Jump to content

Απόλλων-ΑΕΚ (9η αγών.) 6/11/21, 19:30, CosmoteSport 2


Rayo Vallecano 21
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

31 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Moχαμάντι
      7
    • Ρότα
      1
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Σιμόες
      1
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      2
    • Μάνταλος
      4
    • Αραούχο
      3
    • Ανσαριφάρντ
      1
    • Άμραμπατ
      12
    • Χατζησαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μισελέν
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Γιαννίκη

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      12
    • Κακό
      16
    • Φυσιολογικό
      1
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Ρότα
      7
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      17
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Σιμόες
      0
    • Τσούμπερ
      3
    • Γκαρσία
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Αραούχο
      2
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Χατζησαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μισελέν
      0


Recommended Posts

Έχουμε εισιτήρια, αν είναι κανείς ας μου στείλει μήνυμα μέχρι αύριο το αργότερο

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gybe21 said:

Τα τικετια θα βγουν από Viva?κάτι τέτοιο μου είπαν.

25 Euro το Viva 8-9-10 

Φθηνά τα έβαλε, μακάρι να του καούν αύριο όλα τα τσουρέκια του Βενετη 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Φθηνά τα έβαλε, μακάρι να του καούν αύριο όλα τα τσουρέκια του Βενετη 

Και οι λουκανικοπιτες στον πατο του

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάει για την μεγάλη έκπληξη της επιστροφής σε χρόνο-ρεκόρ ο Μαροκινός, που αισιοδοξεί πως ίσως και αύριο Πέμπτη (4/11) μπει στο κανονικό πρόγραμμα.

 

Θετικά είναι τα νέα για την κατάσταση του Νορντίν Άμραμπατ. Ο οποίος, πάει για την μεγάλη έκπληξη της επιστροφής σε χρόνο-ρεκόρ και ο ίδιος αισιοδοξεί πως ίσως και αύριο Πέμπτη (4/11) μπει στο κανονικό πρόγραμμα, κάτι που (θα) σημαίνει πως θα το παλέψει για να βρίσκεται (τουλάχιστον) στην αποστολή για το παιχνίδι του Σαββάτου (6/11) με τον Απόλλωνα Σμύρνης στη Ριζούπολη. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, nikos said:

Πάει για την μεγάλη έκπληξη της επιστροφής σε χρόνο-ρεκόρ ο Μαροκινός, που αισιοδοξεί πως ίσως και αύριο Πέμπτη (4/11) μπει στο κανονικό πρόγραμμα.

 

Θετικά είναι τα νέα για την κατάσταση του Νορντίν Άμραμπατ. Ο οποίος, πάει για την μεγάλη έκπληξη της επιστροφής σε χρόνο-ρεκόρ και ο ίδιος αισιοδοξεί πως ίσως και αύριο Πέμπτη (4/11) μπει στο κανονικό πρόγραμμα, κάτι που (θα) σημαίνει πως θα το παλέψει για να βρίσκεται (τουλάχιστον) στην αποστολή για το παιχνίδι του Σαββάτου (6/11) με τον Απόλλωνα Σμύρνης στη Ριζούπολη. 

Στο Ενωση αλλα λεει παντως

Link to comment
Share on other sites

Ξένος ρεφ στο Απόλλων-ΑΕΚ. Ευτυχώς θα πω εγώ, άσχετα αν Μονεμβασιώτης κ φίλοι θα νομίζουν το αντίθετο. Είδαμε σε Κρήτη κ Βόλο τι έγινε με τους Έλληνες.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Ξένος ρεφ στο Απόλλων-ΑΕΚ. Ευτυχώς θα πω εγώ, άσχετα αν Μονεμβασιώτης κ φίλοι θα νομίζουν το αντίθετο. Είδαμε σε Κρήτη κ Βόλο τι έγινε με τους Έλληνες.

