Jump to content

Recommended Posts

Network Σταύρακα... να τα προσέχεις αυτά, τα βάζεις κ με μεγάλα γράμματα. Επειδή έρχονται εκλογές, πρόσεχε μη σου φύγει καμιά διαφήμιση που δεν πρέπει. Γιατί είστε επιρρεπής στα λάθη. Δεν απευθύνεσαι σε γαύρους πάντως. Και αυτό θέλει μεγάλη προσοχή. 

Link to comment
Share on other sites

To 365 μιας και δεν έχει ευχάριστες ειδήσεις στα μεταγραφικά είπε να μας αποτελειώσει με αυτό...

 

 

Άτιτλο.png

Link to comment
Share on other sites

@Janjaninτο 365 ανεβάζει μια είδηση ανά 4ωρο. Δεν καίγεται για νέα. Και συνήθως επειδή έχει ξηρασία από ΑΕΚ ανεβάζει ότι να'ναι 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Janjanin said:

To 365 μιας και δεν έχει ευχάριστες ειδήσεις στα μεταγραφικά είπε να μας αποτελειώσει με αυτό...

 

 

Άτιτλο.png

Φτου ρε πουστη μου, ατύχησα 

Link to comment
Share on other sites

Υπήρξε γκρίνια και για τον Αλμέιδα μετά απ΄ την ήττα της ΑΕΚ στο ματς με τον Βόλο, αλλά ο Αργεντίνος δεν καταλαβαίνει από παράπονα. Ούτε από μηνύματα. Στις συζητήσεις με τους δικούς του ανθρώπους επαναλάμβανε ότι επιθετικά θα «λυθεί» η ομάδα του διότι θα βγουν στο γήπεδο οι αυτοματισμοί, για τους οποίους δούλεψε στην προετοιμασία. Είναι τόσο σίγουρος, που προκαλεί απορίες η αισιοδοξία του. (SPORTDAY)

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Bluesman said:

Υπήρξε γκρίνια και για τον Αλμέιδα μετά απ΄ την ήττα της ΑΕΚ στο ματς με τον Βόλο,

😂😂

Απλά γελοίος οργανισμός

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σε άλλη ομάδα τέτοιο μόνιμο ροκάνισμα στους προπονητές ? Τι μουνοπανα. Μόνο και μόνο για αυτό μακάρι να βγει η χρόνια με Αλμευδα, αρκεί να μην έχει ξενερώσει βέβαια και ο ίδιος με τις μεταγραφές και το πουστριλικι των κηφήνων. 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έπρεπε να πάει 6 Σεπτεμβρίου για να αποδεχθεί ο Αλμέϊδα το αυτονόητο;

06-09-2022 21:45

 Βασίλης Βέργης

https://www.sdna.gr/podosfairo/1001121_giati-eprepe-na-paei-6-septembrioy-gia-na-apodehthei-o-almeida-aytonoito

 

Φερτε το πριονιιιιιιιιιιιιιι 

Link to comment
Share on other sites

Πάντα τα ίδια έκανε ο Βέργης με την ΑΕΚ.  Δεν υπάρχει καμία έκπληξη. Ειδικά 4 μέρες πριν το ματς της αγαπημένης του ομάδας εναντίον μας, που μπορεί να της δώσει ώθηση δυάδας αν νικήσει. ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΠΑΟ Κ Η ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΒΕΡΓΗ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Πάντα τα ίδια έκανε ο Βέργης με την ΑΕΚ.  Δεν υπάρχει καμία έκπληξη. Ειδικά 4 μέρες πριν το ματς της αγαπημένης του ομάδας εναντίον μας, που μπορεί να της δώσει ώθηση δυάδας αν νικήσει. ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΠΑΟ Κ Η ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΒΕΡΓΗ.

Απο οταν ηταν στην ΕΡΑ με τον αλλο εριστικο τον Ασημακοπουλο ....νοπανα και οι 2 στην μεσημεριανη ζωνη, Δεν ξεχναμε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Απο οταν ηταν στην ΕΡΑ με τον αλλο εριστικο τον Ασημακοπουλο ....νοπανα και οι 2 στην μεσημεριανη ζωνη, Δεν ξεχναμε 

Και στην εφημερίδα στο GOAL αν θυμάμαι καλά... αντικειμενικός κ καλά, πλέον, lol. Αλλά αφού βρίσκει κ τα κάνει....

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Και στην εφημερίδα στο GOAL αν θυμάμαι καλά... αντικειμενικός κ καλά, πλέον, lol. Αλλά αφού βρίσκει κ τα κάνει....

