώτη ερώτηση ήταν για τις ποινές. Άστα, είναι ράκος. 

Διαχρονικός αυθόρμητος Χελάκης 🤮

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Να βγάλουν τη Θεοδωριδου να μιλήσουν για μπαλιτσα.

Θεοδωρίδου πετάχτηκε ξαφνικά στο πλάνο προχθές που είχα ανοιχτή την τηλεόραση...  και νόμισα οτί βγήκε ο τζόκερ σε τρέιλερ-διαφημιστικό για το νέο μπατμαν... 

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω όλο αυτό το δράμα του Ρούλη θα είναι πηγή έμπνευσης για τον εθνικό προμηθ.... ε στιχουργό μας.  "Σε πήρα στο τηλέφωνο, μου μίλησες λιγάκι, μου είπες θα σε βάλω, σε αναπηρικό καροτσάκι"!! Βέβαια εγώ δεν πλησιάζω τον εθνικό μας δημιουργό σε έμπνευση, δεν έχω κ τον κατάλληλο περίγυρο βέβαια για να γίνουν οι στίχοι μου... πειστικοί. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tzav said:

Θεοδωρίδου πετάχτηκε ξαφνικά στο πλάνο προχθές που είχα ανοιχτή την τηλεόραση...  και νόμισα οτί βγήκε ο τζόκερ σε τρέιλερ-διαφημιστικό για το νέο μπατμαν... 

 

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ αυτο για το "αναπηρικο καροτσακι" απο ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΑ ειναι ΤΟ ψεμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μια ερωτηση θελω να κανω. Δεν ηταν βιαιη απωθηση του Καμαρα στον Τζαβελλα; Οπως δεν ηταν και του Γκριλο στον Σιμοες; Αλλα ηταν του Γκαρσια στον Νειρα;

Αυτα που ειδα εγω: Θα μπορουσε να δειξει 2η κιτρινη στον Ροτα αλλα θα ηταν αυστηρη, οταν μαλιστα το μαρκαρισμα γινεται στο 17'. Σωστο το πεναλτυ στον Μανταλο, κανει αχρειαστη-χαζη επαφη ο παικτης του Αρη (αντιστοιχη του Σιμοες με τον Βολο). Σωστη κοκκινη στον Μητογλου, ο οποιος επρεπε να σταματησει με φαουλ τον Καμαρα πολυ νωριτερα, οταν βρισκονται διπλα διπλα  και οχι οταν τον εχει αφησει 1 μετρο πισω, για να παρει απλως την κιτρινη.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Σε καθαρά αγωνιστικό επίπεδο, ταφόπλακα σε μπακάκη και πρωτη και τελευταία ευκαιρία σε τανκοβιτς. 

Link to comment
Share on other sites

Ο άνθρωπος χρωστάει κ όταν χρωστάς κάνεις τα πάντα γι αυτούς που σε καλύπτουν. Απλό είναι. Αν είχαν γίνει όσα λένε δεν θα έπαιρνε ποτέ η σφουγγαρίστρα του χοντρού τον Μελ τηλ. Ήταν το τελευταίο χαρτί να... πάρει κάτι. Αλλά χρειάζεται κάτι άμεσα για να τιμωρηθεί η ΑΕΚ κ να πάρει το κοκκαλάκι του. Περιμένω το πιστό σκυλί του Βαγγέλα λοιπόν αύριο με δικηγόρο το άλλο πιστό σκυλί να πάνε να καταθέσουν  πρωί πρωί μήνυση. Επειδή όμως άλλο η τιμωρία έδρας κ άλλο οι μείον βαθμοί κλπ κλπ το πιστό σκυλί κατουριέται κ μόνο στην σκέψη. Κάρυ περιμένουμε ρε.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα θα κανει μηνυση για τηλεφωνικες απειλες ? 

Ποιο πιθανο ειναι να πληρωνει την δυσφήμηση 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Σοβαρα θα κανει μηνυση για τηλεφωνικες απειλες ? 

Ποιο πιθανο ειναι να πληρωνει την δυσφήμηση 

Μα αν δεν κάνει πως θα αποδείξει ότι λέει?? Πρωί πρωί το περιμένω το πιστό σκυλί να πάει. Αλλιώς ας κουρνιάξει στο σκυλόσπιτό του κ ας αφήσει τα λιοντάρια να παλέψουν με την ησυχία τους.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει γράψει κάτι αστυνομία παρατηρητής και διαιτητής σχόλασε ο γάμος άρα αύριο μεθαύριο θα ξέρουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τοσο πουστηδες εκει στον Αρη που παιζει και να το κανουν ολο αυτο για να δικαιολογηθουν στον Βαγγελα. Το ειχα ξαναγραψει τις προηγουμενες μερες πως αν ο Αρης κερδιζε τα δυο ματς πριν απο εμας θα εχανε στο ΟΑΚΑ. Sorry αλλα δεν με πειθει ο Καρυ οτι ειναι και τοσο εχθρος με τον δικο μας. Την πρωτη του σεζον στην SL και το πως ανεβηκε το θυμομαστε ολοι αλλωστε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×