δλδ πάνε να μας χρεώσουν ότι ευννοούμαστε με τους Ελληνες? Μας έχει πάει αίμα φέτος με τους Έλληνες . Καλύτερα θα έλεγα εγώ και χρειάζεται εμφατική νίκη . 

Link to comment
Share on other sites

Και 4ος ο πουτανας γιος Φωτιάς. Μακάρι να τραυματιστείς αρκιδ κ να κάρσεις σπίτι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

δλδ πάνε να μας χρεώσουν ότι ευννοούμαστε με τους Ελληνες? Μας έχει πάει αίμα φέτος με τους Έλληνες . Καλύτερα θα έλεγα εγώ και χρειάζεται εμφατική νίκη . 

Απλά έσφαξαν τον Απόλλωνα με ΠΑΟΚ κ επειδή απείλησε να στείλει τα βίντεο από διάφορες διαιτησίες στην ΟΥΕΦΑ ο Μονεμβασιώτης έβαλαν ξένο κ τον Φωτιά 4ο. Γενικότερα ο Άγγλος τα έχει πάρει από κάποιον αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη κ θα πρέπει η ΑΕΚ να ανοίξει τα μάτια της κ τα αυτιά της ΓΡΗΓΟΡΑ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, billy21 said:

Απλά έσφαξαν τον Απόλλωνα με ΠΑΟΚ κ επειδή απείλησε να στείλει τα βίντεο από διάφορες διαιτησίες στην ΟΥΕΦΑ ο Μονεμβασιώτης έβαλαν ξένο κ τον Φωτιά 4ο. Γενικότερα ο Άγγλος τα έχει πάρει από κάποιον αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη κ θα πρέπει η ΑΕΚ να ανοίξει τα μάτια της κ τα αυτιά της ΓΡΗΓΟΡΑ.

O Καρπετόπουλος στο βρωμοσάιτ του μέλι έσταζε για τον Κλάτεμπεργκ, οπότε μην αναρωτιόμαστε.  

Link to comment
Share on other sites

Ο ορισμός έχει ως μόνο σκοπό να σε εκνευρίσει και να σου χαλάσει το μυαλό. 

Τώρα αν τσιμπήσουμε σαν χαϊβάνια σε αυτό, είμαστε άξιοι της μοίρας μας. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στον Φωτιά ο οποίος είναι νοπανο μεγάλο. Ο Πορτογάλος δεν μας αφορά.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, scarface21 said:

O Καρπετόπουλος στο βρωμοσάιτ του μέλι έσταζε για τον Κλάτεμπεργκ, οπότε μην αναρωτιόμαστε.  

να ζητησει και ο Ιωνικος ξενους διαιτητες για το ματς με γαυρο 😁

Link to comment
Share on other sites

Σούπερ νέο η επανεμφάνιση Αμραμπατ στις προπονήσεις.

Ο Μαροκινος είναι πολύ επιδραστικος στην απόδοση της ομάδος.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 γκολακια ειναι η φαση. Ενα για τον Κλαντεμπεργκ, ενα για το Φωτιά, ένα για το γαύρο και ένα για το μουνί της μάνας τους

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο κλατενμπεργκ μαλλον κανει ζωαρα εδω. Και βαφτιζει το κρεας ψαρι καθε δευτερα... ψωμολυσσας.

Link to comment
Share on other sites

Τα κατάφερε ο Νόρντιν Άμραμπατ και πήρε κανονικά μέρος στην προπόνηση της Πέμπτης (4/11). Οπως διαβάσατε χθες ο Μαροκινός έδειχνε ικανός να ξεπεράσει σε χρόνο ρεκόρ το πρόβλημα στον ώμο του. Και πέτυχε το στόχο του. Στη σημερινή προπόνηση γυμνάστηκε χωρίς προβλήματα και τέθηκε στη διάθεση του Αργύρη Γιαννίκη για το ματς του Σαββάτου με τον Απόλλωνα Σμύρνης στη Ριζούπολη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×