Τωρα ειναι προεδρικος. Στηριζει Τιγρη για καποιον προσωπικο λογο 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Τωρα ειναι προεδρικος. Στηριζει Τιγρη για καποιον προσωπικο λογο 

Στηρίζει τον κώλο του όπως πάντα, απλά τον δίνει κιόλας αν χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MITSAKLAS said:

ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΕ ΒΕΡΓΗ.

Γλυφει χρονια τωρα.

Άντε που θα μας πει ο Αλμειδας ποιους παιχτες θελει.....

Link to comment
Share on other sites

Ο Ντέμης για το ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

«Άλλη ΑΕΚ, άλλο σχήμα, με τέσσερις στην άμυνα, σύστημα 4-2-3-1. Με τους παίκτες που έχει η ΑΕΚ πρέπει να παίζει 4-3-3 κατά τη γνώμη μου, αλλά εγώ δεν είμαι προπονητής. Οι παίκτες ταιριάζουν σε αυτό το σύστημα, γιατί η ΑΕΚ έχει εξτρέμ, έχει εσωτερικά χαφ. Μπήκε ο Γκατσίνοβιτς με τον ΠΑΣ, αλλά νομίζω ότι δεν είναι η θέση του να παίζει στο δεξί άκρο. Ο Γκατσίνοβιτς είναι οκτάρι. Η ΑΕΚ συνολικά ήταν χειρότερη από το προηγούμενο ματς, έκανε ένα πολύ καλό πρώτο ημίχρονο, αλλά ένα πολύ κακό δεύτερο. Στο πρώτο μέρος κυριάρχησε, έπαιρνε την μπάλα πάρα πολύ γρήγορα, πίεζε, είχε τρομερή ενέργεια. Στο δεύτερο είδαμε μια άλλη ΑΕΚ. Δεν ήξερε τι να κάνει. Δηλαδή είμαστε μπροστά στο σκορ και τώρα τι γίνεται».

 

 

Επίσης πρόσθεσε πως «ο Γιόνσον ήταν πάρα πολύ καλός και ανεβαίνει σε κάθε ματς, έκανε και ένα εκπληκτικό κόψιμο σε μια φάση που πήγε να βγάλει ο ΠΑΣ στο πρώτο ημίχρονο. Γενικότερα, ίσως να ήταν και ο καλύτερος της ΑΕΚ. Νομίζω ότι έχει άγχος ο Αλμέιδα, δεν έχει υπομονή κι αυτό το περνάει και στην ομάδα. Αλλάζει πολύ γρήγορα παίκτες. Η ΑΕΚ δεν έχει ηρεμία και υπομονή στο παιχνίδι. Κάνει γρήγορα τις επιθέσεις, δεν κρατάει μπάλα. Η ΑΕΚ έπαιζε με δύο αμυντικά χαφ. Υπάρχουν ματς που δεν παίζεις με δύο, αλλά ο Αλμέιδα ήθελε να σιγουρέψει τα νότα του. Σιγά σιγά έβγαλε όλους τους δημιουργικούς παίκτες. Ήταν κακό το ματς του Αραούχο και μέχρι το 80′ είχαν βγει όλοι οι δημιουργικοί παίκτες».

 

«Ο κόσμος στήριξε από το 1ο λεπτό. Ο Λιβάι δεν έχει παίξει ποτέ στα πλάγια. Για κάποιο λόγο ο Αλμέιδα τον θεωρεί σέντερ φορ. Εγώ δεν τον θεωρώ φορ. Και 20 γκολ να βάλει δεν αλλάζει η άποψή μου. Ένα φορ έχει η ΑΕΚ κι αυτός είναι ο Αραούχο. Ο Αλμέιδα βγάζει θετική ενέργεια στην ομάδα, οι παίκτες τρέχουν και φαίνεται ότι έχουν καλή σχέση μεταξύ τους. Είναι το νούμερο ένα για να κάνεις ομάδα», είπε χαρακτηριστικά ο Ντέμης.

 

 

https://thestandard.gr/athlitika/ntemis-nikolaidis-me-tous-paiktes-pou-echei-i-aek-prepei-na-paizei-4-3-3-o-gkarsia-den-einai-for-vinteo/

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ ΒΕΡΓΗ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΤΕΜΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.

Ψευτοειδημονες αμπαλοι αχαπαροι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

..ενεκα ΑΕΚ) :

Παλιά ... πολυ παλιά ...είμασταν πολλοι στην 1η γραμμη...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×